Anna Augustyn-Mitkowska

Popularność: 366
Bardzo dobry coach (12)
Jestem coachem, doradcą zawodowym, facylitatorką i trenerką rozwoju osobistego. Bardzo lubię pracować z ludźmi. W szczególności cieszy mnie wspieranie i towarzyszenie klientom w ich rozwoju i osiąganiu celów. Od ponad 10 lat pracuję, jako trener, doradca zawodowy, prowadzę konsultacje indywidualne oraz szkolenia. Jako wyczynowy sportowiec od najmłodszych lat przełamywałam swoje ograniczenia i obawy sięgając po największe marzenia. Zmagając się ze stresem, brakiem pewności siebie i innymi trudnościami mobilizowałam się do pracy, dzięki czemu osiągałam sukcesy : m in. zostałam trzykrotną mistrzynią świata w JIU JITSU. Moje doświadczenia w sporcie pokazały mi jak wiele można osiągnąć znając swoje ograniczenia i bazując na własnych zasobach. Obserwując siebie i innych zawodników przekonałam się , że to nasze myśli i nastawienie w znacznej mierze decydują o osiągnięciu sukcesu. Sport w doskonały sposób obrazuje zasady, z którymi każdy ma do czynienia w życiu codziennym. Będąc coachem pomagam klientom dotrzeć do swoich mocnych stron, naturalnych umiejętności i osiągać cele, ich własne mistrzostwo. Pracuję zgodnie ze standardami Kodeksu Etycznego Psychologa oraz ICF. Jestem empatyczna, wspierająca i uważna Ukończyłam jedną z najlepszych szkół coachingu – Profesjonalną Szkołę Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie, studia podyplomowe z Doradztwa Zawodowego na Politechnice Krakowskiej a także liczne kursy dodatkowe wspierające mnie w pracy (Points of You, Action Learning, Spadochron, Facylitacji). Pracuję z klientami, którzy: - chcą skutecznie osiągać swoje cele i zwiększyć efektywność działania, - doświadczają trudności emocjonalnych, - szukają zmian, - chcą polepszyć jakość życia, - chcą żyć w zgodzie ze sobą i na własnych warunkach, - szukają swojej drogi, - chcą pracować nad relacjami, - chcą lepiej rozumieć swoje emocje, - chcą podejmować decyzje przynoszące jak najlepsze skutki - chcą lepiej sobie radzić z wyzwaniami i trudnymi sytuacjami. Prywatnie jestem żoną i matką dwójki dzieci. Lubię spędzać czas z rodziną aktywnie na łonie natury, rozwijać swoje kompetencje zawodowe.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu:
tel. +48 609 652 485


Specjalizacje
Miasta
Miejsce spotkania
Stacjonarnie w gabinecie w Krakowie, online - Google Meets.

Czas spotkania
60 minut

Bezpłatna konsultacja
Zapraszam na sesję wstępną jeśli masz wątpliwości i nie jesteś pewna/y, czy coaching jest dla Ciebie.
Jest to bezpłatna, 30minutowa konsultacja, na której poznasz mnie, dowiesz się na czym polega coaching, opowiesz nad czym chciał(a)byś pracować i podejmiemy decyzję o współpracy.


Opinie

Bardzo dobry coach
Aniu :) chciałbym Ci serdecznie podziękować za Twoje niesamowite wsparcie i inspirację, które były dla mnie bezcenne. Dzięki Tobie zyskałem nowe spojrzenie na swoje cele i możliwości. Twoje profesjonalne podejście, empatia i umiejętność motywowania sprawiły, że każdy nasz kontakt był dla mnie cenną lekcja. Do zobaczenia w Krakowie ! :)
22 lipca 2024 Wojciech - Broker Technologii
Bardzo dobry coach
Ania sprawiła, że zupełnie inaczej patrzę na to co było i na to co mogę osiągnąć. Myślałem, że już jest po wszystkim a tu się okazało, że wszystko przede mną. Co do samej pracy - sportowiec sportowca zrozumie najlepiej mimo kompletnie różnych dyscyplin jakie uprawiamy.
16 stycznia 2024 Bartek - Sportowiec
Bardzo dobry coach
Pracuję z Anią od kilku miesięcy. Bardzo ciężko mi się tak na serio otworzyć przed ludźmi, ale przy niej powoli mi się udaje nazywać głęboko skrywane przemyślenia i problemy i je oswajać. Potrafi zadawać tak celne pytania, że wszystkie moje wielopiętrowe imaginacje rozbijają się w pył :) Po każdym spotkaniu wychodzę pewniejsza siebie. Serdecznie Anię polecam :)
16 stycznia 2024 Grażyna - Bibliotekarz
Bardzo dobry coach
Ania pomogła mi w momencie, gdy czułam potrzebę zmiany w swoim życiu. Jej doświadczenie, zapał a przede wszystkim zrozumienie pozwoliło mi na zrobienie milowego kroku w akceptacji siebie, poznaniu i przełamaniu swoich ograniczeń. To wspaniały towarzysz na drodze do zmiany! Szczerze polecam.
25 kwietnia 2023 DAGMARA - Daga i Pióro
Bardzo dobry coach
Współpraca z Anią to dla mnie prawdziwy game changer. Stworzyła bezpieczną, pełną empatii przestrzeń w której mogłam bezpiecznie przyjrzeć się swoim obawom, przekonaniom które stały na drodze do realizacji moich celów a następnie wyklarować która ścieżka chcę podążać i ustalić jasny plan działania. Ania jest niesamowicie zaangażowana i wspierająca dzięki czemu z szacunkiem do własnych granic mogłam pokonać bardziej wymagające momenty w moim procesie. Gorąco polecam!
4 kwietnia 2023 Kasia - Program Manager
Bardzo dobry coach
Anię poznałem pracując z nią razem w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości (AIP) i uczestnicząc wspólnie w Profesjonalnej Szkole Coachingu. Ania jest w pełni zaangażowana w to co robi. Widać, że pomaganie i wspieranie innych to jej prawdziwa pasja. Świetnie radzi sobie z realizacją powierzonych zadań. Ma bardzo dobre przygotowanie i warsztat do pracy z ludźmi, a przede wszystkim lubi kontakt z drugim człowiekiem. Zdecydowanie się na współpracę z Anią to bardzo dobra inwestycja.
15 luty 2023 Tomasz - Dyrektor AIP
Bardzo dobry coach
Ania to coach w pełni wykorzystujący swój potencjał w pracy ze swoimi klientami. Trafność pytań oraz narzędzi wykorzystywanych przez Anię pozwala jej klientom osiągać wyznaczone cele. Do tego jest ona ciepła, otwarta i bardzo zaangażowana. To wszystko sprawia, że z wielką przyjemnością polecam współpracę z Anią.
9 luty 2023 Karolina - HR Manager
Bardzo dobry coach
Ania jest bardzo pozytywną, empatyczną i ciepłą osobą. Spotkania są przeprowadzane profesjonalnie i w przemiłej atmosferze, a po każdym ze spotkań człowiek wychodzi z uśmiechem i lepszym nastawieniem do siebie i życia. Polecam gorąco każdemu kto pragnie poprawić swój komfort życia.
8 luty 2023 Ala - Student
Bardzo dobry coach
Miałam ogromną przyjemność brać udział w procesie coachingowym prowadzonym przez Anię. Dzięki temu procesowi udało mi się wprowadzić wiele zmian w moim życiu. Nie tylko takich widocznych gołym okiem od razu, ale także takich, które wiążą się z nowym nastawieniem i podejściem do wielu kwestii. Ania jest niezwykle przyjazną osobą, ma świetny warsztat jako coach. A do tego super poczucie humoru! To wszystko sprawia, że z całym przekonaniem ją polecam.
7 luty 2023 Monika - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Anię dla osób, które chcą spróbować coachingu i osiągnąć swoje cele. Ania świetnie rozumie klienta i umie dopasować sposób komunikacji do osoby. Warto odezwać się i zrobić pierwszy krok!
6 luty 2023 Wojciech - Broker Technologii
Bardzo dobry coach
Praca z Anią sprawiła, że świat wokół mnie przyspieszył. Pokonałam przeszkody, które mnie uwierały, osiągnęłam cele i ustaliłam plan. Krok po kroku zmierzam do dużego celu. Cieszę się, bo rozmowy z Anią, jej zrozumienie, to jak słucha i zadaje pytania, niby są proste, a jednak zadziwiają mnie i sprawiają, że chce mi się nad sobą pracować. Cenię sobie też elastyczność naszych spotkań. Polecam!
6 luty 2023 Agnieszka - Specjalistka ds. szkoleń
Bardzo dobry coach
Świetny coach z niesamowitym zrozumieniem człowieka i jego granic. Ania to wspaniała, ciepła osoba, która potrafi zadawać trafne pytania, dzięki czemu człowiek jest bliższy osiągnięcia swojego celu! Polecam calym
5 luty 2023 Ola - Przedsiebiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj