Anna Bartoszewicz-Pajka

Popularność: 66
Bardzo dobry coach (3)
Jestem coachem, ponieważ każdego dnia doświadczam, że coaching to skuteczna metoda, która pomaga spojrzeć na siebie i swoje życie z nowej perspektywy. Dzięki niej MOI KLIENCIE ODZYSKUJĄ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC, aby naprawdę żyć, być wolnymi i spełniać swoje marzenia. Pomagam odnaleźć umiejętności, talenty i wartości. Wspieram głębokie poznanie samego siebie, pomagam zdemaskować błędne przekonania i kłamstwa o sobie samym, wspieram w podejmowaniu decyzji, osiągnięciu celów i budowaniu życia zgodnie z własnymi wartościami. Lubię słuchać ludzi, często więcej słucham niż mówię. Dzięki temu rola coacha jest dla mnie zupełnie naturalna. Naprawdę wierzę (bo widzę to), że gdy żyjemy w zgodzie z własnymi wartościami, talentami i doceniamy siebie, to zwiększamy szansę, by czuć się naprawdę spełnionym w życiu i w pracy. Jestem dyplomowanym coachem z certyfikatem Franklin University, dyplomowanym doradcą zawodowym oraz certyfikowanym konsultantem narzędzia DISC D3™. Jestem także managerką i praktykiem w rozwijaniu kompetencji, w zarządzaniu ludźmi oraz wspieraniu kierowników w tych procesach. Budowałam organizacje i zespoły od podstaw, rekrutowałam specjalistów i managerów, zajmowałam się budowaniem wizerunku firm, zarządzałam wielomilionowymi projektami. To konkretna wiedza, sprawdzona w działaniu. Kocham przyrodę, lubię czytać książki, spełniam się w roli żony i mamy. Jestem wolontariuszką. Lubię czuć, że życie to nie wyścig. Zapraszam do kontaktu: 510 983 400. Pierwsza sesja jest BEZPŁATNA.
Kontakt
Tel. 510 983 400
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam panią Anię. Uważam, że pani Ania jest osobą kompetentną, otwartą i wrażliwą na potrzeby klientów. Od ponad 3 miesięcy uczęszczam do pani Ani na sesje coachingu. W tym czasie zacząłem podejmować świadomy rozwój w moim życiu zawodowym, w skutek czego jestem bardziej zmotywowany i potrafię bardziej cieszyć się moją pracą. Ponadto jestem bardziej otwarty na zmiany i na poszukiwanie nowych możliwości. W mojej ocenie sesje couchingu u pani Ani były ogromną inspiracją i pomocą w moim rozwoju. Serdecznie polecam!
1 luty 2020 Tomasz - Programista
Bardzo dobry coach
Dzięki zajeciom u tak dobrego coacha jakim jest p. Ania moje życie zaczyna rozkwitać na nowo. Uwierzyłam w siebie, poczułam swoją wartość a także dostrzegłam swój wewnętrzny potencjał. Spotkania z p. Anią były dla mnie czymś wyjątkowym. Podejście, atmosfera i sama osobowość coacha pozwoliły mi na swobodną niczym nie skrepowaną przygodę. Dziękuję pani Ani z całego serca.
26 września 2019 Agnieszka - technik-ekonomista
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z coachingu u p. Ani. Mogę powiedzieć, że dostałam nowe życie. Spojrzałam na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Jestem silniejsza i wolna od myślenia o sobie, że nic nie jestem warta i nic mi się nie udaje. Dziękuję Pani Aniu
17 września 2019 Aneta - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom