Anna Bartoszewicz-Pajka

Popularność: 353
Bardzo dobry coach (18)
Moim Klientkom i Klientom pomagam spojrzeć na siebie z nowej perspektywy i ruszyć z miejsca, aby zmienić to, co "uwiera" w życiu.. Pomagam odzyskać wewnętrzną moc, aby naprawdę cieszyć się życiem. Proces coachingowy ze mną to możliwość zrealizowania pragnienia, aby być na swoim miejscu w życiu. Wspieram głębokie poznanie siebie, pomagam zdemaskować błędne przekonania i kłamstwa o sobie, wspieram w podejmowaniu decyzji, osiągnięciu celów i zbudowaniu życia zgodnie z własnymi wartościami. Pomagam znaleźć konkretne sposoby, jak to zrobić. Lubię słuchać ludzi. Dzięki temu rola coacha jest dla mnie zupełnie naturalna. Naprawdę wierzę (bo widzę to), że gdy żyjemy w zgodzie z własnymi wartościami, talentami i doceniamy siebie, to zwiększamy szansę, by czuć się naprawdę spełnionym w życiu i w pracy. Jestem dyplomowanym coachem z certyfikatem Franklin University, dyplomowanym doradcą zawodowym oraz certyfikowanym konsultantem narzędzia DISC D3™. Jestem także managerką i praktykiem w rozwijaniu kompetencji, w zarządzaniu ludźmi oraz wspieraniu kierowników w tych procesach. Budowałam organizacje i zespoły od podstaw, rekrutowałam specjalistów i managerów, zajmowałam się budowaniem wizerunku firm, zarządzałam wielomilionowymi projektami. To konkretna wiedza, sprawdzona w działaniu. Kocham przyrodę, lubię czytać książki, spełniam się w roli żony i mamy. Jestem wolontariuszką. Lubię czuć, że życie to nie wyścig. Zapraszam do kontaktu: 510 983 400. Pierwsza sesja jest BEZPŁATNA.
Kontakt
Tel. 510 983 400
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Zawodowo ruszyłam z miejsca. Po pandemii miałam problem z motywacją, zaangazowaniem się w pracę. Czułam się wypalona. Nie wiedziałam czy szukać nowej pracy ... Teraz znowu nabrałam wiatru w żagle. Dzięki Ania!
11 kwietnia 2023 Daria - Managerka Działu Zakupów i Planowania
Bardzo dobry coach
Na początku Ania powiedziała, że pomaga spojrzeć na swoje zycie z innej strony. Nie byłam do tego od razu przekonana, bo sporo czytałam róznych książek rozwojjowych i nie bardzo udało mi się coś z tego wprowadzić do życia. Ale po kilku sesjach okazało, że jest to możliwe. Odważyłam się na zmianę w moim zyciu zawodowym i jestem bardzo zadowolona, że Ania pomogla podjąć mi taką decyzję. Dziękuję!
22 marca 2023 Karolina - Księgowa
Bardzo dobry coach
Bardzo miło pracowało mi się z Anią. Ania pomogła mi zobaczyć rzeczy, których sam nie potrafiłem dostrzec. Coaching pomógł mi wypracować nowe narzędzie do pracy nad sobą i w końcu zobaczyłem cel i jasno go określiłem. Od zawsze czułem, że drzemie we mnie potencjał do pracy nad sobą, tylko nigdy nie mogłem się do tego potencjału dokopać samodzielnie. Jestem bardzo zadowolony z sesji coachingowych i w przyszłości kiedy będę chciał otworzyć swoją firmę, także udam się do Ani. Polecam coaching z Anią każdemu, kto interesuje się rozwojem osobistym. Dziękuje Aniu za pomoc w poukładaniu tego chaosu w głowie.
14 czerwca 2021 Michał - Elektryk
Bardzo dobry coach
To była dobra decyzja. Coaching z Anią zmienił mój sposób myślenia. Spojrzałem na wiele spraw w sposób, w jaki nigdy wcześniej tego nie robiłem. Dzięki pomocy Ani odkryłem blokady, które miałem w głowie i zmieniłem swoje podejście do życia i do pracy. Gdy teraz widzę pozytywne zmiany w moim myśleniu i zachowaniu to nie mogę uwierzyć, że w ciągu 3 miesięcy możliwa była taka zmiana. Polecam sesje u Ani.
19 stycznia 2021 Rafał - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam spotkania z Panią Anią, mijały one w mgnieniu oka. Odkryłam wiele rzeczy, o których sama nie wiedziałam i przede wszystkim spojrzałam z innej perspektywy na niektóre sprawy. Dziękuje bardzo!
4 września 2020 Anna - Student/ koordynator zmiany
Dobry coach
Korzystałam z 12 sesji coachingowych u Ani i jestem bardzo zadowolona. Te sesje dały mi nowe spojrzenie na mnie i na moją pracę. Dały mi też większe poczucie swojej wartości oraz sprawczości. Bardzo dziękuję!
1 lipca 2020 Mariola - Rysownik
Bardzo dobry coach
Ania to bardzo ciepła osoba, zawsze uśmiechnięta, budząca zaufanie i tworząca pozytywną atmosferę. Jest bardzo elastyczna i cierpliwa ;) Świetny z Niej słuchacz. Spotkania z Ania pomogły mi wytyczyć ścieżkę na nowy rozdział życia, dodały pewności się i pomogły zmienić przekonania, które blokowały mnie przed dalszym rozwojem kariery zawodowej. Co więcej, Ania nie tylko pomogła mi znaleźć odpowiedź na moje pytania i wątpliwości z którymi przyszłam, ale również pokazała pewien sposób myślenia, który okazuje sie uniwersalnym rozwiązaniem w wielu wyzwaniach, które pojawiają sie na bieżąco.
18 czerwca 2020 Ania - koordynator
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam pracę z Anią. Jestem bardzo zaskoczona całym procesem i tym jak wiele rzeczy o sobie odkryłam. Dzięki pracy z Anią dostrzegłam wiele rozwiązań, zwalczyłam negatywne przekonania oraz weszłam na ścieżkę ku asertywności. Ania jest kompetentną, inspirującą, a przy tym wszystkim bardzo miłą i ciepłą osobą. Coaching z nią to niesamowita podróż w głąb siebie.
18 czerwca 2020 Magda - Grafik
Bardzo dobry coach
Ania pomogła mi ogarnąć moje wartości, za czym chcę podążać, jak to zaplanować, jak się motywować kiedy przychodzi frustracja i zniechęcenie.Pomogła mi na nowo uwierzyć w moje możliwości i lepiej określić siebie.Zrozumiałam proces planowania i zobaczyłam jak jest ważny w docieraniu do celu.
7 czerwca 2020 Krystyna - Grafik projektant
Bardzo dobry coach
Pani Anna Bartoszewicz-Pajka jest świetnym coachem. Pomogła mi wyodrębnić i nazwać kwestie, nad którymi potrzebowałam i chciałam popracować oraz pomogła mi szczegółowo zająć się każdym zagadnieniem. Dzięki sesjom coachingowym Pani Anny bardziej rozumiem siebie, swoje potrzeby, a co za tym idzie cele, do których osiągnięcia dążę.
1 czerwca 2020 Dorota - studentka Psychologii Zdrowia
Bardzo dobry coach
Cieszę się, że miałam okazję spróbować coachingu, ponieważ dzięki temu wiele rzeczy staje się prostrzych oraz można zobaczyć inną perspektywę. Bardzo ciekawe są gry i ćwiczenia, które pozwalają na szerszą interpretację siebie i swoich planów. Dodatkowym plusem jest to, że p. Ania jest absolutnie zawsze uśmiechnięta :)
4 maja 2020 Kinga - Student
Bardzo dobry coach
Po spotkaniach zmieniłem podejście do prawdziwych Coachów. Mega dobrze nam się współpracowało. Miła rozmowa oraz efekty pokazały że Pani Anna to coach przez duże C. Wiele się zmieniło w moim życiu ma lepsze. Polecam współpracę.
29 kwietnia 2020 Marek - Student
Bardzo dobry coach
Moim zdaniem Pani Ania jest osobą otwartą, bardzo wyrozumiałą i wrażliwą na potrzeby klientów. W tym czasie sesji poruszyłyśmy wiele tematów, nie tylko związanych z życiem zawodowym ale także z życiem prywatnym. Warto było się otworzyć i porozmawiać, ponieważ teraz jestem bardziej świadoma siebie i swojego otoczenia. Ponadto jestem bardziej otwarta na zmiany i na poszukiwanie nowych możliwości. W mojej ocenie te sesje były ogromną inspiracją i pomocą w moim rozwoju. Polecam gorąco!
28 kwietnia 2020 Magda - studentka
Bardzo dobry coach
Jestem zaskoczona efektami, które osiągnęłam dzięki Ani. Wymagało to, abym wyszła ze swojej strefy komfortu, ale Ania mnie wspierała i czasem prowadziła jak dziecko za rękę. Bywało cięzko, ale warto. Polecam sesje z Anią Pajką.
28 kwietnia 2020 Dominika - Project Manager
Bardzo dobry coach
Nie miałem wcześniej doświadczenia z coachingiem i zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony całym procesem. Długo mógłbym wdawać się w szczegóły co mi się podobało w pracy z panią Anią, ale chyba najważniejsze jest dla mnie to, że sam proces pozwolił mi spojrzeć z innej perspektywy, poznać lepiej samego siebie i ruszyć w końcu z miejsca, by podążać za tym co gra mi w sercu. Szczerze dziękuję pani Ani za tę podróż, w której była mi towarzyszką.
14 kwietnia 2020 Igor - Student
Bardzo dobry coach
Polecam panią Anię. Uważam, że pani Ania jest osobą kompetentną, otwartą i wrażliwą na potrzeby klientów. Od ponad 3 miesięcy uczęszczam do pani Ani na sesje coachingu. W tym czasie zacząłem podejmować świadomy rozwój w moim życiu zawodowym, w skutek czego jestem bardziej zmotywowany i potrafię bardziej cieszyć się moją pracą. Ponadto jestem bardziej otwarty na zmiany i na poszukiwanie nowych możliwości. W mojej ocenie sesje couchingu u pani Ani były ogromną inspiracją i pomocą w moim rozwoju. Serdecznie polecam!
1 luty 2020 Tomasz - Programista
Bardzo dobry coach
Dzięki zajeciom u tak dobrego coacha jakim jest p. Ania moje życie zaczyna rozkwitać na nowo. Uwierzyłam w siebie, poczułam swoją wartość a także dostrzegłam swój wewnętrzny potencjał. Spotkania z p. Anią były dla mnie czymś wyjątkowym. Podejście, atmosfera i sama osobowość coacha pozwoliły mi na swobodną niczym nie skrepowaną przygodę. Dziękuję pani Ani z całego serca.
26 września 2019 Agnieszka - technik-ekonomista
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolona z coachingu u p. Ani. Mogę powiedzieć, że dostałam nowe życie. Spojrzałam na siebie z zupełnie nowej perspektywy. Jestem silniejsza i wolna od myślenia o sobie, że nic nie jestem warta i nic mi się nie udaje. Dziękuję Pani Aniu
17 września 2019 Aneta - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj