Anna Darowna Hejmo

Popularność: 113
Bardzo dobry coach (2)
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów" - Albert Einstein Więc jeśli: - chcesz znaleźć nowe rozwiązania, ponieważ te które masz nie spełniają Twoich oczekiwań, - tkwisz w jednym miejscu i nie wiesz jak ruszyć dalej, - pragniesz poczuć, że to Ty decydujesz o swoim życiu, - chcesz się rozwijać i odnaleźć w sobie nowe zasoby, - potrzebujesz znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, ZAPRASZAM DO KONTAKTU :) Chętnie popracuję z Tobą w obszarach: - Coachingu rozwojowego/kariery - poszukasz swoich zasobów, zastanowisz się gdzie jesteś zawodowo, a gdzie chcesz być. Odkryjesz jakie wartości i potrzeby definiują Twoją karierę i jak z nich korzystać aby rozwijać swój potencjał i realizować cele. - Life coachingu - procesu, który da Ci wgląd w Twoje emocje, pomoże dostrzec potrzeby i odkryje motywację, która Tobą kieruje. Pozwoli Ci osiągnąć wyznaczone cele lub dokonać zmiany w życiu osobistym, co będzie miało bezpośredni wpływ na poprawę jego jakości. - Coachingu rodzicielskiego - pozwoli Ci on zastanowić się nad Twoją rolą rodzica - gdzie jesteś, czego oczekujesz, jak postrzegasz relację ze swoim dzieckiem i co chciałbyś zmienić lub udoskonalić w Waszych kontaktach. Poszukasz sposobu jak mówić aby dziecko słyszało co chcesz mu powiedzieć i jak słuchać aby chciało rozmawiać. - Coachingu dietetycznego - czyli w pracy nad motywacją, zmianą schematów postępowania i samoświadomością, która będzie pomocna w tworzeniu nowych, zdrowych nawyków. Będzie to praca nad zdrowym myśleniem, szukaniem inspiracji wewnątrz siebie oraz nad budowaniem poczucia własnej wartości. Zapraszam do kontaktu i na PIERWSZĄ BEZPŁĄTNĄ sesję (ok 30-40 minut). To na niej poznamy się bliżej, zobaczymy z jakim tematem chcesz pracować i zdecydujemy czy jesteśmy gotowi podjąć się współpracy. Aby było Ci łatwiej podjąć decyzję zapraszam na moją stronę internetową oraz FB. Tam dowiesz się o mnie więcej. strona: www.annadarowna.pl Facebook: Anna Darowna Hejmo - Coach, Trenerka kompetencji miękkich Zajrzyj, napisz :) Miło mi będzie Ciebie poznać :)
Kontakt
Kontakt:
telefon: 602 836 447
mail: kontakt@annadarowna.pl
formularz kontaktowy na stronie internetowej: www.annadarowna.pl
Specjalizacje
Miasta
Szczecin, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Katowice, Zielona Góra, Wrocław, Sopot, Opole, Toruń, Gliwice, Olsztyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałam sześć z spotkań z Panią Anną. Zadbała o to, żeby spotkania przebiegły w przyjemnej atmosferze, mogłam śmiało o wszystkim opowiedzieć bez uczucia bycia ocenianym. Poleciła mi też dodatkowe materiały do przeczytania/obejrzenia na temat problemów, o których rozmawiałyśmy. Spotkania pomogły mi w podbudowaniu pewności siebie w sferze zawodowej, mam mnóstwo notatek z naszych spotkań, do których często wracam i co najważniejsze dzięki Pani Annie zaczęłam dbać o swoje interesy w firmie, podjęłam decyzję, w jakim kierunku się rozwijać i co robić dalej. Polecam wszystkim, którzy czują, że utknęli i zastanawiają się, co dalej. :)
3 kwietnia 2024 Ewa - Material Planner
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe okazały się dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Na początku podchodziłem bardzo sceptycznie do całego zamysłu, ale dzięki Annie Darownej zrozumiałem jak dużo to daje i na czym polega. Podczas sesji odczuwam wsparcie i zrozumienie, które pomagało mi spojrzeć na własne wyzwania z nowej perspektywy. Coach potrafił stworzyć otoczenie, w którym potrafiłem się otworzyć i porozmawiać o sprawach biznesowych, jak i problemach w życiu prywatnym. Gorąco polecam.
4 grudnia 2023 Rafał - AR Business process analyst
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj