Beata Małczak

Popularność: 139
Bardzo dobry coach (11)
" To nie odpowiedź nas oświeca, ale pytanie" Eugene Ionesco Jestem psychologiem, coachem, trenerem, HR Managerem. Na co dzień łączę pracę zawodową z moją ciekawością ludzi i świata. Swoje życie prywatne oraz zawodowe opieram na wartościach i zaangażowaniu. Zarówno sobie jak i klientom stawiam pytania od tych prostych, banalnych, śmiesznych, może i nierozważnych, po pytania pobudzające do działania, zastanowienia się, zajrzenia w głąb siebie. Jeżeli potrzebujesz nowego spojrzenia na stare sprawy, ruszenia z miejsca, z którego nie potrafisz ruszyć, dokonania wyboru, zmotywowania do działania, przemyślenia, jeżeli nie wiesz .... a chcesz wiedzieć..., jeżeli chcesz odkryć to, co do tej pory jest nieodkryte, to zapraszam do kontaktu. Specjalizuję się w life coachingu, job coachingu, coachingu kariery, coachingu relacji.
Kontakt
telefon: 723 986 892
e-mail: coaching.beatamalczak@gmail.com
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Bielsko - Biała, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Bytom, Gliwice, Chorzów, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Sesja z Beatą daje do myślenia. Świetnie prowadzi przez cały proces zmian. Słucha. Towarzyszy. Jeśli jeszcze nie wiesz, czy warto przejść przez cały proces, umów się i sprawdź. Beata pokaże Ci ze nie chcesz stać w miejscu. Polecam współpracę z Beatą.
22 września 2023 Piotr - Kierownik Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Beata dała się poznać jako osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie bardzo profesjonalna – skupiona na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Beata zadaje pytania skłaniające do refleksji i służące wypracowaniu nowych rozwiązań. Zdecydowanie polecam Beatę jako coacha!
9 lipca 2022 Michał - Dyr. Techniczny
Bardzo dobry coach
Beata całą swoją uwagę skupia na rozmówcy, słucha i co najważniejsze słyszy. Ma w sobie dużo empatii i zrozumienia, jest zaangażowana w proces, spotkanie z Nią zapoczątkowało zmiany w moim życiu. Dziękuję i polecam :)
23 maja 2022 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Beata to bardzo dobry coach. Zaangażowana w 100 %, pełna empatii. Na sesji potrafi stworzyć atmosferę i poczucie bezpieczeństwa. Duzo pyta i cały czas słucha. Podczas wszystkich sesji czuć, że klient jest najważniejszy.
22 maja 2022 Mikołaj - Dyr. Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Bardzo miła a zarazem kompetentna i cierpliwa. Dobrze sie pracowało z Panią Beatą. Potrafi nawiązać dobry kontakt z klientem, nie miałam problemów żeby sie przed nią otworzyć. Dla mnie kluczowe w sesji coachingowej jest, aby mieć przestrzeń do wypowiedzenia swoich myśli, i uczucie że ktoś mnie uważnie słucha. I to zapewniłam mi Beata. Polecam :)
20 kwietnia 2022 Paulina - Właścicielka firmy.
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na sesje coachingu ze względu na to, że mam problem z niską samooceną, czułam się zdemotywowana, niezrozumiana przez najbliższe otoczenie i samotna. W trakcie wspólnych zajęć z Beata uświadomiłam sobie, że wcale nie musi tak być ,że to jak siebie postrzegamy to kwestia naszego wychowania i tego co wynieśliśmy z dzieciństwa Nie otrzymałam od Beaty gotowych rad na rozwiązanie moich problemów. W trakcie naszych rozmów, omawiania pewnych zdarzeń i towarzyszących im emocji spojrzałam na nie z wielu perspektyw .Beata pojawiła się w moim życiu w momencie nie tylko trudności w zmianie pracy ale także problemów osobistych i cieszę się że tak się stało to profesjonalna i zaangażowana w to co robi osoba .Polecam w 100%
5 kwietnia 2022 Monika - Pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Moja współpraca z Beatą to ogromna przyjemność. Jest osobą empatyczną i sympatyczną. Jako coach, uważnie i profesjonalnie prowadziła ze mną sesje. Czułem się zrozumiany i akceptowany. Podczas sesji, dotknęliśmy ważnych dla mnie kwestii. Jestem bardzo zadowolony z efektów i wdzięczny za aktywne podejście!
4 kwietnia 2022 Bartłomiej - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pani Beata to bardzo dobry coach. Najbardziej cenię w niej empatię oraz otwartość na drugiego człowieka. Podczas rozmów człowiek czuje, że jest w dobrych, odpowiedzialnych rękach, a co więcej ma pewność, że jest wnikliwie wysłuchany i zaopiekowany mentalnie. Oprócz porad związanych z biznesem, w którym obecnie pracuję, Pani Beacie zawdzięczam również porady z dietcoachingu, które to dały mi ogromną inspirację do zmian dotychczasowych nawyków. Serdecznie dziękuję za pomoc i wartościowe rady! Polecam i dziękuję za Pani obecność! Pozdrawiam serdecznie :)
30 marca 2022 Marta - Customer Service Specialist
Bardzo dobry coach
Pani Beata jest wspaniałym, empatycznym i inspirującym czlowiekiem. Z dużą wrażliwością wsłuchuje się w sytuację i potrzeby, by towarzyszyć w drodze przemian. Spotkania przyniosły także swieże spojrzenie na zasoby i możliwosci. Serdecznie polecam
29 marca 2022 Marzena - Inernational Mobility ekspert
Bardzo dobry coach
Pani Beata to wybitny coach! Nie tylko dlatego, że posiada ogromną wiedzę ale przede wszystkim dlatego, że jest wspaniałym człowiekiem z nietuzinkową osobowością! Cenie ją za profesjonalizm i łatwość nawiązywania relacji. Spotkania z nią są inspirujące i pełne wartościowych przemyśleń. Dzięki Pani Beacie dostałam pozytywnego kopa energetycznego i postanowiłam zmienić swoją dotychczasową pracę! Jestem szczęśliwa i gotowa na kolejne wyzwania! Bardzo dziękuję i polecam :)
27 marca 2022 Jagoda - Key Account Manager
Bardzo dobry coach
Pani Beata jest ciepłą, empatyczną osobą. Rozmowa z nią zawsze inspiruje i porządkuje chaos w głowie. Polecam !
26 marca 2022 Agnieszka - Główna Księgowa
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj