Dominika Derewicz

Popularność: 189
Bardzo dobry coach (4)
Psycholog, Business & Life Coach, Trener Sztuki Porozumienia – pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Na co dzień pracuję z osobami wysoko wrażliwymi pomagając im zrozumieć samych siebie, zaakceptować swoją wewnętrzną różnorodność, z zaufaniem do siebie podążać za tym, co dla nich ważne oraz spełniać się w relacjach z bliskimi. Wspieram pary w rozwijaniu kompetencji komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Łączę wieloletnie doświadczenie w biznesie, w zarządzaniu zespołami i projektami, z wprowadzaniem dobrych praktyk komunikacji empatycznej do biznesu. Pracuję z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami oraz jako coach on-site w firmach. Doświadczenie: - praca indywidualna: 350 h - prowadzenia warsztatów dla zespołów i klientów biznesowych: 250 h Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie (2000-2005), Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym (2018-2020), Kursu Doskonalenia Umiejętności Trenerskich (2019) i Komunikacji oraz Business&Life Coachingu opartego na empatii (2020). Realizuje obecnie kursy z Systemu Wewnętrznej Rodziny I i II poziom. Jestem w trakcie akredytacji coachingowej w Polskiej Izbie Coachingu.
Kontakt
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Dominikę jako Coacha poznałam przypadkowo. Był to wyjazd zorganizowany przez szkołę jogi, gdzie odbywały się warsztaty z empatii i możliwość spotkania. Dominika jako Coach, partner podczas sesji jest w tym procesie na 100%, jest profesjonalna, ale w tym ciepłym tego słowa znaczeniu, ma dużo zrozumienia, empatii, spotkania są naturalne, Dominika pamięta, żeby trzymać pewien rytm i dynamikę spotkań - dla każdego pewnie inne, pamięta o wyznaczonych celach i w odpowiednim momencie umie poruszyć ten temat by nastąpiła konfrontacja, szanuje swojego partnera. Myślę, że Dominika ma takie doświadczenie, niezbędną wiedzę, a także predyspozycje, że mogłabym ją spokojnie polecić każdemu! :) PS Jest możliwość spotkań online.
27 grudnia 2020 Marta - Specjalista ds. kadr i płac
Bardzo dobry coach
Spotkania z Dominiką w połączeniu z serią praktycznych ćwiczeń i zadań między sesjami, pozwoliły mi wyjść ze swojej skorupy i odpowiedzieć sobie na trudne pytania. Dzięki temu, lepiej poznałam siebie i uzyskałam więcej wewnętrznego spokoju i równowagi. Dziękuje i bardzo polecam:)
28 lipca 2020 Ania - Copywriter
Bardzo dobry coach
Empatyczna, konkretna, prowadząca "za rękę" w procesie odkrywania własnych potrzeb i nazywania emocji. Bardzo polecam każdemu kto mierzy się ze zmianą we własnym życiu lub chciałby poprawić swoje relacje z innymi - bliskimi ludźmi i współpracownikami. Polecam! :)
16 lipca 2020 Dominika - UX Manager
Bardzo dobry coach
Coaching z Dominiką to był jeden z najlepszych wyborów jakiego dokonałam na swojej ścieżce rozwojowej. Dominika ma ogromną uważność i ciekawość na drugiego człowieka, przez co buduje kontakt oparty na zaufaniu. Ja czułam się ważna, bezpieczna i zrozumiana. Zadawane przez Dominikę pytania pomagały mi odkrywać, uznawać i rozumieć siebie. Moim największym odkryciem w pracy z Dominiką było to, że pewne moje zachowania, które uważałam za nie do końca pozytywne, mogą jednocześnie mnie wspierać. Zobaczenie tego i uznanie pozwoliło mi na dokonywanie bardziej świadomych wyborów. Polecam każdemu, kto chce stać się swoim najlepszym przyjacielem
15 lipca 2020 Katarzyna - adwokat
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj