Dorota Nawrotek

Popularność: 679
Bardzo dobry coach (5)
Trener biznesu, akredytowany coach Izby Coachingu, wykładowca akademicki. Posiada 15. letnią praktykę menedżerską oraz wiele zawodowych doświadczeń z obszarów biznesu, edukacji oraz dziennikarstwa (prasowego, radiowego i telewizyjnego). Wspiera w zmianach firmy i organizacje, na także prowadzi indywidualne spotkania coachingowo – mentoringowe. Ukończyła Szkołę Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, studia podyplomowe z coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz studia magisterskie z filologii polskiej, a także wiele kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje w zakresie kompetencji miękkich ( m.in. Metodyka uczenia osób dojrzałych, Racjonalna Terapia Zachowania, Metoda Silvy, Zarządzanie energią życiową w stresie). Przygotowanie teoretyczne uzupełnia szeregiem doświadczeń biznesowych – zajmowała się handlem, hotelarstwem, stworzyła i prowadziła uznaną firmę edukacyjną. Pracowała również jako dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz rzecznik prasowy. W wolnych chwilach rozwija swoje zainteresowania – studiuje psychologię, ćwiczy jogę, jest instruktorką Nordic Walking. Autorka bloga rozwojowego, a także artykułów publikowanych m.in. w czasopiśmie „Charaktery”. Specjalizuje się w obszarach: zarządzania, komunikacji, autoprezentacji i wystąpień publicznych, motywacji i osobistej efektywności, nauki i kreatywności, neutralizowania stresu.
Kontakt
605 687 666

http://dorotanawrotkach.blogspot.com/
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kielce, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching z Dorotą to ogromy krok do przodu. Całkowicie zmieniło się moje postrzeganie siebie i świata. Nauczyłam się zarządzać sobą i swoim czasem. Dzięki Dorocie osiągnęłam to, co zawsze chciałam. Widzę teraz o wiele więcej i czuję wiatr w żaglach.
29 lipca 2015 Katarzyna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
29 czerwca 2015 Ewa - Asystentka Prezesa Zarządu
Bardzo dobry coach
Odkąd współpracuję z Dorotą uważam, że zawód coacha powinien mieć bardziej doprecyzowaną nazwę np.: "coachoidealing" :-) Dorota jest świetnym fachowcem, ale też wielkim człowiekiem! Jest niezmiernie czujna, elastyczna na problem. Energicznie z ogromnym zaangażowaniem, wyczuciem i wnikliwością rozwiązujesz przy niej problemy, zagadnienia, działając praktycznie na wielu płaszczyznach. To co dzisiaj niespotykane a jednak spotkało mnie, to ogromne wsparcie ze strony Doroty poza sesjami. To pomogło mi poczuć, że mogę więcej niż sądziłam. Chcę być coraz lepsza w moich działaniach!!! Gdyby lekarze, nauczyciele i inni fachowcy wykonywali swoją pracę z takim podejściem, świat byłby idealny! Odkąd znam Dorotę, mocniej stoję na nogach, bardziej ufam sobie - mądrzej! Polecam!!!
17 marca 2015 Agnieszka - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Coaching z Dorotą był dla mnie ciekawą przygodą, w czasie której dokonałem rzeczy pozornie niemożliwych. Otwiera oczy na rzeczy zdawałob się oczywiste i zaprowadza ład w mętliku codzienności. Zdecydowanie polecam! Michał - prawnik
11 grudnia 2013 Michał Szewczyk -
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie. Każde spotkanie z Panią Dorotą obfituje w pozytywne efekty. Atmosfera spotkań jest bezpieczna, przyjazna i bardzo komfortowa, sprzyja pracy, przemyśleniom i inspiracjom. Osoba rzeczowa, konkretna i czująca Klienta. Postępy i spektakularne efekty coachingów są jednak dla mnie najważniejszą rekomendacją jaką należy się kierować przy wyborze odpowiedniego coacha!
26 listopada 2013 Dorota - wolny zawód
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Poczuj swoją wartość.
16 grudnia 2015
Masz prawo być człowiekiem – z całym bagażem dobrych i złych doświadczeń , z ludzką siłą i bezsilnością, z tym, co Ci się udaje i tym, co Ci się nie udaje.
Odpuść sobie coaching.
10 lipca 2015
Bo konfrontacja ze sobą daje zwykle wgląd w prawdę, daje świadomość, że życie jest procesem w którym na pewne kroki potrzeba nieco czasu, cierpliwości i zaangażowania - własnego, nie coacha, trenera czy mentora. Iluż znamy hobbystów szkoleń, którzy uczestniczą w różnych rozwojowych eventach, ale w ich życiu wciąż nic się nie zmienia. Ci ludzie zwykle czują, co naprawdę jest im potrzebne, ale obawa przed odsłonięciem prawdy jest tak duża, że próbują wszystkiego dookoła, oprócz tego, co będzie naprawdę skuteczne.
Coaching w biznesie Określ cel!
15 maja 2015
Którędy mam teraz iść? Jaką decyzję podjąć? Jak działać efektywniej? To pytania bardzo istotne w rzeczywistości biznesowej, gdzie najważniejsze jest wyznaczanie właściwych kierunków rozwoju i skuteczność działań. Świętokrzyska Przedsiębiorczość Biuletyn Staropolskiej Izby przemysłowo- Handlowej. Kielce 1-2 2015
Bądź zmianą.
16 marca 2014
Wiosna – pora zmian, nowej energii, nowych planów. Pora, która dodaje skrzydeł, daje nadzieję na nowy początek, nowe lepsze życie. Nowa dieta, nowa sylwetka, nowy/nowa ja. Chyba wszyscy lubimy ekscytujące początki zmian, coś co nas napawa nadzieją, podnosi na moment poziom pewności siebie, dodaje skrzydeł. Nietrudno zwizualizować sukces i uśmiechnąć się. I to jest przyjemne. Zresztą namawiają nas do tego przeróżne książki, ludzie którzy chcą za wszelką cenę stać się ispiratorami tłumów, a my chcemy im wierzyć.ak myślicie, dlaczego?... Ale jakoś tak się dziwnie dzieje, że wszystkie cudowne rady nie działają, że przytłaczająca większość postanowień, pozostaje wciąż w sferze marzeń, a my z coraz gorszym samopoczuciem mówimy znów: „od przyszłego tygodnia, miesiąca, roku…” lub „muszę się wreszcie za siebie zabrać…” lub….. (wstaw swoją regułkę;))
Najpierw duże kamienie.
27 listopada 2013
Biuletyn Izby Coachingu 3/2013
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom