Dorota Raniszewska

Popularność: 35
Bardzo dobry coach (5)
Moją misją jest poprawa życia kobiet i wpływ na pozytywną zmianę w świecie. Jeśli masz w sobie gotowość na zmianę życiową, chcesz żyć w zgodzie ze swoimi wartościami i potrzebami, zawalczyć o siebie i swój los, mieć co dziennie motywację, określić cele i zacząć je realizować oraz nauczyć się samodyscypliny w ich wdrażaniu – pomogę Ci w tym towarzysząc, zadając dobre pytania, zapraszając do różnych form pracy rozwojowej, motywując, dodając wiary i energii. Specjalizuję się w pracy z kobietami: dojrzałymi, w połowie życia, już zasobnymi, które pragną się samorealizować, mają potencjał ale nie wiedzą, gdzie go skierować. Chcą dobrze, świadomie wybrać. Nic nie muszą ale wszystko mogą. Równolegle do coachingu indywidualnego kobiet zapraszam też do 3-miesięcznego programu rozwojowego "MY Kobieta" wraz z coachingiem grupowym po ukończeniu programu: https://obrazwcoachingu.pl/program-rozwojowy-my-kobieta/ Coaching będzie pomocny w tym, aby m.in.: 1. Zrozumieć swoje obecne potrzeby, obawy, wyzwania. To ważne, aby móc działać racjonalne, konstruktywnie i w zgodzie ze swoimi wartościami. 2. Wyznaczyć cele, które są na dziś realistyczne i plany ich realizacji. 3. Zrozumieć innych ludzi, ich potrzeby, troski, emocje. To ważne, jak się do nich odpowiednio odnieść, w zgodzie z własnymi wartościami ale też z życzliwością, empatią i szacunkiem do innych. 4. Utrzymać poczucie sensu. Oddzielić własne wartości i rozumienie spraw, które pozwalają pozostać sobą, od przekonań z zewnątrz, których możemy nabywać. 5. Nauczyć się zachowywać spokój i zdrowe myślenie. Bo mamy wpływ na to, jakie jest nasze nastawienie, samopoczucie, relacje z innymi ludźmi. 6. Ważne jest też utrzymać zdrowie i odporność. Zmiana dzieje się już po pierwszym spotkaniu.
Kontakt
tel. 608 793 352
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Points of You
Certyfikowany Trener Points of You, ponad 1500 godzin facylitacji i szkoleń metodą Points of You
Wykształcenie w coachingu
Studia Podyplomowe "Coaching Profesjonalny" Akademia Leona Koźmińśkiego. Studia Wyższe na UW.
Fotografia w Coachingu
Pionierka wykorzystania fotografii w coachingu. Wykorzystuję fotografie w praktyce coachingu z klientami - najważniejsze zdjęcia, zdjęcia profilowe, albumy życia, zdjęcia relacji. Szkolę z technik fotografii w coachingu specjalistów - coachów, superwizorów, nauczycieli, arteterapeutów.
Motivational Maps TM
Licencjonowany Praktyk Motivational Maps TM. Diagnoza indywidualnego profilu motywacji i strategii podnoszenia motywacji. Coaching motywacji oparty o światowej klasy narzędzie diagnostyczne online.

Opinie

Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w wielu warsztatach Doroty Raniszewskiej, a także w coachingu indywidualnym i grupowym prowadzonym przez Dorotę. Jako coach jest ona niezwykle uważna i profesjonalna. Każde spotkanie z Dorotą jest zastrzykiem energii do działania, ogromnym krokiem do przodu w rozwoju osobistym, a co za tym idzie rozwoju biznesowym. W wyniku pracy z Dorotą rodzą się nowe pomysł i pojawia się siła do ich realizacji. Pojawia się odwaga do wychodzenia do świata. Wewnętrzny krytyk staje się przyjacielem. Bardzo polecam! A coaching to przede wszystkim niezwykłe doświadczenie uważnego słuchania. Polecam więc wszystkim! Nie trzeba mieć problemu do rozwiązania, by iść na coaching. To jest piękne doświadczenie rozwojowe.
24 czerwca 2020 Katarzyna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą to nie tylko solidna dawka wiedzy i inspiracji, ale też poczucie bezpieczeństwa i spokój. Korzystam z tych darów na bieżąco. Dzięki naszej współpracy otworzyłam się na nowe działania i projekty. Dorota, tworzy też wspaniałą społeczność kobiet, które się wspierają i towarzyszą w dalszym rozwoju.
27 kwietnia 2020 Ewa - Trener
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą w programie rozwojowym My Kobieta pomogła mi wzmocnić siebie. Program i coaching grupowy dał mi wiele narzędzi, dzięki którym mogę inaczej spojrzeć na życie, przeformatować swoje spojrzenie na pewne sytuacje i umieć dojrzeć pozytywy tam gdzie pozornie ich nie ma. Sprawił, że poczułam siłę w sobie, siłę do tworzenia swojego świata, energię do działania. Dorota jest wspaniałym przewodnikiem. Polecam !
21 kwietnia 2020 Katarzyna - Współwłaściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą pozwoliła mi na odkrycie siebie na nowo. Pokazała, że cele, które sobie stawiam są do zrealizowania. Dorota jest niezwykle ciepłą osobą, która bezpiecznie prowadzi drogą rozwoju i pomaga znaleźć odpowiedni kierunek. W pracy z nią czuję się zaopiekowana i coraz bardziej poukładana. Dzięki niej odzyskałam spokój i wiem jak dalej działać, żeby osiągnąć to o czym marzę.
21 kwietnia 2020 Wioletta - Home stager
Bardzo dobry coach
Miałam wielką przyjemność współpracować z Dorotą. Brałam udział w jej autorskim programie rozwojowym, coachingu grupowym, zapisana jestem na kolejne wydarzenia, a dlaczego? Bo naprawdę moje życie związane ze sferą rozwojową, zawodową nabrało tempa, konkretu. Nie wspominając, że sama osobowość przy takich procesach po prostu wzrasta. Polecam!!!
21 kwietnia 2020 Marta - Arte terapeutka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pozostać sobą – „mimo wszystko”
5 maja 2020
Właśnie zakończyłam 6-tygodniowe szkolenie 'Fotografii w Coachingu' ONLINE. Po raz pierwszy poprowadziłam cały program w przestrzeni wirtualnej. Udało się i było super. Dzielę się praktycznymi wnioskami i refleksją nad pewności
Jedyny rytm, od którego tak naprawdę zależy nasze życie, to bicie serca i oddech
27 kwietnia 2020
1. Ugruntowany początek dnia 2. Działanie w tu i teraz 3. Balans między pogonią a zatrzymaniem. Zachęcam do przeczytania. Pokazania w domu. Porozmawiania z bliskimi.
Nadal bardzo dużo zależy od nas. Coaching w trudnych czasach.
24 kwietnia 2020
Do czego przyda się coaching w tych trudnych czasach? Ponad wszystko potrzebna jest nam klarowność odnośnie tego, czego chcemy w życiu i kim chcemy być, pozostać, stawać się.