Dorota Raniszewska

Popularność: 214
Bardzo dobry coach (10)
Pomagam wykształcić zdrowe podejście do życia i relacji, zrozumieć swoje potrzeby, zadbać o motywację, określać i realizować cele. Tworzę przestrzeń do rozwoju bezpieczną i nieograniczającą, zapraszając do różnych form pracy rozwojowej, motywując, dodając wiary i energii. Coaching będzie pomocny w tym, aby m.in.: 1. Zrozumieć swoje obecne potrzeby, obawy, wyzwania. To ważne, aby móc działać racjonalne, konstruktywnie i w zgodzie ze swoimi wartościami. 2. Wyznaczyć cele, które są na dziś realistyczne i plany ich realizacji. 3. Zrozumieć innych ludzi, ich potrzeby, troski, emocje. To ważne, jak się do nich odpowiednio odnieść, w zgodzie z własnymi wartościami ale też z życzliwością, empatią i szacunkiem do innych. 4. Utrzymać poczucie sensu. Oddzielić własne wartości i rozumienie spraw, które pozwalają pozostać sobą, od przekonań z zewnątrz, których możemy nabywać. 5. Nauczyć się zachowywać spokój i zdrowe myślenie. Bo mamy wpływ na to, jakie jest nasze nastawienie, samopoczucie, relacje z innymi ludźmi. 6. Ważne jest też utrzymać zdrowie i odporność. Zmiana dzieje się już po pierwszym spotkaniu.
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Online, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie w coachingu
Studia Podyplomowe "Coaching Profesjonalny" Akademia Leona Koźmińskiego. Studia Wyższe na UW.
Fotografia w Coachingu
Pionierka wykorzystania fotografii w coachingu. Wykorzystuję fotografie w praktyce coachingu z klientami - najważniejsze zdjęcia, zdjęcia profilowe, albumy życia, zdjęcia relacji. Szkolę z technik fotografii w coachingu specjalistów - coachów, superwizorów, nauczycieli, arteterapeutów.
Motivational Maps TM
Licencjonowany Praktyk Motivational Maps TM. Diagnoza indywidualnego profilu motywacji i strategii podnoszenia motywacji. Coaching motywacji oparty o światowej klasy narzędzie diagnostyczne online.
Soul Body Fusion TM
Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion TM. Prowadzę indywidualne sesje SBF, pomagające odzyskać poczucie harmonii, połączenia ze sobą, pogłębienia intuicji i zaufania do siebie, przywracające połączenie ciała i ducha.
AHA - fotografie, które inspirują
Twórczyni narzędzia coachingowego "AHA - fotografie, któe inspirują" - ponad 2000 godzin facylitacji i szkoleń tą metodą pracy.
Certyfikowany Digital Coach CoachHub
Coach w największej platformie Digital Coaching na świecie.

Opinie

Bardzo dobry coach
Wspaniała, głęboka praca ze wspaniałym człowiekiem. Delikatność prowadzenia wzbogacona głosem, ktòry działa cuda. Profesjonalizm i wiedza oraz doskonałe narzędzia i ćwiczenia zaproponowane podczas wspòlnej pracy. Polecam z całego serca
2 września 2021 Ania - Coach
Bardzo dobry coach
Coaching z Dorotą Raniszewską uważam za bardzo konstruktywnie spędzony czas. Sesje są oparte na empatii i obecności. Dorota jest subtelnym przewodnikiem z ogromnym wyczuciem. Dzięki temu pomimo że sesje były intensywne, czułam się bezpiecznie i komfortowo. Techniki proponowane przez Dorotę są proste ale niezwykle skuteczne a praca z obrazem pozwala łatwiej wychwycić i doprecyzować myśli. Podczas coachingu z Dorotą zaczęłam zauważać i doceniać swoje mocne strony. Nauczyłam się z większą elastycznością wykorzystywać moje doświadczenia i zdobyte umiejętności. Pamiętam żeby dbać o siebie i swoje potrzeby. Bardziej optymistycznie patrzę na świat. Poza indywidualnymi sesjami uczestniczyłam też w programie rozwojowym „My Kobieta” i projekcie fotograficzno-rozwojowym „Zbliżenie”. Praca w grupie daje wsparcie i energię kobiecego kręgu. Pod okiem doświadczonego mentora zmiany zachodzą łagodnie ale ze spotkania na spotkanie są coraz bardziej widoczne.
27 sierpnia 2021 Marta - architekt
Bardzo dobry coach
Dorota dała mi inne, jasne spojrzenie na życie. Świat staje się powoli przyjacielskim i życzliwym miejscem. Dorota jest niezwykłą osobą, bardzo mądrą , niesamowicie dobrze mi było w jej towarzystwie. Dawała akceptację, wiarę i spokój. Po każdej sesji czułam , że mogę wszystko. Pokazała mi, że kontakt z przyrodą ma uzdrawiającą moc. Chodzę teraz na spacery, do parku, do lasu. Dorota daje dobre myśli, uczyła mnie jak być dla siebie dobrą, łagodną i ważną. Zaczęłam zauważać w życiu siebie- że jestem, że mam swoje emocje i potrzeby. Kiedy pracowałyśmy razem Dorota była w pełni przy mnie, wiem, że miałam całą jej uwagę. Nie oceniała, nie wywierała presji. Była wrażliwa na moje emocje. Czułam się bezpiecznie. Jestem już osobą z innym spojrzeniem na życie, na świat, na siebie. Zmieniłam się. Zmiana była możliwa dzięki pomocy Doroty.
19 czerwca 2021 Marta - Lekarz
Bardzo dobry coach
Bliżej, bardziej intensywnie pracowałam, rozwijałam się u boku Doroty w czasie rozwojowych warsztatów Ja Kobieta. Od tego czasu ciągle wracam na nowe wydarzenia, które Dorota organizuje. Tam czuje się bezpieczna, wysłuchana, zapatrzona w siebie i swoje działania, oderwana od spraw codziennych by marzyć. A jak już zobaczę o czym marzę, to łatwiej jest to realizować.
17 czerwca 2021 Olena Herasym -
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Pani Doroty z polecenia znajomej. I rzeczywiście koleżanka miała rację, że mi poleciła tego coacha. Zaledwie po kilku spotkaniach moje cele zostały sprecyzowane, byłam mądrze prowadzona przez Panią Dorotę. Niby już to wszystko wiedziałam, ale dopiero po rozmowach i wytyczeniu celów wprowadziłam zmiany w swoim życiu. Jakby za sprawą czarodziejskiej różki:) nagle wiele rzeczy stało się jasnych i zrozumiałych. Polecam współpracę z Panią Dorotą!
16 czerwca 2021 Katarzyna - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w wielu warsztatach Doroty Raniszewskiej, a także w coachingu indywidualnym i grupowym prowadzonym przez Dorotę. Jako coach jest ona niezwykle uważna i profesjonalna. Każde spotkanie z Dorotą jest zastrzykiem energii do działania, ogromnym krokiem do przodu w rozwoju osobistym, a co za tym idzie rozwoju biznesowym. W wyniku pracy z Dorotą rodzą się nowe pomysł i pojawia się siła do ich realizacji. Pojawia się odwaga do wychodzenia do świata. Wewnętrzny krytyk staje się przyjacielem. Bardzo polecam! A coaching to przede wszystkim niezwykłe doświadczenie uważnego słuchania. Polecam więc wszystkim! Nie trzeba mieć problemu do rozwiązania, by iść na coaching. To jest piękne doświadczenie rozwojowe.
24 czerwca 2020 Katarzyna - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą to nie tylko solidna dawka wiedzy i inspiracji, ale też poczucie bezpieczeństwa i spokój. Korzystam z tych darów na bieżąco. Dzięki naszej współpracy otworzyłam się na nowe działania i projekty. Dorota, tworzy też wspaniałą społeczność kobiet, które się wspierają i towarzyszą w dalszym rozwoju.
27 kwietnia 2020 Ewa - Trener
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą w programie rozwojowym My Kobieta pomogła mi wzmocnić siebie. Program i coaching grupowy dał mi wiele narzędzi, dzięki którym mogę inaczej spojrzeć na życie, przeformatować swoje spojrzenie na pewne sytuacje i umieć dojrzeć pozytywy tam gdzie pozornie ich nie ma. Sprawił, że poczułam siłę w sobie, siłę do tworzenia swojego świata, energię do działania. Dorota jest wspaniałym przewodnikiem. Polecam !
21 kwietnia 2020 Katarzyna - Współwłaściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Praca z Dorotą pozwoliła mi na odkrycie siebie na nowo. Pokazała, że cele, które sobie stawiam są do zrealizowania. Dorota jest niezwykle ciepłą osobą, która bezpiecznie prowadzi drogą rozwoju i pomaga znaleźć odpowiedni kierunek. W pracy z nią czuję się zaopiekowana i coraz bardziej poukładana. Dzięki niej odzyskałam spokój i wiem jak dalej działać, żeby osiągnąć to o czym marzę.
21 kwietnia 2020 Wioletta - Home stager
Bardzo dobry coach
Miałam wielką przyjemność współpracować z Dorotą. Brałam udział w jej autorskim programie rozwojowym, coachingu grupowym, zapisana jestem na kolejne wydarzenia, a dlaczego? Bo naprawdę moje życie związane ze sferą rozwojową, zawodową nabrało tempa, konkretu. Nie wspominając, że sama osobowość przy takich procesach po prostu wzrasta. Polecam!!!
21 kwietnia 2020 Marta - Arte terapeutka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Wystarczy wyjść do świata i życie nabiera barw.
16 czerwca 2021
Kiedy patrzysz w niebo, zapominasz o wielu codziennych sprawach. Odchodzą problemy, myśli o tym, co przed Tobą, co za Tobą, jesteś zanurzony w chwili. Zauważ, co odczuwasz, kiedy nic nie musisz. Jesteś. Ze wszystkimi emocjami i myślami jest tak jak z chmurami. Przychodzą i odchodzą, płyną, pojawiają się i znikają … a Ty trwasz.
Pozostać sobą – „mimo wszystko”
5 maja 2020
Właśnie zakończyłam 6-tygodniowe szkolenie 'Fotografii w Coachingu' ONLINE. Po raz pierwszy poprowadziłam cały program w przestrzeni wirtualnej. Udało się i było super. Dzielę się praktycznymi wnioskami i refleksją nad pewności
Jedyny rytm, od którego tak naprawdę zależy nasze życie, to bicie serca i oddech
27 kwietnia 2020
1. Ugruntowany początek dnia 2. Działanie w tu i teraz 3. Balans między pogonią a zatrzymaniem. Zachęcam do przeczytania. Pokazania w domu. Porozmawiania z bliskimi.
Nadal bardzo dużo zależy od nas. Coaching w trudnych czasach.
24 kwietnia 2020
Do czego przyda się coaching w tych trudnych czasach? Ponad wszystko potrzebna jest nam klarowność odnośnie tego, czego chcemy w życiu i kim chcemy być, pozostać, stawać się.