Edyta Bartosiewicz

Popularność: 79
„Cokolwiek możesz zrobić lub marzysz o tym, że możesz – zacznij to robić! Śmiałość zawiera w sobie geniusz, magię i siłę” J.W.Goethe – ten cytat towarzyszy mi od początku mojej przemiany zawodowej, która zadziała się kilka lata temu, gdy z urzędnika państwowego stałam się praktykującym i doświadczonym Coachem, Trenerką efektywności osobistej oraz Coachem kryzysowym i Mentorką ds. kryzysu. W swojej pracy z klientami wykorzystuję coaching w ujęciu holistycznym, coaching kryzysowy i psychologię kryzysu, metody prowokatywne oraz neuronaukę w obszarze stresu i emocji, a także liczne doświadczenia z dziesięcioletniej współpracy z zespołem biegłych psychologów sądowych w zakresie spraw rozwodowych, opiekuńczych i mediacji. Przekłada się to na pogłębione rozumienie potrzeb moich klientów, a co za tym idzie efektywną pracę i adekwatne wsparcie. Specjalizuję się w pomocy osobom, które: • znalazły się w sytuacji kryzysowej związanej z utratą lub zmianą pracy; rozwodem; utratą bliskiej osoby; z długotrwałym obciążeniem stresem • nie potrafią kontrolować swoich emocji w sytuacjach stresowych • mają zaniżoną samoocenę i poczucie własnej wartości • utraciły życiową równowagę i chcą odzyskać emocjonalny balans • są przepracowane / przeciążone obowiązkami/ wypalone zawodowo • nie czują satysfakcji ze swojej pracy • nie pracują zawodowo od dłuższego czasu i chcą to zmienić Jeśli czujesz, że to, o czym piszę Ciebie dotyczy - zapraszam Cię do kontaktu i umówienia się na spotkanie. **Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny International Coach Federation (ICF). Uczestniczę w comiesięcznych spotkaniach Izby Coachingu w Łodzi oraz warsztatach realizowanych przez Five o’Coach, by stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje z obszaru coachingu.
Kontakt
Skontaktuj się ze mną telefonicznie +48 532-205-637
lub mailowo
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
• Certyfikat Coacha Kryzysowego - uzyskany w ramach NewInsight oraz Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego (kwiecień 2019r.)
• Certificate of completion The Basics of Provocative Therapy and Provocative Style –
Certyfikat z Podstaw Terapii Prowokatywnej i Stylu Prowokatywnego uzyskany w ramach warsztatów z dr Noni Hofner (październik 2017r.)
• Certyfikat ukończenia Szkolenia Trenerskiego w ramach Cognitus Centrum Szkoleń (wrzesień 2016r.)
• Certyfikat kompetencji Coachingowych – w ramach rocznych studiów podyplomowych „Coaching, Mentoring, Konsulting personalny” na Wydz. Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (czerwiec 2013r.)
• Mgr Socjologii, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (2006r.)

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Człowiek w kryzysie ostrym
19 kwietnia 2020
Jeśli straciłaś nagle pracę, poważnie zachorowałaś ty lub ktoś ci bliski – znalazłaś się w sytuacji, która mogła cię bardzo zaskoczyć. Co wpływa na sposób, w jaki poradzisz sobie z tą trudną sytuacją?
Kryzys - po czym faktycznie go poznać
19 marca 2020
❎Nie każda trudna sytuacja to kryzys. Jak zatem to rozpoznać, czy faktycznie masz do czynienia z kryzysem?
Energia mentalna - co się dzieje, gdy o nią nie dbasz
15 marca 2020
Gdy mało śpisz i sen nie jest regeneracją; Gdy często przeżywasz negatywne emocje; Gdy podejmujesz decyzje, nawet najbardziej błahe; Gdy nie zwierzasz się nikomu z tego, co cię trapi…
Pewność siebie a poczucie własnej wartości. Czy wiesz jak bardzo się różnią?
5 grudnia 2019
"Świetnie jest być pewnym siebie i wierzyć w swoje umiejętności, ale na poziomie egzystencjalnym niewiele to daje. Jeśli nie masz prawdziwego poczucia własnej wartości, to niezależnie od swojej pozycji i umiejętności zawsze będziesz czuć, że czegoś ci brakuje” J.J