Edyta Walicka

Popularność: 612
Bardzo dobry coach (8)
Jestem coachem, trenerem, kulturoznawcą. Specjalizuję się w coachingu asertywności, prowadzę procesy indywidualne, a także grupowe warsztaty rozwojowe. Podejście coachingowe łączę z elementami treningu asertywności. W pracy cenię przede wszystkim partnerską relację z klientem i możliwość doświadczania inspirującego dialogu, który rozwija i otwiera nie tylko klienta, ale także samego coacha. Specjalizację wybrałam nie bez powodu. Jestem przekonana, że tym, co często blokuje nas w życiu i sprawia, że nie robimy tego, co naprawdę chcemy, jest niewystarczająca asertywność i zbyt mała wiara we własne możliwości. Jedno jest nierozerwalnie związane z drugim. Praca nad asertywnym wyrażaniem siebie przynosi wymierne korzyści we wszystkich sferach życia. Sprawia, że czujesz się dobrze, robiąc to, co naprawdę chcesz robić, żyjąc tak, jak naprawdę chcesz. Prywatnie jestem młodą mamą i wielką WIELKĄ miłośniczką kryminałów i thrillerów psychologicznych (zwłaszcza skandynawskich).
Kontakt
tel. 507 039 862
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Lublin, Białystok, Szczecin, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Warszawa, Gliwice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Rzeszów, Kielce,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Na Edytę natrafiłam przypadkiem, ale niespodziewane odkrycia bywają często najlepsze! :D Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad przeszkoleniem z asertywności biznesowej i oto znalazłam właściwą osobę. Edyta bardzo przypadła mi do gustu, jako osoba kometentna i otwarta nie tylko na potrzeby klienta, ale i człowieka. Bardzo dobrze oceniła, czego było mi potrzeba podczas indywidualnego kursu i zawoferowała zarówno świetne techniczne materiały i ćwiczenia, jak i wsparcie, które pozwoliło wspólnie pochylić sie nad problemami wymagającymi rozwiązania. :) Szczerze polecam!
2 czerwca 2019 Anna - Grafik-ilustrator
Bardzo dobry coach
Cudowna współpraca. Dzięki spotkaniom zrozumiałam, że asertywność jest umiejętnością, którą można w sobie wypracować. Zmotywowało mnie to do zmian oraz zmieniło moje podejście do innych. Serdecznie polecam.
11 kwietnia 2019 Joanna - Urzednik
Bardzo dobry coach
Bardzo wartościowe spotkania. Kilka sesji, które pomogły "popchnąć" sprawy do przodu i zrozumieć, że asertywności można się nauczyć. Dodatkowo zamierzam wykorzystać kilka strategii w pracy przy ocenach 1:1 z pracownikami. Ważne aby podejść do sesji i spotkań pozytywnie i być przygotowanym!
28 marca 2019 Radosław - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Bardzo sympatyczna, szczera osoba, budząca zaufanie, chcąca pomóc drugiej osobie z poukładaniem własnych planów, uporządkowaniem życia, naprowadzająca na znalezienie samemu rozwiązań. Powoduje,że przez łzy wyrażasz głośno myśli, które były gdzieś daleko , których nie dopuszczałam do siebie. Sesja pomogła mi zacząć planować na nowo swoje życie . Serdecznie polecam i dziękuję Edytko ;-)
21 luty 2019 Kornelia - Bizneswomen
Bardzo dobry coach
Polecam z pełnym przekonaniem. Świetna współpraca, otwartość, swoboda, rzeczowa rozmowa, trafne spostrzeżenia - to wszystko co chce powiedzieć o sesjach z Edytą. Trafia w samo sedno, inspiruje i motywuje do życiowych zmian. Pomaga wyjść poza swój utraty schemat myślenia. Każda sesja była dla mnie cennym doświadczeniem a co najważniejsze - efekty są dla mnie zauważalne każdego dnia. Dziękuję.
8 luty 2019 Agata - Planista produkcji
Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Pozatym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze - odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.
4 grudnia 2017 Basia - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jeśli szukacie pomysłu na siebie, potrzebujecie pomocy przy osiągnięciu celu lub może nawet nie wiecie jeszcze do czego warto dążyć to polecam coaching u Edyty. Jest to osoba niezwykle pomocna, ciepła i przede wszystkim wie jak pokierować całym procesem tak abyś był maksymalnie zadowolony choć droga do tego zadowolenia wcale nie jest łatwa ;)
21 października 2017 Basia - Specjalista ds. Marketingu
Dobry coach
Bardzo sympatyczna osoba. Po pierwszym spotkaniu miałem wrażenie ze mogę Edycie zaufać i rozmawiać z nią jakbyśmy się znali kilka lat. Dzięki analitycznym i wnikliwym pytaniom, wnioski do jakich sam doszedłem zaskoczyły nawet mnie, a myślałem że znam się dobrze. Chociaż czasami odpowiedz na te pytania była dla mnie trudna do zaakceptowania to ciesze się, że znam prawdę. Wiedza na temat swoich zachowań i uczuć jakie uświadomiłem sobie na sesjach jest nie do przecenienia. Na ta chwile jestem spokojniejszym, bardziej świadomym siebie człowiekiem. Nabrałem większego dystansu do siebie i nauczyłem się analizować rzeczywistość bardziej obiektywnie. Dzięki temu lepiej radzę sobie w niespodziewanych sytuacjach. Ludzie wokół też to zauważają i pozytywnie oceniają te zmianę. Najlepsze jest to, że kiedy pytam co takiego się zmieniło to odpowiadają, że w zasadzie jestem taki sam, tylko bardziej pogodny, mniej narzekający i lepiej się ze mną rozmawia. Były to pierwsze sesje z coachem w moim życiu i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.
20 października 2017 Dariusz - Tester oprogramowania
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj