Edyta Walicka

Popularność: 93
Bardzo dobry coach (3)
Jestem dyplomowanym coachem w obszarze life i business. Zawodowo interesuje mnie szczególnie problem tzw. prokrastynacji, tj. ciągłego zwlekania i przekładania spraw "na potem". Wspólnie ze swoimi Klientami staram się odczarować to wieczne "od jutra" i nadać bieg sprawom już dziś, teraz. Jeśli chcesz: 1. Sprawnie ustalać swoje priorytety i jasno definiować cele 2. Przestać odkładać wszystko na potem 3. W zgodzie z sobą połączyć sfery praca – dom 4. Poukładać sprawy zawodowe lub osobiste 5. Zważyć/zmierzyć/ „przegadać” ważny dla siebie temat 6. Podjąć istotną decyzję dotyczącą swojego życia zawodowego lub osobistego Zapraszam na BEZPŁATNE spotkanie, podczas którego opowiem Ci jak pracuję, na czym polega proces coachingowy i czego możesz się spodziewać. Zdecydujesz, czy jest to metoda dla Ciebie. Po Twoim "tak, wchodzę w to" - omówimy warunki współpracy i zaczniesz skutecznie, krok po kroku zmierzać w wybranym przez siebie kierunku. Zapraszam do współpracy!
Kontakt
tel. 507 039 862
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Pozatym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze - odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.
4 grudnia 2017 Basia - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jeśli szukacie pomysłu na siebie, potrzebujecie pomocy przy osiągnięciu celu lub może nawet nie wiecie jeszcze do czego warto dążyć to polecam coaching u Edyty. Jest to osoba niezwykle pomocna, ciepła i przede wszystkim wie jak pokierować całym procesem tak abyś był maksymalnie zadowolony choć droga do tego zadowolenia wcale nie jest łatwa ;)
21 października 2017 Basia - Specjalista ds. Marketingu
Dobry coach
Bardzo sympatyczna osoba. Po pierwszym spotkaniu miałem wrażenie ze mogę Edycie zaufać i rozmawiać z nią jakbyśmy się znali kilka lat. Dzięki analitycznym i wnikliwym pytaniom, wnioski do jakich sam doszedłem zaskoczyły nawet mnie, a myślałem że znam się dobrze. Chociaż czasami odpowiedz na te pytania była dla mnie trudna do zaakceptowania to ciesze się, że znam prawdę. Wiedza na temat swoich zachowań i uczuć jakie uświadomiłem sobie na sesjach jest nie do przecenienia. Na ta chwile jestem spokojniejszym, bardziej świadomym siebie człowiekiem. Nabrałem większego dystansu do siebie i nauczyłem się analizować rzeczywistość bardziej obiektywnie. Dzięki temu lepiej radzę sobie w niespodziewanych sytuacjach. Ludzie wokół też to zauważają i pozytywnie oceniają te zmianę. Najlepsze jest to, że kiedy pytam co takiego się zmieniło to odpowiadają, że w zasadzie jestem taki sam, tylko bardziej pogodny, mniej narzekający i lepiej się ze mną rozmawia. Były to pierwsze sesje z coachem w moim życiu i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.
20 października 2017 Dariusz - Tester oprogramowania
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom