Edyta Walicka

Popularność: 143
Bardzo dobry coach (3)
Z wykształcenia i zamiłowania jestem kulturoznawcą i coachem (magisterium, Uniwersytet Śląski w Katowicach; studia podyplomowe na kierunku Coaching for Life and Business, GWSH w Katowicach; certyfikat Professional Coach, Profi Biznes). Zawodowo zajmuję się pomaganiem osobom, które mają problem z asertywnością, czują się wykorzystywane przez innych, nie potrafią mówić nie, stawiać granic czy wyrażać siebie. Uczę swoich Klientów, jak skutecznie odmawiać, prosić o pomoc, gdy tego potrzebują i CZUĆ SIĘ Z TYM DOBRZE! Specjalizację wybrałam nie bez powodu. Jestem przekonana, że tym, co często blokuje nas w życiu i sprawia, że nie robimy tego, co naprawdę chcemy, jest niewystarczająca asertywność i zbyt mała wiara we własne możliwości. Jedno jest nierozerwalnie związane z drugim. Praca nad asertywnym wyrażaniem siebie przynosi wymierne korzyści we wszystkich sferach życia. Sprawia, że czujesz się dobrze, robiąc to, co naprawdę chcesz robić, żyjąc tak, jak naprawdę chcesz. Prywatnie jestem młodą mamą i wielką WIELKĄ miłośniczką kryminałów i thrillerów psychologicznych (zwłaszcza skandynawskich).
Kontakt
tel. 507 039 862
Specjalizacje
Miasta
Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Chorzów, Gliwice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kilka spotkań z Edytą było dla mnie niezwykle wartościowym doświadczeniem. Pomogło w dokonaniu życiowych zmian, ukierunkowało na pozytywne myślenie, pozwoliło spojrzeć na problemy pod innym kątem i ruszyć z miejsca! Pozatym Edyta jest niezwykle ciepłą i rzeczową osobą, potrafi stworzyć klimat otwartości w czasie sesji, a jej wewnętrzny spokój i otwartość, pozwalają czuć się swobodnie w trakcie rozmów. I co najważniejsze - odczuć akceptację i satysfakcję wobec własnych wyborów.
4 grudnia 2017 Basia - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jeśli szukacie pomysłu na siebie, potrzebujecie pomocy przy osiągnięciu celu lub może nawet nie wiecie jeszcze do czego warto dążyć to polecam coaching u Edyty. Jest to osoba niezwykle pomocna, ciepła i przede wszystkim wie jak pokierować całym procesem tak abyś był maksymalnie zadowolony choć droga do tego zadowolenia wcale nie jest łatwa ;)
21 października 2017 Basia - Specjalista ds. Marketingu
Dobry coach
Bardzo sympatyczna osoba. Po pierwszym spotkaniu miałem wrażenie ze mogę Edycie zaufać i rozmawiać z nią jakbyśmy się znali kilka lat. Dzięki analitycznym i wnikliwym pytaniom, wnioski do jakich sam doszedłem zaskoczyły nawet mnie, a myślałem że znam się dobrze. Chociaż czasami odpowiedz na te pytania była dla mnie trudna do zaakceptowania to ciesze się, że znam prawdę. Wiedza na temat swoich zachowań i uczuć jakie uświadomiłem sobie na sesjach jest nie do przecenienia. Na ta chwile jestem spokojniejszym, bardziej świadomym siebie człowiekiem. Nabrałem większego dystansu do siebie i nauczyłem się analizować rzeczywistość bardziej obiektywnie. Dzięki temu lepiej radzę sobie w niespodziewanych sytuacjach. Ludzie wokół też to zauważają i pozytywnie oceniają te zmianę. Najlepsze jest to, że kiedy pytam co takiego się zmieniło to odpowiadają, że w zasadzie jestem taki sam, tylko bardziej pogodny, mniej narzekający i lepiej się ze mną rozmawia. Były to pierwsze sesje z coachem w moim życiu i jestem z nich jak najbardziej zadowolony.
20 października 2017 Dariusz - Tester oprogramowania
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom