Ewa Brzozowska

Popularność: 135
Bardzo dobry coach (7)
Wspieram w zmianie tej zawodowej, jak zmiana pracy. Pomagam znaleźć swoją ścieżkę zawodową, czy też pracę swoich marzeń. Wspieram również w zmianie osobistej. Ułatwiam podejmowanie trudnych decyzji, buduje asertywne postawy i pewność siebie. Pomagam w znalezieniu motywacji oraz odwagi do działania. Zakończone procesy moich klientów dotyczyły: ^ znalezienia życiowej misji ^ rozpoczęcia pierwszego biznesu ^ zmiany pracy ^ połączenia pasji z pracą ^ pracy na blokujących przekonaniach ^ realizowanie swoich potrzeb ^ wzrost motywacji do działania ^ podjęcie ważnej decyzji ^ wychodzenia ze strefy komfortu Sesje bezpośrednie na terenie Warszawy oraz online bez limitu. Ceny podane na stronie: https://ewabrzozowskacoach.pl/ Prowadzę także warsztaty z umiejętności miękkich m.in.: autoprezentacja, komunikacja, asertywność, zarządzanie czasem, emocjami, wyznaczanie celów, planowanie oraz spotkania biznesowe: "Mstermind dla przedsiębiorczych kobiet". Specjalizuję się w nurcie Transpersonalnej Zmiany, która efektywnie wspiera prace na blokadach i hamujących do działania przekonaniach.
Kontakt
Cena
120zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Certyfkaty
Studia Podyplomowe z Coachingu - Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

Opinie

Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Ewy, ponieważ chciałam zmienić pracę, a właściwie to znaleźć dodatkowe zajęcie. Chciałam zacząć robić coś, co pozwoli mi połączyć oba zajęcia. Chciałam też, żeby dawało mi to satysfakcję i było zgodne z moim charakterem. Nie byłam pewna, czy dobrze robię, czy nowe zajęcie, o którym myślałam, będzie odpowiednie dla mnie, a także czy sprawdzę się w kompletnie nieznanym mi obszarze, no i czy w ogóle dam radę. Nie spodziewałam się, że tak szybko znajdę odpowiedzi na te wszystkie niepewności i pytania. W trakcie spotkań zyskałam większą pewność siebie i wewnętrzny spokój. Zmotywowałam się do działania. Zdecydowanie polecam coaching z Ewą każdemu, kto stoi przed ważnym wyborem i potrzebuje wsparcia i motywacji. Dziękuję Ewa, że pomogłaś mi dokonać tej ważnej decyzji.
27 marca 2023 Monika - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Już od dłuższego czasu prowadzę swój biznes, ale byłam nim zmęczona. Chciałam wprowadzić zmiany. Zawsze mam i miałam mnóstwo pomysłów, które wydają mi się trafione i to niestety mnie gubiło. Skakałam z kwiatka na kwiatek. Nieustanny chaos powodował, jeszcze większy chaos. Brak efektów frustrował mnie. Stopniowo zaczęłam wszystko odpuszczać. Ktoś wtedy poradził mi Ciebie. Sceptycznie podchodziłam do tego, ze ktoś może ten mój nieustanny chaos nie tyko w działaniu, ale też w głowie – poukładać A jednak się dało.:) Zaczynam dostrzegać efekty w postaci nowych propozycji i też klientów. Ewa, bardzo dziękuję za Twoje trafne spostrzeżenia i pytania. Gdyby nie spotkania z Tobą, nadal byłaby w tym miejscu, w którym jestem.
8 września 2022 Natalia - Lektorka językowa
Bardzo dobry coach
Od wielu lat pracuję w rodzinnej firmie. Wszyscy dokoła uważają, że mam świetną posadę, tylko ja czuję się w niej zmęczona i nie na swoim miejscu. Mam wrażenie, że nie jestem autentyczna. Chciałabym coś innego, coś nowego, czuję, że przyszedł ten czas. Tylko nie wierzę, że mogę znaleźć to coś. Dopiero coaching z Ewą otworzył mi oczy. Niektóre sesje były bardzo trudne, ciągle mierzyłam się ze strachem, że to się nie uda, że już za późno. Już jestem na etapie zmiany. Niebawem ruszam z czymś zupełnie nowym. Stawiam już pierwsze kroki. Wstąpiła we mnie nowa energia. Wielkie dzięki Ewa. Bez Ciebie to by się nie udało!
6 czerwca 2022 Beata - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Chciałam nagrywać live’y i pokazywać się w Internecie, w Social Mediach, ale brakowało mi odwagi. Już od roku zbierałam się za to i za każdym razem czułam blokadę i odkładałam na później. Nie wiedziałam też, jak się do tego zabrać. I przyszłam do Ciebie i w sumie wystarczyła mi jedna sesja, żebym nabrała pewności siebie, a po drugim naszym spotkaniu opublikowałam swój pierwszy filmik! Super. Jesteś wielka! Dzięki!
6 kwietnia 2022 Klaudia - Trenerka
Bardzo dobry coach
Chciałam otworzyć swój własny biznes, miałam gotowy plan na siebie, strategię, ale ciągle zwlekałam, odkładałam decyzje w nieskończoność ... Mnóstwo obaw, wątpliwości czy podołam. Do tego strach przed krytyką i wyjście w świat SM. To była trudna praca nad sobą... łzy... mierzenie się z lękami.... Ale jest! W końcu padła decyzja z terminem. Działam!!! Dziękuję Pani Ewo! :)
11 października 2021 Monika - Fotografka
Bardzo dobry coach
Stanęłam w miejscu, w martwym punkcie. Wiem, że mam potencjał, mam mnóstwo pomysłów na siebie, a ni jak nie mogłam to przełożyć na działanie. Na początku wątpiłam, że po coachingu może się cokolwiek ruszyć, no bo niby jak. Ale tak się stało! Ta blokada była we mnie. Dziękuję Ewa za to odkrycia! Jestem już w zupełnie innym miejscu.
9 lipca 2021 Aneta - Prawniczka
Bardzo dobry coach
Mierzyłam się z brakiem czasu dla siebie, pracą do późnych godzin, notorycznym zmęczeniem i niechęcią. Chodziłam rozdrażniona, momentami byłam nie do zniesienia Po sesjach z Ewa zupełnie zmieniłam styl życia, styl pracy. Najtrudniejsza była zmiana przekonania, że trzeba ciągle pracować, że nie wolno odpoczywać. Mega sesje, z mega efektami. Kompletna zmiana. Mam w końcu energię, pracuje mniej, a mam lepsze wyniki. I w końcu mam czas na odpoczynek! :) Dziękuję Ewa. polecam Cię każdemu, kto potrzebuje zmiany na lepsze!
28 maja 2021 Ela - scenografka/ pisarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego zmiana jest taka trudna
27 marca 2023
Zmiana jest nieunikniona, ale często budzi strach i opór. W tym artykule dowiesz się, dlaczego zmiana jest taka trudna i jak możesz sobie ją ułatwić.
Czy coaching jest dla mnie
5 lipca 2022
Po czym poznać, czy problem z którym się właśnie borykasz, nadaje się na sesję coachingową
Co to jest Coaching?
29 czerwca 2022
Przeczytaj czym jest coacing oraz jak wygląda typowa sesja coachingowa.