Ewelina Fudala-Mrówka

Popularność: 290
Bardzo dobry coach (7)
Witam! Jeśli czujesz ogromna potrzebę zmiany,obniżenia poziomu stresu w swoim życiu i pragniesz przejść przez metamorfozę w jednym lub kilku obszarach życia, to zapraszam do kontaktu!Współpracuje z osobami, które chcą dokonać dużych zmian, ale w harmonijny sposób.Ty sam najlepiej wiesz, co dokładnie powinieneś zrobić w danej kwestii, a ja na naszej sesji coachingowej stworze Ci przestrzeń do myślenia, szukania rozwiązań i chęci działania pomiędzy naszymi spotkaniami. Sztuki coachingu nauczyłam się w Animas Centre For Coaching w Londynie, gdzie zdobyłam Akredytowany Dyplom w Transformacyjnym Coachingu.Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coaching Federation. Mieszkałam kilkanaście lat w Anglii, a po przeprowadzeniu się do Polski rozpoczęłam własna działalność gospodarcza Balans Coaching, i oferuje usługi w zakresie coachingu i nauki języka angielskiego. Wiele razy przechodziłam w życiu przez duże, stresujące zmiany, zawsze starając się zachować balans we wszystkich sferach życia. Moje doświadczenie jako człowieka i coacha pomaga mi wspierać klientów na drodze harmonijnej, ale bardzo istotnej w danym czasie przemiany.Jak powiedział Michael Altshuler-amerykański autor i mówca „Zła wiadomość jest taka,ze czas leci.Dobra wiadomość jest taka,ze to Ty jesteś pilotem”. Zapraszam na bezpłatna, niezobowiązująca konsultacje.
Kontakt
Proszę o kontakt na emaila poniżej lub na numer telefonu 603 461 826 w celu umówienia się na bezpłatna konsultacje.
Wystawiam faktury.
Specjalizacje
Miasta
Poznań, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Katowice, Gdynia, Lublin, Gliwice, Szczecin, Opole, Bydgoszcz, Sopot, Toruń, Bytom, Olsztyn, Londyn,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam prace coachingową z Eweliną, która jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą. Podczas sesji dba o poczucie wzajemnego zaufania, dzięki czemu jest znacznie łatwiej otworzyć się przed nią i opowiadać o swoich problemach. Ewelina podczas sesji nie ocenia naszych zachowań, lecz zadaje pytania zmuszając nas tym samym do analizy problematycznych dla nas sytuacji. Zachęcam do sesji z Eweliną, gdyż uważam że jest to najlepsza inwestycja jaką możemy dla siebie zrobić.
2 września 2021 Edyta - Specjalista ds. zamówień publicznych
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Ewelinę Fudalę-Mrówkę jako Coacha. Sesje z Eweliną pozwoliły mi się wyciszyć, uspokoić stres w najbardziej emocjonującym dla mnie czasie. Ewelina jest pierwszym Coachem, z którym miałam przyjemność współpracować. Początkowo obawiałam się jak będą wyglądać nasze spotkania i czy uda mi się porozmawiać oraz poruszyć wszystkie moje trudności, z którymi się zmagałam. Dzięki kompetencji, doświadczeniu i niezwykłej otwartości- rozmowy z Eweliną sprawiały mi przyjemność- pomimo trudnych tematów. Rekomenduję z pełną odpowiedzialnością :)
7 czerwca 2021 Gabriela - Manager Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Ewelinę jako coacha. Bardzo miła i spokojna atmosfera podczas rozmowy, wspaniałe podejście do ludzi i świetne zrozumienie drugiego człowieka, zapewniają komfortową i owocną pracę, czego nie brakuje na spotkaniach u Pani Eweliny. Można śmiało się otworzyć, bez obaw przed czymkolwiek i korzystać z profesjonalnej pomocy tak dobrego coacha. Wyniki całej pracy są zaskakujące. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
30 marca 2020 Mateusz - Informatyk
Bardzo dobry coach
Po raz pierwszy wystawiam swoją ocenę i opinie na forum…. Jednakże jestem pod tak ogromnym wrażeniem, podejściem do mojej osoby i potrzeby, iż musiałam się tym podzielić. Pani Ewelina zaimponowała mi swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem a przede wszystkim empatią. Pomogła mi o wiele bardziej niż jakakolwiek książka, artykuł czy szkolenie. Jeśli chce się osiągać swoje cele a co ważniejsze czerpać radość z samego procesu ich osiągania bez zbędnego stresu to polecam współpracę z Panią Eweliną. Mogłabym długo pisać o tym co dzięki niej zyskałam, ale myślę, że najlepiej przekonać się o tym samemu. Ja już zyskałam, teraz czas na innych.
19 listopada 2019 Sylwia - Office Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam Ewelinę Fudalę - Mrówkę jako osobistego coacha. Ewelina to przede wszystkim świetny człowiek, który do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Osoba, która inspiruję i motywuję do działania. Podczas sesji odkryłam w sobie rzeczy, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć siebie. Dzięki indywidualnym spotkaniom z Eweliną udało mi się stworzyć plan i poczynić pierwsze kroki, które zmienią moje życie zawodowe. Dziękuję.
17 listopada 2019 Magdalena - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejscie do zainteresowanego. Ciekawa wspolpraca oparta na solidnych cwiczeniach. Osoba bardzo kompetentna, mila i wyrozumiala. Pomogla mi zrozumiec jak radzic sobie ze stresem i nie przenosic negatywnych emocji na rodzine. Polecam
15 listopada 2019 Justyna - Analityk Finansowy
Bardzo dobry coach
Pelen profesjonalizm. Znajomosc tematu, kompetencja a do tego empatia i cierpliwosc. Moje zycie zmienilo sie o 360° juz po kilku spotkaniach. Jestem bardzo wdzieczna i polecam kazdemu , kto chce naprawde cos zmienic w swoim zyciu.
31 października 2019 Katarzyna - Artystka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj