Ewelina Fudala-Mrówka

Popularność: 68
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem specjalizującym się w obszarze pracy ze stresem.Pracuje z klientami borykającymi się ze stresem w pracy,którego negatywny wpływ przenoszą na życie osobiste.Pomagam im poradzić sobie z tym stresem i znaleźć balans między życiem zawodowym i prywatnym. Udzielam również korepetycji z języka angielskiego, na których jako coach wspieram uczniów m.in. w pokonywaniu bariery językowej związanej ze stresem. Sztuki coachingu nauczyłam się w Animas Centre For Coaching w Londynie, gdzie zdobyłam Akredytowany Dyplom w Transformacyjnym Coachingu.Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym International Coaching Federation. Coaching i język angielski są moimi pasjami i nieodłącznymi częściami stylu życia. Kreowanie balansu i funkcjonowanie w nim jest moim mottem życiowym, którym staram się podążać w dzisiejszym wymagającym i stale  zmieniającym się świecie. https://balanscoaching.pl/
Kontakt
Proszę o kontakt na emaila poniżej lub na numer telefonu 603 461 826 w celu umówienia się na bezpłatna konsultacje.
Specjalizacje
Miasta
Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Ewelinę jako coacha. Bardzo miła i spokojna atmosfera podczas rozmowy, wspaniałe podejście do ludzi i świetne zrozumienie drugiego człowieka, zapewniają komfortową i owocną pracę, czego nie brakuje na spotkaniach u Pani Eweliny. Można śmiało się otworzyć, bez obaw przed czymkolwiek i korzystać z profesjonalnej pomocy tak dobrego coacha. Wyniki całej pracy są zaskakujące. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
30 marca 2020 Mateusz - Informatyk
Bardzo dobry coach
Po raz pierwszy wystawiam swoją ocenę i opinie na forum…. Jednakże jestem pod tak ogromnym wrażeniem, podejściem do mojej osoby i potrzeby, iż musiałam się tym podzielić. Pani Ewelina zaimponowała mi swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem a przede wszystkim empatią. Pomogła mi o wiele bardziej niż jakakolwiek książka, artykuł czy szkolenie. Jeśli chce się osiągać swoje cele a co ważniejsze czerpać radość z samego procesu ich osiągania bez zbędnego stresu to polecam współpracę z Panią Eweliną. Mogłabym długo pisać o tym co dzięki niej zyskałam, ale myślę, że najlepiej przekonać się o tym samemu. Ja już zyskałam, teraz czas na innych.
19 listopada 2019 Sylwia - Office Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam Ewelinę Fudalę - Mrówkę jako osobistego coacha. Ewelina to przede wszystkim świetny człowiek, który do swojej pracy podchodzi profesjonalnie. Osoba, która inspiruję i motywuję do działania. Podczas sesji odkryłam w sobie rzeczy, które pozwoliły mi lepiej poznać i zrozumieć siebie. Dzięki indywidualnym spotkaniom z Eweliną udało mi się stworzyć plan i poczynić pierwsze kroki, które zmienią moje życie zawodowe. Dziękuję.
17 listopada 2019 Magdalena - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne podejscie do zainteresowanego. Ciekawa wspolpraca oparta na solidnych cwiczeniach. Osoba bardzo kompetentna, mila i wyrozumiala. Pomogla mi zrozumiec jak radzic sobie ze stresem i nie przenosic negatywnych emocji na rodzine. Polecam
15 listopada 2019 Justyna - Analityk Finansowy
Bardzo dobry coach
Pelen profesjonalizm. Znajomosc tematu, kompetencja a do tego empatia i cierpliwosc. Moje zycie zmienilo sie o 360° juz po kilku spotkaniach. Jestem bardzo wdzieczna i polecam kazdemu , kto chce naprawde cos zmienic w swoim zyciu.
31 października 2019 Katarzyna - Artystka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom