Izabela Boratyńska

Popularność: 1367
Bardzo dobry coach (32)
Pracując ze mną odkryjesz swoje potrzeby, zrozumiesz własne emocje. A potem dokonasz takich zmian, o jakich nawet nie śniłaś! Będziesz czerpać z życia radość i satysfakcję. Nauczysz się, jak wchodzić w relacje prywatne lub biznesowe, realizować się, czerpać z nich satysfakcję i zadowolenie. Chcesz rozwinąć skrzydła? Zbudować swój świat po swojemu? Chcesz zakończyć trudny związek i pokochać na nowo? Zrób to! Przecież możesz wszystko
Kontakt
Napisz do mnie w kilku słowach i podaj nr telefonu, pod którym będę mogła się z Tobą skontaktować.
Możemy porozmawiać przez telefon lub Skypa/Messenger.


Zapraszam Cię na moją stronę na FB
https://m.facebook.com/IzabelaAnnaBoratynska/
Specjalizacje
Miasta
Rzeszów,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Dyplomy
wszystkie Certyfikaty i dyplomy na mojej stronie www.ibCoaching.pl
Certyfikaty
International Association of Coaching Institutes(ICI) https://www.coaching-institutes.net/izabela-boratynska

Opinie

Bardzo dobry coach
Izabela poprosiła mnie o wystawienie opinii dotyczącej naszej współpracy i naprawdę robię to z przyjemnością. Świetny coach, duża wiedza biznesowa, wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i w pracy z ludźmi. Pracowałysmy nad poprawą mojego stylu zarządzania zespołem, nad umiejętnościami, które są konieczne, kiedy odpowiadasz za kilkadziesiąt osób i musisz ogarnąć te wszystkie plany, ich realizacje, kryzysy w grupie i jeszcze motywację wszystkich podwładnych, aby zrobić plan. Nie było łatwo, ale każda chwila spędzona z Izą sprawiała, że coraz lepiej odnajdywalam się w swojej pracy i teraz nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! Myślę, że każdy menadżer powinien popracować z takim coachem, bo to naprawdę procentuje...w cyfrach też
13 października 2021 Dominika W. - Menedżer zespołu
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam, współpraca z Panią Izabelą otworzyła nowy rozdział w mojej pracy zawodowej. Pani Izabela nauczyła mnie innego spojrzenia na kwestie dotyczące zarządzania pracownikami, planowania zadań, organizacji pracy, zarządzania czasem, motywowania podwładnych. Wdrożyłem niemal wszystko i co....moje wyniki w regionie mówią same za siebie :-) jest podium. Niewiarygodnie mądra osoba z ogromnym doświadczeniem zawodowym w biznesie, świetny coach i mentor polecam wszystkim którzy się zastanawiają.
13 października 2021 Zbyszek - Menedżer
Bardzo dobry coach
Pracowałam z p. Izabelą przez kilka miesięcy w ramach rozwoju kompetencji managerskich. Praca była bardzo aktywna i wymagająca, jednak wyniki współpracy przerosły moje oczekiwania. Wzmocniłam swoją pozycję, jako manager, zrozumiałam zależności, jakie występują w dobrze zarządzanej grupie. Teraz pewną ręką zarządzam, efektywnie rekrutuje i wdrażam moich ludzi, a wszystko z przyjemnością i motywacją. Jeśli jesteś kobietą na stanowisku i potrzebujesz wsparcia, to nie wahaj się ani chwili. P. Izabela jest świetnym coachem z bogatym doświadczeniem. Polecam z wielkim przekonaniem.
13 października 2021 Anna D. - Dyrektor Regionu
Bardzo dobry coach
Bardzo bardzo polecam. Sympatyczna, profesjonalna, empatyczna osoba. Sytuacja w jakiej się znalazłam, przerosła mnie i mojego męża. Izabela od początku naszych spotkań dawała mi potrzebne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Można powiedzieć, że pojawiła się w najtrudniejszym okresie mojego życia, zaoferowała wtedy bardzo rzeczową i konkretną pomoc. Serdecznie polecam, każdemu kto chce znaleźć motywację, osiągnąć cel osobisty lub zawodowy, znajduje się w ślepym punkcie w swoim życiu lub po prostu potrzebuje rozmowy.
13 kwietnia 2021 Basia - Kierownik/Mama/Żona ;)
Bardzo dobry coach
Poproszono mnie o wystawienie opinii dla Pani Izabeli. Bardzo trudno opisać i podziękować komuś, kto tak wiele zmienił w moim życiu. Kiedyś byłam zestresowaną kukiełką w rękach niby swojego życia, biznesu, małżeństwa. Nie czułam radości, ani dumy z tego co robię i co udało mi się osiągnąć. Moje małżeństwo też wisiało na włosku, żyliśmy razem, ale osobno. Wtedy znajoma dała mi kontakt do Pani Izy. Przez mój świat przetoczyło się tornado. Pani Iza nauczyła mnie, że mogę być sobą i nadal być twardą w biznesie, pokazała jak planować, aby wszystko zrobić i jeszcze mieć czas dla siebie. Nauczyła mnie też, jak rozmawiać z mężem, jak mówić o swoich pragnieniach, co zrobić, aby nasze małżeństwo odżyło. Pani Izabelo, dziękuję za te trudne chwile, za cierpliwość i ciepło. Za wszystko.
12 września 2020 Anna - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pani Iza zrobiła na mnie wspaniałe wrażenie już od pierwszego spotkania. Od razu poczułam, że to ta osoba! Z Panią Izą jestem w trakcie terapii w formie online, ale mam wrażenie jakbyśmy były w tym samym pomieszczeniu obok siebie! :-) Ogromny profesjonalizm i serce Pani Izy wkładane w każdą sesję sprawiają, że szybko odzyskuję poczucie wartości i wiarę, że moje życie będzie i już staje się piękne! Bardzo dziękuję Pani Izie za tak solidną pracę ze mną i moc śmiechu i życzliwości podczas sesji. Polecam każdemu! Czuję się szczęściarą, że trafiłam właśnie na Panią Izę... ❤️
24 sierpnia 2020 Klaudia - stewardessa
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry Coach to za mało. Jak dla mnie rewelacja, rzeczowo, konkretnie zdecydowanie, konsekwentnie, bez zbędnych śmieci. Wszystko dopasowane do potrzeb i dopracowane. Ja będę korzystał jak najdłużej.
25 lipca 2020 Piotr - Manager
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Panią Izabelą przez 4 m-ce, bardzo trudne dla mnie z powodu rozstania z mężem alkoholikiem, który często stosował wobec mnie przemoc. Te godziny wsparcia od Pani Izy były dla mnie bardzo ważne. Dzięki nim stanęłam na nogi, uspokoiłam się na tyle, że mogę normalnie żyć. Wiem, czego chcę, a na co nigdy już nie pozwolę. Z całego serca polecam coacha Panią Izabelę każdej poranionej kobiecie.
10 luty 2020 Maria - Dyrektor finansowy
Bardzo dobry coach
Spokojna, ale zdecydowana osoba. Duża wiedza, proste komunikaty, poczucie humoru. Praca z Panią Izabelą to fascynująca podróż przez myśli, emocje i przekonania. Czasem miałem wrażenie, że nie przeskocze swoich barier, ale z tym coachem warto było zaryzykować! Co tu dużo mówić, jestem zadowolony z osiągniętych efektów i pełnym przekonaniem polecam pracę z Panią Izabelą.
31 stycznia 2020 Karol S. - Manager
Bardzo dobry coach
Polecamy pracę z Panią Izabelą w kryzysie. Jest to wesoła i bardzo otwarta osoba z ogromnym doświadczeniem w pracy z ludźmi. Wie kiedy i jak postępować z ludźmi, którym świat wali się na głowę. Uczestniczylismy z mężem w terapii par i udało nam się zacząć od nowa. Nie wiedzieliśmy, jak duże znaczenie ma rozmowa szczera i czuła. Pani Izabela pokazała nam, jak wiele od zależy od tego, że chcemy naprawdę słuchać. Długa droga jeszcze przed nami, ale teraz jesteśmy silni i zdecydowani , ze dajemy sobie nową szansę. Dziękujemy
1 października 2019 Kasia i Sławek - Biznes
Bardzo dobry coach
Pani Izabela to naprawdę dobry specjalista. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki, której bardzo pomogła stanąć na nogach po rozwodzie z toksykiem. Praca z Panią Izabelą pomogła mi zrozumieć jak ważne są nasze przekonania, nauczyła patrzeć inaczej na wiele rzeczy, oddzielać fakty od emocji, zbudować silne poczucie własnej wartości, co w konsekwencji uratowało moje małżeństwo. Niesamowity coach! Bardzo polecam Panią Izabelę.
29 września 2019 Aneta W. - Product Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pracę z Panią Izabelą. To tak, jakbym wreszcie spotkała przyjaciela, który wyslucha i nie ocenia. Chyba pierwszy raz mogłam tak szczerze z kimś porozmawiać. Sesje z coachem uświadomiły mi, jak bardzo tkwiłam w swoich wyuczonych nawykach, które tak strasznie mnie ograniczały i nie pozwalały na bycie szczęśliwą. Po zakończeniu procesu powiem tylko tylko tyle - BYŁO WARTO :-) to najlepsza inwestycja w moim życiu! Pani Izabelo - bardzo dziękuję!
1 sierpnia 2019 Karolina - Prezes zarządu
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam! Pani Izabela potrafi stworzyć atmosferę zaufania i wsparcia od pierwszego spotkania. Pomogła mi stanąć na nogi w bardzo trudnym momencie życia. Oprócz tego, że to profesjonalny coach - pani Izabela to również dobry człowiek.
2 lipca 2019 Agnieszka - Menager
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie pracę z Panią Izabelą. To bardzo mądra i serdeczna kobieta, która sama dużo przeszła, więc naprawdę wie, jak jest nieraz trudno w życiu. Ma ogromną wiedzę i dużo uwagi dla drugiego człowieka. Rozmowy z Panią Izabelą były bardzo szczere i głębokie, ale pomogły mi odnaleźć się po trudnym rozstaniu. Teraz jestem naprawdę szczęśliwą kobietą :-)
22 maja 2019 Katarzyna - Lekarz
Bardzo dobry coach
Bardzo ciepla i madra osoba. Cierpliwa, ale konkretna. Bardzo mi pomogla w trudnych dla mnie chwilach. Bez takiego wsparcia i zrozumienia z pewnoscia dalej szarpalabym sie z zyciem w koszmarnym zwiazku. A teraz wreszcie czuje, ze zyje! Pani Izuniu bardzo dziekuje. Jest Pani cudowna.
20 marca 2019 Karolina - Business
Bardzo dobry coach
Z Panią Izabelą pracowałem ok. 3 m-cy i to były najbardziej intensywne miesiące mojego życia. W tym czasie odnalazłem prawdziwy sens życia, poukładałem sobie wiele spraw prywatnych i zawodowych. To była dobra robota. A Pani Izabela to osoba z bardzo szeroką wiedzą i olbrzymim doświadczeniem. Myślę, że każdy powinien w swoim życiu choć raz mieć możliwość pracy z takim wspaniałym coachem. Pani Izabelo, raz jeszcze dziękuję i z przyjemnością polecam Panią każdej "pogubionej" duszyczce!
8 stycznia 2019 Mateusz P. - CEO
Bardzo dobry coach
Dotarlam do Pani Izabeli z polecenia i bardzo jestem zadowolona z efektow pracy z takim swietnym Coachem! Pani Iza jest bardzo madra kobieta, ma duzo zyciowego doswiadczenia i widac, ze zna sie na swojej pracy. Naprawde potrafi czlowiekowi pomoc, kiedy ma sie duzy kryzys. Podoba mi sie tez forma pracy online, bo mozna zaoszczedzic duzo czasu na dojazdach. Polecam wszystkim potrzebujacym wsparcia!
3 sierpnia 2018 Alina - Londyn
Bardzo dobry coach
Super kobieta! Swietny specjalista od trudnych rozstan! Z Izabela pracowalam przez 5m-cy, aby uwolnic sie z destrukcyjnego zwiazku i przezyc. Czekalam z niecierpliwoscia na kolejne sesje, w trakcie ktorych co raz dowiadywalam sie o sobie i moim zwiazku nowych rzeczy. Powiem tak, ciezko bylo, ale naprawde warto zawalczyc o siebie. I bardzo polecam Izabele, naprawde widac, ze ma wiedze i doswiadczenie. Dzieki Iza,
31 lipca 2018 Kinga - Business
Bardzo dobry coach
Z polecenia. Bardzo fajna osoba. Dobrze sie rozmawia nawet na trudne tematy. Po kilku sesjach z Izabela widze wiele rzeczy w zupelnie innym swietle, ucze sie na nowo wierzyc we wlasne mozliwosci, dostrzegac swoje zalety i pracowac nad uprzedzeniami. Sesje, na ktore niecierpliwie czekam, sa dla mnie kolejna inspiracja i duza motywacja do zmiany. Nasze sesje odbywaja sie on-line bo mieszkam w Londynie, ale mam wrazenie, ze siedzimy obok siebie. Polecam bardzo serdecznie wspolprace z Iza.
18 czerwca 2018 Aneta - Manager
Bardzo dobry coach
Izabela ma w sobie duzo miłoci i zrozumienia.Potrafi słuchać bez oceniania i udzielać zachęt i wskazówek z dużą ilościa cierpliwości.Spotkania w cudownej atmosferze od razu otworzyłam swoje serce.Cieszę się,że mogłam Cię poznać. Dziękuję.
22 kwietnia 2018 Aneta - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Izabela jest stworzona do pracy z ludźmi. Uważna, cierpliwa i mądra. Praca z Izabelą to spokojna podróż w głąb siebie, poznawanie swoich potrzeb i możliwości. Z każdym dniem jestem pewniejsza siebie i bardziej szczęśliwa. Widzę tyle możliwości. Polecam wszystkim zagubionym!
28 marca 2018 Violetta - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Z Panią Izabela pracowałam w tamtym roku nad wyborem nowej drogi zawodowej. Miałam kompletny mętlik w głowie, co zrobić ze swoim życiem, bo dotychczasowa praca wykańczała mnie psychicznie. Po kilku sesjach poznałam swoje możliwości, mocne strony, określiłam cele i spokojnie zaczęłam je realizować. Gdyby nie pomoc tak doświadczonego coacha, nie było by mnie tu gdzie jestem. Polecam Panią Izabelę.
19 marca 2018 Joanna - HR Dyrektor
Bardzo dobry coach
Z Izabela pracuje 2 m-ce i wreszcie widzę nadzieje na podniesienie sie z kolan, choc do tej pory nikt mi nie potrafil pomoc. Duze zaangazowanie i niezwykla wnikliwosc Izabeli pomogly mi zrozumiec co sie ze mna dzieje, dlaczego i co moge z tym zrobic. Jako osoba po traumatycznych przejsciach, nie potrafilam sie odnalezc i tracilam nadzieje na nirmalne zycie. Odkad zaufalam Izabeli, wierze, ze jeszcze przede mna duzo cudownych chwil! Oczywiscie, praca nad soba nie jest latwa, ale mam dobre wsparcie. Polecam kazdemu, kto pogubil sie w zyciu!
6 marca 2018 Bogna - BUSINESS
Bardzo dobry coach
Niesamowita osoba! Mądra i cierpliwa. Miałem tyle czasu, ile potrzebowałem, by poukładać sobie życie na nowo. Dopóki się nie spróbuje, trudno uwierzyć, jak bardzo praca z tak doświadczonym coachem może pomóc. Do Pani Izabeli trafiłem z polecenia i sam z pełną odpowiedzialnością polecę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Świetny specjalista od kryzysów i dobry człowiek.
27 luty 2018 Piotr - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Niesamowita osoba, profesionalna i oddana. Ogromna wiedza i doswiadczenie. Wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu. Godna polecenia. Pani Izabelo zycze wielu sukcesow idziekuje za ogromna pomoc. Pozdrawiam. Ewa z Munster
13 stycznia 2018 Ewa - administratywista
Bardzo dobry coach
Droga Pani Izabelo. Jestem Pani wdzieczna za swoje nowe i swieze podejscie do zycia, za motywacje do dzialania oraz wiare we mnie, kiedy sama tej wiary w siebie nie mialam. Sesje z Pania sa wspanialym doswiadczeniem, jestem rowniez wdzieczna Monice za to, ze powiedziala mi o Tym, ze ktos taki jak Pani jest!!!!
9 maja 2017 Monika - Agent Ubezpieczeniowy
Bardzo dobry coach
Pani Izabela, osoba stworzona by byc coachem. Juz od pierwszego spotkania wiedzialam, ze jestem w dobrych, profesjonalnych rekach. I od pierwszego spotkania zaczely sie zmiany w moim postrzeganiu bolesnych dla mnie spraw. Osoba, ktora uklada mnie na nowo (bo ciagle z nia pracuje). Bylam jak owad w pajeczej sieci, a Pani Izabela w kilku sesjach zdolala ja odplatac. Pomogla w pierwszej kolejnosci zalatwic to, co musialo byc zalatwione, by nastepnie ruszyc dalej ze mna, w moja zawodowa wedrowke. Jesli ktos jeszcze sie zastanawia nad praca nad soba, polecam przestac sie zastanawiac i zaczac wspolpracowac z Pania Izabela. Droga bedzie krotsza. I czas bedzie krotszy :))) Monika
27 stycznia 2017 Monika - pedagog, trener rozwoju osobistego
Bardzo dobry coach
Pani Izabela jest stworzona do tej pracy po kilku sesjach wiedziałem co mam w życiu robić....szkoda że wcześniej nie trafiłem do Pani Izabeli, bo z pewnością zaoszczędziłbym sobie kilku lat nietrafionych decyzji zawodowych, polecam wszystkim poszukującym nowych kierunków i wyzwań
15 września 2016 Marek - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Polecam p. Izabelę. Konkretna i zdecydowana. Po 3 spotkaniach samodzielnie porzucilem wygodne przyzwyczajenia i wreszcie odważyłem się zawalczyć o swoje. Spotkania na neutralnym gruncie, bardzo wyczerpujące, ale skończyłem z takim powerem, że rozpędem mogłem wbiec na Giewont. Super Babka!
18 sierpnia 2016 Jarek - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Miła i ciepła, tworzy atmosferę pełną zaufania i zrozumienia. Spotkania nieraz dwugodzinne, tyle ile chcialam. Bardzo pomogla mi w trudnej życiowej sytuacji, dzięki temu jestem tu gdzie jestem. Pani Izabelo raz jeszcze dziękuję. Bardzo polecam.
9 sierpnia 2016 Monika - HR
Bardzo dobry coach
Polecam Izabelę - konkretna osoba w z wielkim doświadczeniem. Czułem, że ktoś mnie naprawdę słucha. Spotkania wykorzystane do ostatniej minuty, lekko nie było, ale efekt osiągnąłem. Dziękuję, Izo. Po tych sesjach naprawdę polecam spotkania z coachem, bo po co się męczyć skoro obok jest ktoś taki.
9 sierpnia 2016 Piotr - Sales
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam. Coach, mentor i trener. Ogromna widza i doświadczenie. Pracowałem z Izabelą wielokrotnie i za każdym razem zadziwiał mnie progres i wiedza. Jeżeli miałbym komuś polecić coacha do pracy codziennej - z czystym sumieniem polecam Izę
8 sierpnia 2016 Darek - CEO
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Poczucie własnej wartości- jak je wzmocnić?
7 października 2019
Pracując jako Coach często spotykam się z niskim poczuciem własnej wartości. Kobiety piękne, inteligentne o ustabilizowanym statusie społecznym nie potrafią bronić swojego zdania, są niepewne swoich decyzji, a w kontaktach z innymi ludźmi notorycznie pozwalają się wykorzystywać. Przedkładają potrzeby innych nad własne, zapominają o sobie, swoich potrzebach i marzeniach. Tak mocno zaniżona samoocena jest powodem dyskomfortu, a często nawet cierpienia w samotności.
Zawsze jest nadzieja. Spotkania z Coachem
10 maja 2017
NA ZGLISZCZACH DUSZY NIE ZBUDUJESZ SZCZĘŚCIA, BO PRĘDZEJ, CZY PÓŹNIEJ SIĘ ZAWALI. Najpierw usuń gruz, wyrównaj ziemię i posiej trawę, a potem w tym pięknym otoczeniu i na wyrównanym gruncie TWÓRZ swój świat na nowo ! To jest moje motto.
Zdelegalizować Coaching, Czyli Tak Właściwie Co? [7 mitów i post scriptum]
27 stycznia 2017
Celem artykułu jest przyjrzenie się kilku aspektom coachingu. Artykuł w swojej treści absolutnie nie wyczerpuje tematu, a jest jedynie głosem w dyskusji jaka się toczy na temat coachingu i zasad, którymi powinni się kierować coachowie w swojej pracy. Dotyka też tylko niektórych obszarów pracy coacha. W pierwszej części odwołuję się do definicji coachingu, jaka jest mi bliska z racji posiadanej przez mnie certyfikacji moich umiejętności coachingowych. W dalszej części odwołuję się do definicji zdrowia, która jasno wyjaśnia, z jakimi osobami pracują coachowie. Następnie przywołuję temat etyki i zasad poufności, którym podlegają certyfikowani coachowie, a które dają gwarancję należytego i profesjonalnego wykonywania przez nich zawodu. Na koniec podaję przykłady badań naukowych wykorzystywanych przez profesjonalnych coachów w swojej pracy