Jarosław Michałowski

Popularność: 123
Bardzo dobry coach (9)
Pomagam osobom prywatnym, sportowcom, przedsiębiorcom i menedżerom zacząć korzystać z własnego potencjału. Wybrane obszary, w których mogę pomóc: + pewność siebie - chcesz być pewny siebie, + asertywność - chcesz umieć mówić tak i nie, + motywacja - chcesz mieć siłę i energię do osiągania własnych celów, + nawyki - chcesz wypracować wspierające/ usunąć ograniczające, + sens - chcesz odnaleźć sens swojego życia, + marzenia - chcesz być skutecznym w realizacji swoich zamierzeń, + poczucie wartości - chcesz czuć się dobrze ze sobą, + spokój - chcesz zadbać o równowagę we własnym życiu, + relacje - chcesz zadbać o dobre relacje z innymi, + biznes - chcesz zbudować lub rozwinąć biznes, + trening sportowy - chcesz trenować kolarstwo/ triathlon, od celu do efektu. Jestem edukatorem i trenerem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jestem certyfikowanym coachem w programie akredytowanym EMCC EQA na poziomie Practitioner oraz wykładowcą w Bennewicz Instytut Kognitywistyki. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym międzynarodowej organizacji European Mentoring and Coaching Council oraz Izby Coachingu w Polsce. Posiadam ponad 15 lat doświadczenia w biznesie pracując w firmach z sektora wytwarzania oprogramowania, mam ponad 8 lat doświadczenia na stanowiskach zarządzających, zawsze związany z rozwojem drugiego człowieka. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy jako coach i trener w środowisku metod zwinnych – Agile Coach oraz ponad 14 lat doświadczenia związanego ze sportem jako trener kolarstwa oraz Bike Fitter. Jestem certyfikowanym trenerem i partnerem FRIS® Style Myślenia. ------------------------------------------------------------------------------------- Czas pojedynczej sesji: 90 min Podana cena dotyczy 60 min sesji life coachingu. -------------------------------------------------------------------------------------
Kontakt
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Mimo, że nigdy dotąd nie uczestniczyłam w sesjach coachingu, to nie miałam żadnych obaw przed takim spotkaniem u Jarka. Znam go jako trenera kolarstwa, mamy za sobą badanie FRIS, tym razem również się nie zawiodłam. Jarek jest kompetentny w tym co robi, do każdego projektu podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Widać, że praca coacha sprawia mu ogromną satysfakcję. Ze spotkania wyniosłam przeświadczenie, że mam potrzebne zasoby do zrealizowania swojego celu, że jestem w stanie go osiągnąć. Wystarczyło tylko przeprogramować” swoje myślenie, przyjrzeć się problemowi z boku i usystematyzować kroki do jego realizacji. Spotkanie przebiegło w przyjaznej atmosferze, wszystko zostało przedstawione bardzo zrozumiale, były pytania i odpowiedzi. Jarek potrafił stworzyć atmosferę, w której czułam się bezpiecznie i komfortowo.
28 grudnia 2018 Katarzyna - księgowa
Bardzo dobry coach
Sesje coachingu z Jarkiem spowodowały, że teraz na niektóre sprawy patrzę z zupełnie innej perspektywy. Jarek zwrócił uwagę na rzeczy, których wcześniej w sobie nie dostrzegałam czyli na moje zalety i mocne strony. Cieszę się, że miałam możliwość współpracować z tak kompetentną osobą. Teraz czuję się motywowana do pracy nad sobą i myślę, że to nie koniec mojej pracy z coachem. Jarek to osoba, z którą chce się pracować i rozwijać siebie. Szczerze polecam!
27 grudnia 2018 Katarzyna - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Do współpracy z Jarkiem jako Coachem zachęciła mnie nasza udana współpraca z Jarkiem jako trenerem.Jest osobą,która jeśli coś robi-robi to na 100%.W pracy coacha jest empatyczny,zaangażowany,nieoceniający.Widać,że zawsze jest doskonale przygotowany na każde spotkanie.Posluguje się wieloma narzędziami.Jako osoba sympatyczny,wzbudza zaufanie.Pomógł mi znaleźć drogę do obranego celu,za co jestem Mu wdzięczna.Polecam serdecznie:)
23 grudnia 2018 Monika - Stomatolog
Bardzo dobry coach
Spokojny i transowy głos, dokładność, kompetencja, etyka - to elementy charakterystyczne dla pracy Jarka. Spróbowałam, porównywałam z psychoterapią i oczywiście, że różnice są. Znajdą się amatorzy i psychoterapii i coachingu. Niemniej jednak coaching kognitywny w wykonaniu Jarka to sposób na krótkoterminowe rozwiązywanie konkretnych trudności. Polecam.
19 grudnia 2018 Joanna - Psycholog
Bardzo dobry coach
Mieliśmy, jak do tej pory, tylko jedno spotkanie coaching"owe, lecz biorąc po uwagę moje wcześniejsze doświadczenia z coachingiem, śmiało mogę wystawiać ocenę b.dobrą. Z niecierpliwością czekam na następną sesję
19 grudnia 2018 Adam - Inżynier
Bardzo dobry coach
Do tej pory u Jarka byłam dwa razy. Początkowo bałam się wizyty, bo nigdy nie byłam u coacha. Obawy jednak były niepotrzebne. Jarek to osoba bardzo serdeczna, kompetentna i nieoceniająca. Jarek zadając odpowiednie pytania skłonił mnie do przemyśleń i naprowadził w kierunku celu, do którego dążę. Trafnie zauważył blokujące mnie przekonanie. Sesja pozwoliła mi skupić się na problemie, rozłożyć na czynniki pierwsze i nakierować na działanie, które będzie w zgodzie ze mną. Jarek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jarek ma dużą wiedzę, jest osobą zdeterminowaną i ambitną, co potwierdził jako kolarz czy trener. Głęboko wierzę, że jako coach osiągnie sukcesy, pomagając wielu osobom.
19 grudnia 2018 Sonia - Fakturzystka
Dobry coach
Spotkaliśmy się dwa razy. Ja odpuściłem sobie spotkania. Po tak krótkim czasie nie umiem ocenić Jarka jako Cocha. Mogę powiedzieć, że osoba sympatyczna, miła widać, że pasjonuje go to co robi. Jednak o efektach pracy z Jarkiem o skuteczności metod, które stosuje nie wypowiem się bo nie czuję się w tym zakresie kompetentny, Kontakt pozytywny, terminowy.
19 grudnia 2018 Paweł - Inżynier
Bardzo dobry coach
Polecam pana Jarosława jako coacha. Okazał się empatyczny i godny zaufania, a jednocześnie niezwykle profesjonalny – skupiony na tym, aby pomóc osiągnąć założone cele. Pomimo 2 spotkań poradziłem sobie z nieśmiałością która towarzyszyła mi odkąd sięgam pamięcią.
18 grudnia 2018 Bartosz - Bezrobotny
Bardzo dobry coach
Bardzo dobrze pracuje mi się z z Jarkiem. Pozwolił mi zrozumieć wiele kwesti za co jesten mu bardzo wdzięczny. Co do samej pracy to bardzo dokladna i sumienna osoba. Bardzo łatwo można się skontaktować przez telefon, Facebooka itd. Mamy za sobą kilka już lekcji z i całego serca mogę polecić bo jest tego wart.
18 grudnia 2018 Kornel - Uczeń
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom