Kacper Lisiak

Popularność: 156
Bardzo dobry coach (12)
Dlaczego miałbyś/miałabyś wybrać mnie?​ Łączę wiedzę coachingową, terapeutyczną, psychosomatyczną, dietetyczną, trenerską i duchową w jedną całość, po to aby zadbać o Twój rozwój. Holistyczne podejście przynosi najlepsze efekty - postaw na mnie i przekonaj się! W czym mogę Ci pomóc? 1. Relacje z sobą i innymi Zbuduj poczucie wartości i pewność siebie. Odkryj swoje mocne strony. Stań się liderem dla siebie i dla innych. 2. Motywacja Podejmuj trafniejsze decyzje w zgodzie z sobą. Szybciej osiągaj wyznaczone cele i nie odkładaj na później ważnych zadań. 3. Work-life balance Ponad 12-letnie doświadczenie dietetyczne, treningowe i psychosomatyczne pozwala mi patrzeć na człowieka jako całość i precyzyjnie wprowadzać zmiany. 4. Redukcja stresu Coaching kryzysowy/interwencyjny pozwoli Ci szybko wrócić do równowagi i czuć się tak, jak chcesz się czuć. Świadomie zarządzaj swoim stanem. Dlaczego to robię? Sesje indywidualne są moją pasją. Od 2015 r. prowadzę klientów począwszy od spraw związanych z poprawą stanu zdrowia, poprzez pracę z poczuciem wartości, relacjami z innymi, określeniem mocnych stron i talentów, a kończąc na obraniu kierunku drogi zawodowej. Pierwsza sesja coachingowa, w jakiej brałem udział jako klient odbyła się w 2010 roku. Zaskoczony rezultatami postanowiłem rozwijać się w temacie coachingu oraz szeroko rozumianej zmiany wewnętrznej przechodząc własne procesy. Było to podstawą do zrozumienia siebie i innych, a także fundamentem, aby z głębokim poczuciem sensu i misji zająć się profesjonalnym coachingiem. Podczas indywidualnych konsultacji z klientami realizuję się na ścieżce coachingu. Do dziś nieustannie zdobywam wiedzę oraz praktykę w dziedzinie rozwoju osobowości i świadomości. Biorę udział w szkoleniach, konferencjach oraz sesjach indywidualnych po to, aby doskonalić własny warsztat. Dziś wiem, że zmiana zachodzi cały czas. Albo Ty decydujesz się na świadomą zmianę – albo świat, ludzie, okoliczności zmienią Ciebie bez Twojego wpływu. Przed Tobą opcja wyboru – warto z niej skorzystać i rozwijać się świadomie ku celom, które chcesz osiągnąć.
Kontakt
Tel. 603 854 617

https://www.facebook.com/kacperlisiakcoach/
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Sulejów, Kobyłka, Zielonka, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Olsztyn, Śmigiel, Łódź, Piotrków Trybunalski, Marki, Wołomin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kacper potrafił wyciągnąć ze mnie problem, który toczył mnie od lat i wskazać to co było kotwicą, która przeszkadzała mi przez całe moje życie. Do tego, co w takich sytuacjach jest niesamowicie istotne jest z Kacprem bardzo dobry i szybki kontakt, tak zwana chemia. Jest człowiekiem, który bardzo szybko nawiązuje rozmowę, dzięki temu, przy odpowiednich warunkach, wyniki sesji widać bardzo szybko. Bez sztucznego przedłużania, przesadnej analizy, tak naprawdę Kacper potrafi wskazać drogę abyśmy sami znaleźli ten problem i wskazuje jak sobie z nim poradzić. Serdecznie polecam.
2 września 2023 Damian - Specjalista do spraw planowania
Bardzo dobry coach
Kacper rostacza na swoich sesjach atmosferę zrozumienia, empatii i zaufania. Umie słuchać wielopoziomowo. Pracuje z olbrzymim zaangażowaniem. Dzięki sesji interwencyjnej z Kacprem pewne sprawy stały się dla mnie jasne w bardzo krótkim czasie. Podjęłam w końcu decyzję związaną z moimi dylematami i zrozumiałam, co mnie do tej pory blokowało. Polecam sesje coachingowe z Kacprem z całego serca.
24 kwietnia 2023 Olga - Art Director
Bardzo dobry coach
Zdecydowałam się na sesje z Kacprem po kilku bardzo trudnych wydarzeniach w moim życiu. Nie do końca wierzyłam w ten kierunek działania, jednak już po pierwszej sesji zmieniłam zdanie. Kacper dzięki umiejętności zadawania odpowiednich pytań zwiększył moją świadomość ora pomógł mi " stanąć w prawdzie"- dotyczy to zarówno życia zawodowego jak i osobistego. Przez ostatni czas ukrywałam swoje emocje udając, że wszystko jest ok, a tym czasem okłamywałam sama siebie. Kacper jest osobą sympatyczną i pełną empatii, dzięki czemu nie mam żadnych obaw, aby opowiedzieć mu o trudnych sytuacjach, a 1,5 h sesja mija jak kwadrans. Podsumowując- pełen profesjonalizm i z czystym sumieniem polecam !
18 marca 2023 Ania - Specjalista ds Ubezpieczeń
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam Kacpra. Kacper posiada ogromną wiedzę i trafnie potrafi ją wykorzystać w swojej pracy. Na sesji czułam się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Miałam z Kacprem sesje interwencyjną która pomogła mi poukładać pewne rzeczy, udało mi się znaleźć swoją kotwice i zaakceptować swoje emocje. Kacper z dużą łatwością i swobodą zadawał trafne pytania które otwierały mnie na spojrzenie z innej perspektywy na problem z którym przyszłam. Dziękuję za sesję i ogromnie polecam Kacpra jako coacha! Jest świetny w tym co robi!
19 luty 2023 Ola - HR Manager
Bardzo dobry coach
Kacper jest bardzo taktowny, empatyczny i wrażliwy, nie mówiąc o wysokim poziomie umiejętności, jaki prezentuje. Pomógł mi w zrozumieniu własnych emocji dotyczących relacji z ważną dla mnie osobą, w przełomowym momencie mojego życia. Dzięki niemu, podczas sesji interwencyjnej mogłam sięgnąć do źródła problemu i zrozumieć swoje rzeczywiste potrzeby. Bardzo serdecznie polecam sesje z nim, Kacper stwarza atmosferę bezpieczeństwa, poufności i wsparcia przy jednoczesnym poszanowaniu granic, tolerancji i braku oceniania.
11 grudnia 2022 Magdalena - Pracownik uczelni
Dobry coach
Zacznę od tego, że p.Kacper to super miła i ciepła osoba. Życzliwa, otwarta i budzącą zaufanie. Dużo uśmiechu na twarzy i ciekawe podejście do pacjenta/ klienta. Udało wspólnie uchwycić konflikt i częściowo go rozwiązać. Być może kolejna sesja by rozwiązała problem do końca, ale póki co osiągnięty poziom jest zadowalający. Mogę śmiało polecić.
15 października 2022 Miłosz - Process Manager
Bardzo dobry coach
Kacper w pracy ze mną prezentował wysoki poziom umiejętności oraz profesjonalizm. Ważna też dla mnie była jego wrażliwość, empatia oraz zaangażowanie. Serdecznie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 sierpnia 2022 Wojciech - Młodszy asystent
Bardzo dobry coach
Couching u Kacpra to zdecydowanie wartościowo spędzony czas! Jego zaangażowanie w tematy, nad którymi chciałam popracować i chęć dzielenia się wiedzą sprawiły, że czuje się lepiej w naszym pięknym świecie niż przed wspólnymi sesjami. Podczas spotkań poznałam dużo narzędzi i sposobów rozwiązywania swoich zagwozdek i podejmowania decyzji zgodnych moimi przekonaniami. Mam poszerzone horyzonty, jeśli chodzi o asertywność, stawianie granic, motywację. Widzę siebie wyraźniej i potrafię konkretnie nazwać swoje uczucia – nie boje się tego! Dziękuje bardzo za indywidualne podejście, które wywołało u mnie dobrą zmianę. Z pozdrowieniami, Radosna Profesjonalistka Asia
11 sierpnia 2022 Joanna - MarCom Specialist
Bardzo dobry coach
Jestem bardzo zadowolony z usług Kacpra, dużo zmieniło to w moim życiu. Pokonałem stres, stałem się bardziej otwarty, pewny siebie. Dzięki jego pomocy zacząłem osiągać sukcesy w relacjach z kobietami i nawiązywaniu nowych kontaktów - wcześniej miałem z tym dość duże problemy
31 lipca 2022 Kuba - Koordynator Operacji Magazynowych
Bardzo dobry coach
Sesje z Kacprem podjąłem w ważnym momencie mojego życia. Musiałem podjąć istotną decyzję dotyczącą kierunku drogi zawodowej. Zwlekałem z tym kilka tygodni, do momentu gdy deadline zbliżał się i trzeba było wybrać. Wiadomo, że ważne wybory są trudne. Tak było też w moim przypadku. Rozmawiałem z różnymi osobami z otoczenia, ale nigdzie nie mogłem znaleźć konkretnej odpowiedzi, a wskazówki przyjaciół były szczere, ale nie pomagały. Zdecydowałem się na podjęcie współpracy z coachem. Szukałem skrupulatnie bo nie chciałem raz po raz zmieniać prowadzącego sesje. W końcu natrafiłem na Kacpra. Pomogły mi w tym materiały które udostępniał w mediach społecznościowych oraz rozmowa wstępna. Podczas naszego pierwszego kontaktu (całość wyłącznie online, bo tak było mi najwygodniej) uświadomiłem sobie, że to jego wybiorę na mojego coacha. To był strzał w dziesiątkę!!! Kacper ma w sobie ogromny poziom empatii, wiedzę, cierpliwość i autentyczną chęć pomocy. Był dla mnie jak detektyw, jak śledczy, który drążył temat i nie odpuszczał. Wykonaliśmy masę ćwiczeń, dzięki którym z łatwością i w zgodzie z tym czego JA chcę podjąłem decyzję zawodową. Dzięki temu zarabiam prawie dwukrotnie więcej – inwestycja w coaching zwróciła się bardzo szybko. Polecam Kacpra wśród osób, które mają podobne problemy. Nasza współpraca się nie skończyła, ponieważ pracujemy nad innymi tematami. Zaufałem Kacprowi i jestem z tej decyzji zadowolony. To dobry rok dla mnie.
31 lipca 2022 Paweł - Specjalista ds. pracowniczych
Bardzo dobry coach
Kacper jest osobą niezwykle zaangażowaną w swoją pracę, jego największa zaleta to ogromne pokłady empatii i zrozumienia. Dodatkowo nieustannie rozwija się i szkoli co jest bardzo ważne w tej dziedzinie. Spotkania z Kacprem otwierają mi głowę. Zdecydowanie polecam !!
28 lipca 2022 Zuza - Psycholog
Bardzo dobry coach
Kim jest dobry Coach? Kimś, kto potrafi zadać właściwe pytanie w odpowiednim czasie. Kimś, kto prowokuje trochę w swoich pytaniach by dotrzeć do sedna problemu. Taki właśnie jest Kacper Lisiak. Zgłosiłem się z problemem nadmiernego kontrolowania wszystkiego w życiu. Do pewnego momentu mechanizm się sprawdzał, ale przy dwójce małych dzieci po prostu kosztowało mnie to za dużo stresu. Po coachingu zrozumiałem pułapkę myślenia w jaką sam się zapędziłem oraz poczułem ogromną ulgę, że nie muszę już mieć wszystkiego pod kontrolą. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, był czas na przemyślenie, zastanowienie się, refleksję. Takiej rozmowy potrzebowałem. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście polecam Kacpra z całego serca.
10 maja 2022 Michał - Inżynier procesu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jaki jest problem współczesnego świata?
27 października 2021
Problem współczesnego świata jest taki, że wiecznie jesteśmy niezadowoleni. Stale nam czegoś brakuje, musimy „se” pogadać, ponarzekać.