Kacper Lisiak

Popularność: 50
Bardzo dobry coach (1)
Dlaczego to robię? Sesje indywidualne są moją pasją. Od 2015 r. prowadzę klientów począwszy od spraw związanych z poprawą stanu zdrowia, poprzez pracę z poczuciem wartości, relacjami z innymi, określeniem mocnych stron i talentów, a kończąc na obraniu kierunku drogi zawodowej. Pierwsza sesja coachingowa, w jakiej brałem udział jako klient odbyła się w 2010 roku. Zaskoczony rezultatami postanowiłem rozwijać się w temacie coachingu oraz szeroko rozumianej zmiany wewnętrznej przechodząc własne procesy. Było to podstawą do zrozumienia siebie i innych, a także fundamentem, aby z głębokim poczuciem sensu i misji zająć się profesjonalnym coachingiem. Podczas indywidualnych konsultacji z klientami realizuję się na ścieżce coachingu. Do dziś nieustannie zdobywam wiedzę oraz praktykę w dziedzinie rozwoju osobowości i świadomości. Biorę udział w szkoleniach, konferencjach oraz sesjach indywidualnych po to, aby doskonalić własny warsztat. Dziś wiem, że zmiana zachodzi cały czas. Albo Ty decydujesz się na świadomą zmianę – albo świat, ludzie, okoliczności zmienią Ciebie bez Twojego wpływu. Przed Tobą opcja wyboru – warto z niej skorzystać i rozwijać się świadomie ku celom, które chcesz osiągnąć. Dlaczego miałbyś/miałabyś wybrać mnie?​ Łączę wiedzę coachingową, terapeutyczną, psychosomatyczną, dietetyczną, trenerską i duchową w jedną całość, po to aby zadbać o Twój rozwój. Holistyczne podejście przynosi najlepsze efekty - postaw na mnie i przekonaj się!
Kontakt
Tel. 603 854 617

https://www.facebook.com/kacperlisiakcoach/
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Sulejów, Kobyłka, Zielonka, Warszawa, Tomaszów Mazowiecki, Olsztyn, Śmigiel, Łódź, Piotrków Trybunalski, Marki, Wołomin,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Kim jest dobry Coach? Kimś, kto potrafi zadać właściwe pytanie w odpowiednim czasie. Kimś, kto prowokuje trochę w swoich pytaniach by dotrzeć do sedna problemu. Taki właśnie jest Kacper Lisiak. Zgłosiłem się z problemem nadmiernego kontrolowania wszystkiego w życiu. Do pewnego momentu mechanizm się sprawdzał, ale przy dwójce małych dzieci po prostu kosztowało mnie to za dużo stresu. Po coachingu zrozumiałem pułapkę myślenia w jaką sam się zapędziłem oraz poczułem ogromną ulgę, że nie muszę już mieć wszystkiego pod kontrolą. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze, był czas na przemyślenie, zastanowienie się, refleksję. Takiej rozmowy potrzebowałem. Jeszcze raz dziękuję i oczywiście polecam Kacpra z całego serca.
10 maja 2022 Michał - Inżynier procesu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jaki jest problem współczesnego świata?
27 października 2021
Problem współczesnego świata jest taki, że wiecznie jesteśmy niezadowoleni. Stale nam czegoś brakuje, musimy „se” pogadać, ponarzekać.