Krystyna Bronowicka

Popularność: 149
Bardzo dobry coach (5)
Jestem coachem, którego głównym celem jest wspieranie dojrzałych kobiet w kolejnym etapie ich życia. Rozumiem, że ten etap niesie ze sobą wiele wyzwań, poczynając od poczucia pustki i samotności, poprzez refleksje nad straconymi szansami, aż po przekonanie, że może być już za późno na osiąganie nowych celów czy spełnianie marzeń. Dodatkowo, wiele kobiet doświadcza uczucia niepotrzebności czy frustracji związaną ze zmianami fizycznymi. Moja praca skupia się na pomocy w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i nowych inspiracji. Wierzę, że rozwijanie starych pasji lub poszukiwanie nowych, nawet w późniejszym wieku, może być niezwykle ekscytujące i satysfakcjonujące. Dlatego też, moim celem jest pokazanie, że niezależnie od wieku, każda kobieta może odkryć w sobie siłę i motywację do podjęcia nowych wyzwań. W mojej pracy niezwykle ważne jest również wspieranie w procesie odzyskiwania odwagi i siły, aby skoncentrować się na sobie. Wierzę, że wiara w siebie i swoje umiejętności jest kluczowa dla poczucia pewności siebie, niezależnie od wieku czy życiowych doświadczeń. Dlatego pracuję nad budowaniem tej pewności siebie u moich klientek, pomagając im uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Sesje stacjonarne - Żary. Sesje prowadzę również online przez Zoom, Whatsapp Google Meet, Skype, Teams. Także przez telefon. Jestem certyfikowanym coachem - Szkoła Coachów Meritum. Moja strona: coachkrystyna.pl
Kontakt
tel: 729323563

Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Specjalizacja
Lifecoach

Opinie

Bardzo dobry coach
Dla mnie dobra Coachka to taka osoba, która umie uważnie słuchać i w odpowiednim momencie zadać właściwe pytanie. I tak było na sesjach z Krystyną. Jestem osobą, która potrzebuje dobrego uziemienia i zebrania myśli z chaosu i w tym bardzo mi pomogły nasze sesje. Doceniam Krystynę za umiejętność podsumowania i zebrania tego, co dla mnie jako klientki było ważne. Dostałam mnóstwo przestrzeni na swoje rozważania i refleksje a jednocześnie czułam, że jestem w tym procesie pod czułą i ugruntowaną opieką. Kiedy myślę o sesjach z Krystyną przychodzi mi na myśl właśnie czułość i stabilność. Jestem bardzo wdzięczna za nasze spotkania i z serca polecam sesje z Krystyną Ufam, że każdy kto będzie szukał takiej Coachki jak Krystyna to tutaj trafi ☺️ Dziękuję, że byłaś ze mną w mojej, czasami trudnej historii i doświadczeniach
3 czerwca 2024 Gosia - Gosia
Bardzo dobry coach
Krysiu, swoją akceptacją, wsparciem i otwartością stworzyłaś bezpieczną przestrzeń, w której mogłam się otworzyć i szczerze rozmawiać o swoich marzeniach i obawach. Nasze spotkania pomogły mi radzić sobie w sytuacjach stresowych w moich zmianach osobistych i zawodowych i wdrożyć wypracowane rozwiązania. Dzięki naszej współpracy poprawiły się moje relacje i uporządkowałam swoje priorytety. Zyskałam więcej lekkości w obliczu wielkich wyzwań i cieszę się z tego, że miałam przy swoim boku wspierającą towarzyszkę.
10 września 2023 Barbara - pasjonatka w trakcie zmian
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Krystynę :) Jeżeli chcesz zobaczyć siebie i swoje potrzeby w ścieżce rozwoju osobistego to Krystyna zdecydowanie Ci to ułatwi. Przemiła atmosfera podczas spotkań oraz profesjonalizm prowadzącej daje niesamowite efekty. Dziękuję za wspólny czas i mam nadzieję do zobaczenia.
15 grudnia 2022 Kasia - rodzic zastępczy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje u Pani Krystyny, jestem pod ogromnym wrażeniem jak proces coachingowy może wpłynąć na całe życie. Cały czas się rozwijam, oraz widzę jak można odpowiednio zbudować swoją ścieżkę rozwoju, dzięki właśnie takim spotkaniom.
15 listopada 2022 Sara - ...
Bardzo dobry coach
Chcialabym powiedziec ze praca z Krystyna to przyjemnosc,ale kazdy kto probowal coachingu wie ze praca nad soba i dochodzenie do zmiany nie nalezy do najlatwiejszych :) Majac jednak u boku Krystyne jest o niebo latwiej wyznaczac i realizowac swoje cele, zwlaszcza ze jest to osoba punktualna, bardzo zorientowana na klienta i profesjonalnie podchodzzaca do swoich zadan, zarazajaca dobrym humorem i optymizmem, bardzo zyczliwa i chetna do pomocy. Z calego serca polecam, bo sesje sa zawsze ciekawe,w milej i bezpiecznej atmosferze, wychodzi sie zmotywowanym i nakreconym do dzialania. Dziekuje i polecam kazdemu !
31 października 2021 Idalia - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj