Krystyna Bronowicka

Popularność: 107
Bardzo dobry coach (2)
Jeżeli potrzebujesz wsparcia w życiu osobistym: - bo chcesz swoje złe nawyki zamienić na lepsze i nauczyć się jak w nich wytrwać (np nawyki żywieniowe, zdrowego stylu życia), -bo odczuwasz pustkę i samotność np. po opuszczenie przez dziecko rodzinnego domu (a chcesz odnaleźć się w nowej rzeczywistości), - bo brakuje Ci odwagi przy podejmowaniu jakichkolwiek decyzji, (nie do końca wiesz co Cię wspiera a co blokuje), - bo chcesz lepiej zarządzać swoim czasem (umieć tworzyć plany działania, analizować, wyciągać wnioski), - bo brakuje ci pewności siebie przy rozwiązywaniu problemów czy dylematów (a chcesz to zmienić), - aby poprawić relacje z kimś na kim Ci zależy, z bliskimi z przyjaciółmi, a nawet z samym sobą, mogę Ci w tym pomóc, abyś mógł zacząć żyć tak, jak naprawdę chcesz. Jestem certyfikowanym life coachem - więcej o mnie na stronie: coachkrystyna.pl Proces coachingowy ze mną pomoże Ci się rozwinąć, wydobyć Twoje mocne strony oraz pozbyć się obaw i wątpliwości, towarzyszących Ci w życiu codziennym. Pomoże dostrzec nowe rozwiązania, perspektywy i możliwości potrzebne do tego aby "ruszyć z miejsca". Da Ci nowe spojrzenie na Twoje życie. Na pierwszym spotkaniu które jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje- poznamy się, opowiesz mi o swoich potrzebach, obawach, a ja o tym w jaki sposób mogę Ci pomóc. Odpowiem na Twoje pytania. Proces coachingowy obejmuje kilka sesji, zazwyczaj od ok. 5 do ok.10, jednakże nie jest to regułą wszystko zależy od Twoich potrzeb. Także szczegóły spotkań: ile, jak często i kiedy ustalimy razem. Sesja trwa godzinę. Cena do uzgodnienia, w pakietach - taniej. Sesje prowadzę online. Jeżeli jesteś osobą zapracowaną która lubi robić rzeczy w dogodnym dla siebie czasie, istnieje również możliwość prowadzenia coachingu przez e-mail. Także w sytuacjach, gdy chciałbyś/chciałabyś zadać pytanie w jednej konkretnej sprawie - możesz zamówić coaching meilowy Jestem certyfikowanym coachem aktualnie w trakcie akredytacji- Szkoła Coachów Meritum. Spotkania online przez Zoom i Whatsapp
Kontakt
tel: 729323563

Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Specjalizacja
Coaching zmiany nawyków, Coaching osobistej efektywności, Coaching poczucia sensu

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje u Pani Krystyny, jestem pod ogromnym wrażeniem jak proces coachingowy może wpłynąć na całe życie. Cały czas się rozwijam, oraz widzę jak można odpowiednio zbudować swoją ścieżkę rozwoju, dzięki właśnie takim spotkaniom.
15 listopada 2022 Sara - ...
Bardzo dobry coach
Chcialabym powiedziec ze praca z Krystyna to przyjemnosc,ale kazdy kto probowal coachingu wie ze praca nad soba i dochodzenie do zmiany nie nalezy do najlatwiejszych :) Majac jednak u boku Krystyne jest o niebo latwiej wyznaczac i realizowac swoje cele, zwlaszcza ze jest to osoba punktualna, bardzo zorientowana na klienta i profesjonalnie podchodzzaca do swoich zadan, zarazajaca dobrym humorem i optymizmem, bardzo zyczliwa i chetna do pomocy. Z calego serca polecam, bo sesje sa zawsze ciekawe,w milej i bezpiecznej atmosferze, wychodzi sie zmotywowanym i nakreconym do dzialania. Dziekuje i polecam kazdemu !
31 października 2021 Idalia - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj