Krystyna Bronowicka

Popularność: 134
Bardzo dobry coach (3)
Pracuję z kobietami które dojrzały do przeprowadzenia zmian w konkretnych obszarach swojego życia, takich zmian aby ich życie było pełne pasji i satysfakcji. Z kobietami które były już w różnych rolach „dla kogoś”, a teraz chcą być w roli ,,dla siebie samej’’, i chcą rozpocząć ten nowy rozdział na własnych zasadach. Na początku pomogę Ci rozeznać się w Twojej obecnej sytuacji, stwierdzimy co jest ok, a co nie. Z czego jesteś zadowolona mniej, bardziej lub wcale. Porozmawiamy o Twojej potrzebie zmiany, odpowiesz sobie na pytanie, jak chcesz żeby było? Czego dokładnie pragniesz? Rozpoznamy przeszkody, które stają Ci na drodze, nazwiemy je i zaczniemy nad nimi pracować. Wykorzystamy do tego twoje zasoby i mocne strony i odkryjemy co jeszcze możesz zrobić, żeby dojść tam gdzie chcesz. Stworzymy plan działania, podzielimy go na mniejsze części, abyś mogła efektywnie wdrożyć go w życie. Ja Cię w tym wszystkim wesprę, jednocześnie oczekując od Ciebie zaangażowania przy podejmowaniu konkretnych działań. Będziesz działać dotąd, dopóki nie osiągniesz tego co sobie założyłaś. Jestem certyfikowanym coachem - Szkoła Coachów Meritum. Moja strona: coachkrystyna.pl Umów się darmową konsultację, na której pomogę Ci ustalić co jest dla Ciebie naprawdę ważne i jak to osiągniesz. Przedstawię Ci w jaki sposób pracuję. Jeżeli poczujesz że jesteś w dobrych rękach i że mogę Ci pomóc, ustalimy szczegóły spotkań. Sesje prowadzę online przez Zoom, Whatsapp Google Meet, Skype, Teams. Sesje prowadzę również przez telefon. Jestem certyfikowanym coachem - Szkoła Coachów Meritum. Moja strona: coachkrystyna.pl
Kontakt
tel: 729323563

Cena
100zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Specjalizacja
Coaching zmiany nawyków, Coaching osobistej efektywności, Coaching poczucia sensu

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam Krystynę :) Jeżeli chcesz zobaczyć siebie i swoje potrzeby w ścieżce rozwoju osobistego to Krystyna zdecydowanie Ci to ułatwi. Przemiła atmosfera podczas spotkań oraz profesjonalizm prowadzącej daje niesamowite efekty. Dziękuję za wspólny czas i mam nadzieję do zobaczenia.
15 grudnia 2022 Kasia - rodzic zastępczy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje u Pani Krystyny, jestem pod ogromnym wrażeniem jak proces coachingowy może wpłynąć na całe życie. Cały czas się rozwijam, oraz widzę jak można odpowiednio zbudować swoją ścieżkę rozwoju, dzięki właśnie takim spotkaniom.
15 listopada 2022 Sara - ...
Bardzo dobry coach
Chcialabym powiedziec ze praca z Krystyna to przyjemnosc,ale kazdy kto probowal coachingu wie ze praca nad soba i dochodzenie do zmiany nie nalezy do najlatwiejszych :) Majac jednak u boku Krystyne jest o niebo latwiej wyznaczac i realizowac swoje cele, zwlaszcza ze jest to osoba punktualna, bardzo zorientowana na klienta i profesjonalnie podchodzzaca do swoich zadan, zarazajaca dobrym humorem i optymizmem, bardzo zyczliwa i chetna do pomocy. Z calego serca polecam, bo sesje sa zawsze ciekawe,w milej i bezpiecznej atmosferze, wychodzi sie zmotywowanym i nakreconym do dzialania. Dziekuje i polecam kazdemu !
31 października 2021 Idalia - Pedagog
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj