Łukasz Pietrzyk

Popularność: 155
Bardzo dobry coach (9)
Kontakt
Telefon: 723 262 802
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zabrze, Gliwice, Katowice, Kędzierzyn Koźle,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pan Łukasz jako coach jest numerem jeden. Żadko zdarza się spotkać osobę, ktora z tak wielkim zaangażowaniem poświęca się dla dobra swoich podopiecznych. Rozwinąłem w sobie wiele wcześniej zblokowanych cech, np. Umiejętność otwartego wyrażania siebie, samokrytyka, rozwiązywanie problemów na szczeblu zalążka, uwydatnianie swoich mocnych stron, i wiele innych. Prowadzi zajęcia w luźny sposób, dostosowany do kryteriów każdego uczestnika. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony zdolnościami dotarcia do wnętrza człowieka i łatwości uświadomienia problemu.. Już od pierwszych lekcji dopadły mnie refleksje na swój temat. Dziękuję ślicznie za pomoc i życzę przyszłych sukcesów :)
22 listopada 2020 Daniel - Pracownik produkcyjny
Bardzo dobry coach
Uczestnicząc w sesjach Pana Łukasza dało się odczuc przemiła atmosferę. Bardzo dobrze wspominam prowadzone przez niego zajecia. Osoby w nich uczestniczące również wspominam bardzo pozytywnie. Treść prezentowanych zajec byla przystępna i praktyczna. Pan Łukasz swoim podejściem potrafi dotrzec chyba do każdego. Również dzieki Panu Łukaszowi udało mi się znaleźć pracę, z czym mialam przez dłuższy czas problem. Szczerze polecam ;)
20 listopada 2020 Alicja - Pracownik biurowy/Administratywista
Bardzo dobry coach
Uczęszczałam na zajęcia do Pana Łukasza, i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej pracy :) Jest to mega profesjonalna osoba:) dzięki tym zajęcia poprawiło się moje podejście nie tylko do życia a codziennym radzeniem sobie z emocjami :)
10 listopada 2020 Marta - Pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Uczęszczam na sesje do Pana Łukasza od dłuższego czasu i chcę powiedzieć, że takiego profesjonalizmu jeszcze w życiu nie widziałem. Mam doświadczenia z psychologami i psychiatrami, ale ten rodzaj pracy jaki przedstawia Pan Łukasz jest bez porównania. Te zajęcia nie tylko otwierają patrzenie na swój wewnętrzny świat, ale również ratują zdrowie psychiczne a może nawet i życie. Serdecznie polecam go jako coacha.
9 listopada 2020 Kamil - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Zajęcia odbywały się na wysokim poziomie. Pomogły Mi w zdobyciu wiedzy praktycznej, życiowej oraz wpływu emocji na mnie i innych. Pan Łukasz jest dobrym fachowcem, dlatego polecam z nim współpracę! Dziękuję!
2 listopada 2020 Wojciech - Spawacz
Bardzo dobry coach
Nigdy nie spotkałem tak dobrego coach'a - psychologa, który by tak mocno wkładał swoje serce w pracę z innymi osobami. Łukasz jest osobą bardzo pomocną i wyrozumiałą, podchodzi do każdego klienta profesjonalnie i indywidualnie. Od samego początku czuć od niego empatię i pozytywny nastrój. Już po pierwszej sesji u Łukasza dostałem kopa motywacji do działania! Polecam każdemu jak najbardziej!
1 listopada 2020 Mateusz - specjalista ds.marketingu
Bardzo dobry coach
Łukasz jest pasjonatem psychologii rozwoju osobistego. Dlatego podchodzi w bardzo profesjonalny i empatyczny sposób do rozmówcy. Potrafi postawą oraz pytaniami wydobyć sedno z problemu lub wyzwania, na które wcześniej się nie patrzyło w ten sposób. Coaching uświadomił mi, że zmiany są nieustającym procesem w życiu, na który trzeba się otworzyć. Uciekając od ryzyka ucieka się również od szans. Dlatego polecam wykorzystać szansę jaką oferuje Łukasz swoim warsztatem i profesjonalizmem. To dobra inwestycja, która szybko się zwraca!
31 października 2020 Elżbieta - Radca Prawny
Bardzo dobry coach
Coaching uświadomił mi wiele istotnych spraw zaprzątających myśli i pozwolił poukładać najważniejsze życiowe rozterki oraz jasno sprecyzować cel działania. Łukasz jest niezwykle profesjonalnym, empatycznym, życzliwym i cierpliwym człowiekiem o niesamowitym doświadczeniu życiowym oraz bardzo obszernej wiedzy z zakresu psychologii. Szczerze polecam współpracę z Łukaszem jako najlepszą inwestycję w swoją przyszłość.
30 października 2020 Piotr - Tychy
Bardzo dobry coach
Pan Łukasz to świetny specjalista. Każda sesja z nim powoduje we mnie wzrost motywacji oraz wiary w własne siły. Jest niezwykle empatyxzmy, szczery oraz oddany pacjentowi. Czuć od pierwszej chwili, ze składa w pracę całe serce.
15 maja 2020 Anna - Pracownik korporacyjny
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom