Małgorzata Sielska

Popularność: 55
Bardzo dobry coach (3)
Od 10 lat pomagam innym odnaleźć własną drogę do własnego wnętrza, gdzie tkwi niesamowita siła, by definiować i osiągać swoje cele i potrzeby. Mam za sobą zrealizowanych ponad 500 godzin coachingu grupowego i ok 700 godzin coachingu indywidulanego z zakresu life coachingu, job coachingu, executive coachingu. Pracowałam głównie z organizacjami pozarządowymi, ale także z jednostkami samorządu terytorialnego oraz innymi instytucjami, a także z przedsiębiorstwami społecznymi, gdzie wspólnie wypracowywaliśmy satysfakcjonujące rozwiązania. Ponadto byłam zewnętrznym ekspertem w dziedzinie Lean StartUp oraz Design Thinking - przygotowywałam produkty i usługi do wprowadzenia do powszechnego użytku w oparciu o powyższe metody działania. Zapraszam do kontaktu.
Kontakt
Tel. 693 579 180
Specjalizacje
Miasta
Przemyśl, Rzeszów, Jarosław, Lubaczów, Warszawa, Lublin, Biłgoraj, Dębica, Tarnów, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
cena
Cena za coaching ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Zapraszam na pierwszą darmową sesję, podczas której będziecie mogli Państwo zadecydować, czy moje metody pracy będą Wam odpowiadać. Rozmawiać zawsze warto!

Opinie

Bardzo dobry coach
W dniach 15-18.04.24r. w Centrum Aktywacji Społecznych uczestniczyłam w Szkoleniu " Rozwoju Kompetencji Osobistych" prowadzonym przez Małgosię . Otworzyła mi oczy i umysł na rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Bardzo profesjonalne i delikatne podejście powoduje, że człowiek otwiera się, nie wiedząc nawet kiedy… nie było to krepujące, a wprost przeciwnie, bardzo oczyszczające. Podsumowując: Świetny, rzeczowy i doskonale prowadzący szkolenie coach. Polecam.
22 kwietnia 2024 Maria - Wiceprezes Stowarzyszenia
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu stacjonarnym dot.rozwoju osobistego. Myślałam, że jestem mega poukładana, robię to co mi jest potrzebne i sprawia przyjemność. Pod czas spotkań z Małgosią i ćwiczeń było kilka momentów, które mnie zaskoczyły, a nawet zdziwiły. Jednak dały one impuls do dalszych kroków w odkrywaniu siebie. Dziękuję Małgosiu, to co robisz jest bardzo ważne i potrzebne!
27 luty 2024 Iryna - Kierownik Projektów
Bardzo dobry coach
Po spotkaniu, z dużym zaskoczeniem zobaczyłam ile pozmieniało się w moim myśleniu. Wcześniej miałam świadomość wielu rzeczy, ale jednak tkwiłam w pewnych swoich przekonaniach i schematach, z których dzięki Gosi udało mi się powoli wychodzić. (…) Poznałam lepiej siebie, ale też polubiłam te aspekty mnie, których wcześniej nie akceptowałam. Stałam się bardziej pewna siebie. Wiem teraz, że jestem dokładnie tam gdzie chcę. Gosia to osoba pełna empatii ale także profesjonalistka w swej dziedzinie.
24 sierpnia 2022 Iwona - dyrektor
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj