Mariusz Bilski

Popularność: 4400
Bardzo dobry coach (25)
Jest certyfikowanym Trenerem, Coachem ICC, Konsultantem biznesowym, Doradcą korporacyjnym. Doświadczony manager z praktyką w zarządzaniu - jako Manager Regionalny tworzył i prowadził duże struktury sprzedażowe, jako Starszy Specjalista HR tworzył programy szkoleniowe i szkolił pracowników i wyższą kadrę managerską w dużej korporacji finansowej, jako Przedsiębiorca prowadzi swoją firmę od 1995 roku. Absolwent PAT w Krakowie. Doktorant Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Wykładowca akademicki. Posiada ponad dwudziestoletnią praktykę trenerską i ponad 27 000 zrealizowanych godzin seminariów i warsztatów oraz ponad 2 500 godzin konsultacji biznesowych dla różnych firm i organizacji. Prowadzi coachingi: rozwojowe, life i business, antystres, team, executive. W opinii uczestników szkoleń, trener posiadający rozległą wiedzę- praktyk. Potrafi w bardzo efektywny sposób zaangażować uczestników w proces szkoleniowy. Pomimo wielu lat pracy wciąż towarzyszy mu pasja i fascynacja tym, co robi. Praca z ludźmi sprawia mu dużą satysfakcję. Specjalizuje się w tworzeniu i kierowaniu zespołami, rozwijaniu kompetencji przywódczych, zarządczych, szeroko pojętych kompetencji psychospołecznych oraz szkoleniach sprzedażowych. Posiada certyfikaty Trenera biznesu, Międzynarodowego Coacha ICC, Coacha kompetencyjnego, Trenera Fish Philosophy, Konsultanta Ensize, Agile PM. Realizował projekty rozwojowe krajowe i międzynarodowe dla firm z branż m.in.: przemysłu, bankowości, automotive, finansów, IT, logistyki, ubezpieczeń, mediów, sprzedaży, start-upów. Współpracuje z fundacjami oraz organizacjami pozarządowymi. Hobby – sztuki walki. Kolejna pasja, to teoria kłamstwa, rozpoznawanie i przeciwdziałanie metodą manipulacji.
Kontakt
Telefon: 509 988 872
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Dziękuję, że trafiłam na takiego coacha jak Mariusz Bilski. Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu współpracy z Mariuszem byłam w momencie wypalenia zawodowego, nie radziłam sobie ze stresem, nie wiedziałam w którą stronę iść i co robić. Po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że to jest dobry wybór. Mariusz jest bardzo opanowany, cierpliwy, empatyczny, życzliwy, wspierający i bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i świata. A jednocześnie konkretny, stanowczy, inspirujący, wymagający z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w tym co robi. Podczas sesji cierpliwie towarzyszył mi w drodze do odnalezienia przeze mnie spokoju i jasności, jaką drogą chce dalej podążać. Można powiedzieć, że dzięki Niemu odnalazłam siebie.
19 września 2023 Izabela - Project manager
Bardzo dobry coach
Bardzo otwarty, empatyczny. Każde szkolenie u Mariusza to na pewno nie jest czas stracony. W trudnych tematach do przepracowania wspiera na każdym kroku. U niego nie ma rzeczy niemożliwych MEGA POLECAM
8 sierpnia 2023 Anita - Kierownik
Bardzo dobry coach
Niestandardowy sposób patrzenia na to co standardowe, dostrzeganie szczegółów które mają duży wpływ na całokształt, dodatkowy kop do działania oraz wielka dawka jakże potrzebnej empatii - tym nacechowany był mój proces z Mariuszem. Duży krok na przód, pierwszy z pośród wielu kolejnych. Zdecydowanie ten proces to jedna z najlepszych rzeczy która spotkała mnie podczas mojej zawodowej kariery. Po prostu profesjonalista. Polecam każdemu, nie tylko tym "z problemami " !
23 grudnia 2021 Maciek - Manager
Bardzo dobry coach
Niezwykle otwarty, empatyczny, ciepły, profesjonalny w podejściu do klienta, prowokujący do zmiany. Skutecznie "wydobywa" wewnętrzną siłę, która jest w nas. Zdecydowanie polecam i dziękuję.
6 lipca 2019 Elżbieta - Psycholog
Bardzo dobry coach
Kontakt z Mariuszem zawsze profesjonalny i bardzo życzliwy. Jest osobą niezwykle empatyczną. Znakomity warsztat i przygotowanie do tego zawodu, sprawiają że praca z nim daje świetne rezultaty. Mariusz potrafi w skuteczny sposób pokazać potencjał klienta i zmusić do autoanalizy. Jest absolutnie ekspertem i przy tym serdecznym człowiekiem. POLECAM POLECAM POLECAM!!!!
27 czerwca 2019 Marta - trener /terapeuta
Bardzo dobry coach
Bywa, że zamykamy się w sieci codzienności, do których przywykliśmy. Stabilizacja, tak to nazywamy... ale czy na pewno? Jedna sesja z Mariuszem uświadamia, że stojąc w miejscu właściwie się cofamy... przez brak rozwoju osobistego narastają frustracje, czasami lęk, co czeka nas za drzwiami przyszłości. Ten gość uświadamia, że po drugiej stronie strachu, jest życie o którym marzysz. Warto, polecam.
10 października 2018 Iwona - Koordynator
Bardzo dobry coach
Z Mariuszem pracowałem przy okazji wdrażania projektu zmian w organizacji. Coaching okazał się „strzałem w 10”. Sposób prowadzenia procesu otworzył mi nowe perspektywy. Wskazał nowe kierunki. Uświadomił mi moje zasoby, na których mogę budować zarówno swoje kompetencje jak i dalszą karierę. Polecam Mariusza, jako coacha i trenera.
18 kwietnia 2018 Daniel - Kierownik zespołu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach, polecam gorąco. Pomógł odnaleźć siłę, otrząsnąć się z marazmu, ustalić priorytety. Cierpliwie wysłucha, wskaże co nie pozwala iść dalej. Pan Mariusz jest przy tym bardzo spokojny, a jednocześnie stanowczy, podczas rozmowy zmusza do myślenia, analizowania swoich zachowań, nawyków. Nigdy nie korzystałam z profesjonalnej pomocy, bo nie przypuszczałam nawet, że sama sobie nie poradzę, a tymczasem ugrzęzłam. Tym bardziej się cieszę, że trafiłam na Pana Mariusza, człowieka, który naprawdę pomoże.
23 października 2017 Joanna - Kierownik HR
Bardzo dobry coach
Świetny wykładowca, świadomy tego co mówi. Wiedza sama wypływa z tego człowieka, pełen empatii, profesjonalizmu i pozytywnej dawki potrzebnego humoru. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Na tych szkoleniach grupa stanowi jeden zgrany zespół, który rośnie w siłę, dzięki pozytywnej aurze, która przyświeca wykładowcy.
6 czerwca 2017 Iwona - Sprzedawca terenowy
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność poznać Mariusza jako coacha/trenera podczas kursu, w którym brałam udział, a także jako szkoleniowca rady pedagogicznej. Mariusz sprawdza się świetnie zarówno w kontaktach indywidualnych, potrafi tez doskonale radzić sobie z grupą. Jest osobą ciepłą i otwartą na innych. Dzięki Mariuszowi poznałam siebie lepiej, a co najważniejsze odkryłam drogowskazy na drodze do lepszego jutra...Przede mną jeszcze wiele pracy, ale dzięki ziarnom, które zasiał Mariusz w mojej głowie, sercu i duszy, dziś mogę już zbierać pierwsze plony... Moje życie nabrało rumieńców, a zza chmur, wreszcie wyszło słońce! Dziękuję Ci za to, że nie pospieszając mnie pozwoliłeś mi nauczyć się siebie na nowo!
26 października 2016 Karolina - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Mariusza. Świetny specjalista, w ciągu kilku minut potrafi zidentyfikować przyczynę problemu i nakierowuje na rozwiązanie. Wzmaga silne cechy, przypomina o walcę o siebie. Bez wątpienia zna się na swojej pracy i robi to z pasją. Do tego dobry i uczciwy człowiek.
11 lipca 2016 Alicja - Project Manager
Bardzo dobry coach
Mariusza poznałem na szkoleniach, które prowadził dla moich menedżerów. Pierwszy raz widziałem prawdziwe zaangażowanie pracowników w szkolenie i efekty po ich pełnym cyklu. Od dawna myśląc o coachingu indywidualnym, zdecydowałem się na prace właśnie z nim i nie żałuję. Mariusz jest osobą o dużej empatii, doskonale słucha i prowadzi coaching z dużym zaangażowaniem. Jest wymagający, konkretny, rzetelny, sympatyczny. To w trakcie rozmów z nim odkryłem siebie na nowo. Teraz wiem, że prawdziwy coaching to świetna sprawa. Mariuszowi zawdzięczam duży postęp w realizacji mojej kariery zawodowej. Każdemu polecam coaching i Mariusza jako coacha i trenera.
1 lipca 2016 Tomasz - Członek Zarządu
Bardzo dobry coach
Jestem po dłuższym cyklu coachingu z Mariuszem i mam 100%pewności, że to była właściwa decyzja. Uporządkowałam sobie w głowie wiele ważnych spraw, podjęłam ważne decyzje, z których jestem bardzo zadowolona . Lepiej poznałam siebie i wzrosło moje poczucie wartości. Mam więcej energii do działania i mniej wewnętrznych ograniczeń. Dodatkowo nauczyłam się od Mariusza panować nad swoimi emocjami i stresem. Prowadzi świetne warsztaty antystresowe. Polecam coaching i Mariusza z pełną odpowiedzialnością.
14 czerwca 2016 Magdalena - Właściciel Firmy
Bardzo dobry coach
Polecam Pana Mariusza, jako coacha i szkoleniowca. Człowiek z pasją i dużą umiejętnością przekazywania wiedzy. Przy tym uśmiechnięty, spokojny, życzliwy, angażujący się. Przeszedłem cały cykl szkoleń rozwojowych i coaching indywidualny. Szczerze polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
29 kwietnia 2016 Tadeusz - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Mariusza, jako Coacha, Mentora i Trenera Biznesu. Jego atutem jest wszechstronna wiedza, bogate doświadczenie, pełne zaangażowanie i chęć pomocy. Przy tym bardzo duże pokłady empatii i pozytywnej energii, którą bardzo łatwo się zarazić. Człowiek, który nieustannie się rozwija, jest pracowity i rzetelny. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.
22 marca 2016 Marta - Koordynator ds rozwoju pracowników
Bardzo dobry coach
Mariusz jest coachem przede wszystkim niesamowicie skutecznym. Wymagającym, pytającym i nade wszystko zmuszającym do pracy nad sobą. Spotkania coachingowe z Mariuszem zaowocowały u mnie ogromnymi zmianami. Wyrwałam się z korporacyjnego letargu i robię to co robić chciałam. Każdemu polecam pracę z Mariuszem!
10 grudnia 2015 Dorota - fotograf
Bardzo dobry coach
Uczestnictwo w warsztatach z Mariuszem było niezwykle inspirującą podróżą , do zrozumienia siebie i innych. Mariusz świetnie uczy posługiwania się słowami, tak aby mogło się zmienić to, na co pozwalamy sami. Mariusz zaraża wiarą w rzeczy prawie niemożliwe. Bardzo interesująco ugruntowuje wiedzę u innych. Jest prowokacyjnym, zaciekawionym człowiekiem. ma dużo pokory i ogromną wiedzę na temat ludzkiej natury i strategii radzenia sobie z problemem. Problemów nie ma, my je tworzymy 7 września 20115 Ania -psycholog
7 września 2015 Anna - psycholog
Bardzo dobry coach
Mariusz pokazał mi podczas warsztatów, że warto o siebie walczyć i nigdy nie można się poddać, Zawsze jest szansa na zmianę, ale muszę chcieć jej sama. Mariusz wzbudza zaufanie, słucha i włącza się w odpowiednim momencie. Czujesz, że jest twoim przyjacielem, który pomaga uwierzyć w siebie ponownie. Oczywiście polecam sesje couchingowe z Mariuszem.
18 sierpnia 2015 Iza - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Mariusz jest profesjonalistą w swej dziedzinie. To co robi jest nie tylko jego pracą ale także pasją. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodzi do pracy. Jest osobą bardzo miłą i życzliwą. Polecam sesje coachingowe z Mariuszem.
17 sierpnia 2015 Monika - sekretarka
Bardzo dobry coach
Mariusza poznałam podczas pracy w dużej korporacji finansowej. Szkolenia menadżerskie które prowadził, wyróżniały go na tle innych trenerów. Działał na nas wzmacniająco, odnajdywał nasze nieuświadomione zasoby abyśmy mogli wykorzystać je w pracy. Inspirował do zmian, podejmowania decyzji, do pełnego wykorzystania możliwości. Wnikliwie dokonuje oceny otoczenia biznesowego aby móc zadać właściwe pytania i udzielić rad. Jest świetnym coachem i mentorem. Najpierw przygotuje a później poprowadzi w kierunku osiągania założonych celów.
20 lipca 2015 Agnieszka - Członek Zarządu
Bardzo dobry coach
Z ogromną przyjemnością polecam Pana Mariusz Bilskiego jako indywidualnego coacha. Mariusza charakteryzuje bardzo pozytywne nastawienie do świata i ludzi . Gołym okiem widać, że praca coacha nie stanowi dla Mariusza pracy samej w sobie, ale jest również pasją, której się w pełni oddaje. Mariusz jest osobą, która potrafi słuchać. Stwarza atmosferę poczucia bezpieczeństwa. Niewątpliwie sesje z Mariuszem pomogły mi w pracy nad sobą, w uświadomieniu sobie, że wyjście z dotychczasowej strefy komfortu jest wielką szansą i warto z niej skorzystać. Z wielkim przekonaniem mogę polecić Mariusza Bilskiego jako profesjonalnego coacha.
13 lipca 2015 Patrycja - :-)
Bardzo dobry coach
Mariusz pomagał mi w przygotowaniu się do konferencji TEDx. Udzielił mi genialnego wsparcia, nakierowując na ciekawe rozwiązania. Jest bardzo pozytywną osobą, wpływającą na szybki wzrost kreatywności. Bardzo gorąco polecam i dziękuję!
18 czerwca 2015 Leszek - KAM
Bardzo dobry coach
Spotkania z Mariuszem spełniły moje oczekiwania. Pozwoliły spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Uświadomiłem sobie, które obszary są moimi zasobami a co mogę zmienić, aby osiągnąć cele. Praca z Mariuszem była ciekawym doświadczeniem. Polecam go jako coacha i trenera. Mariusz jest osobą otwartą, kompetentną, empatyczną, prowokującą do zmiany zachowań i nawyków. Również praca mojego zespołu nabrała zaskakujących rezultatów. Jeszcze raz POLECAM!
10 czerwca 2015 Jacek - Dyrektor do. Handlowych
Bardzo dobry coach
Na sesję z Mariuszem trafiłam z polecenia. Miał być tylko temat mojej pracy i przyszłości zawodowej. Sesje z Mariuszem pokazały mi co jest ważne i istotne. W trakcie kolejnych spotkać coraz bardziej odkrywałam siebie i byłam coraz bardziej przekonana jak powinnam realizować swoją przyszłość zawodową zgodnie z pasją. Gdyby ktoś mi przez sesjami powiedział co będę robiła to pomyślałabym, że jest szalony. Teraz czuję że żyję. I dokładnie zrozumiałam co to jest przekroczyć strefę komfortu. Cieszę się że trafiłam na takiego odpowiedzialnego coacha, który ze swoim stoickim spokojem towarzyszy mi w moich poczynaniach :-).
28 maja 2015 Aneta - Radosny twórca:-)
Bardzo dobry coach
Praca coachingowa z Mariuszem to było bardzo ciekawe i rozwijające przeżycie. Pozwoliło mi ruszyć z tematem, w którym stałam w miejscu i osiągnąć krok po kroku zamierzony cel. Jestem pod wrażeniem tego, jak świetnie Mariusz jest przygotowana do każdej sesji i pamięta rzeczy, o których nawet ja już zdążyłam zapomnieć. Dobrze wiedzieć, że jest ktoś, do kogo w każdym momencie mogę się zgłosić, a kto w słabszym momencie zmotywuje, zada odpowiednie pytanie, które ukierunkuje, rozwieje wątpliwości. Bardzo polecam Mariusz Bilskiego, jako coacha. Otwarty, spokojny, ciepły, cierpliwy, rzeczowy, umiejący słuchać i dający poczucie bezpieczeństwa. Człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem.
7 maja 2015 Olga - Przedsiębiorca
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj