Marta Dubowska

Popularność: 493
Bardzo dobry coach (1)
Jestem psychologiem, coachem i psychoterapeutą. Pracuję z klientami nad różnymi trudnościami i obszarami, zależnie od tego gdzie obydwoje upatrujemy przestrzeń do zmiany i rozwoju. Praktykuję w obszarze Life Coachingu, Coachingu Biznesowego i Coachingu Kariery. Moja praca opiera się na kompetencjach i wartościach federacji ICF. Obecnie jestem w na poziomie akredytacji ACC (ICF). W coachingu wykorzystuję swoje wykształcenie i doświadczenie psychoterapeutyczne co pomaga mi skuteczniej prowadzić do rozwoju, a także szybciej znajdować funkcjonujące schematy, mocne strony i zasoby klienta. Pomagam osobom: - pragnącym zmiany w życiu prywatnym jak i zawodowym - potrzebującym znaleźć i zbudować pewność siebie - pragnącym wykorzystać swoje mocne strony do rozwoju na polu zawodowym i prywatnym - na "życiowych zakrętach" - zastanawiającym się "co dalej?" - chcącym poprawić swoją sytuację zawodową - doświadczającym trudności w relacjach z innymi - borykającym się z kryzysami życiowymi, partnerskimi, rodzinnymi - niepotrafiącym utrzymać bliskich relacji, związków - odczuwającym problemy w wyrażaniu asertywności, z własną niezależnością, autonomią - doświadczającym niezadowolenia z realizacji własnych osiągnięć, niskiej samooceny, lęku przed odrzuceniem, nieśmiałości i trudności w nawiązywaniu kontaktów Pomagam osiągnąć zamierzone przez klienta cele, razem idziemy w kierunku rozwoju w obszarach związanych zarówno z pracą jak i życiem osobistym. Więcej o mnie? Bliska jest mi idea rozwoju i odnalezienia siebie, poprzez zrozumienie działających mechanizmów, motywów i schematów. Tak też staram się prowadzić swoich klientów. Razem docieramy do obszarów, które są kluczowe i ważne, co wpływa na zrozumienie i w dalszej perspektywie na zmianę. Moją rolą jest poprowadzenie klienta i odkrycie tego co jest niewyrażone, ponieważ wierzę, że właśnie to prowadzi do największych odkryć i pozwala osiągnąć sukces.
Kontakt
tel. 510 037 518
Specjalizacje
Miasta
Sposób pracy
Nigdy taki sam dla każdego! Zapraszam na pierwszą sesję konsultacyjną. Dowiesz się jakie narzędzia stosuję, nad czym możemy pracować i czy nam razem "po drodze". To zawsze też przestrzeń na rozmowę czym jest coaching, zadanie pytań, rozwianie wątpliwości
Wykształcenie
Psycholog - Uniwersytet SWPS, Psychoterapeuta - Krakowskie Centrum Psychodynamiczne
Lokalizacja
Pracuję stacjonarnie na terenie Warszawy, a także online przez Skype. Ogranicza nas tutaj co najwyżej strefa czasowa ;)

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam prace coachingową z Panią Martą. Zakończyłyśmy coaching ponad 2 tygodnie temu. Jestem pełna podziwu jak wyglądał cały proces pracy nad tematem, który był dla mnie początkowo nieosiągalny. Pani Marta jest kompetentną osobą, ma wiedzę i doświadczenie, potrafi uważnie słuchać, czułam zaangażowanie z jej strony. Bardzo ważny był dla mnie aspekt poruszonej szczerości na pierwszym spotkaniu, było to kluczowe w podjęciu decyzji o coachingu. Jestem bardzo wdzięczna za te kilka tygodni wspólnej pracy. Teraz czuje się dużo lepiej ze sobą, jestem pewniejsza sienie oraz mam plan działania w kontekście moich celów. Szczerze dziękuję i serdecznie polecam.
3 października 2019 Olga - B2B Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj