Monika Goworek

Popularność: 3885
Bardzo dobry coach (25)
"Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!" Mark Fisher tel. 72 88888 13 MONIKA GOWOREK - z zamiłowania psycholog, certyfikowany coach ICC, terapeuta TSR Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia, Terapeuta EEG-Biofedback I i II stopnia, Psycholog Kliniczny - Synergia jej działań: dwu kierunkowe wykształcenie - Psychologia oraz Zarządzanie, szereg dodatkowych szkoleń podnoszących kwalifikacje prowadzenia terapii z różnych nurtów jak i praca jako coach, menadżer oraz terapeuta TSR i terapeuta Biofeedback stanowią unikalną formę pomocy podczas sesji i konsultacji. "(...) Każdy człowiek jest inny, tak jak i wiele jest rodzajów pomocy psychologicznej. Proponuję zatem sesje w nurcie eklektycznym, by optymalnie dopasować się do potrzeb i wymagań klienta oraz do sytuacji w jakiej się obecnie znajduje. Metodą wspierającą spotkania mogą być także treningi eeg-biofeedback – aktywizujące pracę mózgu. Osoby, które poszukują pomocy w życiowych problemach oraz wsparcia w samorealizacji - serdecznie zapraszam. Monika" Samorozwój, doradztwo, mentoring, wsparcie w formie sesji indywidualnych, Vipsesji
Kontakt
telefon 728 888 813
www.dobraperspektywa.pl
Śródmieście - Gabinet Usług Psychologiczno-Terapeutycznych . Al Jerozolimskie 125/127 pok.201b
www.dobraperspektywa.pl
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Cennik
Cennik na stronie www.dobraperspektywa.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Dodaje skrzydeł (dosłownie), serwuje niezłego kopa (nie tylko pyszną kawę mam na myśli). Pomoże ułożyć w głowie nawet takim zakrętom jak ja i - skoro to jeszcze czytasz - takim jak Ty też zapewne pomoże. Zatem mierz wysoko, najlepiej od razu na Jerozolimskie i strzelaj w dziesiątkę!
27 kwietnia 2016 Kasia - W chmurach
Bardzo dobry coach
Monika to nie tylko cudowna coachka, terapeutka - to świetny człowiek, co czyni wizytę u niej wspaniale i produktywnie spędzonym czasem. Jest przy tym bardzo zadaniowa, daje z siebie 100%, a do tego ma niezwykłe wyczucie, jakie narzędzia zastosować w sprawach przyniesionych przez klienta. Serdecznie polecam!:)
23 kwietnia 2016 Kamil - Edukator artystyczny, muzyk
Bardzo dobry coach
Spotkania z Moniką uskrzydlają! Genialnie motywuje, przywraca i buduje wiarę w siebie, pomaga spojrzeć na sprawę, siebie i innych z innej perspektywy. Okazuje się, że rozwiązań i dróg jest wiele! Monika uzmysławia jaki się ma cel i pomaga odnaleźć do niego odpowiednią drogę! Dzięki niej puzzle się układają :)))
22 kwietnia 2016 Kasia - Architekt
Bardzo dobry coach
Jako coach Pani Monika pomaga szukać w sobie samym odpowiedzi, nie narzuca rozwiązań, a szuka zainteresowań, dążeń, związanych z tym obaw i pragnień. Poprzez stosowane metody „zmusza” do zastanowienia się nad rzeczami i zachowaniami dotąd nie widocznymi z naszej perspektywy, a które stały na drodze do osiągnięcia celu – i zmiany złych nawyków. Motywuje do działania i pracy nad sobą, do pokonywania sytuacji stresowych i pomaga z serca ponad miarę zawsze i wszędzie! Jest bardzo zaangażowana w to, co robi i widać, że realizuje swój zawód z powołania! - co autentycznie się czuje i czym się pozytywnie „zaraża”. Bardzo polecam Panią Monikę.
9 luty 2016 Magda - ---
Bardzo dobry coach
Pani Monika to specjalistka, która pomogła mi w trudnej sytuacji znaleźć w sobie energię o której zapomniałem i szybko nakreślić realny plan wyjścia z zaistniałej sytuacji. Zaraża optymizmem i wiarą we własne siły, pomaga racjonlizować siedzący w nas strach przed działaniem. W moim przypadku zmieniła go w zaciekawienie jak sobie poradzę.
24 grudnia 2015 Andrzej - Manager
Bardzo dobry coach
Monika to wspaniała osoba. Jeśli chodzi o przygotowanie merytoryczne ma wszystko co powinien mieć świetny fachowiec czyli: wiedzę, kreatywność, umiejętność słuchania, analizowania, komunikowania się oraz motywowania. Jeśli chodzi o kontakt międzyludzki jest bardzo empatyczna i otwarta co daje efekt, iż w jej towarzystwie człowiek czuje się bardzo swobodnie. Potrafi odkryć w człowieku potencjał i go wykorzystać. Z czystym sumieniem polecam. Sebastian.
15 grudnia 2015 Sebastian - Manager
Bardzo dobry coach
To był mój pierwszy kontakt z terapeutą/coachem i od razu strzał w dziesiątkę. Monika jest osobą, którą właśnie chciałoby się spotkać na swojej drodze w tych okresach, kiedy potrzebujemy wsparcia. Trafiłem do Moniki, kiedy to ilość negatywnych wydarzeń przytłoczyła. Dzięki Monice szybko sobie z tym poradziłem i nawet się nie spostrzegłem, kiedy od terapii przeszliśmy do coachingu. I co najciekawsze, to nie Monika dostarczyła rozwiązań, ale ja sam, a ona tylko lekko mnie popchnęła do działania. I o to, tak naprawdę w tym chodzi, to my sami musimy odnaleźć naszą drogę. Super coach. Polecam gorąco.
13 grudnia 2015 Dariusz - Projekty
Bardzo dobry coach
W 100% Profesjonalny Coach i fantastyczna Osoba! Od pierwszych minut spotkania można poczuć, że jest się we właściwym miejscu, a rozwiązanie dotychczasowych problemów jest na wyciągnięcie ręki. Metody Moniki są przede wszystkim skuteczne. Pomogła mi z rozwiązaniem problemów na polu zawodowym, lepszym zrozumieniu swoich zachowań i potrzeb oraz w zmianie na lepsze w podejściu do spraw osobistych. Po spotkaniu chce się jak najszybciej wrócić na kolejne. Skorzystanie z usług Moniki było jedną z lepszych decyzji, której efektów w życiu codziennym nie da się przeliczyć na pieniądze. Szczerze polecam Monikę!
19 listopada 2015 Filip - Prawnik
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalny, ciepły, miły coach. Pomaga w rozwiązaniu problemów, dodaje pewności siebie. Służy przydatnymi radami oraz ćwiczeniami pomagającym w rozwoju swojej osobowości. Angażuję się w swoją prace a spotkania z nią to prawdziwa oraz przydatna przyjemność.
6 października 2015 Małgosia - Geodeta
Bardzo dobry coach
Monika jest terapeutą z powołania, ciepła, empatyczna i zaangażowana. Potrafi w trafny i błyskotliwy sposób spojrzeć na problem z innej perspektywy, "otworzyć w głowie pewne klapki" a potem wskazać drogę rozwiązania. Otrzymałam fachową i profesjonalną pomoc. Z perspektywy czasu wiem, że nie należy zwlekać z decyzją o terapii. Lepiej zgłosić się po pomoc specjalisty niż męczyć się z czymś latami. Mi terapia z Moniką odpowiadała przede wszystkim dlatego, że było krótko, zwięźle i na temat. Przypasował mi nurt w którym pracuje Monika, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach TSR.
4 października 2015 Dorota Anaszewicz -
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Moniką. Podczas zmian zawodowych dobrze jest mieć kogoś z kim można przedyskutować swoje obawy, decyzje, poukładać w głowie co dalej. Pomocne dla mnie było doświadczenie Moniki. Motywowanie i niwelowanie prokrastynacji, wiedza na temat relacji społecznych w obszarze zawodowym, charakterystyka pracy:) mojego umysłu na podstawie biofeedback - to dla mnie cenne efekty sesji.
11 września 2015 Konrad - właściciel
Bardzo dobry coach
Uświadomiłem sobie jak dużo można osiągnąć nie czekając na jutro i wprowadzam to w życie. Uważam,że takich terapeutów powinno być więcej. Dzięki indywidualnym sesją coachingu ,fachowej oraz profesjonalnej terapii podjąłem bardzo ważne decyzje,które zmieniły moje życie. Dziękuję :) i polecam.Naprawdę warto : ))))
8 września 2015 Piotr - Operator
Bardzo dobry coach
Pani Monika Goworek to bardzo dobry coach. Dzięki sesjom bardzo szybko poradziłam sobie z chaosem w głowie. Pomogła mi jako mentor podczas moich zmian zawodowych. Zawsze ciepła, serdeczna i wyrozumiała dla mojej „nieufności” ;) Uwierzyłam w siebie, a potem zrobiłam to, co całe życie odwlekałam! Polecam bardzo!
25 sierpnia 2015 Danuta - Księgowa
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka i niezwykła osoba. Pomogła uporządkować moje myśli i zmienić nastawienie do wielu spraw. Gorąco polecam. Marta
24 maja 2015 Marta P. - Projekty
Bardzo dobry coach
Wyjątkowo skuteczna, o energetyzującej, charyzmatycznej osobowości, łączy bogatą wiedzę, doświadczenie życiowe z ogromną empatia i iście szamańskim talentem.
30 kwietnia 2015 Eliza - wolny
Bardzo dobry coach
Inaczej, niż u dotychczas spotkanych coachów, terapeutów doświadczyłem pełnego skupienia w pracy nad tym z czym przyszedłem. Stąd słowa uznania za SKUTECZNOŚĆ profesjonalizm, miłą atmosferę spotkań, (brawa!) za udane łączenie narzędzi charakterystycznych dla coachingu i terapii krótkoterminowej. Szybko, z dużym szacunkiem i co najważniejsze skutecznie wróciłem z "zawieszenia" do intensywnego zawodowego działania i to mimo niezwykle skomplikowanej sytuacji rodzinnej. Pracuję m.in. jako terapeuta - cóż (z pokorą i szacunkiem), czasem "szewc bez butów chodzi" - wiele się nauczyłem. Gorąco i z czystym sumieniem polecam Panią Monikę!
19 luty 2015 Grzegorz Andrzejczyk -
Bardzo dobry coach
Szybka i konkretna pomoc często nawet przez telefon! Pomaga spojrzeć na problem z innej strony, dzięki czemu wydaje się wszystko łatwiejsze:) Jestem szczęśliwa, że znalazłam kogoś tak profesjonalnego i i 'na dobrych falach'. Polecam 100%.
14 września 2014 Karolina - stylistka
Bardzo dobry coach
Ukoi, Wesprze, Natchnie do działania. Zaangażowana i skoncentrowana na osobie, której pomaga. Dzięki Monice Goworek z większej perspektywy mogłam zmierzyć się z problem, otrzymałam użyteczne na co dzień narzędzia, nie tylko do utrzymania, ale i rozwijania tego co wypracowałyśmy. Obdarza ciepłem, dobrą energią, to świetna osoba, coach i terapeutka.
7 czerwca 2014 Agnieszka - HR
Bardzo dobry coach
Niesamowity profesjonalizm! Pani Monika to wyjątkowy coach oraz terapeutka o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jest balsamem dla duszy, tak było w moim przypadku. Przede wszystkim stara się jak najlepiej zrozumieć i rozwiązać problem z jakim się do niej przychodzi. Z całego serca POLECAM Pania Monikę Goworek, jest bardzo utalentowaną, skuteczną i przemiłą osoba, która zaraża ludzi swoja dobrą energią.
16 kwietnia 2014 Daria - makijażystka
Bardzo dobry coach
Okoliczności - nietypowe, kontakt jedynie głosowy, tym bardziej niezwykłe jest to, jak szybko zostało u mnie wzbudzone zaufanie do... siebie samej, że jednak mam się na czym oprzeć i z jakich wewnętrznych zasobów korzystać. Doświadczenie bezcenne, bo po pierwsze jestem bardzo nieufna wobec ludzi, a i wiary w to, że moje sposoby radzenia sobie z rzeczywistością są adekwatne lub choćby wystarczające - nigdy nie miałam. Potrzebowałam wyzwalacza pozytywnej zmiany - nie przypuszczałam, że może się wiązać z akceptacją postawy, którą chciałam w sobie zwalczać... Zmianę optyki i zachętę do wypróbowania tej nowej opcji zawdzięczam Pani Monice. Serdecznie polecam kontakt z tym coachem:)
1 kwietnia 2014 Agnieszka - -
Bardzo dobry coach
Bardzo gorąco polecam Monikę Goworek, zarówno jako coacha grupowego, jak i życiowego :) Oprócz kwalifikacji i doświadczenia Monika ma to "coś" - dar i talent, które w mojej opinii są najważniejsze w pracy z ludźmi. Pomaga zobaczyć świat z góry umiejętnie łącząc swoje doświadczenie z szeroką wiedzą. Jest pełna ciepła i zrozumienia. Działa z pasją i wierzy w to co robi. Polecam z całego serca.
24 marca 2014 Patrycja - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry sposób prowadzenia coachingu, umiejętność zmiany narzędzi terapeutycznych w zależności od dynamiki sesji, komunikatywność, pomysłowość, kreatywność, niezwykła umiejętność przekazywania dużego ładunku wsparcia i energii do działania, proponowanie ciekawych i inspirujących zadań pomiędzy sesjami. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy potrzebują wydobyć swoje mocne strony, zmienić dotychczasowy sposób funkcjonowania w życiu, znaleźć pasję/pracę/siłę!
1 marca 2014 Igor - Psycholog
Bardzo dobry coach
Jest super. Życiowy dynamizm w rozwiązywaniu problemów oraz siła spokoju to piorunująca dawka, jaką bez przerwy uzuskuje od Pani Moniki. Przy jej wsparciu, mogę samodzielnie odnależć drogę do celu. Wiem, że zawsze będą problemy, ale przy jej "magicznym" doświadczeniu - łatwiej mi z nimi pogodzić się, jeżeli wiem, że błądzę w ciemności i szybko "odpalić", kiedy wiem co mam robić. Ja układam i rozwiązuje sobie sama życiowe puzlle. Pani Monika za to pokazuje mi ramy, gdzie te klocki mogę włożyć. Z Nią jestem jak pendlolino. Całuję
25 luty 2014 Lilka -
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje coach'ingowe w parze z biznesowym podejściem do samodoskonalenia. Typ osobowości, która po krótkie rozmowie sprawia wrażenie jak by się ją znało długo wcześniej. Polecam każdemu kto potrzebuje wydobyć z siebie więcej pozytywnej energii i kreatywności!
24 luty 2014 Piotr Ruszkowski - Art Director
Bardzo dobry coach
Wyjątkowo skuteczna terapeutka, wyjątkowo szybko stawia "do pionu". Pozwala szybko odetchnąć i znaleźć rozwiązanie problemu, wrócić do normalnego trybu życia. Ma też szereg pomysłów na "ujarzmienie~" codziennych obowiązków. Polecam
18 luty 2014 Katarzyna - Informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

"Żeby się chciało, tak jak się nie chce" - determinanty motywacji
7 września 2015
„Leniwy, ale zdolny” – tak często tłumaczymy zachowanie innych ludzi. Zachowanie, potocznie określane jako lenistwo, można zdefiniować jako brak motywacji ku określonemu działaniu. Co może wpływać na brak motywacji?
Kim jest Człowiek Sukcesu?
22 maja 2015
„Prawdziwą miarą inteligencji jest działanie(..) Nie czekaj pora nigdy nie będzie idealna” Napoleon Hill
Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo
8 listopada 2014
"Nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo" dr Wayne W. Dyer
Jak rozpoznać symptomy depresji ?
8 października 2014
„Być bohaterem przez minutę, godzinę, jest o wiele łatwiej niż znosić trud codzienny w cichym heroizmie” (Fiodor Dostojewski)
Jak odkryć własne pokłady pewności siebie?
5 września 2014
Jak odkryć własne pokłady pewności siebie? „Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji – powstrzymuje Cię brak pewności siebie” (Brian Tracy)