Monika Kwaśnik

Popularność: 153
Bardzo dobry coach (3)
Jestem psychologiem, certyfikowanym coachem ACC International Coach Federation. Swoje usługi kieruję do osób zainteresowanych poprawą jakości swojego życia, które stanęły w martwym punkcie i obecnie nie dostrzegają możliwości rozwiązania swojego problem. Współpracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Swoją praktykę opieram na elementach psychologii pozytywnej oraz procesie coachingowym. Realizuję coaching życiowy (life), zawodowy oraz biznesowy. Prowadzę sesje indywidualne oraz grupowe w: - Nysie, ul. Bolesława Prusa 14, - Opolu ul. Szpitalna 17A - online (telefon, skype, mail).
Kontakt
Zapraszam do kontaktu. Jestem do Twojej dyspozycji.
tel. 607 710 797
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Kłodzko, Niemodlin, Paczków, Nysa, Opole, Grodków, Krapkowice, Prudnik, Głubczyce, Otmuchów, Strzelce Opolskie, Brzeg, Ozimek, Wrocław, Łagiewniki, Strzelin, Ząbkowice Śląskie, Ziębice,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Motto
"Nie pytaj, czego świat potrzebuje. Spytaj sam siebie co sprawia, że ożywasz. A potem idź i rób to. Ponieważ świat potrzebuje ludzi, którzy ożywają." Neha Nangia

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo kompetentna a zarazem ciepła i sympatyczna osoba. Spotkania z Moniką przyniosły rozwiazanie jednej waznej sprawy a także dały mi możliwość świeżego spojrzenia na swoje życie, marzenia i cele. Bardzo polecam!
11 maja 2019 Ewa - Menadżer
Bardzo dobry coach
Nie spodziewałam się, że chwila koncentracji na sobie i swoich problemach pozwoli mi tak szybko spojrzeć na swoją sytuację z dystansu. Współpraca z Moniką okazała się przyjemnym doświadczeniem, którego owoce zbieram do dzisiaj.
18 marca 2019 Beata - Kierownik
Bardzo dobry coach
To niezwykle ciepła, wrażliwa osoba, która potrafi uważnie słuchać i zadawać właściwe pytania. Spotkałyśmy się w czasie gdy wydawało mi się, ze moim życiu jest wszystko z grubsza poukładane, a jednocześnie czułam ogromny niedosyt. Nasze spotkania uświadomiły skąd to poczucie braku i pozwoliły spojrzeć na swoje życie inaczej a potem podjąć właściwe działania. Te zmiany wprowadziłam błyskawicznie i sama byłam zaskoczona ich tempem i głębią.
16 marca 2019 Ewa - właściciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom