MONIKA TUR

Popularność: 48
Bardzo dobry coach (5)
Czy czujesz, że życie Cię przerasta? Czy utknąłeś i nie ruszasz z miejsca? Czy masz aspiracje, które nie idą w parze z realizacją? Chcesz dużo, wiesz dużo i .... to za mało? Czy Twój związek nie daje Tobie satysfakcji? A relacje z bliskimi, czy jesteś z nich zadowolony/zadowolona? Czy wypaliłeś się zawodowo? Coś chcesz zmienić..... chcesz popracować nad tym teraz? Potrzebujesz wsparcia, aby osiągnąć swoje cele i rozwinąć swój pełny potencjał? Żyjesz w stresie, jest Tobie z tym źle, niewygodnie, chcesz zmiany? Ktoś Tobą manipuluje i nie wiesz jak poradzić sobie z tym? Może w pracy, może w domu, może w otoczeniu? Jeśli tak, to jestem tutaj, aby Ci pomóc! Jestem dyplomowanym Life Coachem , który specjalizuje się w inspirowaniu i motywowaniu innych do osiągania sukcesu i spełnienia w życiu. Moja misja to wspierać Cię w odkrywaniu własnych mocnych stron, pokonywaniu przeszkód i osiąganiu życiowych celów, które do tej pory mogły Ci się wydawać niemożliwe. Pracując ze mną, będziesz miał(a) dostęp do spersonalizowanych sesji coachingowych, które pomogą Ci: Zidentyfikować i osiągnąć swoje cele, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Rozwijać pewność siebie i pozytywne myślenie. Pokonać lęki i przekonać się, że wszystko, czego pragniesz, jest w zasięgu Twoich rąk. Tworzyć zdrowe nawyki i rutyny, które poprawią Twoje samopoczucie i efektywność. Znaleźć harmonię między pracą, a życiem osobistym, uzdrowić związek i relacje z bliskimi ludźmi. Nie trać czasu na próby i błędy – z moją pomocą będziesz miał(a) skuteczne narzędzia i wsparcie, aby odnosić sukcesy szybciej i skuteczniej. Specjalizuję się w coachingu relacji, rozwoju, gasligthingu, kryzysu, kariery, akceptacji . Zapewniam pełną poufność, bezwarunkową akceptację i wsparcie przez cały proces. Razem przejdziemy przez Twoje wyzwania i stworzymy plan działania, który przyniesie Ci spektakularne rezultaty. Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć swoją podróż ku lepszemu jutru! Wspólnie zbudujemy silny fundament dla Twojego sukcesu i spełnienia. Pracuję osobiście jak i on line. Prowadzę sesje 1 na 1 jak i warsztaty grupowe. Parę słów o mnie: Wieloletni Manager i coach w korporacji , posiadam 4 tytuły magisterskie, od finansów po sztuki piękne. Wielowymiarowość pozwala mi cieszyć się życiem i ciągle rozwijać w pracy dla innych. Tańczę w formacji latino, prowadzę bloga na spotify / You tube Życie na plusie Jestem Influencerką ciałopozytywności. Realizuję wszystkie swoje marzenia, obecnie rozpoczęłam projekt 5 rano celem rozwoju własnego. Założyłam i prowadziłam drużynę sportową Zawsze trenuję-sport rozwija moją siłę wewnętrzną. Kocham ludzi, jestem dla ludzi . Wiele z tych dróg przeszłam, aby być tu gdzie jestem. Świadomie doświadczać cudownego życia z ludzi, z Wami. Zapraszam Ciebie, ten moment zmiany właśnie nadszedł. Telefon: 532392532 E-mail: mentiscoach@gmail.com Nie czekaj dłużej - zmień swoje życie już teraz!
Kontakt
tel. 532392532

Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Bezpłatna wiedza
Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokazuje swoje życie na profilach :instagram i fb - Mentiscoach, Plussize_jasmin, prowadże kanał na Youtube i Spotify-życie na plusie. Promuję ciałopozytywność, dlatego też brałam udział w modowych projektach mających na celu akceptację siebie-ciała w myśl idei Duże jest piękne (projekty telewizyjne, pokazy mody, blogowanie modowe).
Czas spotkania
60 minut
Bezpłatna konsultacja
Jeśli myślisz o współpracy ze mną, zapraszam Cię na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację, podczas której poznamy się, porozmawiamy o temacie, który Ciebie do mnie sprowadza, o Twoich oczekiwaniach i potrzebach.
Wykształcenie i doświadczenie
Studia Podyplomowe Life Coaching (w tym ponad 180 h pracy własnej)
Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu- Konsultant kryzysowy,
Points of You-L1 i L2 Poziom- Praktyk,
InternationaI Institute of Valeology- Totalna biologia,
Uniwersytet Łódzki Ekon-Socjologiczny, Uniwersytet Bydgoski- Socjolog., ASP Łódź
Ustawienia systemowe- bezpośrednia praca z Gerhardem Walperem- ( wieloletni Wykładowca na Uniwersytecie Jeana – Monnet w Brukseli (2006 – 2020). Jest terapeutą pracy z ciałem oraz założycielem i szefem Instytutu Ustawień Rodzin - Institut für Stilles Familienstellen in Bad Homburg)

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeżeli szukasz skutecznego ,profesjonalnego i empatycznego coacha , trafiłeś świetnie.❤️ Idź za głosem serca, zmień swoje życie i ciesz się każdym dniem zdobywając cele
5 lipca 2023 Joanna - Asystent zarządu
Bardzo dobry coach
Chciałam podzielić się moją opinią na temat umiejętności Moniki jako coacha. Przez naszą współpracę, miałam okazję doświadczyć pełnego profesjonalizmu i pasji w tej dziedzinie, co mnie mocno zainspirowało. Monika jest osobą empatyczną oraz rozmawia w spokojny i opanowany sposób, dzięki czemu czułam się komfortowo i byłam skłonna jej zaufać, co jest dla mnie niezwykle ważne podczas procesu coachingu. Warto wspomnieć o trafnych pytaniach zadawanych przez Monikę, które pozwoliły mi odkryć nowe perspektywy i zajrzeć w głąb siebie. Dzięki odpowiedniemu podejściu zaczęłam działać i rozwijać się. Bardzo polecam Monikę jako coacha . Jej umiejętności przyczyniły się do pozytywnych zmian w moi życiu. Dziękuję Monice za jej wsparcie. Będę czekać na zapowiadane warsztaty rozwojowe.
5 lipca 2023 Magdalena Kowalska -
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Monika to pewna droga do sukcesu! Współpracowaliśmy w aspekcie sfery zawodowej. Jej zaangażowanie, dociekliwość oraz umiejętność słuchania pozwoliły mi znaczenie zredukować narastające problemy. Wskazała również silne i slabe strony, jednocześnie dając konkretne i skuteczne wskazówki, które wykorzystuje na codzien. Polecam każdemu, niezależnie z jakimi problemami sie zmaga, Monika dziękuję!
4 lipca 2023 Ariel - Fizjoterapia
Bardzo dobry coach
Pania Monike cechuje bardzo profesjonalne podejscie do pracy z klientem, pelna koncentracja na osobie i jej poszukiwaniach, duze wyczucie co do indywidualnych potrzeb klienta i dobry wybor metodologii pracy.
4 lipca 2023 Anna - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Profesjonalistka. Indywidualne i rzeczowe podejście do osoby. Spotkania są czystą przyjemnością i przygodą w głąb duszy. Pani Monika potrafi z dużą precyzją dotrzeć do sedna problemu. Dzięki temu można lepiej poznać siebie i odkryć drzemiące w nas nieznane dotąd pokłady. Z czystym sumieniem polecam!
4 lipca 2023 Magda - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Opór i cnota
1 września 2023
Magda przed chwilą chciała zgłosić zalanie w firmie. Dzwoniła parę razy, jedna infolinia, czekanie, druga. Wreszcie ktoś odebrał, ale się po chwili rozmowa rozłączyła. Magda była wściekła.
Gry w związku- czyli kto z kim gra i dlaczego?
31 sierpnia 2023
Przykład 1: Anka wróciła ze spotkania z koleżankami, jej mąż już spał. Była zadowolona, wieczór się udał. Położyła się spać nad ranem. Rano, weekend, zwyczajowe wspólne śniadanie odbyło się w milczeniu. Mąż nic nie mówił, jakby udawał, że jej nie ma. Zdawkowe dzień dobry. Cisza. Anka czuła się z tym fatalnie, nie wiedziała o co chodzi, gryzła się w język, aby zacząć rozmowę, chciała przeczekać. Ale ostatecznie sobota upłynęła jej w milczeniu i na rozmyślaniu „ co zrobiłam nie tak
Gaslighting- metoda manipulacji
5 lipca 2023
Przykład 1: Wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu i widzisz niewłaściwe zachowanie osoby w stosunku do Ciebie. Po spotkaniu mówisz tej osobie o tym , a ona wypiera się zdecydowanie, że nic takiego nie miało miejsc