Ola Kamińska

Popularność: 129
Jestem coachem, nauczycielem i psychologiem biznesu. Z racji wykonywanego zawodu pracuję z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami. Specjalizuję się w coachingu w edukacji i pomagam uczniom ostatnich klas w gimnazjum i w szkołach średnich w podjęciu decyzji dotyczących np. wyboru kolejnej szkoły bądź innej ścieżki życia. Swoje usługi oferuję, również nauczycielom pragnącym rozwijać swoją karierę zawodową w edukacji i nie tylko. Jestem otwarta na współpracę z rodzicami. Moją ogromną pasję życiową, jaką jest szeroko rozumiany rozwój osobisty i duchowy, realizuję na sesjach z zakresu stylu i jakości życia, budowania motywacji, poczucia własnej wartości, wyznaczania celów i ustalania planów ich realizacji. Rozmawiam także o związkach i relacjach w różnych obszarach naszego życia. Posiadam wykształcenie w dziedzinie komunikacji społecznej i biznesowej. Ukończyłam Clark University uzyskując tytuł Master of Science in Business Communication. Swoją wiedzę i umiejętności rozwijałam następnie na studiach podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskaiego w Warszawie. Uzyskane tu kompetencje z powodzeniem wykorzystuję w coachingu kariery. Prowadzę sesje w języku polskim i angielskim. Zapraszam :)
Kontakt
Telefon: 500-854-681
Skype: olakaminska8
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

8 filarów pozytywnego myślenia,
12 maja 2016
Często spotykam się z opinią, że jestem bardzo pozytywną osobą i …. bardzo mnie to cieszy. To jest dowód na to, że moja praca przynosi efekty wyraźnie widoczne na zewnątrz. Tak, otóż bycie pozytywnym to efekt ciężkiej pracy nad samym sobą poprzedzony świadomym wyborem.
„Człowiek to……. taki anioł z jednym skrzydłem…..”
12 maja 2016
…… i aby wzbić się w powietrze potrzebuje do pary drugie skrzydło. A to może nam zapewnić tylko inny anioł, czyli drugi człowiek.
JAZDA NA AUTOPILOCIE……RZECZ O UWAŻNOŚCI.
23 kwietnia 2016
Aby stać się kowalem własnego losu, trzeba być … uważnym kowalem, czyli świadomym obecności na poziomie myśli i emocji w tu teraz.
W krzywym zwierciadle... czyli rzecz o porozumiewaniu się
23 kwietnia 2016
Jak to się dzieje, ze nie potrafimy porozumieć się w naszym wspólnym, ojczystym języku?