Tomek Kołodziej

Popularność: 6480
Bardzo dobry coach (11)
Specjalizuję się w pracy z kadrą menadżerską wyższego i niższego szczebla (Executive Coaching) oraz w szeroko pojętym biznesie (Biznes Coaching). Pomagam w rozwoju i podwyższeniu sprawności biznesowych i umiejętności zarządczych. Udzielam wsparcia osobom rozpoczynającym prowadzenie działalności gospodarczej jak i samozatrudnionym. Pracuję z osobami, które chcą podnieść skuteczność realizacji projektów oraz rentowność przedsięwzięć. W obszarze coachingu personalnego (Life Coaching) pomagam osobom, które chcą wprowadzić zmiany w swoim życiu, poprawić obecny stan, ustalić cele i zrealizować je. Wspieram w znalezieniu czynników motywujących do działania potrzebnych do dynamicznego rozwoju. Moim celem i dążeniem jest wsparcie Cię w przebyciu drogi z punktu, w którym obecnie się znajdujesz do punktu, w którym chcesz się znaleźć. Dbam o to by proces zmian zakończył się sukcesem i satysfakcją klienta. Jestem certyfikowanym coachem International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M) oraz Noble Manhattan Coaching - najstarszej i największej szkoły coachingowej w Europie. Posiadam 12 letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. W swojej pracy kieruje się Kodeksem Etycznym International Coach Federation (ICF) oraz standardami jakie on wyznacza. Istnieje możliwość przeprowadzenia sesji coachingowych przez skype i telefon - dzięki temu odległość nie ma znaczenia! Zapraszam do wspólnej pracy. Pozdrawiam.
Kontakt
tel. 601 807 894
skype: TK_coach
gg: 50765815
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Bardzo szczerze polecam! Każda sesja jest profesjonalna i dobrze przygotowana. Ola jest bardzo empatyczną i uważną osobą. Stworzyła atmosferę zaufania, przez co czułam się bezpiecznie, a to pozwoliło mi się otworzyć. W przyjemny i lekki sposób przeprowadziła mnie przez skomplikowany czas w życiu zawodowym i osobistym :)
23 grudnia 2022 Marta - Kadrowa
Bardzo dobry coach
Tomek po przez umiejętne prowadzenie i dostarczenie odpowiednich narzędzi przeprowadził mnie przez cały proces zmian, którego wymagało moje życie. Odkryłem swoją pasję i już wiem co chcę robić w życiu
25 lipca 2015 Mikołaj - ---
Bardzo dobry coach
Oceniam pracę z Tomkiem bardzo dobrze. Dzieki niej osiągnąłem to czego tak naprawdę chciałem a czego tak właściwie nie byłem świadomy. Cenię Tomka za jego zaangażowanie, optymizm, otwartość i wkład wniesiony w to abym mógł znaleźć się tu gdzie jestem. Bardzo dziękuję.
8 lipca 2015 Mirek - menager
Bardzo dobry coach
Z całkowitym przekonaniem rekomenduję Tomka jako profesjonalnego i odpowiedzialnego coacha. Dzięki naszej wspólnej pracy osiągnąłem cel, który założyłem sobie na początku a ponadto dowiedziałem się o sobie rzeczy, o których nie zdawałem sobie sprawy. Informacje te obecnie w bardzo korzystny sposób procentują. Dziękuję i polecam.
9 maja 2015 Artur - przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam. Jestem bardzo zadowolona z pomocy którą udzieił mi Tomek, osoba bardzo komunikatywna, czuć pełen profesjonalizm pomogła mi nakierowac mnie na odpowiedni tor w moim życiu. decyzje które podjełam okazały się trafne a moja kariera wkoncu zaczeła układać się po mojej myśli. Bardzo dziękuję za pomoc :) jezcze raz polecam wszystkim!!!! :)
28 kwietnia 2015 Ania - projektant
Bardzo dobry coach
Sesje bardzo mi pomagaja zauwazyc problem i znaleźć rozwiazanie. Potrafi tak poprpwadzic sesje aby szybko znalesc sedno problemu i efektywnie poszukać . Komunikatywny, progesjonalny trener. Polecam :-)
15 kwietnia 2015 Malgosia - Menager
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm, wysoka umiejętność słuchania, bez sugestii i nacisków. Miałam wrażenie że Tomek czeka na mnie, aż dojdę do spraw ważnych dla mnie. Wiele ciekawych narzędzi coachingowych. Z czystym sumieniem polecam.
2 kwietnia 2015 Aneta - własna działalność
Bardzo dobry coach
Z całą pewnością polecam. Już pierwsza sesja pomogła mi nakierować się na wybór odpowiedniej decyzji. Jestem zadowolony z pomocy którą udziela Tomek i zachęcam do rozmowy osobom, które potrzebują popracować nad sobą.
27 marca 2015 Tomasz - Uczeń
Bardzo dobry coach
Czysty profesjonalizm :) Ogromna wiedza, duże umiejętności interpersonalne i trafne pytania Tomka pomogły mi dotrzeć do sedna sprawy, dzięki czemu pokonałem wiele własnych ograniczeń i zrobiłem ogromny postęp w pracy nad sobą i własnym życiem. Polecam w 100% :)
22 marca 2015 Bartek - Kadry i płace
Bardzo dobry coach
Profesjonalizm w każdym calu. :) Rozmowa z nim pozwoliła mi wypracować rozwiązanie czasami może być tak proste a jednak na pierwszy rzut oka nie dostrzegalne.Tomek świetnie potrafi rozwiać wątpliwości. Super człowiek, Szczerze polecam :)
21 marca 2015 Elka - handlowiec
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm. Tomek świetnie potrafi pomóc w razie wątpliwości. Osobiście, niejednokrotnie rozmowa z nim pozwoliła mi uświadomić sobie, że rozwiązanie czasami może być tak proste i zarazem tak skuteczne. Ogólnie świetny człowiek, szczerze polecam :)
19 marca 2015 Arkadiusz - Informatyk
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj