Violetta Post

Popularność: 20763
Bardzo dobry coach (44)
EFEKT MYŚLI JEST POTĘŻNY "Jakość Twojego życia to efekty Twoich myśli."VP Im bardziej złożona osobowość tym więcej możliwości, które czasem sprawiają nieoczekiwane rezultaty nawet najlepszym w żonglowaniu swoim umysłem. Jaka jest a jaka chciałbyś aby była jakość Twojego życia, relacji z innymi i najważniejsza relacja, czyli relacja z samym sobą. Zapraszam do najlepszej Jakości Ciebie. Violetta Post Psycholog, Międzynarodowy Certyfikowany Coach ICC, Coach Systemowy, Mentor Coach, Provocative Coach, Międzynarodowy Asesor AC/DC od 2006 roku. Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia. Certyfikowany Practitioner NLP, Biznes Practitioner NLP, Certyfikowany Master i Trener NLP Neurolingwistic Insitut (Andrzej Batko). Timeline Therapy i Hypnotherapy. Marketing usług z wyróżnieniem i mgr Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Inteligencja Emocjonalna u Przywódców na Uniwersytecie Łódzkim. Międzynarodowy Asesor w procesach Assessment/ Development Center. Provocative Therapy and coaching Frank Farrelly. W biznesie 20 lat. Od 14 lat zarządza firmą szkoleniowo - coachingową Grupa VPT vision passion transformation realizując projekty dla kadry menedżerskiej, osób indywidualnych i zespołów. Współpracuje od 12 lat z Politechnika Łódzką, TV jako ekspert. Mentor w projekcie Młodzi w Łodzi. ******************************☆☆☆☆☆************************** ZAPRASZAM ******** SESJE ONLINE ******** Prywatnie szczęśliwa kobieta i mama 2 nastolatków.
Kontakt
tel.+48 601841707
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Spotkania z Violettą były dla mnie niezwykle pomocne i owocne. Viola jest wyjątkowo empatyczną i cierpliwą osobą, która potrafi stworzyć atmosferę pełną zaufania i zrozumienia. Pomogła mi przepracować wiele trudnych emocji i sytuacji, a także znaleźć skuteczne strategie radzenia sobie w codziennym życiu. Jej wiedza i doświadczenie są naprawdę imponujące, a sposób, w jaki prowadzi sesje, jest bardzo skuteczny i pełen zaangażowania. Jest nie tylko doskonałym specjalistą, ale także cudowną duszą, która podchodzi do swojej pracy z pasją i oddaniem. Jeśli szukasz psychologa, który naprawdę pomoże Ci zrozumieć siebie i swoje problemy, gorąco polecam. Jej wsparcie i profesjonalizm są nieocenione.
7 lipca 2024 Lena - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Mój początkowy stosunek do coachingu był raczej sceptyczny ale otwarty. Chętnie skorzystałem z okazji wzięcia udziału w tego typu eskapadzie w ramach firmowego pakietu szkoleniowego. Od samego początku zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony! Praca z Violettą okazała się bardzo owocna, konkretna i inspirująca powodując trwałą zmianę. Na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy cel oraz wskaźniki którymi będziemy monitorować postęp. Dalsze sesje były pracą na wyznaczonym celem. Efektem jest nie tylko permanentna zmiana w moim postrzeganiu ale także dużo inspiracji do dalszej samodzielnej pracy nad sobą. Violetta jest w 100% profesjonalistką potrafiącą adaptować się do zastanych warunków. Jest bardzo otwartą i ciepłą osobą z jednoczesnym darem trzymania się konkretów i wyznaczonego celu. Chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami, wiedzą i umiejętnościami co pozwala bardzo efektywnie rozwijać nowe umiejętności i przekuwać inspiracje w czyn. Pracę z Violettą polecam szczególnie osobom, które podobnie jak ja są sceptyczne do formy coachingu a jednocześnie chcą przepracować ważny dla nich problem.
12 stycznia 2022 Tomasaz - Manager IT
Bardzo dobry coach
Któregoś dnia dostałam prezent w postaci godz.Sesji u Violi i teraz po wielu miesiącach spotkań z Violą mogę powiedzieć,że to był najlepszy prezent jaki otrzymałam w swoim długim życiu, bo dobra materialne są ulotne a dobra w postaci odmiany duchowej zostają z nami na zawsze. Violą jest Profesjonalistą ale przede wszystkim cudownym człowiekiem.Dziękuję bardzo że mogłam Cię poznać.
2 listopada 2020 Halszka - Administracja
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Violi w dość trudnym momencie swojego życia. Czułam się źle i fizycznie i psychicznie. Najprostsze czynności sprawiały mi trudność. Moim ulubionym miejscem w domu stała się sypialnia a raczej łóżko, które się tam znajduje. Chciałam dopasować się do wszystkich, robiłam wszystko, żeby osoby wokół mnie były zadowolone, nie zwracałam uwagi na swoje uczucia, swoje potrzeby. Czułam się odrzucona, niepotrzebna. Miałam same negatywne myśli, "zgubiłam" gdzieś prawdziwą siebie. Kiedy poznałam Violę od razu złapałam z nią kontakt. Czułam, że mogę jej zaufać. Pomogła mi uwierzyć w siebie, skierowała moje myśli na właściwe tory, wydobyła ze mnie te cechy, które "schowałam" głęboko (nawet nie wiedziałam, że mam takie fajne poczucie humoru:-)) Zawsze wiedziała, jak ze mną rozmawiać i jakich technik użyć, żeby trafić do sedna problemu. Teraz jestem inną osobą. Powoli uczę się siebie na nowo. Otrzymałam od Violi bardzo dużo pozytywnej energii. Viola jest wspaniałym człowiekiem i jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc, którą od niej otrzymałam.
24 października 2020 Ewa - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
Sesje z Panią Violą to kwintesencja skuteczności coachingu. Jako coach Pani Viola jest bardzo uważna, empatyczna i zaangażowana. Sesje to źródło inspiracji i otwarcie oczu na nowe możliwości i nieprzetarte szlaki myślenia i postępowania. Ponadto spotkania to dostęp do wielorakich narzędzi pracy nad sobą i odkrywania własnych mocnych stron w asyście profesjonalisty, a także pracy samodzielnej. Jestem Jej za to bardzo wdzięczą:)
6 września 2020 Lili - Pedagog
Bardzo dobry coach
Viola uratowała moje życie fizycznie i psychicznie. To nie jest zwykła osoba z podejściem, jak to nazwać... typowo "akademickim". Ma podejście do konkretnej osoby, to się czuje od razu. Nie jesteś "kolejnym/ną" na liście. Jesteś tą wyjątkową osobą, nie porównywaną do innych, bez oceniania i stereotypów. W takiej atmosferze można dużo przepracować, nauczyć się (o sobie głównie) i osiągnąć. Warto spróbować kontaktu z Violą i przekonać się na sobie samym, że to działa.
2 września 2020 Aleksandra Szczygłowska -
Bardzo dobry coach
Każdy człowiek jest innym stworzeniem - potrzebuje czegoś innego , ma własna drogę, własne wybory, podejmuje różne decyzje I zmaga się z innymi wyzwaniami. Viola jest osoba ogromnie pozytywna, piekielnie inteligentna i posiada szeroka wiedzę na wszelkie tematy zeiazane z rozwojem zawodowym i osobistym, ale posiada również najcenniejsza cechę Diagnostyczna - bardzo szybko przenika do naszego umysłu i rozpoznaje najgłębsze zakamarki naszego umysłu /charakteru które trzeba rozwinąć Lub zmienić- prowadzi konkretna droga , nie zawsze łatwa ale skuteczna. Jeśli jesteś otwarty na zmianę rozwój i ulepszenie to lepiej trafić nie można - wiem bo próbowałam wielokrotnie a tylko Viola potrafi tak dogłębnie pracować z człowiekiem i rzeczywiście prawdziwie zmotywować do pracy nas sobą. Szczerze polecam!:)
17 sierpnia 2020 Ilona - ECommerce manager
Bardzo dobry coach
Moja przygoda z Violą rozpoczęła się w momencie kiedy teoretycznie było lepiej w moim życiu niż w przeszłości. Po ciężkim rozwodzie, po wielu latach życia jako singielka, poznałam fajnego mężczyznę i tu zaczęły się schody ....nie radziłam sobie w związku.Potrzebowałam pomocy ... i znalazłam Violę. Sesje z Violą otworzyły mi oczy na pewne mechanizmy, a co za tym idzie zaczęłam bardziej panować nad swoimi emocjami. Po każdym spotkaniu Z Violą czułam się kilka kilo lżejsza i pozytywnie naładowana. Wiem, że jeszcze spro pracy przede mną, ale jestem pełna optymizmu. A Viola... jest osobą na właściwym miejscu, praca z nią jest bardzo inspirująca, rozwijająca, jest czas na śmiech i na poważne rozważania, na pewno nie ma miejsca na nudę ! Jest osobą bardzo komunikatywną z pewną dozą iskry :)
14 sierpnia 2020 Joanna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Viola to wspaniały człowiek i wybitny specjalista.Od pierwszych minut sesji wprowadza atmosferę pełną zrozumienia a jednocześnie luzu, można się poczuć jak podczas rozmowy z najlepszą przyjaciółką.Na spotkanie z nią wręcz nie można się doczekać- daje ogromny zastrzyk pozytywnej energii. Do rozmowy podchodzi z pełnym profesjonalizmem a jednocześnie z poczuciem humoru,co daje niesamowity komfort. Viola bezbłędnie potrafiła mnie" rozpracować", wytłumaczyła motywy moich działań i faktycznie wszystko zaczęło mi się układać w jedną całość.Pokazała ścieżkę, którą mogę podążać aby osiągnąć max szczęścia.Szczerze polecam wszystkim Violę!!
13 sierpnia 2020 Agnieszka - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Viola jest niesamowicie pogodną, ciepłą i wzbudzającą zaufanie osobą. Już po pierwszym kontakcie na warsztatach dla kobiet,które prowadziła poczułam chęć dalszego kontaktu. Na sesjach otrzymywałam to co było mi najbardziej potrzebne- akceptacje, zrozumienie, czas a przede wszystkim pomoc. Ze spotkań wychodziłam silniejsza i pewniejsza siebie i co najważniejsze zarażona pozytywnymi emocjami. Czułam wsparcie i zainteresowanie moimi problemami. Przyjmowałam tyle ile potrafiłam przyjąć a Viola cierpliwie mi w tym towarzyszyła. Polecam ją jako coacha z całego serca wszystkim, którzy cenią sobie kontakt oparty ma zaufaniu, empatii, zrozumieniu i akceptacji. Wdzięczna Ewa
6 czerwca 2020 Ewa - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zarządzam ludźmi trzecia dekadę. To oznacza doswiadczenie, ale często również brak koniecznego dystansu do własnych kompetencji, oczekiwań w stosunku do współpracowników i siebie samej. Coaching z Violą jest, jak otwarcie okna z widokiem na ocean. Masz szerszą perspektywę, odkrywasz pomysły zmian na wytartych, wydawałoby się szlakach, łatwiej dostrzegasz i wdrażasz rozwiązania. Viola jest dla mnie uosobieniem konkretnego wsparcia z grubym portfelem kwalifikacji. Współpraca z nią przekłada się na wynik biznesowy. Polecam.
17 października 2019 Joanna - Regionalny Menadżer Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Niewyobrażalnie czyści drzewo (umysł) z niepotrzebnych szyszek (myśli, przyzwyczajeń itp):) Praca z nią to czysta przyjemność. Przyczynia się do szybkiego rozwoju, bez zbędnego tracenia czasu. Niesamowite doświadczenie:):)
12 października 2019 Błażej - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Rozmowa z Violą dodała mi wiele siły do działania. Potrafi wysłuchać, wyciągnąć konstruktywne wnioski i natychmiast zdiagnozowała problem, który doskwierał mi od dłuższego czasu. Dzięki niej poczułam się lepiej, spojrzałam na swoją sytuację z innej strony i zmieniłam nastawienie. Zrozumiałam, że nie wszystko musimy widzieć w ciemnych barwach, trzeba tylko podjąć pewne kroki żeby zmienić swoje życie. Viola jest ciepłą i pozytywną osobą, potrafiącą dodać otuchy w ciężkich chwilach. Nie wprowadza dystansu, rozmawiając z nią czułam się jak podczas rozmowy z najlepszym przyjacielem. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy pogubili się na swojej drodze, Violetta otworzy nam oczy na jaśniejszą stronę życia! :)
5 października 2019 Patrycja - księgowa
Bardzo dobry coach
Polecam Violettę każdemu kto chciałby zmienić swoje życie. Każdemu kto w końcu postanowił, że nie chce dłużej żyć ze złymi emocjami. Violetta to profesjonalistka w każdym calu. Wysłucha, doradzi, pokaże inną drogę, a przede wszystkim tłumaczy te wszystkie procesy, które w człowieku zachodzą. Jakie schematy się w nas utarły, jaki wpływ ma na nas otoczenie i nasze życiowe wybory . Atmosfera w trakcie spotkań jest miła, swobodna - nigdy nie czułam się skrępowana. Kiedy potrzebowałam płakałam i nie czułam z tego powodu żadnego wstydu. Wtedy pojawiało się kolejne wsparcie Violetty. W końcu wiem po co żyję i że nie jest to całkiem pozbawione sensu. Dziękuję. A wszystkim polecam spotkania z Violettą.
26 września 2019 Ania - księgowa
Bardzo dobry coach
Viola to najlepsza profesjonalistka w swoim fachu! Trafnymi pytaniami pomaga docierać do sedna sprawy, pokonywać własne ograniczenia, obalać mylne przekonania. Pomogła mi oswoić bolesne myśli i emocje, które stanowiły przeszkody w podejmowaniu skutecznych działań, dzięki temu porzuciłam swoje „zmory” z przeszłości. Pokazała jak nawiązać głębszy kontakt z otoczeniem i cieszyć się chwilą obecną, zamiast nieustannie zamartwiać się z powodu przeszłości lub przyszłości. Dzięki pracy z Violą odzyskałam wiarę we własne możliwości i chęć do pracy, a poczucie własnej wartości znacznie wzrosło. Viola to świetny człowiek, a jednocześnie prawdziwy profesjonalista z wielkim warsztatem umiejętności. Warto Jej zaufać, bo po prostu potrafi pomóc. Wszystko wytłumaczy, dzięki Jej pomocy można wyjść na prostą w problemach nie tylko zawodowych, ale również bardzo pomaga w sprawach osobistych. Jest pozytywnie nastawiona do świata, a przy tym zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała i cierpliwa. Jeśli poszukujecie kogoś kto pomoże Wam przestawić myślenie na odpowiedni kierunek, to nie ma lepszego fachowca. Violu, bardzo dziękuję Ci za wszystko! Za pomoc córce również! Polecam z całego serca!
18 września 2019 Sylwia - urzędnik
Bardzo dobry coach
Byłam na " bardzo ostrym zakręcie" i świadoma, że sama sobie nie poradzę. Znajoma widząc co ze mną się dzieje poleciła Wiolę. Dotarłam do niej a "ona do mnie". Teraz mogę stwierdzić - uratowała mi życie.
17 września 2019 Dorota - Główny specjalista
Bardzo dobry coach
Viola to najlepsza Terapeutka, Coach, Trenerka i najlepszy wybór jakiego dokonałem od wielu lat. Możliwość i potrzeba rozwoju osobistego w czasie pracy z Violą są tak ogromne, że trudno zatrzymać się wyłącznie na sprawach osobistych. Naturalnie i intuicyjnie wychwytuje problemy zawodowe, które mają ogromny wpływ na życie prywatne, odwrotnie zresztą też. Uczy jak pozbyć się nabytych przyzwyczajeń i blokad, które nie współgrają z naszym wewnętrznym głosem. Pomaga odnaleźć drogę życiową i czerpać radość z pracy zawodowej łącząc ją z pasją. Wskazuje rytmy i tryby wykonywanej pracy naturalne dla nas zwiększając tym samym wydajność i efektywność. Zadowolenie i satysfakcja z każdego kolejnego świadomie poczynionego kroku dają poczucie dobrze i kompletnie wykonanej pracy. Osobiście dostałem mocną lekcję od Violi (na własne życzenie ;) i choć czasami wydawało się to nierealne lub niemożliwe to zrealizowania, przyszło szybciej niż mogłem się spodziewać. Tu nie da się opuścić lub nie odrobić lekcji, więc efekty przychodzą błyskawicznie ;). Konsekwencja i uważność oraz celność i celowość metod Violi jest wręcz mistrzowska. Anielska cierpliwość i osobowość wręcz wykluczają możliwość unikania od odpowiedzialności i konsekwencji naszych wyborów. Przy Violi karma wraca niemalże natychmiast. Wzrost świadomości przy Niej jest pełny, zrównoważony i cholernie satysfakcjonujący. Viola staje się spowiedniczką, powierniczką i najlepszym przyjacielem, w zasadzie członkiem twojej rodziny. Proces samorozwoju zdaje się nie mieć końca i zaskakuje z każdym kolejnym możliwym kontaktem. “Jeśli zechcesz” Podziwiam ~Krzysztof Iwański ~
16 września 2019 Krzysztof Iwański -
Bardzo dobry coach
Polecam Violettę z całego serca. I tak w skrócie: Jeśli masz kłopot np. w pracy to zgłoś się do Violi Empatia - ma jej niezliczone pokłady Super atmosfera spotkań To jest właściwa osoba na właściwym miejscu Energia w działaniu to jej drugie Świadomość tego co robi Nie ma dla Violetty tematów niewygodnych, tabu Absolutnie wyczucie w nawiązywaniu relacji Jasność i przejrzystość w kontakcie
13 września 2019 Kris C -
Bardzo dobry coach
Violetta jest osobą pełną empatii, uważnie słucha, i bardzo łatwo buduje niezwykłą wręcz magiczną relację z klientem. Jest osobą niezwykle życzliwą, doskonale wie czego potrzeba klientowi. Potrafi dać potężnego motywującego "KOPA". Dziękuję i polecam Violettę jako coacha i terapeutę.
13 września 2019 Tomasz Zajkowski -
Bardzo dobry coach
Raczej niewyobrażalnie dobry coach. Byłam w miejscu, gdy coś się kończyło i nie miałam pomysłu na swoje życie zawodowe. Przygniatały mnie też obciążenia zebrane przez lata. W tym momencie miałam szczęście spotkać na swej drodze Violę. Dzięki niej znalazłam w sobie siłę, odwagę i spokój. Wierzyła we mnie bardziej niż ja sama. Tak mocno i tak długo, aż i ja uwierzyłam. Profesjonalnie, systematycznie, cierpliwie wydobyła ze mnie moje mocne strony, pokazała atuty i dała wskazówki. Dziękuję Violu.
12 września 2019 Bożena - Kierownik ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Violi, kiedy byłam w totalnej rozsypce. Mogę śmiało powiedzieć, że zmieniła moje życie i jest dla mnie ogromnym autorytetem. Po Jej terapii wstrząsowej na pewno jestem innym człowiekiem. Jej słowa i "złote myśli" tkwią w mojej głowie cały czas. Często wracam do naszych rozmów, kiedy nie wiem co zrobić. Jest to magiczna osoba z niesamowitą energią, którą potrafi się podzielić. Już nie mogę się doczekać, kiedy znów się spotkamy.
12 września 2019 Marta - specjalista ds. badań
Bardzo dobry coach
Viola, cudowna, ciepła osoba, chodząca empatia. Dzięki niej mogłam zajrzeć głębiej w siebie, swoje emocje i sposoby myślenia. Ma 10-ty zmysł do ludzi, czyta ludzi jak otwarte księgi, potrafi słuchać, pomaga wyciągnąć wnioski, korzysta w pracy z wielu technik psychologicznych, coachingowych. Najlepsza osoba na swoim stanowisku.
11 września 2019 Aleksandra - Pielęgniarka
Bardzo dobry coach
'Tak, to jest to!' - Jeśli do takiego przekonania i odkrycia chcecie dotrzeć, Viola Was tam pokieruje. Patrząc na swoje dotychczasowe życie zawodowe, prywatne oraz wykształcenie, miałam przed sobą zagmatwany splot prowadzący mnie wszędzie a właściwie do nikąd. Viola pomogła mi nie tylko wszystko to 'odwiązać i wyprostować', lecz także stworzyć z tych samych elementów jasną i klarowną ścieżkę do mojego obecnego nowego celu jakim jest odnalezienie mojego powolanie i realizowanie się w nim. Tu właśnie nastapił ten moment 'Bingo!' Dziś nie tylko wiem gdzie chcę dojść, jak tam dojść, lecz również jestem tego pewniejsza niz kiedykolwiek że to będzie moje miejsce na tej ziemi.
5 września 2019 Agnieszka - specjalist ds. administracyjnych
Bardzo dobry coach
Coaching u Violi to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu! Jestem osobą, która od zawsze była zainteresowana rozwojem osobistym oraz rozwiązywaniem problemów osobistych ;). Uczymy się w życiu wielu kompetencji, ale rzadko przykładamy wagę do umiejętności obsługi naszego mózgu czy uczuć. Ja przeszłam wiele szkoleń w życiu i sama je prowadzę z różnych dziedzin ...i dlatego jestem bardzo wymagająca wobec osób z którymi sama chciałabym pracować. Nie znam lepszego coacha i większej profesjonalistki niż Viola :) Jest to osoba o ogromnej wiedzy, empatii, umiejętności dręczenia nas w taki sposób, że kawałek po kawałku naprawiamy swoje życie, relacje i stare schematy z uśmiechem na ustach :) Potrafi konkretnie, a zarazem z wyczuciem przeprowadzić każdego przez okres zmian. Sięga do różnych metod, a przy tym nie jest całkowicie oderwana od rzeczywistości :) Takie połączenie sprawia, że przyjemnie się z nią pracuje, efekty przychodzą proporcjonalnie szybko z wysiłkiem włożonym w swój rozwój. To kochana osoba i cudowny człowiek :) Każdemu życzę spotkania takiego coacha na swojej drodze :)
17 kwietnia 2019 Alicja - Strategic Project Manager
Bardzo dobry coach
Viola jest świetna, potrafi wysłuchać, wyciągnąć konstruktywne wnioski i doradzić. Dzięki wnikliwej analizie i zindywidualizowanemu podejściu do osoby współpraca z nią jest bardzo efektywna i przynosi korzyści nie tylko w kwestiach służbowych, ale też, a może przede wszystkim, w życiu prywatnym - otwiera oczy na wiele spraw, których wcześniej się nie potrafiło dostrzec, a które warunkują przejście, zarówno przez życie zawodowe jak i prywatne, właściwą drogą, dzięki czemu staje się zwyczajnie lepszym człowiekiem. SZCZERZE POLECAM!!!
30 listopada 2018 Mariusz - Kierownik Sekcji Pomocy Publicznej
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Violę jako indywidualnego Coacha. Pomogła mi w przygotowaniu do DC na wyższe stanowisko (zdałam
23 listopada 2018 Asia - Manager Sprzedaży
Bardzo dobry coach
Viola jest świetna ! Najlepsza decyzja to spotkanie z nią ! Jest niesamowita inspiracja! Potrafi zaprowadzić w sfery, o jakich dzisiaj nie mas pojęcia - a na pewno zmieni to Twoje życie. Moje zmieniło. Już po pierwszym spotkaniu chcesz więcej i więcej! Jest ciepła osoba, otwarta i pełna energii ❤️Polecam z czystym sumieniem i na 100%!
17 września 2018 Ania - Menager
Bardzo dobry coach
Jeszcze nigdy nie spotkałam fachowej i pomocnej osoby jak Violetta. W ciekawy i prosty i przyjazny sposób potrafi pomóc spojrzeć na życie z innej strony dzięki czemu można zacząć inaczej myśleć i postępować. Polecam.
3 sierpnia 2018 Małgorzata - Księgowa
Bardzo dobry coach
Konkretna, zdecydowana w działaniu, wiedząca co robi profesjonalistka. Tyle samo w niej spokoju i poczucia humoru. Widać duże doświadczenie i wiedzę z różnych obszarów, co dodatkowo daje jej przewagę nad innymi. Zarządzam dużymi zespołami i trudno mi postawić się z drugiej strony, a Viola Post znalazła sposób nawet na mnie. Rekomenduję dla wymagających i zapracowanych. Sesje z Violą Post wpisałem na stałe do kalendarza, bo widzę wymierne rezultaty dla mnie, ludzi i całej firmy.
13 września 2017 Dariusz - Dyrektor Pionu Inwestycji
Bardzo dobry coach
Jeśli myślisz, że nie potrzebujesz coachingu to się grubo mylisz … to tak jakby ktoś nie chciał rozwiązać swoich problemów, uporządkować spraw czy po prostu być szczęśliwym. W gruncie rzeczy to ostatnie liczy się najbardziej i warunkuje wszystkie pozostałe warstwy Twojego życia. Zrozumiałam to dopiero niedawno, po coachingu z Violą. Bardzo się cieszę, że w końcu się spotkałyśmy :-) Viola jest profesjonalistką, która z niezmiernie prosty, a wręcz oczywisty sposób, przeprowadza przez skomplikowane w naszym mniemaniu meandry biznesu. Jej otwartość budzi nieskrępowane zaufanie, co pomoże poukładać przy okazji sprawy osobiste. Gorąco polecam
31 marca 2017 Wiola - Kierownik Biura
Bardzo dobry coach
Chcialabym sie podzielic moim doswiadczeniem z terapii, coachingu z Violetta Post. Nawet nie wiem od czego zaczac. Moze od poczatku :-). No wlasnie na poczatku bylam troche sceptyczna dlatego ze mieszkam we Francji i moje sesje mialy mozliwosc odbyc sie tylko na skypie. Ale Violetta od pierwszej rozmowy telefonicznej przeslala mi tyle pozytywnych emocji ze nie mialam zadnych watpliwosci. To bylo niesamowite. na naszym pierwszym spotkaniu na skypie, poczylam taka POTEZNA pozytywna energie ze mialam wrazenie ze to nie moze byc zwykla osoba :-). Po 4 miesiacach pracy z Violetta moje wszystkie problemy zostaly rozwiazane, odzyskalam radosc, uwolnilam sie od wszystkich negatywnych mysli i zachowan ktore blokowaly mnie od pojscia do przodu, od bycia szczesliwa. No doslownie brak mi slow. Viola jest NAJLEPSZA. Nie jest zwyklym psychologiem ktory roztrzasie z toba twoja przeszlosc ale pokaze droge ktora trzeba pojsc, poprowadzi za reke a czasami "troszke potrzasnie" czlowiekiem zeby go obudzic. Ma taka perswazje ze nie ma mocnych zeby jej nie uwierzyc i zeby nie zadzialalo. Ma tyle pomyslow, mistrzowskie przygotowanie, humor, smiech i techniki pracy tak niesamowite ze chlonie sie jej pomysly, wiedze, energie jak gabka wode. Ma sie wrazenie ze sia ja zna od lat, i ze mozna sie jej zwierzyc jak przyjacielowi. Pomoze uwierzyc w siebie, w swoje wartosci, szanowac sie, realizowac zycie i swoje marzenia, pozbyc sie lekow, zlego i negatywnego wplywu innych na nas. Umie dotrzec do kazdej osoby, kobieta, mezczyzna, mlodsza/y starsza/y. Polecilam ja osobie 60 letniej z mojej rodziny i Violetta umiala dotrzec nawet do osoby z pokoloenia ktore jest zamkniete na tego typu coching. Umie dostosowac swoje techniki i dotrzec do kazdej osoby potrzebujacej pomocy takze jesli chcecie komus pomoc wystarczy ze przekonacie ta osobe zeby zadzwonila do Violi a ona juz zrobi co trzeba. Powiem szczerze ze odmienila moje zycie i naprawde zaluje ze nie znalazlam jej wczesniej. Nie zdajemy sobie sprawy ze w miare w prosty sposob mozemy odmienic nasze zycie na lepsze. Mam naprawde WIELKIE SZCZESCIE ze natrafilam na Viole bo w przeszlosci sprobowalam innej terapii ale poza tym ze zrozumialam skad pochodzi moj problem nic to nie zmienilo w moim zyciu. A i mamy tez szczescie ze zyjemy w erze rozwinietej technologii i mozemy korzystac z uslug takich jakie proponuje Viola nawet jesli mieszkamy na innym krancu swiata - Dziekuje ci SKYPE no i oczywiscie VIOLU
26 marca 2017 Agnieszka - koordynator sprzedazy
Bardzo dobry coach
Coaching z Violettą to dobra inwestycja, która przynosi wymierne efekty. Pracowałem zawodowo, a poukładało się również w życiu prywatnym. Już sama rozmowa daje jasny obraz sytuacji, tego co wydawało się być tematem zamkniętym. Wnikliwość, precyzja i ta "lekkość" w działaniu pozwoliła mi wdrożyć wiele dobrych rozwiązań w firmie. Polecam zdecydowanie. Piotr - Dyrektor Generalny
1 marca 2017 piotr -
Bardzo dobry coach
Bardzo się cieszę, że na swojej drodze spotkałam taka osobę jak Viola. Będąc na jednym z tzw. „babskich spotkań” wylosowałam nagrodę, którą była sesja coachingowa z Violą. I to jest najlepszy prezent jaki mogłabym sobie wymarzyć. Od dawna zdawałam siebie sprawę, że jest coś z czym sobie nie radzę i wydawało mi się, że już tak musi być... Po sesji okazało się, że jednak pokonałam moją słabość i sposób, jaki pokazała mi Viola, jak sobie z tym radzić jest genialny. Jeszcze nigdy nie uśmiechałam się tak często jak od czasu sesji. Ta kobieta ma niesamowitą moc, żeby w tak krótkim czasie dotrzeć do człowieka i zmienić jego sposób myślenia. Serdecznie polecam.
24 stycznia 2017 Agata Balinska - projektant wnętrz
Bardzo dobry coach
...pierwsze wrażenie, jakbyśmy znały się od lat, i to mogę określić Mistrzostwem podejścia, bardzo perspektywicznego a zarazem magicznego...zweryfikowanie błędów, genialne nakierowanie w stronę, którą potrzeba, dodanie odwagi, spokoju i wiary, że wszystko jest możliwe i w firmie i w życiu prywatnym...Wielki ukłon w Twoją stronę...Jesteś Wielka Manager w Firmie Puuka Form Bełchatów
3 sierpnia 2016 Agnieszka - Architekt Wnętrz Projektant
Bardzo dobry coach
Violę i to, co robi z największym indywidualistą podsumować mogę bardzo zwięźle - Mistrzostwo!!!!!. Bardzo inteligentna, posiadająca olbrzymią wiedzę w tym co robi, konkretna i godna zaufania. Polecam każdemu dla kogo w pracy ważny wynik a dla niego samego spokój wewnętrzny i pewność najlepszych decyzji. Wiktor N - Członek zarządu Dyrektor Finansowy
21 marca 2016 Wiktor N -
Bardzo dobry coach
Na wstępnie chciałabym podziękować Ci Violu za coaching Tobą. Jesteś osobą, która od początku wzbudziła we mnie zaufanie. Wiedza, którą dostałam od Ciebie z pewnością przydaje mi się w pracy jak i życiu osobistym. Podchodzisz do każdego tematu bardzo indywidualnie, a Twoje przygotowanie jest na skalę Mistrzowską. Potrafiłaś odbudować moją samoocenę, za co dziękuję Ci bardzo! Twój bogaty warsztat jest pełen ciekawych pomysłów. Jesteś bardzo miłą, ciepłą, szczerą osobą naprawdę godną polecenia. Mój szacunek. Nie przechodzisz obojętnie obok drugiej osoby – NIE TY VIOLU. Ja jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że mogłam być u Ciebie na coachingu. Polecam Violę !!!!!!!!!!!!!!!!!! Edyta Trener Personalny
12 marca 2016 edyta - trener personalny
Bardzo dobry coach
Viola jest najlepszym coachem jakiego udało mi się poznać. Potrafi wesprzeć w każdej sytuacji i pomóc, jak nikt inny. Poznałam ją kiedy przyjechała do programu i uważam, że to był najlepszy dzień w moim życiu. Dzięki niej zrozumiałam co jest dla mnie ważne, jakie są moje priorytety. Zaczynając z nią sesję, ale ciężko powiedzieć o spotkaniach, bo głownie nasze sesje polegały na rozmowie telefonicznej. Na początku byłam naszych rozmów byłam osobą, która bała się podjąć decyzję, nie wiedziała co robić. Pogubiłam się we wszystkim, ale dzięki Violi zaczęłam się otwierać. Pomogła mi w podjęciu bardzo trudnych sytuacji życiowych i zawodowych. Najważniejsze jednak jest dla mnie to, że zawsze mogłam na nią liczyć i zrozumieć czego chce. Z osoby totalnie wycofanej stałam się kulą, która nie chce się zatrzymać. Viola, Ty nauczyłaś mnie przyjmować od ludzi, to co dają, a nie tylko dawać. Nauczyłaś mnie też zauważać rzeczy, których do tej pory nie widziałam, a co najważniejsze dziękować. Zatem dziękuję, że pojawiłaś się na mojej drodze i tak wiele mi pokazałaś, nauczyłaś.
30 marca 2015 Dominika - Redaktor
Bardzo dobry coach
W moim przypadku spotkanie z Violą to zmiany w moim życiu, które ciągle się dzieją, nieustannie od kilku lat. Zawodowo, prywatnie, jak również w sferze moich zainteresowań. Kilka lat temu spotkałam Violę na jednym z cudownych babskich spotkań, w momencie, gdy wydawało mi się, że w wielu sprawach już nic nie da się zrobić, że jestem bez wyjścia, bez pomysłu co dalej, że sama nie dam rady. Viola była dla mnie wtedy ostatnią deską ratunku. Pomogła mi spojrzeć na moje problemy z innej perspektywy, znaleźć rozwiązania, które tak naprawdę okazały się całkiem proste :) Ciepła, życzliwa osoba, która uważnie słucha i potrafi poprowadzić w odpowiednim kierunku - w kierunku odkrywania siebie, swoich mocnych stron, bo tylko w ten sposób możliwe jest budowanie nowego i wprowadzanie zmiany. Bardzo się cieszę, że osoby, którym poleciłam Violę są równie jak ja zadowolone z tych spotkań. Viola - serdecznie dziękuję za wszystko co do tej pory dla mnie zrobiłaś i mam nadzieję na kolejne spotkania :) Do zobaczenia!
30 grudnia 2014 Monika - Główny Specjalista ds. Projektów Strategicznych
Bardzo dobry coach
You're simply the best, Better than all the rest, Better than anyone, Anyone I ever met - musiałam zacytować przebój Tiny Turner, bo własnie tak odbieram Violę. Potrafi postawić na nogi nawet te cięższe przypadki, które w międzyczasie pogubiły swoje cele, wartości, siły. Jest bezpośrednia, szczera, efektywna, prawdziwa, ciepła. Pomaga uwierzyć we własne możliwości, które są przecież nieograniczone. Bycie sternikiem swojego życia to bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie, ale z takim nawigatorem jak Viola, żaden sztorm nie jest w stanie mnie pokonać. Szczerze polecam.
21 listopada 2014 Monika - adwokat
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz wystawiam komuś moją ocenę i opinię za czyjąś pracę. Powód jest prosty, nie polecę nikogo, kto nie jest najlepszy w tym co robi. Jestem krytyczna, oceniająca i wymagająca. Dlatego z dużą przyjemnością mogę teraz napisać te słowa. Violetta Post zaimponowała mi swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego. Jeśli chce się osiągnąć swoje cele i czerpać radość z samego procesu ich osiągania, polecam współpracę z Violą. Mogłabym długo pisać o tym co dzięki Violi zyskałam, ale myślę, że najlepiej przekonać się o tym samemu. Ja już zyskałam, teraz czas na innych.
4 października 2014 Dagmara - architekt
Bardzo dobry coach
Jest kosmicznie genialna :) Kochani taki coach to skarb dotrze do kazdego i kazdemu jest w stanie pomóc fizycznie i mentalnie .... Polecam, Uwielbiam, Kocham... Prowadziłą mnie w trakcie ciężkiej pracy w programie TVN i dzieki niej jestem zajebista :)
13 czerwca 2014 Katarzyna Olejniczak - mama
Bardzo dobry coach
Viola jest osoba bezpośrednią. Potrafi dotrzeć do człowieka i zobaczyć w nim piękno. Swoją ciężką pracą motywuje człowieka do działania. Wierzy w osobę dużo bardziej niż ona sama. Dopinguje i motywuje na każdym kroku. Poznałam ją dzięki programowi TVN " Rozmowy W Toku". Swoją szczerością, oddaniem wykonała ogromną pracę. Dzięki niej nauczyłam się, że jestem dużo lepszą osobą. Ujrzała we mnie to, co ja sama nie widziałam. Zaakceptowała mnie taką jaka jestem. Ale bardzo dużo we mnie zmieniła. To wspaniały coach! Chodź nasze relacje na początku nie był tak dobre, to na już na drugim spotkaniu poczułam do niej sympatię. Poczułam, że mogę jej zaufać. I zrobiłam to. Nie byłam w pełni świadoma, że mogłabym jej zaufać, wyżalić się, porozmawiać, gdyż nie jestem osoba która już od razu na pierwszym spotkaniu ufa człowiekowi. Ale Viola ma coś w sobie takiego, że przyciąga ludzi. I człowiek wie, że jest ona wspaniała. Swoją pracą odmieniła moje życie. Dzięki niej uwierzyłam w siebie, co dało mi motywację do doskonalenia siebie! I szczerze mówiąc, gdyby nie ona nie byłabym taka, jaka jestem teraz! Dziękuję Ci bardzo Violu !! Ula Kitowska
13 czerwca 2014 Ula - uczeń
Bardzo dobry coach
Przez kilkanaście lat szukałam kogoś, kto pomógłby mi dostrzec w sobie pełną poczucia wartości i wiary w siebie kobietę. Viola udowodniła, że tylko ode mnie zależy, jak postrzegam świat i jak świat mnie postrzega. Pokazała, że w moim zasięgu mogą być wielkie cele, a drogi do nich są w zasięgu moich możliwości. Pomogła uruchomić wyobraźnię, poruszyć moje uśpione pomysły, zburzyć mury asekuracji i niepewności. Zaczynałam jak delikatny płatek śniegu. Po serii spotkań z Violą byłam już „kulą śniegową”, która nie tracąc wrażliwości podążała śmiało ku nowym wyzwaniom, z wysoko podniesioną głową. Viola jest osobą, która umie słuchać. Nie narzuca rozwiązań. Nie przekreśla tych, które nie są najlepsze. Tak kieruje rozmową, by to słuchacz znalazł najlepsze wyjście. Po określeniu celu spotkania tak je prowadzi, by ten cel osiągnąć, by go po drodze nie zgubić i nie rozdrobnić. Dzięki Violi nauczyłam się patrzeć z dystansem na własne niepowodzenia, pomyłki, słabości. Zaczęłam doceniać potencjał, który mam w sobie i to, jak mogłam go świetnie wykorzystać (i wykorzystuję). Spotkania z Violą przebiegały w atmosferze życzliwości i poczucia bezpieczeństwa. Wiem, że w razie wyrwy na życiowej drodze, Viola przypomni mi, że potrafię tę wyrwę załatać. Aleksandra Fidziańska
5 maja 2014 Aleksandra - nauczyciel przedmiotów zawodowych
Bardzo dobry coach
Viola jest świetnym coachem. Inspiruje, motywuje i z niezmierną łatwością buduje relację z klientem. Zawsze dotyka sedna problemu, wnikliwie słucha, następnie pomaga temat przerobić i wypracować. Nikt do tej pory nie dał mi tyle wiary w siebie, co Viola. Po pierwsze pomogła mi odkryć mój życiowy cel, po drugie pomogła przepracować blokady, które wstrzymywały mnie przed jego realizacją, po trzecie nim nasze spotkania dobiegły końca mój cel w dużym stopniu został zrealizowany, a przyznaję, że cel ten jest niestandardowy i wymagający. Po spotkaniach z Violą wiem, że ugruntowałam podłoże, na którym mój cel dalej będę realizować. Niesamowite jest to, że dopiero dzięki dobremu coachowi, który wie, jak nakierowywać nasz tor myślenia, jesteśmy w stanie zweryfikować dotychczasowe, często błędne przekonania. Dzięki temu zaś robimy w naszym umyśle miejsce na nowe, zweryfikowane procesy myślowe, które prowadzą nas do realizacji celu. Agnieszka Salamon Starszy Specjalista ds. Rekrutacji Dell Products Poland Sp. z o.o.
26 kwietnia 2014 Agnieszka Salamon -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj