Anna Rybak

Popularność: 677
O mnie Jestem: przede wszystkim mamą i żoną, i to są dla mnie najważniejsze role życiowe. Lubię: otwartość, wypowiedziane potrzeby, okazany uśmiech bez powodu Nie lubię: manipulacji, zawoalowanej komunikacji i ukrytych oczekiwań Doświadczam: życia w pełni barw i tych w kolorach tęczy, jak również bardziej szarych i czarnych, które niosą refleksję Fascynują mnie: droga a nie cel sam w sobie, proces tworzenia, nowe wyzwania, złożoność i różnorodność świata Akceptuję: ludzi takimi jacy są, sytuacje, na które nie mam wpływu Jestem ciekawa: ludzi i ich możliwości, innych kultur, postrzegania człowieka jako całości – fizycznej, emocjonalnej, psychicznej i duchowej. Staram się: żyć jak najbardziej świadomie i uczciwie w stosunku do siebie i do innych. A oprócz tego… Od 20 lat prowadzę firmę w Czechach i zbieram cenne doświadczenia związane z zarządzaniem i marketingiem. Ukończone szkoły i kursy: Szkoła Counsellingu Gestalt w Krakowie 2003-2006 Cykl szkoleń „Gestalt w organizacjach” Instytut Terapii Gestalt w Pradze (Czechy)2007 Kurs Racjonalnej Terapii Zachowań 2012 Szkoła Coachingu Grupa TROP 2012-1013 W przestrzeni ostatnich 10 lat wzięłam udział w wielu warsztatach rozwojowych, terapeutycznych. Obecnie jestem w systemie certyfikacji Akademii TROP w Warszawie. Moja praca podlega regularnej superwizji. Pracuję w oparciu o relację i prawdziwy kontakt. Każdy z nas wnosi do relacji swoją historię osobistą i właśnie będąc "tu i teraz" możemy prawdziwie zobaczyć siebie i odkrywać swoje zdolności i ograniczenia. W kontakcie "tu i teraz" tworzymy nową, bardziej świadomą historię, którą w przyszłości możemy wnosić w nowe relacje :) No cóż życie, to nieustanne odkrywanie świata i siebie :) Zapraszam na sesje bezpośredniego kontaktu w woj. śląskim a dla osób, które chcą wyruszyć we wspólną podróż, ale nie mogą tego zrobić osobiście zapraszam do sesji poprzez skype.
Kontakt
501 709 445
bądź mailowo amr1@tlen.pl

skype: ania.mr3
e-mail: amr1@tlen.pl
Cena
130zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Cieszyn, Bielsko-Biała,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Złość - jak z wroga zrobić przyjaciela
20 stycznia 2014
Czujesz, że robi Ci się gorąco. Krew wypełnia całe ciało i masz wrażenie, że zaraz wypłynie uszami masz ochotę krzyczeć, kopać, tłuc wszystkim co masz pod ręką albo… głos załamuje się w gardle, ręce opadają bezradnie i zamiast krzyku wydobywa się szloch. U wielu osób ZŁOŚĆ wprowadza w życiu chaos… a jak jest u Ciebie?
A wstydź się!
15 sierpnia 2013
Wstyd jest emocją mało zbadaną. Opiera się na przeświadczeniu, że jest się zupełnie wyeksponowanym, odkrytym a równocześnie bardzo samoświadomym w kontekście konkretnej sytuacji. Stąd śnią się nam często sytuacje, kiedy jesteśmy niekompletnie ubrani w nocnym stroju czy po prostu nadzy wystawieni na widok publiczności.
Chcę, wybieram, decyduję - zostań reżyserem swojego życia
31 maja 2013
„Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz“ :) - chyba, że... jesteś producentem :)
Potrzeby i oczekiwania
15 maja 2013
Nasi sąsiedzi zza Olzy – Czesi mają ciekawe przysłowie -Očekávání je vždy šláp do hovna. :)
Social media guru
11 kwietnia 2013
Jesteśmy karmieni różnymi „radami” co zrobić, aby być szczęśliwi. Coraz częściej Facebook staje się głównym doradcą tego jak żyć. Tak się zastanawiam jak to wpływa na mnie i co ja z tym robię.
Coaching na łące
8 kwietnia 2013
Rozwój w zgodzie z naturą.
Autoestima Flamenca
7 stycznia 2013
Warsztaty rozwojowe 2-3 luty 2013 w Warszawie