ARTUR SMOLEŃ

Popularność: 620
Bardzo dobry coach (15)
Więcej o mnie: https://www.artursmolen.pl/o-mnie/ Publikuję regularnie na Facebooku: https://www.facebook.com/artur.smolen.710 Jak wygląda współpraca: https://www.artursmolen.pl/wspolpraca/ Jako Coach, trener i konsultant transformacyjny pracuje aby pomóc Ci w zmianie. To najprostsze określenie jakim mogę w skrócie opisać to co robię. Zajmuje Się zmianą. Transformacją. Jestem głęboko przekonany, że masz prawo i możesz mieć lepsze życie. Moje własne doświadczenia transformacji spowodowały, że teraz pomagam innym. Przygotowywałem się do tej pracy ponad 40 lat, w międzyczasie kilkakrotnie zmieniając kierunek i cel swojego życia, kariery czy biznesu. Pomagam Tobie, bo wiem, że Ty będziesz mógł pomóc Sobie i Innym. Skupiam się na konkretnych efektach pracy, REZULTATACH. Zmiana, praktycznie zawsze sprowadza się do zmiany wewnętrznej klienta, której to efekty widoczne są "na zewnątrz".. Jeśli zmiana ma być trwała, musi odbyć się w zgodzie z jego wartościami, potrzebami i wewnętrznym pragnieniem. Stąd coaching jako metoda pracy. Nie narzucająca, zakładająca, że to klient jest najlepszym ekspertem od swojej sytuacji, że to klient ma wszelkie zasoby, pozwalające mu te zmianę wprowadzić. Coaching to moja podstawowa metoda pracy i ta, od której zawsze zaczynamy. Czasem na chwile mogę stać się trenerem czy konsultantem jeśli oboje uznamy, że to dobry moment na to. Mam doswiadczenie i wiedzę biznesową z obszarów sprzedaży, planowania, komunikacji, budowy zespołów, marketingu, budowy strategii i systemów, zarządzania... Z moich usług korzystają głównie osoby prywatne posiadające własne firmy lub takie, które chcą je założyć. Pracuje też z freelancerami i liderami. Klienci najczęściej korzystają z moich usług w poniższych sytuacjach: Chcą wprowadzić realna zmianę w swoim zyciu chcą rozwinąc swój biznes lub projekt chcą wytyczyć jasne, konkretne i realne cele chcą zrealizować swoje cele i marzenia poszukują motywacji do codziennych działań poszukują sensu życia i wartości chcą zwiększyć pewność siebie stoją przed ważną decyzją lub ich życie się zmieniło i muszą się z tym pogodzić pragną odnaleźć uśmiech i energię do życia chcą zwiększyć swoją wydajność w pracy
Kontakt
tel. 503 140 422
facebook(przez messenger): https://www.facebook.com/artur.smolen.710
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Zabrze, Wisła, Katowice, Gliwice, Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Sosnowiec, Kraków, Rzeszów, Bielsko - Biała, Toruń, Bydgoszcz,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
Coach z akredytacją Polskiej Izby Cochingu, Certified Bussines Coach by Evercoach, Akredytowany Trener Biznesu, Trener Sprzedaży, Trener Mentalny

Opinie

Bardzo dobry coach
Praca z Arturem była dla mnie bardzo cennym doświadczeniem. W ciągu tylko kilku spotkań pomógł mi poukładać bardzo ważne kwestie. Przede wszystkim Artur tworzy przestrzeń spotkania, w której jest miejsce na proces. Nie pędzi z pytaniami, nie działa tylko z umysłu i szablonów pytań. Sesja którą prowadzi to przestrzeń na spotkanie się dwóch osób w której jest miejsce na jego wiedzę, bogate doświadczenie i na to co wnosi klient. Wspólnie z klientem tworzy rozwiązanie najlepsze i najtrafniejsze. I klient rusa z miejsca! Szczerze polecam pracę z Arturem!
9 stycznia 2022 Justyna - Psychoterapeuta
Bardzo dobry coach
Praca z Arturem bardzo mi pomogła. Dzięki kilku spotkaniom udało nam się przekroczyć moje "mentalne bariery" i, co najważniejsze, uporządkować wszystkie sprawy. Początkowo nie byłem przekonany do takiej współpracy, ale efekt mówi sam, za siebie. Bardzo polecam każdemu rozmowę z Arturem.
3 stycznia 2022 Mateusz - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Praca z Arturem przebiegła harmonijnie. Pozwoliła mi na poznanie nowych narzędzi i zanalizowanie swojej sytuacji pod nowym kątem. Podzielił się również swoim doświadczeniem i przemyśleniami. Polecam pracę z Arturem!
8 października 2021 J.B. - wirtualna asystentka
Bardzo dobry coach
Miałam przyjemność pracy z Arturem podczas kilku sesji. Umiejętność aktywnego słuchania i zadawanie trafnych pytań to umiejętności Artura, dzięki którym bardzo dobrze czułam się na sesji. Polecam każdej osobie, która potrzebuje spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy.
14 kwietnia 2021 Natalia - Dyrektor zarządzająca
Bardzo dobry coach
Miałem szansę pracować z Arturem przez 5 spotkań (od czasu do czasu daję taką możliwość nieodpłatnie, a biorąc pod uwagę, że jest coachem "najwyższego kalibru" to jest to prawdziwa okazja) i jestem z tego okresu bardzo zadowolony. Zobaczyłem wiele spraw z innej perspektywy jak i dostałem sporo technik, które pomagają mi do dziś w osiąganiu mniejszych i większych celów :D Serdecznie polecam!
2 kwietnia 2021 Bartosz - Student
Bardzo dobry coach
Na Artura trafiłem z polecenia koleżanki. Po 6 miesiącach pracy z nim, udało mi się ułozyć na nowo mój biznes i życie prywatne. Powiem szczerze, że był to trudny okres...i nie od razu działało... Troche mi zajeło zanim zrozumiałem, że te wszystkie dobre rady, których się naczytałem i nasłuchałem, mają się nijak do tego czego Ja chce... Powiem tak...praca z Arturem to było dla mnie odkrycie Siebie na nowo...Dziękuje i z czystym sumieniem polecam!!! No i pracujemy dalej!!!
2 kwietnia 2021 Grzegorz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Przeprowadziłem wiele rozmów z różnymi coachami i podchodziłem sceptycznie to tego typu zabiegów do momentu aż poznałem Artura. Miły, sympatyczny uśmiechnięty facet, od razu nawiązałem z nim wiez jakbym rozmawiał ze starszym bratem. Miałem ochotę opowiedzieć mu o całe swoje życie z najmniejszymi szczegolami. Dzięki temu w jaki sposób mnie ukierunkował teraz toczę nowe, 100x lepsze życie.
26 sierpnia 2020 Marcin - Sprzedawca
Bardzo dobry coach
Dostałem więcej niż się spodziewałem. Zaczynając my śladem tylko o swoim biznesie. Przez 6 miesięcy udało mi się ruszyć nie tylko z biznesem ale też problemami osobistymi, z którymi borykamy się od lat. Jeśli ktoś jest gotowy na głęboką pracę, polecam.
26 sierpnia 2020 Marek - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Od samego początku bardzo dobrze nam się pracuje. Podczas każdej rozmowy masz poczucie zrozumienia (albo przynajmniej próby) oraz braku oceniania (co teraz jest bardzo rzadkie. Zawsze próbujemy razem znaleźć specyficznie najlepsze rozwiązanie na dany moment. A jak ono zawiedzie to szukamy do skutku. Polecam współpracę, dzięki niej również spojrzałam z zupełnie innej perspektywy na niektóre tematy i dużo się z moim życiu zmieniło na lepsze ;)
28 lipca 2020 Małgorzata - Biotechnolog
Bardzo dobry coach
Świetnie wchodzi w relacje, potrafi wysłuchać i wczuć się w rolę klienta. Trafnie zadaje pytania, potrafi odpowiednio nakierować na rozwiązanie problemu. Bardzo polecam osobą, które chcą coś zmienić w swoim życiu.
6 lipca 2020 Małgorzata - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Artur to wspaniała osoba. Pozwolił mi rozwiązać problem, po czym od razu przystąpiłem do działania. Dał mi cenne wskazówki, ale przede wszystkim nakierowal na konkretne działania. Bardzo luźne, przyjacielskie podejście. Polecam
6 lipca 2020 Tomasz - Kierownik działu
Bardzo dobry coach
Pracowało mi się dobrze. Czasami było ciężko. Dopiero teraz, pół roku po procesie zrozumiałem jak wielką wartość to dla mnie miało i ma nadal. Jak mówił Artur: rezultat Ci powie, czy Ci pomogłem. Szczerze polecam.
6 lipca 2020 Artur - Freelancer
Bardzo dobry coach
Słucha, nie osądza, zadaje trafne pytania, jest cierpliwy i ma bogate doświadczenie zarówno życiowe jak i zawodowe. Czego chcieć więcej? Serdecznie polecam osobom, które chcą ruszyć z miejsca i coś zmienić w życiu!
6 lipca 2020 Damian - Handlowie
Bardzo dobry coach
Artur uważnie slucha, dzieli się swoimi spostrzeżeniami, zadaje celne pytania, które otwierają na nowe postrzeganie tematu, jego doświadczenie i wiedza są cenną wartością dodaną do procesu. Zdecydowanie polecam.
5 lipca 2020 Ela - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Już po pierwszej godzinie spotkania nawiązałem bardzo dobry kontakt z Arturem. Miły, serdeczny i przede wszystkim otwarty na moje problemy. Z ogromną chęcią angażował się w rozmowę ze mną i z łatwością kierował mnie w rozwiązanie moich problemów. Człowiek o otwartym umyśle i spojrzeniu na świat. Konkretny w zadaniu pytań i rzeczowy w ukierunkowaniu mojego spojrzenia na życie. Mój pierwszy coach w życiu. Polecam Artura z czystym sumieniem.
5 lipca 2020 Piotr - kucharz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Lider. Kto to?
21 lipca 2022
Czy Lider to ktoś kto prowadzi, zarządza, dyryguje?? Nie. Dla mnie Lider to ktoś. kto mówi "- OK... pójdę pierwszy... pokażę przykładem..."
Na czyje POZWOLENIE czekasz?
13 czerwca 2022
Często to nie brak chęci, umiejetności, motywacji czy wiary w Siebie nas powstrzymuje... Po prostu, zbyt często czekamy, aż ktoś dla nas ważny da nam przyzwolenie...
PRZEKAZANIE WŁADZY!!! ;-)
6 maja 2022
Komu lub czemu, zdaża Ci sie tę władzę przekazywać (w swoim życiu)??? -Gdyby tylko okoliczności były inne.... -Gdyby nie ten kryzys, pandemia... -Gdyby moi rodzice tak mnie nie wychowali.... -Gdyby tylko mój szef, partner, członek zespołu... -Gdybym tylko podjęła wtedy dobrą decyzję.... -Gdyby nie moje dzieciństwo... Lubimy być OFIARĄ. Jest na kogo zwalić....obwini
Cel czy Droga?
20 grudnia 2021
Co jest ważniejsze: CEL czy DROGA???
Mierz TO z czym się mierzysz!!!
16 października 2021
„Tylko to, co jest mierzone, może być zarządzane(kontrolowane)…”
Dla kogo coaching???
9 października 2021
Czy coaching jest dla każdego??? NIE... Kto potrzebuje coachingu? NIKT...;-)
Wiedza a Transformacja
3 października 2021
„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi, a zapamiętam, pozwól mi zrobić, a zrozumiem.” Konfucjusz
Nawigacja!
3 października 2021
Jeślij zapytać ludzi dokąd zmierzają, większość powie, po głebszym namyśle, że do SZCZĘSCIA.