Bartosz Raś

Popularność: 17
Coach akredytowany przez International Coaching Federation (ICF) na poziomie ACC. ✅ coaching indywidualny w języku polskim lub angielskim ✅ ponad 500 godzin pracy z Klientami ✅ ukończone kursy w szkołach coachingowych: Meritum oraz CoachWise ✅ 6-letnie doświadczenie w pracy głównie z Klientami z obszaru biznesowego ✅ założyciel i kierownik wewnętrznego programu coachingowego dla pracowników w międzynarodowej korporacji (ponad 70 000 pracowników) ✅ dyplomowany psycholog ✅ ponad 10-letnie doświadczenie w obszarze szkoleń i rozwoju pracowników.
Kontakt
Pierwsze, 20-minutowe spotkanie jest darmowe. W swojej pracy kieruję się zawsze dobrem Klienta i stosuję się do standardów i kodeksu etycznego określonych przez International Coaching Federation.

Zapraszam do kontaktu!
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Skołczowani
1 września 2023
"Skołczowani", czyli ci, którzy doświadczyli przeciwieństwa coachingu. Jak dochodzi do "efektu skołczowania"? Jak do tego ma się coaching według standardów? O tym w artykule.
Praca z coachem. Czego się spodziewać i na co zwrócić uwagę.
11 lipca 2023
Mój punkt widzenia, czyli dwa słowa o tym, co wyróżnia coaching według standardów. Ten, którego oczekujemy od zawodowców.