Cezary Rosiński

Popularność: 1311
Bardzo dobry coach (24)
Życie jest wielką przygodą w której każdy może dobrze się bawić. Wszystkie rozwiązania są już dostępne od ręki. Jeżeli jeszcze z nich nie korzystasz, prawdopodobnie zapomniałeś jak się to robi - zapraszam na zajęcia przypominające :)
Kontakt
+48 515 945 725
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
INWESTYCJA
Inwestycja w siebie jest jedyną bezpieczną formą inwestowania. Kwota 150pln obowiązuje do odwołania

Opinie

Bardzo dobry coach
Trafia w sedno problemu, jest elastyczny do danego człowieka tj bardzo duży atut bo potrafi dopasować sposób i metody rozmowy pod osobę. Daje dużo więcej od siebie aniżeli tylko w wyznaczonym czasie pracy i ustalonej kwocie a więc wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność
9 sierpnia 2022 Michał - Ochrona
Bardzo dobry coach
Własną firmę prowadzę od 20 lat, nie dawno poczułam pewnego rodzaju rozterki i bezsens. Tak trafiłam tutaj i wybrałam Cezarego. Bez owijania przeszliśmy do konkretów. Jego otwarte konkretne podejście bardzo mi pomogły w podjęciu ważnych dla mnie decyzji. Oczywiście początkowo byłam bardzo sceptyczna. Nasze spotkania badawcze przebiegały w zaufaniu i ze spokojem tak jak zapowiadał. Dzięki tym rozmowom przyjrzałam się różnym opcjom rozwiązań. Niektórych z nich, dzięki ćwiczeniom doświadczyłam i to bardzo pomogło mi podjąć własne decyzje. Opinię piszę trzy miesiące od pierwszej sesji z której skorzystałam. Czasem korzystam z rozmowy biznesowej z Cezarym by poukładać swoje myśli i fajnie sprawdza mi się ten rodzaj współpracy - zawsze zyskuję coś nowego. Polecam Cezarego, ale też coaching w ogóle. Dzięki podobnym sesjom można przyspieszyć wiele spraw i mieć więcej satysfakcji z życia. J.J
22 kwietnia 2022 Jagoda - Właściciel
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam! Cezary jest bardzo otwartym i kontaktowym człowiekiem, a do tego świetnie zna się na swojej robocie. Dzięki sesji coachingowej zyskałem nowe spojrzenie na pewne kwestie, a to odblokowało we mnie ogromne pokłady energii ukierunkowanej na poszukiwanie rozwiązań. Efekty przerosły moje oczekiwania. Dużą zaletą Cezarego jest poszanowanie dla indywidualizmu, a nie narzucanie dogmatów. Dzięki temu zostaje się naprowadzonym na właściwą dla siebie drogę, zamiast podążania drogą obraną przez coacha.
4 kwietnia 2022 Wojciech Mendecki -
Bardzo dobry coach
Trafiłem tu przypadkiem. Skirzystałem ze wsparcia Cezarego ijestem bardzo zadowolony. Szybko, sprawnir, konkrwtnie i rzeczowo. W moich sprawach wsparcie jakie otrzymałem przyniosło zaskakująco wiele korzyści. Dziękuję i polecam.
3 kwietnia 2022 Jakub - Prezes
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra współpraca. Konkretnie sprawnie i co dla mnie najistotniejsze załatwiliśmy sprawę na jednym posiedzeniu. Cenie sobie takie ludzkie, bezposrednie podejście, ale to chyba wynika z doświadczenia. Czuć że Cezary lubi pomagac, jednoczesnie fajne jest to, że nie wyręczył mnie w pracy. Polecam, ja również wrócę przy kolejnej potrzebie.
22 marca 2022 Dariusz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Tak, potwierdzam. Bardzo produktywnie spędzony czas. Bez napinki i w obustronnym porozumieniu. Czułem się bezpiecznie. Wykonalismy kilka technik po których mam takie dziewne uczucie że coś zmieniło się we mnie. W mojej ocenie na lepsze, choć to nieprecyzyjne określenie. Mam aporo materiału do przemyśleń. Bardzo odpowiada mi podejście Cezarego, że nic na siłe i wszystko w swoim tempie. Dodam że to nie było nasze pierwsze spotkanie. Polecam.
5 marca 2022 Roman - CEO
Dobry coach
Poznałem. Za pierwszym razem skorzystałem. Wróciłem po pewnym czasie z innym tematem i skorzystałem ponownie. Czy wrócę - nie wiem czy będzie potrzeba, ale mam komfort że nie muszę umawiać się na kilka sesji pod rząd, tylko korzystam jak potrzebuję. Dobry człowiek, coach. Ogólnie fajnie mieć kogoś takiego nawet do przegadania różnych tematów, pod ręką. Tak polecam.
22 luty 2022 Zbyszek - CEO
Bardzo dobry coach
To było nietypowe podejście, tzn było zupełnie inaczej jak moim w korpo. Znalazłem odpowiedź na swoje pytania. Wyszedłem zadowolony z określonym celem i sporo mi się poukładało w głowie z moimi, innymi tematami. Raczej wrócę bo to była przyjemna praca ze sobą.
16 luty 2022 Roman - korpo/hr
Bardzo dobry coach
Byłam sceptycznie nastawiona do tego rodzaju pomocy. Po sesji sceptycyzm zamieniłam na optymizm i otwartość i dużo szybciej znajduję nowe rozwiązania, podczas gdy wcześniej zajmowało to sporo czasu i nerwów. To przydatna lekcja pokory, ale też odkrycie dodatkowej dawki potencjału we mnie drzemiącego. Czy skorzystałam ? Zdecydowanie tak ! Czy polecam ? Zdecydowanie tak! Czy wrócę ? Fajnie że nie mam konieczności, ale jak zdarzy się potrzeba zdecydowanie nie będę zwlekać z udaniem się na konsultacje !
14 luty 2022 Jolanta - własna działalność
Bardzo dobry coach
fajnie czarros pomaga ludziom i jest super aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11 stycznia 2022 beegtek - janas
Bardzo dobry coach
Cezary ma holistyczne podejście do problemu i potrafi spojrzeć na wiele spraw z nietypowej perspektywy, często posługując się metaforą. Wiele razy korzystałam z jego porad w zakresie rozwoju biznesu, szczególnie kiedy czułam, że moja działalność stanęła w miejscu i nie wiedziałam, jakie działania podjąć, żeby dalej rosnąć. Na takich rozdrożach zawodowych Cezary jest niezastąpionym przewodnikiem. Sesje, które z nim odbyłam,cez to jedne z najcenniejszych lekcji w ostatnich kilku latach. Szczerze polecam.
4 stycznia 2022 Ewelina - Tłumacz, Lektor, Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jestem pod nieustającym wrażeniem precyzji i szybkości działania ćwiczeń jakie wykonaliśmy. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam że jestem w "dobrych rękach" Dostałam wędkę a teraz idę na ryby :) Dziękuje panie Cezary
15 października 2021 Ela - manager
Bardzo dobry coach
Jestem właśnie po sesji w Sopocie. Teraz lepiej widzę jak duży mam wpływ na wieeele spraw których wcześniej nie brałem pod uwagę. Czy mi to pomogło ? Zdecydowanie tak. Czy polecam Cezarego ? Zdecydowanie tak. Skorzystam jeszcze ? Na bank ! Dziękuję Cezary.
30 września 2020 Grzegorz - koordynator
Bardzo dobry coach
Trafiłam z polecenia. Jestem po spotkaniu i piszę na gorąco.. Weszłam w niezłym nastroju, mimo że przyszłam z problemem. Teraz po wszystkim czuję się podekscytowana możliwościami jakie ukazały się przede mną podczas tej sesji. :) Nie ma przypadków w życiu ! Dziękuję Cezary, jeszcze wrócę J.
15 września 2020 Juli - H R
Bardzo dobry coach
Byłem, sprawdziłem, doswiadczyłem zmiany. Teoretycznie, wszystko wiedziałem "kołczują" nas w firmoe. Praktycznie teraz dopiero wiem i czuje jak to jrst być pewnym doką mam iść. Coaching u mnie w korpo, wygląda zgoła inaczej, dziś raczej wywieraniem presji niż pomocą w odnajdywaniu drogi i osiąganiu celów. Z czystym sumieniem polecam człowieka!
9 września 2020 Mariusz - Korpo
Bardzo dobry coach
Super sesja !!! To spotkanie było mi potrzebne, dużo pozytywów wniosło w moje życie w obecnej sytuacji. Jeszcze skorzystam - Dziękuję.
2 czerwca 2020 Ala - Pracownik
Dobry coach
Wybrałam "Dobry Coach" ale chce zaznaczyć że nie mam doświadczenia z innym coachem. Nie mniej jednak bardzo ciekawe, rzeczowe spotkanie, wyszłam z rozwiązaniami, mimo że myślałam że ich nie ma i jakąś taką wewnętrzną energią, mocą, jednocześnie spokojniejsza - tak że ciekawe, pozytywne doświadczenie. Prawdopodobnie skorzystam ponownie. Maria.
26 maja 2020 Maria - Matka
Bardzo dobry coach
Witam, Przede wszystkim bardzo dziękuję za pomoc - spotkaliśmy się z Cezarym kilkakrotnie, początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego typu rozmów i pomocy sobie. Dziś, po czterech spotkaniach przyznaję że sceptycyzm był nie potrzebny, a te sesje były mi bardzo pomocne. Dziękuję pojawię się jeszcze - Polecam.
19 maja 2020 Tomasz - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Kontakt mam z polecenia, byłem sceptyczny i jestem pod wrażeniem, szybkości znajdowania rozwiązań ! Myślałem że wysłucham fajnych porad a tym czasem doświadczyłem czegoś niezwykłego jak dla mnie. Fajna przyjazna atmosfera i rzeczowość pytań, do tego czuję że sam to wszystko odnalazłem. Będę korzystał i polecam !!!
16 stycznia 2020 Janusz - Radca
Bardzo dobry coach
Najlepszy coach z jakim miałam przyjemność współpracować. Polecam z czystym sumieniem. Pan Czarek podchodzi do pacjenta z rzadko spotykanym tak wysokim zaangażowaniem, jednocześnie jest wielkim profesjonalistą o wysokim stopniu kultury osobostej. Co istotne, jest osobą opanowaną, cierpliwą i bardzo skuteczną. Co ważne, zgodził się na sesję w nietypowych warunkach w momencie, gdy bardzo potrzebowałam pomocy, mimo późnej godziny zgpdził się na sesję. Nie ma sobie równych za sumienność, szybkość i trafność proponowanych rozwiązań. Dziękuję i polecam.
5 stycznia 2020 Malgorzta - Prawnik
Bardzo dobry coach
Nie myślałem że w tak krótkim czasie będe w stanie zmienić podejscie do coachingu i podobnych rozwiązań. Wydawało mi się że spotkamy się, pogadamy i rozejdziemy po godzinie a ja zostane ze swoim przekonaniem że to nie działa, że to nie dla mnie. Tym czasem nie wiem kiedy minął ten czas, zrobiliśmy jakieś "hokus pokus" czyli kilka jak myślałem bezsensownych ćwiczeń i natychmiast po nich czułem i zauważyłem fizyczną zmianę, mojego nastroju. A na sprawe z jaką przyszedłem znalazłem nie jedno, ale trzy konstruktywne rozwiązania. Facet wie co mówi, widać że jest praktykiem. W sumie nawet troche mi zaimponował podejściem. Polecam Michał
1 stycznia 2020 Michał - Administracja
Bardzo dobry coach
Polecam tego Pana :). Potrafi odnaleźć źródło problemu, przeanalizować sytuację i pobudzić do działania. Jeżeli chcesz odnaleźć samego siebie zdecydowanie polecam wybrać właśnie Cezarego. Profesjonalny, konkretny, odpowiedzialny a przede wszystkim zaraża pozytywnym myśleniem. Polecam serdecznie
8 lipca 2015 Agnieszka - Pracownik Działu Handlowego
Bardzo dobry coach
Ciepły, serdeczny, do tego co robi podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Sesje z nim to prawdziwa przyjemność  Ale też ciężka praca i nauka . Podczas sesji naprowadza na właściwa drogę, pokazuje kierunki, ale nie daje gotowych rozwiązań, jego obecność i pytania pomagają wybrać , obudzić pragnienia, pokazują że można na pewne sprawy spojrzeć z zupełnie innego punktu widzenia. Przy nim nauczyłam się widzieć, nie tylko patrzeć. Polecam z całego serca.
5 lipca 2015 Kaśka - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Chyba nikogo i niczego w życiu nie poleciłabym z tak czystym sumieniem jak Cezarego. ŚWIETNY COACH! Miałam do czynienia z kilkoma psychoterapeutami, psychologami, brałam też udział w terapii grupowej. Nikt jednak nie umywa się do wyżej wymienionego coacha. Jest niesamowicie skuteczny, cierpliwy, ale i konkretny. Do tego przesympatyczny człowiek. Wyjątkowo profesjonalny i naprawdę dysponuje wieloma narzędziami i z każdym potrafi znaleźć drogę do rozwiązania ważnych kwestii. Pracuje na celach, daje wiele siły, a dzięki niemu człowiek widzi możliwości i rozwiązania, zamiast problemów. Nie jest zbyt łatwo-nie dostaniemy gotowej recepty - człowiek pracuje sam i tak naprawdę do wszystkiego sam dochodzi. Dzięki temu nie uzależnia się od terapeuty, staje się po prostu samodzielny. Nie ma ceny za takie osiągnięcie! To naprawdę unikalny i wyjątkowy specjalista. Stwarza bardzo komfortowe warunki, a przy nim człowiekowi wszystkie ścieżki w głowie zaczynają się prostować i łączyć w jedną logiczną całość. Jeśli jesteś dla siebie ważny lub taki chcesz się stać, nie można wybrać lepiej. Miałam swoje kwestie do przepracowania, najzwyczajniej szukam też po prostu siebie. Dzięki niemu zaczęłam całkiem nowe życie, mój rozwój osobisty poniósł mnie daleko, a ja odkrywam na nowo siebie. Jestem szczęśliwa :) Nie zrobiłabym tego gdyby nie Cezary. Wszystko to miałam w sobie, ale dzięki niemu dostrzegłam to i uwierzyłam, nauczyłam się także z tego korzystać. Wystarczy zadzwonić - gwarantuję, że ten mądry, ciepły, wspaniały człowiek na pewno Ci pomoże!! :) Jeśli spróbujecie jestem pewna, że nikt z Was nie zrezygnuje. Dajcie SOBIE tą szansę, możecie naprawdę wiele zyskać, wygrać własne życie! BAAAARDZO GORĄCO POLECAM! Podpisuję się pod tym moim nazwiskiem, obiema rękoma, a sama jestem jego chodzącą reklamą :)
29 czerwca 2015 Sandra - lektor, tłumacz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Żyjesz w kreacji pytanie czy w swojej ..
16 maja 2022
Jak kreować rzeczywistość ? Od czego się to zaczyna i jak długo trwa ? Jak to zrobić ? Odpowiedzi są w tekście
Przekonania - Twoje racje
16 marca 2016
ŻYCIE ZAWSZE MÓWI NAM „TAK”