Cezary Rosiński

Popularność: 398
Bardzo dobry coach (3)
Coachingiem zajmuję się od 2012r. Pracuję zgodnie z wytycznymi International Coach Federation (ICF) Motywuję swoich klientów do szukania nowych możliwości i podejmowania wyzwań bazując na ich potencjale,dzięki czemu dodatkowo wzmacniamy poczucie własnej wartości. W swojej pracy wykorzystuję ogólnie dostępne narzędzia coachingowe, ale również wprowadzam nowe indywidualnie dopasowane pomoce, wszystko po to by komfortowo osiągać cele. Osobiście dzięki coachingowi zmieniłem swoją "szarą" rzeczywistość na nową, każdego dnia dodaję do niej nowy kolor tak by była ona taką jak chce. Kiedyś pracownik, dziś coach przedsiębiorca. Coaching w mojej firmie wykorzystuję jako jedno z narzędzi pracy z zespołem łącząc teorię z praktyką. Jedno z haseł mojej firmy CRM brzmi : współpraca z nami skutkuje rozwiązaniami.
Kontakt
+48 693 968 449

Polecam kontakt telefoniczny, często po tym poznasz czy dany coach będzie Ci odpowiadał.
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Sopot, Gdynia, Gdańsk,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam tego Pana :). Potrafi odnaleźć źródło problemu, przeanalizować sytuację i pobudzić do działania. Jeżeli chcesz odnaleźć samego siebie zdecydowanie polecam wybrać właśnie Cezarego. Profesjonalny, konkretny, odpowiedzialny a przede wszystkim zaraża pozytywnym myśleniem. Polecam serdecznie
8 lipca 2015 Agnieszka - Pracownik Działu Handlowego
Bardzo dobry coach
Ciepły, serdeczny, do tego co robi podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Sesje z nim to prawdziwa przyjemność  Ale też ciężka praca i nauka . Podczas sesji naprowadza na właściwa drogę, pokazuje kierunki, ale nie daje gotowych rozwiązań, jego obecność i pytania pomagają wybrać , obudzić pragnienia, pokazują że można na pewne sprawy spojrzeć z zupełnie innego punktu widzenia. Przy nim nauczyłam się widzieć, nie tylko patrzeć. Polecam z całego serca.
5 lipca 2015 Kaśka - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Chyba nikogo i niczego w życiu nie poleciłabym z tak czystym sumieniem jak Cezarego. ŚWIETNY COACH! Miałam do czynienia z kilkoma psychoterapeutami, psychologami, brałam też udział w terapii grupowej. Nikt jednak nie umywa się do wyżej wymienionego coacha. Jest niesamowicie skuteczny, cierpliwy, ale i konkretny. Do tego przesympatyczny człowiek. Wyjątkowo profesjonalny i naprawdę dysponuje wieloma narzędziami i z każdym potrafi znaleźć drogę do rozwiązania ważnych kwestii. Pracuje na celach, daje wiele siły, a dzięki niemu człowiek widzi możliwości i rozwiązania, zamiast problemów. Nie jest zbyt łatwo-nie dostaniemy gotowej recepty - człowiek pracuje sam i tak naprawdę do wszystkiego sam dochodzi. Dzięki temu nie uzależnia się od terapeuty, staje się po prostu samodzielny. Nie ma ceny za takie osiągnięcie! To naprawdę unikalny i wyjątkowy specjalista. Stwarza bardzo komfortowe warunki, a przy nim człowiekowi wszystkie ścieżki w głowie zaczynają się prostować i łączyć w jedną logiczną całość. Jeśli jesteś dla siebie ważny lub taki chcesz się stać, nie można wybrać lepiej. Miałam swoje kwestie do przepracowania, najzwyczajniej szukam też po prostu siebie. Dzięki niemu zaczęłam całkiem nowe życie, mój rozwój osobisty poniósł mnie daleko, a ja odkrywam na nowo siebie. Jestem szczęśliwa :) Nie zrobiłabym tego gdyby nie Cezary. Wszystko to miałam w sobie, ale dzięki niemu dostrzegłam to i uwierzyłam, nauczyłam się także z tego korzystać. Wystarczy zadzwonić - gwarantuję, że ten mądry, ciepły, wspaniały człowiek na pewno Ci pomoże!! :) Jeśli spróbujecie jestem pewna, że nikt z Was nie zrezygnuje. Dajcie SOBIE tą szansę, możecie naprawdę wiele zyskać, wygrać własne życie! BAAAARDZO GORĄCO POLECAM! Podpisuję się pod tym moim nazwiskiem, obiema rękoma, a sama jestem jego chodzącą reklamą :)
29 czerwca 2015 Sandra - lektor, tłumacz
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Przekonania - Twoje racje
16 marca 2016
ŻYCIE ZAWSZE MÓWI NAM „TAK”
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom