Damian Michalik

Popularność: 8795
Bardzo dobry coach (19)
ŁĄCZĄ NAS LUDZIE I PRZYSZŁOŚĆ! Drogi kliencie! Masz właśnie do czynienia z coachem który stawia wyłącznie na sukcesy swoich klientów a nie na swoje. ZAPOZNAJ SIĘ Z INSPIRUJĄCYMI HISTORIAMI OSIĄGNIĘĆ MOICH KLIENTÓW. https://coachstudio.com.pl/kategoria/inspiracje/ Ale TY nie zamawiaj Coacha. Nie kupuj coachingu. Zatrudnij odpowiedniego człowieka. Pamiętaj sam coaching nie zadziała... https://youtu.be/1vjLMxOGPwE Tylko moi klienci osiągają sukcesy! Poznaj swojego coacha poprzez pryzmat osiągnięć jego klientów. Nie zamawiaj Coacha. Nie kupuj coachingu. Pamiętaj sam coaching nie zadziała... Wykorzystaj swoje możliwości i skorzystaj z usług, które pozwolą Ci znaleźć rozwiązanie jakiego potrzebujesz. Coaching to tylko narzędzie, które służy do wspierania jednostek lub organizacji w ich rozwoju oraz w polepszeniu efektów działania. Jeśli pragniesz osiągnąć wymarzony cel i pokonać własne bariery, sam coaching nie zadziała. Przekonaj się o tym osobiście. Poznaj ludzi i ich sposoby poprzez które osiągniesz zdecydowanie więcej. O mnie: Absolwent Studiów Podyplomowych Master of Business Administration (EY Academy of Business) realizowanych przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej, wyróżniony nagrodą Rektora AWSB. Absolwent Studiów Podyplomowych "Coaching-jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania" Uzyskał międzynarodową akredytację ICF. Pedagog. Mistrz w rzemiośle zegarmistrzostwo. W swojej karierze zawodowej aktywnie uczestniczył w rozwoju i popularyzacji coachingu w Polsce, pełniąc funkcje członka zarządu ICF Polska, oraz dyrektora śląskiego oddziału ICF, jako ekspert zewnętrzny Urzędu Marszałkowskiego oceniał projekty w ramach RPO WSL, prowadził wiele projektów rozwojowych EFS. Nauczyciel akademicki, trener biznesu. Przedsiębiorca, wyróżniony tytułem "Firma z Jakością" W oparciu o etykę i wartości, z zegarmistrzowską precyzją, wydobywa oraz wzmacnia potencjał ludzi i organizacji, wspiera ich w tworzeniu przyszłości w dynamicznie zmieniających się realiach XXI wieku. Ukierunkowany na pozytywne i skuteczne rozwiązania. W ramach CoachStudio, oraz Business Management Solutions, realizuje pasję pomagania innym w ich rozwoju i sukcesach. Z wielką dumą i satysfakcją z osiągnięć swoich podopiecznych, których sukcesy są wielką inspiracją dla biznesu, współpracuje ze środowiskiem osób chorych na mukowiscydozę. http://coachstudio.com.pl/ https://www.facebook.com/damian.michalik.3705 https://www.facebook.com/coachstudioDM/
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
studia podyplomowe
Coaching, jako efektywne wsparcie nowoczesnego zarządzania
Studia Pedagogiczne
mgr
MBA
Studia Podyplomowe

Opinie

Bardzo dobry coach
Profesjonalista z najwyższej półki. Potrafił zmusić mnie do wielkiego wysiłku intelektualnego. Pomógł odblokować wiele obszarów mojego myślenia o których... nie myślałem, co pozwoliło mi zweryfikować przyjmowane założenia. Wszystkie sesje były dobre ale kilka było na prawdę inspirujących i pchnęło mnie do dalszego działania. Damian prosił o umieszczenia wskaźnika ROI, uważam jednak że dla mikroprzedsiębiorstwa nie jest to dobre odwzorowanie rzeczywistości. Podam jedynie orientacyjną wartość która z pewnością przekroczyła 300%
30 października 2017 Dominik - Prezez
Bardzo dobry coach
Damian to niesamowicie pozytywna osoba - pełen energii i wiary w drugiego człowieka. Każdy z nas, niezależnie od swojej drogi zawodowej, trafia na sytuację, gdzie nie potrafi ułożyć pewnego chaosu w głowie. I niezależnie od tego czy jest się managerem czy coachem z doświadczeniem, pojawiają się ograniczenia przed działaniem i układaniem dalszego planu osobistego rozwoju. Damian, dzięki za wsparcie i towarzyszenie mi podczas drogi zbudowania z tego chaosu jasnej wizji. Serdecznie rekomenduję Damiana Michalika jako profesjonalnego coacha. Z przyjemnością pozostawiam numer telefonu do bezpośrednich referencji - 509 224 224.
19 lipca 2017 Łukasz - Manager, Coach
Bardzo dobry coach
Dzięki Panu Damianowi mogłem codziennie wstawać z pozytywnym nastawieniem do życia, jestem taki na co dzień ale coach nauczył mnie jak mieć takie zawsze i naprawdę polecam Pana Damiana gdyż on wie jak z każdym indywidualnie porozmawiać i dać naprawdę proste ale rady które na 100% przydadzą się w życiu. Pan ma u mnie duży plus dzięki któremu mogę funkcjonować w życiu. Jeszcze raz dziękuje za szkolenie które wzmocniło mnie psychicznie.
19 kwietnia 2017 Norbert - Kelner
Bardzo dobry coach
Fantastyczny coach i człowiek , stworzony do tej pracy , na nowo odzyskałam wiarę w siebie. Ma dar mówienia siłę w sobie , Opanowany spokojny co jest ogromnie ważne w relacji z drugą osobą . gorąco polecam usługi pana Damiana
20 listopada 2016 Teresa - Przedsiębiorca ..:)
Bardzo dobry coach
Znakomity coach. Niezwykle profesjonalnie a zarazem bardzo ciepło podchodzi do klienta. Wspiera i pomaga zrozumieć co w życiu jest najważniejsze. Po kilku sesjach coachingowych u Pana Damiana Michalika nie tylko ja ale też inni ludzie zauważyli jak bardzo zmieniłam się na lepsze. Po spotkaniach coachingowych z Panem Damianem naprawdę chce się wyznaczać odważne cele i osiągać pozytywne rezultaty jak najszybciej. Szczerze polecam. Warto!
13 października 2016 Joanna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Witam Jestem pod wielkim wrażeniem postaci Pana Damiana,jestem w trakcie serii sesji i jestem bardzo zadowolony,dużo się dowiedziałem,couching otworzył mi oczy na wiele spraw.Pan Damian to jeden z najlepszych i profesjonalny couch.Z Poważaniem Wojciech Hanslik Pozdrawiam
5 października 2016 Wojciech - Firma
Bardzo dobry coach
Świetny coaching, wspaniały coach. Niesamowita siła spokoju i wiary. Dziękuję Damianowi za wsparcie w odejściu z korporacji w otwarciu nowej firmy. Żyję na nowo, czyli tak jak od dawna chciałam. Serdecznie polecam rewelacyjnego coacha Damiana.
8 marca 2016 Julia - właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Jestem świeżo po serii sesji coachingowych z p. Damianem Michalikiem. Sesje otworzyły mi oczy na wiele aspektów życia i pracy. Bardzo pomógł mi zrozumieć zmiany w moim otoczeniu. Sesje polegają na znalezieniu odpowiedzi wewnątrz i wykorzystaniu tego co w nas najlepsze. Nabrałem pewności siebie.
9 października 2015 Michał - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Pan Damian został mi polecony i muszę przyznać że cieszy mnie to że warto ufać znajomym. Naprawdę potwierdzam wysokie kwalifikacje i niezwykle profesjonalne wykonanie usługi. Pracuję w korporacji w której kładzie się nacisk na wyniki, ale ciągle mi brakowało takiego wsparcia w osiąganiu rezultatu. Dzięki coachingowi z Panem Damianem wypracowałem skuteczne metody radzenia sobie w takich sytuacjach. Mimo tego że finansowałem to z własnej kieszeni i to nie mało , to była to i jest nadal świetna inwestycja. Gorąco polecam współpracę z Panem Damianem. Tomasz. Menedżer
31 sierpnia 2015 Tomasz - Dyrektor oddziału. Menedżer
Bardzo dobry coach
Coaching z Damianem to podróż w głąb siebie. Skupiony na kliencie i zaangażowany w proces sprawił, że zmiany które się dokonały radykalnie zmieniły te obszary, nad którymi pracowaliśmy. Polecam Damiana jako dobrego coacha.
17 luty 2015 Małgorzata - dyrektor
Bardzo dobry coach
Broniłem się przed coachingiem, myślałem że podpadłem w firmie. Zarząd zdecydował że wdraża innowacje w zarządzaniu zmianą. Miałem do wyboru trzech coachów, z każdym chwilę rozmawiałem i dopiero po spotkaniu z panem Damianem uwierzyłem w coaching. Oczywiście za sprawą świetnego coacha Damiana mogłem rozpocząć swoje zmiany na lepsze. Tak się złożyło że teraz jestem gorącym orędownikiem coachingu. Przyniósł zmiany, dał wiarę w sukces i oczywiście znaczną i widoczną poprawę finansów. Bardzo polecam coaching w wykonaniu Damiana.
11 luty 2015 Paweł - informatyk
Bardzo dobry coach
Znakomity wykładowca. Potrafi słuchać, choć Pana Damiana słucha się jeszcze lepiej. Na Jego wykładach można nabrać pewności siebie, po kilku takich spotkaniach swobodniej prowadzę rozmowy biznesowe. Pan Damian jest profesjonalistą, polecam każdemu coaching w Jego wydaniu.
27 października 2014 Dotora - Dyrektor Finansowy
Bardzo dobry coach
Znakomity coach i trener. Damian prowadził dla mojego zespołu szkolenie i coaching zespołowy.Zarówno w jednym , jak i drugim przypadku nikt z nas nie spojrzał nawet na zegarek, czas upłynął bardzo szybko, a co ważne po raz pierwszy miałem wrażenie że uczestniczyłem w czymś niezwykłym. Szczególnie polecam coaching zespołowy, perfekcyjnie prowadzony i pilnowany, każdy z nas mógł wcielić się w rolę coacha, a nad właściwym przebiegiem czuwał Damian. To doświadczenie zrodziło wiele nowych pomysłów i rozwiązań. Naprawdę warto dobrze zapłacić. Polecam. Rafał. Renault Polska
16 października 2014 Rafał - menedżer
Bardzo dobry coach
Świetny coach, fantastyczny, miły, pogodnie nastawiony, który konsekwentnie, krok po kroku pomaga w odkrywaniu i poznawaniu własnego ja. Jego niezwykłe podejście , pełne wiary w człowieka pozwala na podniesienie się z kolan i sięganie po należne. Bardzo duża dawka wzmocnienia, mnóstwo wzruszeń i emocji i ten cudowny efekt końcowy. Sesje z Damianem są jak... no,fajne! Gorąco polecam.
14 października 2014 Ela - Farmaceuta
Bardzo dobry coach
Polecam usługi Pana Damiana. Jest otwarty,na klienta i jego cele. Ma świetne pytaniami, którymi niestrudzenie pobudzał mnie do kreatywnego myślenia i twórczego działania. Wynikiem współpracy było dokonanie zamierzonych i świadomych zmian w moim życiu.
14 października 2014 Ewa - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Jego coaching dał mi wiele również pod względem życiowym, nie tylko zawodowym. Nie znam kuchni coachingu, ale po doświadczeniu z Damianem sądzę, że trener potrzebuje doświadczenia życiowego, ktorego jemu nie brakuje. Chetnie go dalej polecę.
3 października 2014 Piotr - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach. Podczas spotkań panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca współpracy. Już po kilku sesjach z Panem Damianem zacząłem inaczej patrzeć na pewne rzeczy, co przełożyło się na wzrost efektywności mojej, jak i całego zespołu. Polecam.
14 września 2014 Adam - manager
Bardzo dobry coach
Znakomity coach - bardzo uważnie słucha i potrafi naprowadzić klienta na najlepsze rozwiązania. Polecam usługi Pana Damian Michalika. Po kilku sesjach coachingowych z Panem Damianem odzyskałam wigor i chęć do pracy.
11 września 2014 Izabela - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Bardzo profesjonalne usługi. Nasza firma na nowo odzyskala wigor, obroty i dochody znacznie wzrosły. Faktycznie, jest moc coachingu . Nasz zespół nie chce już innego coacha. Gorąco polecam usługi pana Damiana Michalika.
19 kwietnia 2014 Teresa - Prezes zarządu
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj