Dariusz Jęda

Popularność: 4866
Bardzo dobry coach (2)
Jeśli uświadomiłeś/aś sobie, że szaleństwem jest zachowując się tak samo oczekiwać innych rezultatów - zapraszam serdecznie do kontaktu i wspólnej pracy. Od wielu lat prowadzę coaching indywidualny (life, executive, coaching kariery), superwizje coachingowe i klasy mistrzowskie dla młodych coachów oraz warsztaty coachingowe dla firm i organizacji. Pod moim okiem wykształciło się ponad 100 coachów. Przeprowadziłem około 1000 godzin coachingu indywidualnego i kilkaset godzin warsztatów, wykładów, superwizji i szkoleń o tematyce coachingowej. kilka słów o sobie: Koncentruje się na aspektach przywództwa i skutecznego zarządzania. Wierzę w siłę zaangażowania, lojalności i zaufania. Leadership Coach, praktyk biznesu z ponad 15 letnim doświadczeniem nabytym w międzynarodowym środowisku na kierowniczych stanowiskach. International Coach (ICC); Professional Coach (ICF); Certified Coach (Noble Manhattan Coaching); Certified Project Manager (GWCPM); Certified Change Manager (APMG Int); PSDM (Kepner@Tregoe); Certified in Leadership and Management (ILM); NLP Master (NLP Society); Quality Lead Auditor (BSI); Konsultant w zakresie doskonalenia i zarządzania procesami; Rummler Brache Group; DMFL (Yale School of Management). Absolwent UW (metodologia nauk); The George Washington University (project management); SGH (public relations); SWPS (negocjacje); Akademii Leona Koźmińskiego (psychologia biznesu)..
Kontakt
Specjalizacje
Miasta
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Przykład niezwykle profesjonalnego i zaangażowanego coacha, który doskonale przeprowadza ludzi przez proces zmiany oraz osobistego wzrastania. Sesje coachingowe z Panem Darkiem są dla tych wszystkich, którzy chcą stale wzrastać, poszerzać swoje horyzonty i zamieniać cele i postanowienia w czyn.
6 września 2017 Magdalena Matuszewska - Główny Trener
Bardzo dobry coach
Ekspert specjalizujący się w skutecznym wdrażaniu zmian, podnoszenia efektywności organizacji oraz rozwoju kompetencji biznesowych. Skuteczność prowadzonych działań zapewnia unikalne połączenie kompetencji miękkich z twardymi. Koncentrowanie się zarówno na ludziach jak i procesach biznesowych.
1 września 2017 Bożena Bankiewicz - Dyrektor Sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

studium rozwoju coacha
9 luty 2021
od co ci to da.. poprzez co cię powstrzymuje.. aż do co ci to daje.. - studium przypadku
przekonania ograniczające - jak je rozpoznać?
24 września 2017
przekonania ograniczające - jak je rozpoznać?
dlaczego zmiany się nie udają - widziane oczyma praktyka biznesu
31 sierpnia 2017
jak zwiększyć efektywność wprowadzanych zmian.. jak niwelować opór związany z ich wdrożeniem..