Dariusz Michalec

Popularność: 652
Bardzo dobry coach (6)
Wspieram ludzi w obliczu zmian. Najczęściej poprzez coaching indywidualny oraz warsztaty w formie coachingu grupowego. Kiedy pracuję z ludźmi biznesu, działania te przyjmują postać executive coachingu, szkoleń (interpersonalnych i menedżerskich) lub złożonych projektów rozwojowych w obszarze HR. Moją specjalnością są zagadnienia dotyczące motywacji i motywowania. Mam praktykę w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych i angażowaniu do współpracy. Jestem psychologiem, członkiem European Mentoring and Coaching Council w Polsce oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego
Kontakt
Zapraszam do kontaktu pod numerem: 508101900.

Może się zdarzyć, że będę w trakcie sesji i nie odbiorę telefonu.
Oddzwaniam na każdą pozostawioną wiadomość głosową.

Zapraszam też na fejsa: https://www.facebook.com/MindInAction
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Blog osobisty
https://www.facebook.com/MindInAction

Opinie

Bardzo dobry coach
Idąc do coacha wśród wielu myśli była obecna również taka, że być może będzie to strata czasu i pieniędzy. W rezultacie okazało się być wręcz przeciwnie! Już po 2 spotkaniach z Panem Darkiem doszłam do satysfakcjonujących mnie wniosków i podjęłam odpowiednie decyzje skutkujące życiowymi zmianami. Uważam, że bez coachowego wsparcia doszłabym do tych samych rezultatów, jednak zabrałoby mi to dużo więcej czasu, zdrowia i funduszy.
24 stycznia 2016 Ilona - Manager
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Darkiem przez ponad pół roku. I mogę z ręką na sercu polecić go jako bardzo dobrego coacha, a przy tym kogoś z kim można ciekawie i na wiele tematów porozmawiać. Bardzo odpowiadała mi forma coachingu i zastosowanych technik. Obecnie wiem, że cele, które sobie postawiłem, finalnie zostały, a może raczej ciągle są osiągane. Darek pomógł mi poukładać priorytety, zrozumieć lepiej moją hierarchię wartości i przekształcić ją nieco w stronę bardziej takiej, jakiej bym od siebie oczekiwał. Generalnie każda sesja dawała mi dużego wewnętrznego kopa i finalnie udało mi się poprawić elementy, które wcześniej mocno nie dawały mi spokoju. Darek, raz jeszcze wielkie dzięki. Polecam.
30 grudnia 2015 Bartek - Manager
Bardzo dobry coach
Ogromne zaangażowanie, wiedza psychologiczna i mądrość życiowa - te słowa chyba najtrafniej opisują osobę Pana Dariusza. Człowiek o ogromnej wiedzy, a jednocześnie niezwykle empatyczny. Dzięki jego wskazówkom i wplatanym w trakcie naszych rozmów trafnym cytatom, myślom i anegdotom udało mi się wyjść poza schemat oceniania zjawisk tylko z jednej perspektywy.
27 kwietnia 2015 Anna - Psycholog
Bardzo dobry coach
Pan Dariusz jest świetnym Coachem i bardzo życzliwym człowiekiem. Ma dużą klasę, a przy tym poczucie humoru. Rewelacyjnie prowadzi sesje pozwalając na odkrywanie ukrytych cech i blokad. Ze zrozumieniem podchodzi do problemów i z dużą łatwością pomaga w ich rozwiązywaniu. Potrafi być brutalnie szczery, choć tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Podczas naszych sesji świetnie się bawiłem, bardzo dużo odkrywałem i wiele się uczyłem. Każdemu, kto czuje potrzebę zmian polecam gorąco coaching z panem Dariuszem.
26 listopada 2014 Dawid - Prezes fundacji
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panem Darkiem pozwolił mi na zmianę sposobu myślenia o życiu i możliwości osiągnięcia swoich celów. Dzięki trafnym pytaniom stawianym w trakcie sesji lepiej poznałem samego siebie a przede wszystkim przełamałem moje wewnętrzne opory, które hamowały mnie przed osiągnięciem sukcesu. Szczerze polecam pana coaching z panem Michalcem!
10 października 2014 Wojtek - kierownik
Bardzo dobry coach
Wnikliwość, inteligencja i życiowa mądrość. Każde spotkanie jest bardzo wartościowe, każde wnosi ciekawe spojrzenie na własne życie. Poza tym ogromna życzliwość wobec ludzi. Z pewnością Darek jest jednym z najbardziej profesjonalnych coachów, jakich spotkałem oraz jednym z ważniejszych ludzi w moim życiu.
23 grudnia 2013 Artur - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj