Dariusz Michalec

Popularność: 911
Bardzo dobry coach (7)
Wspieram ludzi w sytuacji zmian. Najczęściej poprzez coaching indywidualny, czyli cykl kilku lub kilkunastu spotkań, w regularnych odstępach czasu, których intencją jest rozeznanie tematu. opracowanie planu działania i jego wdrożenie. Pozytywne efekty są naturalną konsekwencją. Kiedy pracuję z ludźmi biznesu, działania te przyjmują postać executive coachingu, warsztatów lub złożonych projektów rozwojowych z wykorzystaniem zawansowanych narzędzi psychometrycznych i technologicznych. Moją specjalnością są zagadnienia dotyczące motywacji i motywowania, a także dobrostanu (wellbeing), wzmacniania odporności psychicznej. Mam praktykę w rozwiązywaniu sytuacji trudnych i angażowaniu do współpracy. Jestem psychologiem, wyznaję zasady etyczne European Mentoring and Coaching Council w Polsce oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Spotkania gabinetowe na pierwszą konsultację dostępne są we wtorki wieczorami. Natomiast spotkania online w pozostałe dni tygodnia, także rano i wieczorami. Dostępne są terminy także w wybrane weekendy. Uruchomienie procesu coachingowego wymaga zrealizowania konsultacji psychologicznej . Konsultacja psychologiczna przed rozpoczęciem procesu coachingowego jest ważna z kilku powodów: - Określenie celów coachingowych: Podczas konsultacji psychologicznej, możemy wstępnie określić cele coachingowe i ustalić, czy coaching jest odpowiednią metodą do ich osiągnięcia. Mogę także pomóc w zrozumieniu, jakie kwestie psychologiczne mogą wpłynąć na przebieg procesu coachingowego. - Ocena sytuacji emocjonalnej: Nasza konsultacja psychologiczna może pomóc w ocenie przygotowania emocjonalnego do coachingowego procesu. Możemy zidentyfikować potencjalne przeszkody, np. lęki, niepewność, niskie poczucie własnej wartości itp., które mogą wpłynąć na nasz proces. - Zwiększenie samoświadomości: Konsultacja psychologiczna może pomóc w zwiększeniu samoświadomości, co jest kluczowe dla skutecznego procesu. Warto na wstępie zidentyfikować i zrozumieć swoje siły, słabości, wartości i przekonania, co pozwoli na bardziej skuteczne wykorzystanie coachingowych narzędzi i technik. - Utrzymywanie równowagi: Coaching może być wymagający, szczególnie jeśli kwestie, nad którymi pracujemy, są związane z naszym życiem prywatnym lub zawodowym. Konsultacja psychologiczna może pomóc w utrzymaniu równowagi i radzeniu sobie z trudnymi emocjami, które mogą pojawić się w trakcie procesu. Podsumowując, konsultacja psychologiczna przed rozpoczęciem procesu coachingowego jest ważna, ponieważ pomaga określić cele, ocenić przygotowanie emocjonalne, zwiększyć samoświadomość i utrzymać równowagę. To wszystko przyczynia się do skuteczniejszego i bardziej satysfakcjonującego efektu końcowego naszego procesu. Cena pierwszych 3 konsultacji wynosi 160 pln/50 min.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu pod numerem: +48 508 101 900

Może się zdarzyć, że będę w trakcie sesji i nie odbiorę telefonu.
Proszę o przesłanie wiadomości SMS.
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Online, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Coaching z Dariuszem Michalcem był pierwszym tego typu w moim życiu. Z każdym spotkaniem Dariusz otwierał kolejne drzwi w mojej głowie abym zrozumiał w którym miejscu jestem w jakim kierunku podążam i co muszę zrobić, aby osiągnąć cel jaki sobie wyznaczyłem „być kierownikiem z krwi i kości” Największym zdziwieniem dla mnie była forma i sposób w jaki Dariusz prowadził ze mną coaching. Nie było to nudne opowiadanie ciągnące się w nieskończoność, lecz wykonywanie zadań, podczas których sam zainteresowany, dochodził do własnych wniosków. Dzięki czemu szkolenie było bardzo interesujące i powodowało mnóstwo przemyśleń na temat funkcji kierownika, lidera, oraz osoby zarządzającej zespołem. Sam Dariusz jest osobą miłą i sympatyczną z dużym doświadczeniem biznesowym i psychologicznym. Dariusz Michalec z pewnością jest osobą godną polecania, coaching z nim to bardzo ciekawe doświadczenie. Gorąco polecam. Artur Proszek.
5 maja 2023 Artur - Kierownik
Bardzo dobry coach
Idąc do coacha wśród wielu myśli była obecna również taka, że być może będzie to strata czasu i pieniędzy. W rezultacie okazało się być wręcz przeciwnie! Już po 2 spotkaniach z Panem Darkiem doszłam do satysfakcjonujących mnie wniosków i podjęłam odpowiednie decyzje skutkujące życiowymi zmianami. Uważam, że bez coachowego wsparcia doszłabym do tych samych rezultatów, jednak zabrałoby mi to dużo więcej czasu, zdrowia i funduszy.
24 stycznia 2016 Ilona - Manager
Bardzo dobry coach
Współpracowałem z Darkiem przez ponad pół roku. I mogę z ręką na sercu polecić go jako bardzo dobrego coacha, a przy tym kogoś z kim można ciekawie i na wiele tematów porozmawiać. Bardzo odpowiadała mi forma coachingu i zastosowanych technik. Obecnie wiem, że cele, które sobie postawiłem, finalnie zostały, a może raczej ciągle są osiągane. Darek pomógł mi poukładać priorytety, zrozumieć lepiej moją hierarchię wartości i przekształcić ją nieco w stronę bardziej takiej, jakiej bym od siebie oczekiwał. Generalnie każda sesja dawała mi dużego wewnętrznego kopa i finalnie udało mi się poprawić elementy, które wcześniej mocno nie dawały mi spokoju. Darek, raz jeszcze wielkie dzięki. Polecam.
30 grudnia 2015 Bartek - Manager
Bardzo dobry coach
Ogromne zaangażowanie, wiedza psychologiczna i mądrość życiowa - te słowa chyba najtrafniej opisują osobę Pana Dariusza. Człowiek o ogromnej wiedzy, a jednocześnie niezwykle empatyczny. Dzięki jego wskazówkom i wplatanym w trakcie naszych rozmów trafnym cytatom, myślom i anegdotom udało mi się wyjść poza schemat oceniania zjawisk tylko z jednej perspektywy.
27 kwietnia 2015 Anna - Psycholog
Bardzo dobry coach
Pan Dariusz jest świetnym Coachem i bardzo życzliwym człowiekiem. Ma dużą klasę, a przy tym poczucie humoru. Rewelacyjnie prowadzi sesje pozwalając na odkrywanie ukrytych cech i blokad. Ze zrozumieniem podchodzi do problemów i z dużą łatwością pomaga w ich rozwiązywaniu. Potrafi być brutalnie szczery, choć tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Podczas naszych sesji świetnie się bawiłem, bardzo dużo odkrywałem i wiele się uczyłem. Każdemu, kto czuje potrzebę zmian polecam gorąco coaching z panem Dariuszem.
26 listopada 2014 Dawid - Prezes fundacji
Bardzo dobry coach
Spotkania z Panem Darkiem pozwolił mi na zmianę sposobu myślenia o życiu i możliwości osiągnięcia swoich celów. Dzięki trafnym pytaniom stawianym w trakcie sesji lepiej poznałem samego siebie a przede wszystkim przełamałem moje wewnętrzne opory, które hamowały mnie przed osiągnięciem sukcesu. Szczerze polecam pana coaching z panem Michalcem!
10 października 2014 Wojtek - kierownik
Bardzo dobry coach
Wnikliwość, inteligencja i życiowa mądrość. Każde spotkanie jest bardzo wartościowe, każde wnosi ciekawe spojrzenie na własne życie. Poza tym ogromna życzliwość wobec ludzi. Z pewnością Darek jest jednym z najbardziej profesjonalnych coachów, jakich spotkałem oraz jednym z ważniejszych ludzi w moim życiu.
23 grudnia 2013 Artur - Manager
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Szczęście się bierze z powtarzania
4 czerwca 2023
To stronniczy tekst z tezą, pochwała zdrowej rutyny i próba wyjaśnienia jednocześnie dlaczego tak wiele osób ma z nią problem. Z pośród różnych przyczyn jedna jest niewątpliwa i udowadnialna - praca mózgu. Ale o tym będzie za chwilę.
To było do przewidzenia - cztery, dość powszechnie występujące bariery w rozwoju
4 maja 2023
Nie wiem czy uwierzysz, ale czasem zgłasza się po poradę lub na coaching ktoś, kto szuka profesjonalnego potwierdzenia na bycie "beznadziejnym przypadkiem". Cokolwiek to dlań znaczy, nie jest nim.
O bezradności i jak z niej się wydobyć
27 kwietnia 2023
Bezradność to stan emocjonalny, który charakteryzuje się poczuciem braku kontroli, siły lub wpływu na sytuację lub zdarzenie. Osoby, które doświadczają bezradności, często czują się zdezorientowane, sfrustrowane, zniechęcone, a czasem nawet zdesperowane.