Jacek Jokś

Popularność: 731
Bardzo dobry coach (42)
Leadership&Executive Coach ICF MCC. Trener coachingu i coach w Grupie SET. Superwizor coachingu. Psychoterapeuta Gestalt w procesie szkolenia. +2500h przeprowadzonych coachingów indywidualnych. +1200h przeprowadzonych coachingów zespołowych/facylitacji. Edukuję coachów, wspieram w rozwoju i przezwyciężaniu trudności. Procesy rozwojowe prowadzę głównie dla menadżerów wyższego szczebla oraz przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywałem zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i w consultingu biznesowym, wspierając rozwój ludzi i biznesu. Każdego dnia spotykam na swojej drodze – podobnie jak Ty – wiele osób. Fascynują mnie ludzie, ich spojrzenie na świat, odrębność i wyjątkowość. To, co nadaje mojej pracy sens, to fakt, że stwarzam klientowi możliwość, by spotkali się z samym sobą. Takie działanie pomoże Ci przyjrzeć się Twojemu życiu – miejscu, w którym jesteś dziś oraz miejscu, do którego chcesz dotrzeć, stając się tym, kim chcesz. Oferuję współpracę w dwóch obszarach: - jako life coach zależy mi nie tylko na tym, abyś określił i osiągnął swój cel ale przede wszystkim, abyś miał okazję do przyjrzenia się sobie, swoim pragnieniom, zasobom i wartościom, - jako executive&leadership coach skupiam się na pracy z menadżerami i przedsiębiorcami nad rozwojem ich stylu przywódczego, kompetencji oraz biznesu, w czym pomaga mi zaplecze psychologiczne (Gestalt), doświadczenie trenerskie oraz praktyka w międzynarodowym koncernie, pogłębiająca moje spojrzenie i zrozumienie sytuacji klientów, rozwój organizacji czy ich zespołów. Prowadzę również sesje mentor-coachingowe pomagające w przygotowaniu do akredytacji na poziomie ACC oraz PCC. Pracuję jako superwizor, wspierając coachów w ich trudnościach i w rozwoju.
Kontakt
Tel: 781 898 567
https://www.linkedin.com/in/jacek-joks
https://grupaset.pl/portfolio-item/jacek-joks/
www.pomocnia-poznan.pl/jacek-joks/
Specjalizacje
Miasta
Grudziądz, Toruń, Łódź, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Akredytacja
Międzynarodowa akredytacja International Coach Federation na poziomie MCC.
Certyfikat
Prosci® Change Management Practitioner

Opinie

Bardzo dobry coach
Mogę polecić Jacka w 100%. To coach, który potrafi słuchać, można z nim porozmawiać na różne tematy. Atmosfera w trakcie spotkań jest bardzo sympatyczna. Zawsze każdą sesję kończyłam z uśmiechem, spokojna i pełna wiary w siebie. Jacek potrafi pomóc w osiągnięciu zamierzonego celu. To nie tylko świetny coach. Jest także bardzo dobrym psychologiem. Nigdy nie myślałam, że moje podejście do spraw zawodowych i prywatnych może tak się zmienić. Miło było widzieć i słyszeć, jak Jacek razem ze mną cieszył się, gdy opowiadałam mu o swoich planach, marzeniach. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w sesjach prowadzonych przez Jacka.
16 kwietnia 2024 Marta Soporowska-Hybza -
Bardzo dobry coach
Jacek jest wielkim profesjonalistą. Praca z nim była niesamowitą podróżą wgłąb siebie. Sposób wypowiedzi, aktywne słuchanie, perfekcyjne pytania, empatia i inteligencja emocjonalna Jacka jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam Jacka do każdego rodzaju pracy coachingowej. Jego wiedza, kompetencje i doświadczenie sprawiły że proces coachingowy przebiegł bardzo sprawnie, a korzyści z niego są namacalne i wciąż żywe.
14 marca 2024 Michał - Menedżer
Bardzo dobry coach
Znalazłem się w nieprzyjemnej sytuacji w życiu zawodowym, kiedy wykonywany zawód kompletnie przestał mnie satysfakcjonować. Nie widziałem wyjścia, przez co czułem się bardzo źle. W ciągu dosłownie dwóch spotkań Jacek pomógł mi zobaczyć kilka ważnych aspektów w moim charakterze i mojej osobowości, dzięki czemu teraz dużo lepiej rozumiem siebie, swoje cele i motywacje. Jeszcze raz dziękuję bardzo Jacku! Polecam z całego serca!
21 luty 2024 Igor - Samozatrudniony
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam pana Jacka. Zapewnia w pełni profesjonalne sesje zarówno online, jak i stacjonarnie :) Wystarczyło kilka, żeby udało mi się nakreślić potrzebny plan działania. Dziękuję za odbyte spotkania!
21 grudnia 2023 Anna - Terapeutka
Bardzo dobry coach
Pracowalismy razem kilka miesiecy w ramach programu Coachingowego, Jacek w sposob bardzo subtelny, wywazony, empatyczny wskazywal kierunek oraz zadawal bardzo celne pytania, dodatkowo motywujac mnie do dociekania i poszukiwania. Dzieki Jackowi odkrylem w sobie ogromne zasoby szczerosci, delikatnosci, uwaznosci...sluchania siebie po to aby byc nie tylko lepszym Liderem i szefem...ale po prostu lepszym i szczesliwszym Czlowiekiem. Dzieki Jackowi odkrylem,ze wszystkie te cechy drzemia we mnie..musze je tylko chciec wydobyc :) Jeszcze raz Dziekuje Ci Jacek za towarzyszenie mi w tej przygodzie!!
7 grudnia 2023 Filip - Dyrektor Biura
Bardzo dobry coach
To był bardzo dobrze spędzony czas! To moja pierwsza styczność z coachingiem i nie do końca wiedziałam czego mogę się spodziewać. Jacek płynnie przeprowadził mnie przez pierwsze sesje, sprawił że nie miałam problemu z otworzeniem się i rozmową o swoich zawodowych trudnościach. Kiedy podczas ostatniego spotkania podsumowałyśmy wszystkie nasze sesje, z dużym zaskoczeniem zobaczyłam ile pozmieniało się w moim myśleniu. Owszem wcześniej miałam świadomość wielu rzeczy, ale jednak tkwiłam w tym dalej bez znaczących zmian. Dzięki Jackowi udało mi się podjąć ważne decyzje i powoli zmieniać swoje myślenie i podejście. Jestem świadoma, że jeszcze wiele pracy przede mną i to dopiero początek, ale cieszę się, że w tych pierwszych krokach pomógł mi właśnie Jacek.
7 grudnia 2023 Paula - Kierownik
Bardzo dobry coach
Nie wiem czemu Jacek jest na stronie dobry coach..skoro jest doskonalym coachem
6 grudnia 2023 Filip - Dyrektor Biura
Bardzo dobry coach
Jacek to stuprocentowy profesjonalista realizujący swoje zadanie z pasją i pełnym zaangażowaniem. Podczas sesji tworzy świetną atmosferę pozwalająca na pełne porozumienie. Spotkania z Jackiem to wyczekiwane sesje pozwalające na poznawanie swoich obszarów do poprawy ale również posiadanych umiejętności i wartości. Dzięki swojemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego ze spotkań sprawia, że odbywają się one w przyjaznej i całkowicie otwartej atmosferze co sprawia, że proces coachingowy, który prowadzi Jacek jest skuteczny i efektywny. Ze swojej strony serdecznie dziękuję za "podróż", która pozwoliła mi zwrócić uwagę na obszary do poprawy. Wszystkim niezdecydowanym polecam spotkania z Jackiem i gwarantuję zadowolenie i satysfakcję. Jacek, powodzenia i tak trzymać !!!
19 listopada 2023 Robert - Zarządzający Obszarem
Bardzo dobry coach
To była moja pierwsza przygoda z coach, na pierwszym spotkaniu już wiedziałem że wybór Jacka był możliwym najlepszym wyborem. Sesje mogę podsumować jako idealne wspólne "flow" dzięki któremu Jacek tworzył przestrzeń do poznawania siebie, swoich słabości ale i silnych stron. Wypracowane metody/narzędzia do pracy nad sobą ale również relacjami z innymi towarzysza mi do dzisiaj i umacniają nie tylko w sferze zawodowej ale i codziennego życia. Nie ma problemu, zagadnienia którego nie da się z Jackiem przepracować. Polecam z pełną szczerością, szczególnie dla osób ceniących profesjonalizm i otwartość na obustronną współpracę.
4 listopada 2023 Michał - Kierownik
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Jackiem to coś, co pozostanie ze mną jeszcze na długi czas. Dobór pytań i zadań dodatkowych pomógł mi zrozumieć kim chcę być w przyszłości i jak być bardziej pewną siebie. Jacek ma niezwykłe wyczucie i takt, co czyni go świetnym coachem. Sesje wymagały wielu przemyśleń, wysiłku, ale już wiem, że było warto! Mam nadzieję, że jeszcze będę miała przyjemność porozmawiać z Jackiem!
2 listopada 2023 Anna - Accounting Manager
Bardzo dobry coach
Mogę z całą pewnością stwierdzić, że miałam PRZYJEMNOŚĆ pracować z Jackiem. Nie do końca wiedziałam czego mogę oczekiwać po takich spotkaniach, a nawet można powiedzieć, że podchodziłam do tego sceptycznie - co takie pogadanki mogą zmienić. Bagatelizując, stwierdziłam, że usłyszę co będę chciała usłyszeć... Jednak "nigdy nic nie usłyszałam" , tak naprawdę w trakcie spotkań z Jackiem znalazłam czas na rozmowę ze sobą. I to siebie miałam usłyszeć. Trafne, nienachalne pytania naprowadzały mnie na sedno sprawy, na rzeczywistą przyczynę moich odczuć, zachowań. Złapałam dystans, odróżniłam rzeczy ważne mojej uwagi i te, które nie są jej warte - poprawiłam swój komfort życia. Jacek posiada wysokie kompetencje coachingowe i nie tylko. Ciągle dba o swój rozwój. Poza tym doświadczenie bytowania z każdym z nas również poszerza jego horyzonty :) Ma bardzo interesujące portfolio. W czasie spotkań zawsze zaskakiwał mnie swoim spokojem. Polecam i mam nadzieje, że jeszcze będę miała okazję współpracować z Jackiem.
26 września 2023 Celina - Manager/ Automotive
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka jako coacha, również z uwagi na jego background terapeutyczny. Jacek jest bardzo profesjonalny, godny zaufania a przy tym miły i ciepły (co jak się okazało ma niebagatelne znaczenie). Jacek pomógł mi przejść dość trudny okres w życiu, uporządkować swoje podejście a w rezultacie znacząco poprawić jakość życia (asertywność). Polecam z całego serca.
18 lipca 2023 Katarzyna - radca prawny
Bardzo dobry coach
Jacek to świetny coach. Podczas naszej pracy był bardzo otwarty, godny zaufania oraz pomocny. Ułatwiło to otwarcie się i szczerą rozmowę. Jacek jest osobą, która słucha i jest realnie zainteresowana drugą stroną. Pozwoliło to na łatwą identyfikację obszarów do przepracowania oraz konstruktywną rozmowę, która pozwoliła mi poznać mi samego siebie lepiej. Polecam Jacka z całego serca!
11 lipca 2023 Bartosz Sułecki -
Bardzo dobry coach
Jacek to prawdziwy profesjonalista – słuchający, otwarty i skupiony na człowieku. Wyjątkowo trafnie wyciąga wnioski oraz całkowicie podąża za tematem rozmowy. Potrafi świetnie motywować w rozumieniu zmiany własnych nawyków. Dzięki Jackowi odkryłem nowy potencjał rozwojowy, który jestem przekonany, że będzie jednym z kluczowych elementów rozwojowych. Zdecydowanie polecam.
6 lipca 2023 michal - sprzedaż
Bardzo dobry coach
Jacek to profesjonalista w swojej dziedzinie a zarazem pozytywny, empatyczny człowiek. Czas spędzony w ramach Coach Hub był dla mnie ciekawym i rozwijającym doświadczeniem. Jacek stworzył przestrzeń, w której mogłam swobodnie pracować sama ze sobą. Polecam z całego serca!
26 czerwca 2023 Katarzyna Woźnicka - Team Leader
Bardzo dobry coach
Jacek wspierał mnie podczas 2 letniego programu All for Innovators. Już podczas spotkania INTRO gdzie poznałem moich wszystkich mentorów, zwrócił na siebie moją uwagę. Pomyślałem sobie: "O! Chciałbym aby ten gość został moim Coachem" (pomyślałem o tym nie znając Jacka i nie wiedząc jeszcze, że to właśnie Jacek będzie pełnił taką rolę). Jacek jest Coachem w swoim spojrzeniu, sposobie bycia oraz komunikacji. Jest urodzony by pełnić rolę osoby, która będzie wspierała Ciebie w chwilach euforii, ale i w tych trudniejszych momentach, które na pewno pojawią się na Twojej biznesowej drodze. Potrafi podnieść na duchu, ale i też docenić co osiągnąłeś do tej pory. Zawsze przygotowany: robi notatki i aktywnie z nimi się zapoznaje by przygotować się do kolejnej sesji z Tobą. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy, by zrealizować swój projekt - projekt się nie zrealizuje sam (nawet przy wsparciu Jacka). Natomiast jeśli jesteś gotowy i masz potrzebne zasoby by zrealizować swój projekt, obecność Jacka będzie bardzo pomocna. Polecam!
23 czerwca 2023 Michał - Designer
Bardzo dobry coach
Jacek jest niezwykle ciepłą, empatyczną i wyważoną osobą, która przeprowadziła mnie przez procesy budowania świadomości tego co robię w firmie, ale co ważniejsze, we mnie. Spotkania z nim były zawsze wartościowe i zawsze za szybko się kończyły :), ale nie pozostawałam bez rozwiązania tematu nad którym pracowaliśmy. Jeżeli szukasz kogoś, kto "ogarnie" Twój chaos, a przynajmniej podpowie na które półki go rozłożyć, to jest właściwy trop.
16 czerwca 2023 Iza - Przedsiębiorczyni, Projektantka
Bardzo dobry coach
Do Jacka trafiłem w ciekawym momencie rozwoju siebie i firmy. Na naszych spotkaniach dzięki Jackowi poukładałem wiele rzeczy, które teraz profitują zarówno osobiście jak i zawodowo. Jacek jest przede wszystkim PROFESIONALISTĄ, zawsze przygotowanym do spotkania, zaangażowanym, i zadającym właściwe pytania. Rozmowa z Nim wnosiła zawsze coś nowego i wartościowego. Wszystko to złożyło się na efekt, którego nawet ja się nie spodziewałem. Jacek! dzięki, praca z Tobą to przyjemność.
11 maja 2023 Filip - Manager
Bardzo dobry coach
Jacek to bardzo empatyczny, doświadczony coach. Bardzo cenię sobie Jego profesjonalizm, takt, wysoką kulturę osobistą. Podczas spotkań tworzy swobodną atmosferę, opartą na jasnych i przejrzystych zasadach współpracy. Zadając wnikliwe pytania oraz uważnie słuchając odpowiedzi, motywuje do własnej, wytężonej pracy. Warto odrobić te zadania. Szczerze polecam.
4 maja 2023 Wojtek - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam serdecznie Jacka jako coacha. Miałam przyjemność rozwijać swoje kompetencje na warsztatach w ramach programu inkubacyjnego w Concordia Design. Przyjazna atmosfera oparta na szacunku i zaufaniu pozwoliła na wypracowanie strategicznych celów dla naszego projektu oraz rozwinąć kompetencje personalne i interpersonalne. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza Jacka pozwalają na wypracowanie świetnych rezultatów.
29 kwietnia 2023 Julia - Architekt
Bardzo dobry coach
Był to dla mnie pierwszy kontakt z Coachem przy okazji działania w programie inkubacyjnym w Concordia Design. Jacek jest niezwykle skuteczny i rozwijający. Łatwo i swobodnie wchodzi w relację, która pozwala się otworzyć, wzbudzić zaufanie i pozwala spojrzeć na różne problemy w zupełnie inny sposób, znaleść najwłaściwsze rozwiązanie. Bardzo lubiłem te spotkania i z ręką na sercu mogę Jacka polecić! Jeszcze raz dziękuję.
27 kwietnia 2023 Przemysław - fizjoterapeuta
Bardzo dobry coach
Jacek to osoba, która w naturalny sposób sprawia, że czujesz się swobodnie. Jest empatyczny ale jednocześnie zachęcający do zadania sobie odpowiednich pytań i znalezienia własnych odpowiedzi. Sesje z Jackiem otwierają oczy. Jest on doskonałym towarzyszem w podróży do samopoznania. Szczerze polecam!
9 listopada 2022 Anna - CGO
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka jako bardzo dobrego coacha. Miałam przyjemność pracować a Jackiem nad celami, które pomogły mi osiągnąć większy potencjał i zapanować nad pewnymi nawykami. Atmosfera podczas spotkań była bardzo otwarta i przyjazna, więc z całego serca polecam!
3 listopada 2022 Edyta - CCSO
Bardzo dobry coach
Jacek jest profesjonalistą a za razem ma się wrażenie, że przyjacielem. Trafiłam do niego z polecenia i pozostanę wdzięczna za jego pomoc dozgonnie. Po latach odbijania się od różnych pomysłów związanych z tym co w życiu robić dzięki jego pytaniom i wiedzy "wskoczyłam" na swoja własną drogę. Wiele rzeczy mi się wyjaśniło, wiele się zmieniło. przestałam się z wieloma rzeczami borykać. Jacek jest kimś kto godnie reprezentuje ten fach. Na sesjach ma się poczucie, że można powiedzieć o wszystkim i ze jest się akceptowanym za to jakim się jest. To duża wartość. Polecam go z całego serca.
14 października 2022 Marta - właścicielka firmy/lektor angielskiego
Bardzo dobry coach
Jacek to doskonały Coach i Trener. Pierwszy kontakt z Jackiem miałem w Szkole Trenerów Akademii SET. Jacek był wtedy uczestnikiem. Już po pierwszych zajęciach okazało się, że Jacek będzie doskonale pasował do zespołu Grupy SET. Dzisiaj Jacek prowadzi dla nas zajęcia w Szkole Coachów Akademii SET robiąc naprawdę dobrą robotę. Dodatkowo Jacek aktywnie angażuje się w podnoszenie jakości w Szkole Coachów dzieląc się pomysłami, aktualnymi wiadomościami ze świata coachingu. Osobiście liczę na długotrwałą i co najmniej tak owocną jak do tej pory współpracę!
30 września 2022 Marcin - Dyrektor operacyjny w Grupia SET
Bardzo dobry coach
Jacka spotkałam w odpowiedim czasie i fajnym miejscu. Wspierał mnie w trudnym czasie i przy podejmowaniu bardzo trudnych decyzji. Jest uważny, skoncentrowany na rozmówcy, odpowiednim prowadzeniem rozmowy i właściwymii pytaniami kieruje uwagę w TYM kierunku. Bardzo mi pomógł. Polecam, z mojej perspektywy oprócz tego, że jest świetnym coachem, jest też świetnym człowiekiem.
27 lipca 2022 Mariola - Managing Director
Bardzo dobry coach
Współpraca z Jackiem było dla mnie bardzo ciekawym i przyjemnym nowym doświadczeniem, które bardzo szybko przyniosło mi realna wartość. Byłem w stanie skutecznie pozbyć się kompleksów, które mi dolegały od dekady. Jacek potrafi zadawać takie pytania, które mi nigdy nie przychodziły do głowy a propos mnie, moich potrzeb, mojej percepcji rzeczywistości, że każda sesja była świeżym odkrywaniem nowych perspektyw na mnie i moje problemy. Sama świadomość, że można podchodzić do tematów z zupełnie innej strony w dużej mierze nasuwa wcześniej niewidziane rozwiązania. Bardzo ciekawe doświadczenie. Ale również bardzo oczyszczające, dlatego, że pozwoliło mi to na zrzucenie dużej części obciążenia psychicznego z barków. Dodatkowo, Jacek jest osobą niesamowicie ciepłą, otwartą i nieoceniającą, co pozwala na zbudowanie zaufania i bardzo szybkie otwarcie się na sesjach. W skrócie, dzięki Jackowi, byłem w stanie odkryć siebie co bardzo ułatwiło mi na zaadresowanie mojego głównego problemu coachingowego.
19 lipca 2022 Tomasz - IT Project Manager
Bardzo dobry coach
Serdecznie polecam Jacka jako przewodnika w ramach procesu coachingowego. Profesjonalizm, zaangażowanie i pełne oddanie podczas sesji to tylko kilka z określeń które charakteryzują jego pracę. Bardzo doceniam skrupulatność i uważność, cechy które towarzyszyły w ramach każdego spotkania. Niezwykle cenie sobie przestrzeń jaką stworzył do intensywnej pracy rozwojowej, której się w ogóle nie spodziewałam.
18 lipca 2022 Paulina - Kierownik
Bardzo dobry coach
To był bardzo dobry czas, Jacek jest świetnym coachem uważny, skupiony jest ogromnym wsparciem. Pomógł mi poukładać i zrozumieć rzeczy których wcześniej nie widziałam. To niesamowite jak kilka spotkań potrafi zmienić nas samych
23 czerwca 2022 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Podchodziłam do coachingu bardzo sceptycznie. Jednak dziś muszę przyznać , że nasze spotkania pozwoliły mi spojrzeć na pewne sprawy z nieco innej perspektywy, pozwoliły mi zdobyć większą świadomość siebie. Po raz pierwszy od dłuższego czasu wiem gdzie chcę dojść i dlaczego właśnie tam idę, a jeśli się zgubię po drodze - to wiem , że mogę zawsze liczyć na Jacka. Polecam wszystkim.
21 czerwca 2022 Aneta - Manager
Bardzo dobry coach
Nasze drogi zetknęły się w trakcie indywidualnego coachingu managerskiego ukierunkowanego na wzmocnienie kompetencji personalnych. Przed pierwszym spotkaniem podchodziłem do całego procesu bardzo sceptycznie, uważając, że coaching nie spowoduje oczekiwanych zmian. Jednak wielkie było moje zdumienie, że już w trakcie początkowych spotkań tak wiele się wydarzyło. Wszystkie spotkania prowadzone były w skupieniu, otwartości, bez nuty fałszu. Rozmowy czasem wydawały się dziwne, jakbym sam rozmawiał ze sobą. Często odpowiedzi, które dostawałem okazywały się cytatami z moich wcześniejszych wypowiedzi. Pytania które dostawałem sięgały głęboko we mnie i mimo, że prosiłem o jakieś techniki czy narzędzia samorozwoju, okazały się one niepotrzebne. Wszystkie zmiany zostały poprzez odpowiednie pokierowanie dialogu i wprowadzone bezpośrednio na spotkaniach. Niejednokrotnie celne pytanie Jacka otwierało kolejne pokłady wspomnień i reakcji, które w wyniku inicjowały zmiany w podejściu do problemów zawodowych. Widać w Jacku wielkie doświadczenie w prowadzeniu takich rozmów. Po zakończeniu całej serii spotkań zmiany w podejściu do ludzi są wyraźnie zauważalne i poprawiają jakość nie tylko w życiu zawodowym ale i osobistym. Co więcej na zakończenie wypracowaliśmy wspólnie techniki pomagające w dalszym rozwoju.
18 czerwca 2022 Tomasz - Manager
Bardzo dobry coach
Jacek to doświadczony i świadomy coach oraz superwizor, którego cechuje odwaga i dojrzałość w pracy z Klientem. Posiada wysokie kompetencje coachingowe, które są niezbędne i jednocześnie wspierające na ścieżce pełnienia roli jako superwizor. Sposób prowadzenia sesji superwizyjnych przez Jacka a także poziom etyczny potwierdzają zgodność z wymogami określonymi przez Izbę Coachingu. Serdecznie polecam pracę z Jackiem zarówno jako coachem, jak i superwizorem. Katarzyna Dujanowicz - ICF MCC, akredytowany superwizor IC
20 stycznia 2022 Katarzyna Dujanowicz - superwizor, coach
Bardzo dobry coach
Jeśli coaching kojarzy Ci się z rozmowami o niczym, to znaczy, że nie trafiłeś/aś do Jacka. Miałam okazję współprowadzić z Jackiem procesy i warsztaty, gdzie niezwykle pomocne okazały się jego kompetencje ludzkie. Zawsze sięgał, po niestandardowe ćwiczenia i pytania, aby nie tworzyć "powierzchownych" rozwiązań. Wielokrotnie przy podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych korzystałam z jego kompetencji, jako coacha - zawsze potrafił mnie przeprowadzić przez zmianę i poukładać "nieczesane" myśli. To coach z sercem, mądrością i poczuciem humoru oraz dystansem do siebie samego.
17 października 2021 Kasia - HR/EB Expert
Bardzo dobry coach
Do Jacka trafiłam by popracować nad pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Nasza ciężka praca sprawiła ze dokonałam wielu zmian w życiu osobistym jak zawodowym. Nie spodziewałam się że te pare miesięcy współpracy wpłyną tak pozytywnie na moje życie, jestem przekonana ze Jacek wie co robi, będę mu zawsze wdzięczna za wysiłek, przygotowanie i serdeczność na każdej sesji stacjonarnej jak i online. Polecam z całego serca !
13 października 2021 Agnieszka - Administracja
Bardzo dobry coach
Miałem ogromną przyjemność pracować z Jackiem na polu coachingu - wprowadzał mnie w ten świat z Grupą SET, towarzyszył mi w moich procesach coachingowych, do niego udawałem się po superwizję z procesami, które ja prowadziłem. Nie umiem wyobrazić sobie lepszego wsparcia niż to, które otrzymałem od Jacka. Jego uważność na drugą osobę, jego niesamowita wręcz intuicja, głęboka wiedza i prosta, ludzka życzliwość - na spotkaniach z Jackiem dzieje się magia. Całościowe spojrzenie, umiejętność "łączenia kropek", celne pytania i nienarzucająca, wspierająca obecność na każdym etapie - z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie byłbym tu gdzie jestem, gdyby nie wsparcie Jacka.
5 października 2021 Andrzej - Manager
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam wsparcie coachingowe Jacka każdemu, kto szuka osoby z prawdziwym powołaniem. Każde spotkanie było dla mnie niezwykle odkrywcze odnośnie mnie samej i co ciekawe, odkrywałam u siebie różne "moce" tylko ja, bo on już to jakby wiedział/widział wcześniej, zadając odpowiednie pytania. Wiem, że na tym to polega, ale jak to w życiu lekarz, nauczyciel czy ksiądz - jeden dobry, drugi nie. Tutaj mówimy o coachu przez duże C. I kropka.
1 października 2021 Alicja - Manager
Bardzo dobry coach
Praca z Jackiem to sama przyjemność połączona z wymiernymi efektami jakich nie spodziewałem się przed rozpoczęciem procesu coachingu. Przyjrzałem się głębiej swojej osobie co pozwoliło mi zdefiniować obszar do rozwoju nad którym zdecydowałem się pracować, aby być lepszym managerem. Różnorodność narzędzi o jakie zadbał Jacek pozwoliły mi uświadomić sobie jakie wartości są dla mnie kluczowe, a tym samym stanowią fundament na którym buduję swoją markę. Podejście Jacka do klienta to pełen profesjonalizm. Szacunek, dyskrecja, zaangażowanie i można tak wymieniać...a to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
26 września 2021 Mariusz - R&D Manager
Bardzo dobry coach
Szukanie profesjonalnego coachingu, wartościowych sesji, indywidualnego podejścia jest dla każdego z nas ważne. W tym wymiarze zdecydowanie polecam Jacka, który jest profesjonalistą i z ogromnym zaangażowaniem i determinacją wesprze Cię w pracy nad sobą i doprowadzi do osiągnięcia wyznaczonych celów.
5 września 2021 Karolina - Koordynator projektów
Bardzo dobry coach
Zapisałam się na kurs z Jackiem kompletnie nie wiedząc czego mogę oczekiwać. Na pewno nie sądziłam, że to ja będę mówiła przez większą część czasu. Jacek pomógł mi dostrzec siebie w roli leadera, co znacznie poszerzyło moją perspektywę i pozwoliło mi na świadome używanie większej ilości narzędzi oraz na doskonalenie się w tej roli. Dodatkowym atutem tych spotkań jest to, że Jacek od 1 spotkania nauczył mnie jak sama mogę pracować nad samodoskonaleniem, czy radzeniem sobie z nowymi problemami. Miło też było widzieć, że Jackowi autentycznie zależy na tym, aby pomóc i to pomóc jak najlepiej, w sposób całkowicie dopasowany do moich potrzeb.
31 sierpnia 2021 Karina - Menedżer Rekrutacji
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka z całego serca. Jest osobą niezwykle profesjonalną, potrafi zadawać niezwykle trafne i celne pytania, dzięki którym mogłam wyjść ze swojej strefy komfortu oraz poszerzyć swoją perspektywę. Bardzo doceniam warsztat pracy Jacka oraz to, ze wciąż poszerza swoje kompetencje. Sesjom coachingowym oraz superwizjom, w których miałam przyjemność uczestniczyć towarzyszyła ogromna doza szacunku oraz empatii. Marzę o większej liczbie tak profesjonalnych osób w tym fachu, wtedy świat będzie lepszy.
31 sierpnia 2021 Magdalena - HR Manager
Bardzo dobry coach
Warto się zdecydować, ja znacznie poprawiłem jakość życia. Trafiłem z polecenia, z zamiarem poprawy typowych „pracowych” tematów : systematyczność, robienia rzeczy istotnych dla mnie a nie pilnych dla innych itp. Podczas spotkań wyszły tematy, których wcześniej nie widziałem, można złapać dystans do dotychczasowego myślenia. Warto zidentyfikować, co jest naprawdę ważne - będzie to motorem zmian, pewności i spokoju w działaniu.
25 kwietnia 2021 Piotr - Księgowy / Podatki
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka jako profesjonalnego coacha. Zachęca klienta do zajrzenia w głąb siebie, aby dzięki temu skuteczniej realizował swoje cele.
12 września 2018 Michał - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Coaching w oparciu o podejście Gestalt
18 czerwca 2022
Zapewne każdy z nas ma w swoim życiu doświadczenie płynięcia – łódką, kajakiem, statkiem, promem. Przywołaj swoje wspomnienie, które odnosi się właśnie do bycia w podróży, w podróży po wodzie. I jeżeli myślisz, że skoro to tekst na temat coachingu, to pewnie zaraz pojawią się takie hasła jak cel, zasoby, że ważna jest droga albo że ważne jest w tej drodze wiedzieć dokąd, to chce Ci powiedzieć, że dziś będzie inaczej. Teraz. Tu. Zapraszam Cię do tego, byś znów przywołał obraz swojej podróży, tej na wodzie. Woda w tej opowieści ma szczególne znaczenie. Bo zbiornik wodny, po którym płyniesz jest jakąś całością, do której krople wody dopływają, z której krople odpływają, krople, które parują i te, które spadają z chmur. Wyobraź sobie, że płyniesz po jeziorze. Płyniesz spokojnie, napawasz się chwilą. Powoli w oddali rysuje się niewyraźny kształt, zlewa się z błękitem nieba. Po pewnym czasie dopływasz i nagle orientujesz się, że wpływasz na znacznie większy akwen wodny. Być może jest to morze. Nie wiesz. Wiesz jednak, że wpływasz na nowy obszar, który jednocześnie nadal jest tą samą wodą. I płyniesz dalej. Czujesz przepływ? Emocje? Wrażenie z ciała?
Profesjonalny coach – czyli właściwie jaki?
9 sierpnia 2021
Pracując superwizyjnie z coachami coraz częstszym zagadnieniem, które pojawia się podczas sesji, jest profesjonalizacja. Coachowie – w tym także ja sam – szukają odpowiedzi na pytania takie jak: „co to znaczy być profesjonalistą?”, „jak stać się profesjonalnym?”, „czy to, że posiadam międzynarodową akredytację rzeczywiście oddaje mój profesjonalizm?
Do czego coachowi może przydać się wiedza z zakresu psychoterapii?
9 sierpnia 2021
Zajmując się edukacją przyszłych coachów oraz superwizją zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych, zauważyłem pewien trend dotyczący zagadnienia coachingu. Szczególnie Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w obszarach wsparcia w rozwoju, zainteresowani są głównie modelami, strukturami i narzędziami. To, co robią, ma działać szybko, efektywnie no i (a jakże!) efektownie. Ma iskrzyć. Ma się dziać magia
Safety first. O tym, jak wzmacniać managerów w niełatwych dla nich czasach.
9 sierpnia 2021
O tym, jak wspierać biznes w przechodzeniu przez kryzys z uwzględnieniem rozwoju kadry managerskiej.
O rozwoju nie tylko innych ale także własnym cz. 2
9 sierpnia 2021
Kiedy ponad rok temu pisałem o różnych formach wsparcia coacha w rozwoju, skupiłem się przede wszystkim na mentor-coachingu. Widząc coraz większą potrzebę superwizji wśród coachów (ale także i rosnące zainteresowanie), postanowiłem napisać drugą część artykuł
Myśli, emocje i zachowania – czyli jaką właściwie przyjmuję postawę?
9 sierpnia 2021
Zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność dobrze opisują kontekst, w którym dziś funkcjonujemy. Dotyczy on tego, co zewnętrzne, na co nie mamy bezpośredniego wpływu. To, na co jako ludzie na pewno mamy wpływ i co zależy od nas samych, to sposób patrzenia na świat, jak go postrzegamy, co o nim myślimy
Zmienić pracę czy zmieniać w pracy?
9 sierpnia 2021
Jak donosi Forbes, Polki i Polacy stają się coraz odważniejsi w podejmowaniu decyzji o zmianie pracy. Pielęgnowane przez pokolenia przekonanie o jednej pracy przez całe życie odchodzi do lamusa, zastępuje je dynamizm, odwaga oraz szeroka rozumiana potrzeba zmiany. Nim zdecydujemy, warto jednak na chwilę się zatrzymać i pomyśleć zarówno o prawdziwych powodach, dla których obecne miejsce czy zadania zdają się być niesatysfakcjonujące, jak i o tym, czy to o zmianę pracy tak naprawdę chodzi
Gnothi seauton – poznaj samego siebie
9 sierpnia 2021
W środowisku coachów, trenerów, terapeutów usłyszeć czasem można stwierdzenie, że coaching to taki złodziej, który z różnych dziedzin podkrada pasujące do niego elementy. I chyba trudno się z tym poglądem nie zgodzić. Wszak coaching czerpie z różnych nurtów terapii, czerpie z neurobiologii, z nauk społecznych, z nauk Wschodu, sięga również do sportu. W rozważaniach na temat coachingu zwykle wspomina się – choć nie specjalnie dogłębnie – jaki związek ma z filozofią, szczególnie starożyW środowisku coachów, trenerów, terapeutów usłyszeć czasem można stwierdzenie, że coaching to taki złodziej, który z różnych dziedzin podkrada pasujące do niego elementy. I chyba trudno się z tym poglądem nie zgodzić. Wszak coaching czerpie z różnych nurtów terapii, czerpie z neurobiologii, z nauk społecznych, z nauk Wschodu, sięga również do sportu. W rozważaniach na temat coachingu zwykle wspomina się – choć nie specjalnie dogłębnie – jaki związek ma z filozofią, szczególnie starożytną.
Mentor-coaching jako wyraz dbania o profesjonalizm pracy coacha
9 sierpnia 2021
Osoby, pracujące w tzw. zawodach pomocowych czy rozwojowych często należą do grupy, lubiącej zdobywać nową wiedzę. Całe szczęście, gdyż wspierając innych nie należy zapomnieć o wspieraniu siebie oraz doskonaleniu własnego warsztatu pracy. W myśl maksymy „człowiek uczy się przez całe życie” warto rozsądnie wybierać z możliwości, które oferuje rynek. Jedną z nich jest mentor-coaching dedykowany grupie zawodowej coachów.
Pozytywne „efekty uboczne” coachingu
9 sierpnia 2021
Po indywidualny proces rozwojowy sięga dziś coraz więcej osób. Wynika to nie tylko z oczekiwań, które stawia nam coraz szybciej pędzący świat, ale także z czysto ludzkiej – wewnętrznej – potrzeby zatrzymania się, zastanowienia się, wzięcia spokojnego oddechu. Bo przecież już za moment wracamy do codziennego biegu, biegu nierzadko z przeszkodam