Jacek Jokś

Popularność: 324
Bardzo dobry coach (10)
Coach ICF PCC. Trener coachingu i coach w Grupie SET. Superwizor coachingu. +1600h przeprowadzonych coachingów indywidualnych. +1000h przeprowadzonych coachingów zespołowych/facylitacji. Edukuję coachów, wspieram w rozwoju i przezwyciężaniu trudności. Procesy rozwojowe prowadzę głównie dla menadżerów wyższego szczebla oraz przedsiębiorców. Doświadczenie zdobywałem zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i w consultingu biznesowym, wspierając rozwój ludzi i biznesu. Każdego dnia spotykam na swojej drodze – podobnie jak Ty – wiele osób. Fascynują mnie ludzie, ich spojrzenie na świat, odrębność i wyjątkowość. To, co nadaje mojej pracy sens, to fakt, że stwarzam klientowi możliwość, by spotkali się z samym sobą. Takie działanie pomoże Ci przyjrzeć się Twojemu życiu – miejscu, w którym jesteś dziś oraz miejscu, do którego chcesz dotrzeć, stając się tym, kim chcesz. Oferuję współpracę w dwóch obszarach: - jako life coach zależy mi nie tylko na tym, abyś określił i osiągnął swój cel ale przede wszystkim, abyś miał okazję do przyjrzenia się sobie, swoim pragnieniom, zasobom i wartościom, - jako business coach skupiam się na pracy z menadżerami i przedsiębiorcami nad rozwojem ich kompetencji i biznesu, w czym pomaga mi doświadczenie trenerskie oraz praktyka w międzynarodowym koncernie, pogłębiająca moje spojrzenie i zrozumienie sytuacji klientów, rozwój organizacji czy ich zespołów. Prowadzę również sesje mentor-coachingowe pomagające w przygotowaniu do akredytacji na poziomie ACC oraz PCC. Pracuję jako superwizor, wspierając coachów w ich trudnościach i w rozwoju.
Kontakt
Tel: 781 898 567
https://grupaset.pl/portfolio-item/jacek-joks/
Specjalizacje
Miasta
Grudziądz, Toruń, Łódź, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawa, Poznań,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Certyfikat
Prosci® Change Management Practitioner
Akredytacja
Międzynarodowa akredytacja International Coach Federation na poziomie PCC.

Opinie

Bardzo dobry coach
Jeśli coaching kojarzy Ci się z rozmowami o niczym, to znaczy, że nie trafiłeś/aś do Jacka. Miałam okazję współprowadzić z Jackiem procesy i warsztaty, gdzie niezwykle pomocne okazały się jego kompetencje ludzkie. Zawsze sięgał, po niestandardowe ćwiczenia i pytania, aby nie tworzyć "powierzchownych" rozwiązań. Wielokrotnie przy podejmowaniu ważnych decyzji zawodowych korzystałam z jego kompetencji, jako coacha - zawsze potrafił mnie przeprowadzić przez zmianę i poukładać "nieczesane" myśli. To coach z sercem, mądrością i poczuciem humoru oraz dystansem do siebie samego.
17 października 2021 Kasia - HR/EB Expert
Bardzo dobry coach
Do Jacka trafiłam by popracować nad pewnością siebie i wiarą we własne możliwości. Nasza ciężka praca sprawiła ze dokonałam wielu zmian w życiu osobistym jak zawodowym. Nie spodziewałam się że te pare miesięcy współpracy wpłyną tak pozytywnie na moje życie, jestem przekonana ze Jacek wie co robi, będę mu zawsze wdzięczna za wysiłek, przygotowanie i serdeczność na każdej sesji stacjonarnej jak i online. Polecam z całego serca !
13 października 2021 Agnieszka - Administracja
Bardzo dobry coach
Miałem ogromną przyjemność pracować z Jackiem na polu coachingu - wprowadzał mnie w ten świat z Grupą SET, towarzyszył mi w moich procesach coachingowych, do niego udawałem się po superwizję z procesami, które ja prowadziłem. Nie umiem wyobrazić sobie lepszego wsparcia niż to, które otrzymałem od Jacka. Jego uważność na drugą osobę, jego niesamowita wręcz intuicja, głęboka wiedza i prosta, ludzka życzliwość - na spotkaniach z Jackiem dzieje się magia. Całościowe spojrzenie, umiejętność "łączenia kropek", celne pytania i nienarzucająca, wspierająca obecność na każdym etapie - z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie byłbym tu gdzie jestem, gdyby nie wsparcie Jacka.
5 października 2021 Andrzej - Manager
Bardzo dobry coach
Z całego serca polecam wsparcie coachingowe Jacka każdemu, kto szuka osoby z prawdziwym powołaniem. Każde spotkanie było dla mnie niezwykle odkrywcze odnośnie mnie samej i co ciekawe, odkrywałam u siebie różne "moce" tylko ja, bo on już to jakby wiedział/widział wcześniej, zadając odpowiednie pytania. Wiem, że na tym to polega, ale jak to w życiu lekarz, nauczyciel czy ksiądz - jeden dobry, drugi nie. Tutaj mówimy o coachu przez duże C. I kropka.
1 października 2021 Alicja - Manager
Bardzo dobry coach
Praca z Jackiem to sama przyjemność połączona z wymiernymi efektami jakich nie spodziewałem się przed rozpoczęciem procesu coachingu. Przyjrzałem się głębiej swojej osobie co pozwoliło mi zdefiniować obszar do rozwoju nad którym zdecydowałem się pracować, aby być lepszym managerem. Różnorodność narzędzi o jakie zadbał Jacek pozwoliły mi uświadomić sobie jakie wartości są dla mnie kluczowe, a tym samym stanowią fundament na którym buduję swoją markę. Podejście Jacka do klienta to pełen profesjonalizm. Szacunek, dyskrecja, zaangażowanie i można tak wymieniać...a to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Zdecydowanie polecam.
26 września 2021 Mariusz - R&D Manager
Bardzo dobry coach
Szukanie profesjonalnego coachingu, wartościowych sesji, indywidualnego podejścia jest dla każdego z nas ważne. W tym wymiarze zdecydowanie polecam Jacka, który jest profesjonalistą i z ogromnym zaangażowaniem i determinacją wesprze Cię w pracy nad sobą i doprowadzi do osiągnięcia wyznaczonych celów.
5 września 2021 Karolina - Koordynator projektów
Bardzo dobry coach
Zapisałam się na kurs z Jackiem kompletnie nie wiedząc czego mogę oczekiwać. Na pewno nie sądziłam, że to ja będę mówiła przez większą część czasu. Jacek pomógł mi dostrzec siebie w roli leadera, co znacznie poszerzyło moją perspektywę i pozwoliło mi na świadome używanie większej ilości narzędzi oraz na doskonalenie się w tej roli. Dodatkowym atutem tych spotkań jest to, że Jacek od 1 spotkania nauczył mnie jak sama mogę pracować nad samodoskonaleniem, czy radzeniem sobie z nowymi problemami. Miło też było widzieć, że Jackowi autentycznie zależy na tym, aby pomóc i to pomóc jak najlepiej, w sposób całkowicie dopasowany do moich potrzeb.
31 sierpnia 2021 Karina - Menedżer Rekrutacji
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka z całego serca. Jest osobą niezwykle profesjonalną, potrafi zadawać niezwykle trafne i celne pytania, dzięki którym mogłam wyjść ze swojej strefy komfortu oraz poszerzyć swoją perspektywę. Bardzo doceniam warsztat pracy Jacka oraz to, ze wciąż poszerza swoje kompetencje. Sesjom coachingowym oraz superwizjom, w których miałam przyjemność uczestniczyć towarzyszyła ogromna doza szacunku oraz empatii. Marzę o większej liczbie tak profesjonalnych osób w tym fachu, wtedy świat będzie lepszy.
31 sierpnia 2021 Magdalena - HR Manager
Bardzo dobry coach
Warto się zdecydować, ja znacznie poprawiłem jakość życia. Trafiłem z polecenia, z zamiarem poprawy typowych „pracowych” tematów : systematyczność, robienia rzeczy istotnych dla mnie a nie pilnych dla innych itp. Podczas spotkań wyszły tematy, których wcześniej nie widziałem, można złapać dystans do dotychczasowego myślenia. Warto zidentyfikować, co jest naprawdę ważne - będzie to motorem zmian, pewności i spokoju w działaniu.
25 kwietnia 2021 Piotr - Księgowy / Podatki
Bardzo dobry coach
Polecam Jacka jako profesjonalnego coacha. Zachęca klienta do zajrzenia w głąb siebie, aby dzięki temu skuteczniej realizował swoje cele.
12 września 2018 Michał - Trener
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Profesjonalny coach – czyli właściwie jaki?
9 sierpnia 2021
Pracując superwizyjnie z coachami coraz częstszym zagadnieniem, które pojawia się podczas sesji, jest profesjonalizacja. Coachowie – w tym także ja sam – szukają odpowiedzi na pytania takie jak: „co to znaczy być profesjonalistą?”, „jak stać się profesjonalnym?”, „czy to, że posiadam międzynarodową akredytację rzeczywiście oddaje mój profesjonalizm?
Do czego coachowi może przydać się wiedza z zakresu psychoterapii?
9 sierpnia 2021
Zajmując się edukacją przyszłych coachów oraz superwizją zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych, zauważyłem pewien trend dotyczący zagadnienia coachingu. Szczególnie Ci, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w obszarach wsparcia w rozwoju, zainteresowani są głównie modelami, strukturami i narzędziami. To, co robią, ma działać szybko, efektywnie no i (a jakże!) efektownie. Ma iskrzyć. Ma się dziać magia
Safety first. O tym, jak wzmacniać managerów w niełatwych dla nich czasach.
9 sierpnia 2021
O tym, jak wspierać biznes w przechodzeniu przez kryzys z uwzględnieniem rozwoju kadry managerskiej.
O rozwoju nie tylko innych ale także własnym cz. 2
9 sierpnia 2021
Kiedy ponad rok temu pisałem o różnych formach wsparcia coacha w rozwoju, skupiłem się przede wszystkim na mentor-coachingu. Widząc coraz większą potrzebę superwizji wśród coachów (ale także i rosnące zainteresowanie), postanowiłem napisać drugą część artykuł
Myśli, emocje i zachowania – czyli jaką właściwie przyjmuję postawę?
9 sierpnia 2021
Zmienność, niepewność, złożoność i niejednoznaczność dobrze opisują kontekst, w którym dziś funkcjonujemy. Dotyczy on tego, co zewnętrzne, na co nie mamy bezpośredniego wpływu. To, na co jako ludzie na pewno mamy wpływ i co zależy od nas samych, to sposób patrzenia na świat, jak go postrzegamy, co o nim myślimy
Zmienić pracę czy zmieniać w pracy?
9 sierpnia 2021
Jak donosi Forbes, Polki i Polacy stają się coraz odważniejsi w podejmowaniu decyzji o zmianie pracy. Pielęgnowane przez pokolenia przekonanie o jednej pracy przez całe życie odchodzi do lamusa, zastępuje je dynamizm, odwaga oraz szeroka rozumiana potrzeba zmiany. Nim zdecydujemy, warto jednak na chwilę się zatrzymać i pomyśleć zarówno o prawdziwych powodach, dla których obecne miejsce czy zadania zdają się być niesatysfakcjonujące, jak i o tym, czy to o zmianę pracy tak naprawdę chodzi
Gnothi seauton – poznaj samego siebie
9 sierpnia 2021
W środowisku coachów, trenerów, terapeutów usłyszeć czasem można stwierdzenie, że coaching to taki złodziej, który z różnych dziedzin podkrada pasujące do niego elementy. I chyba trudno się z tym poglądem nie zgodzić. Wszak coaching czerpie z różnych nurtów terapii, czerpie z neurobiologii, z nauk społecznych, z nauk Wschodu, sięga również do sportu. W rozważaniach na temat coachingu zwykle wspomina się – choć nie specjalnie dogłębnie – jaki związek ma z filozofią, szczególnie starożyW środowisku coachów, trenerów, terapeutów usłyszeć czasem można stwierdzenie, że coaching to taki złodziej, który z różnych dziedzin podkrada pasujące do niego elementy. I chyba trudno się z tym poglądem nie zgodzić. Wszak coaching czerpie z różnych nurtów terapii, czerpie z neurobiologii, z nauk społecznych, z nauk Wschodu, sięga również do sportu. W rozważaniach na temat coachingu zwykle wspomina się – choć nie specjalnie dogłębnie – jaki związek ma z filozofią, szczególnie starożytną.
Mentor-coaching jako wyraz dbania o profesjonalizm pracy coacha
9 sierpnia 2021
Osoby, pracujące w tzw. zawodach pomocowych czy rozwojowych często należą do grupy, lubiącej zdobywać nową wiedzę. Całe szczęście, gdyż wspierając innych nie należy zapomnieć o wspieraniu siebie oraz doskonaleniu własnego warsztatu pracy. W myśl maksymy „człowiek uczy się przez całe życie” warto rozsądnie wybierać z możliwości, które oferuje rynek. Jedną z nich jest mentor-coaching dedykowany grupie zawodowej coachów.
Pozytywne „efekty uboczne” coachingu
9 sierpnia 2021
Po indywidualny proces rozwojowy sięga dziś coraz więcej osób. Wynika to nie tylko z oczekiwań, które stawia nam coraz szybciej pędzący świat, ale także z czysto ludzkiej – wewnętrznej – potrzeby zatrzymania się, zastanowienia się, wzięcia spokojnego oddechu. Bo przecież już za moment wracamy do codziennego biegu, biegu nierzadko z przeszkodam