Joanna Grochala

Popularność: 274
Czy zależy Ci na życiu zgodnym z własnymi wartościami i potrzebami? Czujesz potrzebę zmiany w jakimś obszarze życia, ale odczuwasz pewien chaos decyzyjny? Masz potrzebę rozwoju w jakimś obszarze, ale zastanawiasz się czy warto to zrobić i jak się do tego zabrać? A może chciałabyś zyskać poczucie harmonii między różnymi sferami życia i wreszcie odważyć się na dobre zmiany? Idąc drogą życia niejednokrotnie stajemy na rozdrożu, wypatrując dobrego kierunku i najlepszej drogi do celu. W takich poszukiwaniach z pomocą przychodzi coaching, którego owocem może być odnalezienie potrzebnych odpowiedzi i zbudowanie najlepszego dla siebie planu działania. Czym jest dla mnie coaching? Przede wszystkim fascynującą drogą, w której coach towarzyszy w zmianie ważnej dla Klienta, szanując jego wolność i decyzje. Coach nie doradza i nie przejmuje odpowiedzialności za wybory Klienta. Wspiera go w przyglądaniu się własnym potrzebom, wizjom, w porządkowaniu własnych myśli i planowaniu działań na drodze do celu. Zadaje potrzebne pytania, proponuje pomocne narzędzia, niejako oświetla mu drogę. Jest w pełni obecny i uważny na potrzeby Klienta. Kim jestem? Jestem magistrem pedagogiki oraz filozofii o specjalizacji coaching. Moją pasją jest pisanie i podjęłam ważne i niełatwe decyzje, aby wreszcie zacząć robić to, co lubię. Kreatywność jest dla mnie bardzo ważna. Istotne jest dla mnie także wspieranie innych oraz ciągłe uczenie się. Jestem dydaktykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Zawodowo zajmuje się edukacją oraz koordynacją projektów. Od zawsze pasjonuje mnie przestrzeń rozwoju człowieka i jego twórczości. Jako coach chcę towarzyszyć drugiej osobie w drodze do bycia w pełni sobą. Drodze fascynującej i jedynej w swoim rodzaju. Nie oceniam i nie proponuję rozwiązań, a kieruję światło na własne odpowiedzi Klienta i konsekwencje z nich wynikające. Pytanie ma dla mnie moc twórczą, a sytuację bycia na rozdrożu lub w swoistym niedosycie traktuję jako szansę na rozwój i rozkwit życiowy. Co proponuję? Oferuję coaching przede wszystkim kobietom, ponieważ to ich wyzwania i problemy są dla mnie szczególnie ważne. Oto niektóre obszary proponowanych przeze mnie sesji coachingowych: • Life-coaching i coaching kreatywności - dla osób, które chcą lepiej poznać własne możliwości, talenty i pragną wykorzystywać swoją kreatywność w różnych obszarach własnego życia. Także dla osób o zainteresowaniach twórczych i potrzebach rozwoju w tym zakresie. • Coaching kariery oraz coaching edukacyjny dla studentów i tych dorosłych, którzy pragną świadomie kształtować swoją dalszą drogę edukacyjną i zawodową. • Coaching pełni życia dla osób w wieku przedemerytalnym i emerytalnym, które chcą przyjrzeć się sobie i swoim celom w perspektywie emerytury, jako czasu szczególnej szansy na realizację swoich pasji. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.
Kontakt
e-mail: dorokole@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Wykształcenie
magister pedagogiki (UJ), magister filozofii o specjalizacji: coaching (UPJPII)
Blog literacki dla wysoko wrażliwych
https://jonnagro.wordpress.com/

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

S(t)ymulacja życia
31 stycznia 2020
Pytanie zawsze więc otwarte pozostaje: jak chcę przemierzać biograficzne swe rozstaje? Komu pozwolę priorytety swe określić? I jak sens życia w jednym zdaniu mogę streścić?
Księga twarzy
30 grudnia 2019
Wierszem o ludzkich twarzach
Jej Wysokość Wrażliwość
7 września 2018
Lecz walka trwa. O sens i wartość wrażliwości. O godność dziwnej tej osobowości. O mądry dystans mimo tych niedogodności. I zachowanie w szorstkim świecie subtelności.
Bio koktajl
3 sierpnia 2018
W biograficznym koktajlu ziarna wspomnień przysypane są pudrem cukru. Pestki faktów rozgryzane uparcie i skrycie przez zęby interpretacji. Listki wrażeń zanurzone w oliwie niepamięci miękną i tracą spoistość.
Rozwój – pakiet premium
30 lipca 2018
Lecz nieznośne to pytanie wciąż powraca, ciągle głowę twą zmęczoną ci zawraca i po czaszce niespokojnie się obija: „Kim ty jesteś?”. Znów niewiedza cię dobija. Żaden mentor, ani mędrzec ci nie powie tego, co odnajdziesz tylko w swojej głowie. Ani wróżka, ni jasnowidz nie odsłoni za czym ważnym twe stęsknione serce goni. Nawet trener osobiście rozwinięty nie ma wglądu w duszy twej tajne odmęty. Rozwój zwykle się zaczyna od pytania, które sensy i wartości ci odsłania. Które przestrzeń możliwości ukazuje i do skrytej samowiedzy most buduje
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom