Joanna Grochala

Popularność: 805
Bardzo dobry coach (1)
Zaufaj swojej kreatywności i twórz z pasją! Wsparcie dla Twórczych Kobiet. - Czy masz potrzebę kreowania, generowania nowych pomysłów i projektów? - Chcesz podjąć decyzje i zaprojektować swoje działania na polu twórczości, edukacji lub pracy zawodowej? - Czy potrzebujesz bardziej zaufać sobie i poczuć się twórcą swojego działania? W takim razie przeczytaj, co mogę Ci zaproponować. Kim jestem? Edukatorem osób dorosłych, coachem, specjalistką ds. e-learningu oraz autorką. Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki i filozofii o specjalności: coaching. Tworzę warsztaty i narzędzia rozwojowe, piszę i rozwijam się w działalności edukacyjnej i twórczej. Od lat zajmuję się tematem samorealizacji i wiem, jak istotne jest twórcze działanie na różnych polach. Lata doświadczenia w pracy edukacyjnej oraz własna wieloletnia droga edukacyjna, pozwoliły mi zrozumieć rolę samorealizacji w życiu. Historia osobistych zmagań z różnymi przeszkodami i walka o własny rozwój mimo problemów, rozwinęły moją wrażliwość na potrzeby innych w tym obszarze. Jako coach nie oceniam i nie proponuję rozwiązań, a towarzyszę, pytam, odzwierciedlam i kieruję światło na własne odpowiedzi Klienta. Pytanie ma dla mnie moc twórczą i uruchamiającą. W komunikacji istotna jest dla mnie empatia oraz wartości bliskie nurtowi Porozumienie Bez Przemocy (NVC). W pracy coachingowej kieruję się m.in. kodeksem etycznym International Coach Federation. Kogo zapraszam na spotkania? - Kobiety planujące zmianę zawodową lub edukacyjną - Artystki - Kobiety w wieku 50+ planujące aktywność na emeryturze - Studentki kierunków artystycznych i humanistycznych Czego możesz się spodziewać? Proponuję kilka spotkań 70-minutowych, podczas których wspólnie przyjrzymy się Twoim celom, potrzebom, wątpliwościom. Jak wygląda proces? Zwykle trwa on między 4 a 8 spotkań, w zależności od potrzeb. Proponuję darmowe pierwsze spotkanie podczas którego porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach, a także dowiesz się więcej o tym, co proponuję. Potem zdecydujesz, czy chcesz kontynuować proces. Gdzie się spotykamy? Na ten moment sesje odbywają się online, przez wspólnie wybrany komunikator. Jakie jest tło mojego wsparcia? coaching twórczości coaching kariery coaching egzystencjalny coaching transformacyjny W swojej pracy wykorzystuję elementy arteterapii oraz pracy z kartami metaforycznymi. Wyrusz świadomie drogą samorealizacji i twórczego spełnienia. Chętnie będę Ci w tym towarzyszyć. https://www.facebook.com/edufonia.joanna/ www.edufonia.pl (strona w budowie) Zapraszam! :) Joanna Grochala
Kontakt
e-mail: joanna.grochala@edufonia.pl
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Myślozmarszczki - blog literacko-coachingowy
https://myslozmarszczki.wordpress.com/
Wykształcenie
magister pedagogiki (UJ), magister filozofii o specjalizacji: coaching (UPJPII), absolwentka studiów doktoranckich w Instytucie Pedagogiki UJ

Opinie

Bardzo dobry coach
Asia prowadzi sesje z duza empatia, wyczuciem i wrazliwoscia, zauwaza nawet subtelne potrzeby i kieruje sesje w te strony. Praca z nia dala mi bardzo duzo, pomogla mi w pracy nad obszarami, na ktorych mi zalezalo i w odkryciu innych obszarow wymagajacych pracy. Dziekuje bardzo, Asiu.
5 października 2020 Paulina - Pisarka
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pytanie
16 maja 2020
Pytanie. Przerażająco zobowiązujące. Otwierające jeszcze nierozpoznane przestrzenie. Poruszające struny, które chcą być zapomniane. Zatrważająco konsekwentne i bezlitośnie logiczne. Uruchamiające machinę, której nic już zatrzymać nie zdoła. Euforycznie ożywiające lub mrocznie przytłaczające. Wysublimowany klucz do serca lub łom miażdżący czaszkę.
Prawdziwe wybory
13 kwietnia 2020
W każdej całości są pęknięcia, rysy, plamy, a z trudnych zdarzeń piękne kwiaty wyrastają. To ty budujesz dla obrazu swego ramy. Umysł tka znaczeń liczne sieci, niczym pająk.
S(t)ymulacja życia
31 stycznia 2020
Pytanie zawsze więc otwarte pozostaje: jak chcę przemierzać biograficzne swe rozstaje? Komu pozwolę priorytety swe określić? I jak sens życia w jednym zdaniu mogę streścić?
Księga twarzy
30 grudnia 2019
Wierszem o ludzkich twarzach
Jej Wysokość Wrażliwość
7 września 2018
Lecz walka trwa. O sens i wartość wrażliwości. O godność dziwnej tej osobowości. O mądry dystans mimo tych niedogodności. I zachowanie w szorstkim świecie subtelności.
Rozwój – pakiet premium
30 lipca 2018
Lecz nieznośne to pytanie wciąż powraca, ciągle głowę twą zmęczoną ci zawraca i po czaszce niespokojnie się obija: „Kim ty jesteś?”. Znów niewiedza cię dobija. Żaden mentor, ani mędrzec ci nie powie tego, co odnajdziesz tylko w swojej głowie. Ani wróżka, ni jasnowidz nie odsłoni za czym ważnym twe stęsknione serce goni. Nawet trener osobiście rozwinięty nie ma wglądu w duszy twej tajne odmęty. Rozwój zwykle się zaczyna od pytania, które sensy i wartości ci odsłania. Które przestrzeń możliwości ukazuje i do skrytej samowiedzy most buduje