Joanna Grochala

Popularność: 436
Zaufaj swojej kreatywności i twórz z pasją! Czy tworzenie jest dla Ciebie jak tlen? Czy masz potrzebę kreowania, generowania nowych pomysłów, przekuwania idei w formę? Czy potrzebujesz rozwinięcia swojej kreatywności i uruchomienia swojego potencjału? A może planujesz ważną zmianę w swoim działaniu na polu twórczości, edukacji lub pracy zawodowej? Inwestycja w swój rozwój to jedna z ważniejszych inwestycji życia. Czy chcesz zainwestować w rozwój swojej kreatywności? Jestem pedagogiem, edukatorem, filozofem, coachem i autorką. Od lat zajmuję się tematem samorealizacji i wiem, jak istotne jest twórcze działanie na różnych polach. Lata doświadczenia w pracy edukacyjnej oraz własna wieloletnia droga edukacyjna, pozwoliły mi zrozumieć rolę samorealizacji w życiu. Historia osobistych zmagań z różnymi przeszkodami i walka o własny rozwój mimo problemów, rozwinęły moją wrażliwość na potrzeby innych w tym obszarze. Specjalizuję się w life-coachingu. Pracuję z osobami, które tworzą i chcą rozwijać swoją kreatywność i sprawczość (w sztuce, edukacji, pracy, a także w życiu rodzinnym). Jestem otwarta także na wsparcie studentów, planujących dalszą drogę edukacyjno-zawodową oraz wsparcie osób dojrzałych, chcących zaplanować swoją aktywność na emeryturze. Dziś wychodzę do Ciebie z propozycją spotkania, podczas którego pomogę Ci przyjrzeć się Twoim potrzebom, marzeniom i będę dla Ciebie wsparciem w uruchomieniu Twojego potencjału. Spotkania zwanego procesem coachingowym, złożonego z kilku sesji, podczas których będę Ci towarzyszyć w lepszym poznaniu siebie i stawianiu sobie istotnych dla Ciebie celów. Oferuję Ci darmową pierwszą sesję, podczas której dowiesz się więcej o coachingu, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach. Potem zdecydujesz, czy chcesz kontynuować proces. Sesje odbywają się online, przez wspólnie wybrany komunikator. Zapraszam serdecznie !
Kontakt
e-mail: dorokole@gmail.com
Specjalizacje
Miasta
Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Myślozmarszczki - blog literacko-coachingowy
https://myslozmarszczki.wordpress.com/
Wykształcenie
magister pedagogiki (UJ), magister filozofii o specjalizacji: coaching (UPJPII), absolwentka studiów doktoranckich w Instytucie Pedagogiki UJ

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Pytanie
16 maja 2020
Pytanie. Przerażająco zobowiązujące. Otwierające jeszcze nierozpoznane przestrzenie. Poruszające struny, które chcą być zapomniane. Zatrważająco konsekwentne i bezlitośnie logiczne. Uruchamiające machinę, której nic już zatrzymać nie zdoła. Euforycznie ożywiające lub mrocznie przytłaczające. Wysublimowany klucz do serca lub łom miażdżący czaszkę.
Prawdziwe wybory
13 kwietnia 2020
W każdej całości są pęknięcia, rysy, plamy, a z trudnych zdarzeń piękne kwiaty wyrastają. To ty budujesz dla obrazu swego ramy. Umysł tka znaczeń liczne sieci, niczym pająk.
S(t)ymulacja życia
31 stycznia 2020
Pytanie zawsze więc otwarte pozostaje: jak chcę przemierzać biograficzne swe rozstaje? Komu pozwolę priorytety swe określić? I jak sens życia w jednym zdaniu mogę streścić?
Księga twarzy
30 grudnia 2019
Wierszem o ludzkich twarzach
Jej Wysokość Wrażliwość
7 września 2018
Lecz walka trwa. O sens i wartość wrażliwości. O godność dziwnej tej osobowości. O mądry dystans mimo tych niedogodności. I zachowanie w szorstkim świecie subtelności.
Bio koktajl
3 sierpnia 2018
W biograficznym koktajlu ziarna wspomnień przysypane są pudrem cukru. Pestki faktów rozgryzane uparcie i skrycie przez zęby interpretacji. Listki wrażeń zanurzone w oliwie niepamięci miękną i tracą spoistość.
Rozwój – pakiet premium
30 lipca 2018
Lecz nieznośne to pytanie wciąż powraca, ciągle głowę twą zmęczoną ci zawraca i po czaszce niespokojnie się obija: „Kim ty jesteś?”. Znów niewiedza cię dobija. Żaden mentor, ani mędrzec ci nie powie tego, co odnajdziesz tylko w swojej głowie. Ani wróżka, ni jasnowidz nie odsłoni za czym ważnym twe stęsknione serce goni. Nawet trener osobiście rozwinięty nie ma wglądu w duszy twej tajne odmęty. Rozwój zwykle się zaczyna od pytania, które sensy i wartości ci odsłania. Które przestrzeń możliwości ukazuje i do skrytej samowiedzy most buduje
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom