Kamila Godyń

Popularność: 711
Bardzo dobry coach (2)
Jestem absolwentką Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie, a obecnie doktorantką w Instytucie Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Naukowo zajmuję się zjawiskiem tabuizacji i form prześladowań w instytucjach szkolnych. W tym kierunku także prowadzę moją rozprawę doktorską. Mam także kilkuletnie doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych, dzięki czemu wiem jak funkcjonują wielkie korporacje i czego wymagają pracodawcy na dzisiejszym rynku pracy. Coachingiem zajęłam się ze względu na chęć pomocy ludziom, którzy czują się zagubieni w swoim życiu. Dlatego też podjęłam podyplomowe studia coachingu na SGH w Warszawie, które zakończyłam obroną dyplomu na temat coachingowej pomocy osobom wchodzącym w dorosłe życie. Obserwując dzisiejsze realia i prowadząc badania związane z doktoratem, zauważyłam jak wiele jest trudności stawianych przed młodym człowiekiem, który ze względu na swój wiek i często brak doświadczenia życiowego ma coraz większe poczucie zagubienia oraz odrzucenia. Ale nie tylko młodzież czuje, że traci kontrolę nad swoim życiem. Zmiany na rynku pracy, ciągła rotacja, rozluźnienie więzi międzyludzkich - to wszystko jest naszą codziennością, w której można się zagubić, niezależnie od wieku. Dlatego też chcę pomagać ludziom, którzy chcieliby coś zmienić, ale nie wiedzą jak. Trzeba tylko trochę chęci i odwagi, a także zaufania, że jeśli nie wiesz jak wprowadzić zmianę, aby w końcu czuć się szczęśliwym, to na pewno jest ktoś, kto może Ci w tym pomóc. Bądź jeżeli zauważyłeś, że Twój licealista ma problemy z motywacją i przystosowaniem, nie wie jaka dalsza droga będzie dla niego odpowiednia, czy też codziennie rano denerwuje się przed kolejnym dniem w szkole ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Specjalizuję się w coachingu dla młodzieży, wzmacnianiu poczucia własnej wartości, life coachingu, coachingu relacji oraz coachingu kariery.
Kontakt
tel. 732 552 171
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Koleżanka poleciła mi Panią Kamilę i nie żałuję! Schudłam dzięki Pani Kamili 4 kg!!! Pani Kamila nauczyła mnie jak skupiać się na swoich celach i motywacji! Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm nieocenione! :)
11 marca 2017 Karolina - Właściciel Salonu
Bardzo dobry coach
Bardzo miła a zarazem kompetentna i cierpliwa. Dobrze sie pracowało z Panią Kamila i chętnie będę ja polecać innym. Potrafi nawiązać dobry kontakt z klientem, nie miałem problemów żeby sie przed nią otworzyć.
1 grudnia 2016 Tomasz - Doradca klienta
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Nie ma tego złego, czyli jak nauczyć się pozytywnego myślenia?
4 marca 2017
Krótko i na temat co zrobić, aby nie zatruwać sobie umysłu negatywnymi myślami.
Magiczne słowo na ,,A"
6 stycznia 2017
Pierwsze kroki do stania się osobą asertywną
O coachingu słów kilka
25 listopada 2016
Ogólny zarys czym jest coaching i z czym się go ,,je"
Problemy przejawiane przez współczesną młodzież i ich przyczyny.
17 listopada 2016
Krótka charakterystyka potrzeb i problemów młodych ludzi
Młodzież jako specyficzna grupa docelowa w coachingu
11 listopada 2016
Artykuł opisujący adolescentów jako odbiorców coachingu i specyfikację procesów coachingowych.
Poczuj siebie!
8 listopada 2016
3 kroki do prawdziwego JA