Michał Kłosowicz

Popularność: 481
Bardzo dobry coach (2)
Witaj Nazywam się Michał Kłosowicz Prywatnie jestem podróżnikiem, miłośnikiem motoryzacji, pilotem samolotów ultralekkich. Zawodowo – coach i mentor biznesu, trener biznesu i dyrektor sprzedaży jednej z firm kosmetycznych w Polsce W swojej codziennej działalności tworzę przestrzeń do rozwoju dla osób chcących profesjonalnie rozwijać się w biznesie. Pomagam odnaleźć równowagę w życiu osobistym. Ponadto uczę produktywności, skutecznego zarządzania sobą w czasie, wyznaczania celów i planowania. Uwielbiam także motywować innych do ciągłego przekraczania swoich granic i sięgania po więcej. Podczas wspólnej pracy z przyjemnością wesprę Cię w osiągnięciu Twoich celów prywatnych i zawodowych. Zapraszam Cię do kontaktu i umówienia pierwszej bezpłatnej sesji. Do usłyszenia! Michał
Kontakt
Cena
150zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Michał to profesjonalista. Podczas pierwszego spotkania zapoznał mnie ze ścieżką, na progu której się znajdowałam. Opisał jak nasze spotkania będą wyglądać i zarysował cały proces omawiając co i kiedy będzie się ze mną działo. Następnie było tak, jak powiedział i wraz z kolejnymi spotkaniami otwierałam się, a on zdobywał moje zaufanie. Podczas wszystkich sesji był bardzo uważny. Jest świetnym obserwatorem. Bardzo trafnie odczytywał moje emocje. Czułam się zrozumiana i zmotywowana dzięki idealnym pytaniom, które mi zadawał. Jego skoncentrowanie na rozwiązaniu i obiektywizm pomogły mi osiągnąć mój cel. Dziękuję!
5 czerwca 2017 Ilona - Business consultant
Bardzo dobry coach
Jeśli przed wieloma ludźmi potrafisz skutecznie kamuflować swoje słabości, to niestety w tym przypadku, trzeba by było być wybitnym aktorem. W lutym 2016 roku miałam pierwsze spotkanie z Michałem, na tym spotkaniu wyciągnął wszystko to co mnie blokowało, ale skutecznie też pokazał, w sumie to sama sobie pokazałam co we mnie najlepsze, że wiele rzeczy o których myślałam, że nie zrobię, a tu niespodzianka: "I can do it!". Cechy Michała jako coach: profesjonalny, doświadczony, nastawiony na pomoc klientowi.
17 września 2016 Kinga - marketingowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jak przetrwać HOME OFFICE?
18 sierpnia 2021
Co zrobić by raj nie zamienił się w koszmar? Jak przetrwać czas pracy w domu? I co zrobić, aby po dwóch tygodniach ciągłego bycia w czterech ścianach, nie zwariować?
10 źródeł codziennej motywacji
12 sierpnia 2021
Kto powiedział, że na motywację do działania trzeba czekać?