Michał Kłosowicz

Popularność: 311
Bardzo dobry coach (2)
KIM JESTEM? Jestem szczerym i otwartym człowiekiem, który podąża swoją życiową drogą dokładnie tak jak Ty. WAŻNE DLA MNIE JEST... By każdy dzień był dla mnie lekcją uważności, odwagi, obserwacji, zrozumienia. DLACZEGO? Bycie trenerem i coachem oprócz realizacji mojej życiowej pasji, daje mi niesamowitą radość z możliwości poznawania nowych ludzi i pomagania im w dalszym kroczeniu życiową drogą.
Kontakt
tel:. 607-733-233
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Łódź,
Coaching przez Skype: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Michał to profesjonalista. Podczas pierwszego spotkania zapoznał mnie ze ścieżką, na progu której się znajdowałam. Opisał jak nasze spotkania będą wyglądać i zarysował cały proces omawiając co i kiedy będzie się ze mną działo. Następnie było tak, jak powiedział i wraz z kolejnymi spotkaniami otwierałam się, a on zdobywał moje zaufanie. Podczas wszystkich sesji był bardzo uważny. Jest świetnym obserwatorem. Bardzo trafnie odczytywał moje emocje. Czułam się zrozumiana i zmotywowana dzięki idealnym pytaniom, które mi zadawał. Jego skoncentrowanie na rozwiązaniu i obiektywizm pomogły mi osiągnąć mój cel. Dziękuję!
5 czerwca 2017 Ilona - Business consultant
Bardzo dobry coach
Jeśli przed wieloma ludźmi potrafisz skutecznie kamuflować swoje słabości, to niestety w tym przypadku, trzeba by było być wybitnym aktorem. W lutym 2016 roku miałam pierwsze spotkanie z Michałem, na tym spotkaniu wyciągnął wszystko to co mnie blokowało, ale skutecznie też pokazał, w sumie to sama sobie pokazałam co we mnie najlepsze, że wiele rzeczy o których myślałam, że nie zrobię, a tu niespodzianka: "I can do it!". Cechy Michała jako coach: profesjonalny, doświadczony, nastawiony na pomoc klientowi.
17 września 2016 Kinga - marketingowiec
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom