Rafał Rodak

Popularność: 3252
Bardzo dobry coach (3)
Pasja, rozwój i współpraca to wartości, którymi kieruję się w pracy i w życiu. * Odczuwasz brak satysfakcji i sensu tego, co robisz? * Martwi cię stagnacja, brak radości z życia lub problemy w pracy? * Potrzebujesz poprawić relacje z ludźmi? * Chcesz stać się bardziej świadomym i uważnym? * A może chcesz odkryć życie pełne pasji i w końcu realizować marzenia? Podczas spotkań ze mną przyjrzymy się obszarom, które chcesz poprawić i zaplanujemy Twój indywidualny plan rozwoju. W wyniku naszych spotkań staniesz się bardziej świadoma lub świadomy, nauczysz się lepiej radzić sobie z emocjami, nabędziesz większą pewność siebie. Zazwyczaj pierwsze sesje przeznaczamy na wydobycie i opisanie wizji, misji i wartości. Świadomość tych elementów bardzo ułatwia pracę podczas kolejnych sesji, kiedy to koncentrujemy się już na konkretnych celach i problemach pojawiających się w procesie zmiany. Jak pokazują historie moich klientów, w wyniku coachingu zaczynają stopniowo przejmować kontrolę nad swoim życiem, biorą los we własne ręce, poprawiają relacje rodzinne i zawodowe, uczą się odnajdywać radość i sens w codziennych zadaniach, zaczynają realizować pasje i żyć pełnią życia. Kiedyś usłyszałem, że "coaching to magia w działaniu". Ale coaching to nie magia. To wynik mądrego wyznaczania celów, utrzymywania determinacji i konsekwencji, poznania swoich wartości i mocnych stron oraz skutecznego omijania blokad. I w tym właśnie pomagam jako coach. Kilka słów o mnie Studiowałem ekonomię i socjologię, chociaż większość mojego zawodowego życia byłem związany z informatyką. W międzyczasie ukończyłem szereg szkoleń, w tym dwustopniowy program Szkoły Coachingu Lilianny Kupaj i zdobyłem międzynarodową akredytację International Association of Coaching Institutes (ICI). Od 2013 roku prowadzę sesje indywidualne oraz szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich, wykorzystania technologii IT oraz zwinnych technik zarządzania projektami i zespołami. W ramach projektu Neuroklub organizowałem i prowadziłem comiesięczne warsztaty tematyczne poświęcone m.in. komunikacji, coachingowi, planowaniu celów i skutecznym metodom pracy ze stresem. Jako zapalony żeglarz, stworzyłem formułę unikalnych rejsów coachingu pod żaglami, których pierwsza edycja odbyła się w 2014 roku. Aktualnie przygotowuję się do certyfikacji na Trenera Zmiany wg metodyki SPOCO®, pozwalającej trwale podnosić komfort, wydajność i skuteczność pracy. Łączę różne podejścia. Poza klasycznym coachingiem uczyłem się też podejścia prowokatywnego, programowania neurolingwistycznego, arte-coachingu, dramy, technik wyobraźni, wykorzystania pracy w przestrzeni, stosowania kart oraz gier w coachingu i szkoleniach. Znajomość różnych metod i narzędzi pozwala mi elastycznie dopasowywać się do sytuacji, sprawnie podążać za klientem i stymulować do zmiany. Poznajmy się. To może być początek inspirującej przygody...
Kontakt
+48727924273
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność uczestniczyć w rejsie z Rafałem. Jego sposób prowadzenia załogi i potężny wewnętrzny spokój jest po prostu niesamowity. Spędzenie z nim czasu to czysta satysfakcja i wielka przygoda. Wspaniałe podejście do ludzi.
9 października 2014 Igor Zakrzewski - Prezes Zarządu w Instytut Neurointeligencji sp. z
Bardzo dobry coach
Coaching życiowy czy biznesowy? To myśl która towarzyszyła mi naszemu pierwszemu spotkaniu. Rafał nie narzuca żadnej drogi. To ja wybrałam to, co było mi potrzebne. Dzięki jego pracy ze mną zrealizowałam zmiany, które nie sądziłam, że są możliwe. Serdecznie polecam!
9 października 2014 Aleksandra Kasta-Pyz - Senior HR Manager w IT CONNECT Sp. z .o.o.
Bardzo dobry coach
Koniec ze stresem i całkowity przełom. Teraz nie mogę się doczekać każdego kolejnego swojego szkolenia dla coraz większej publiczności. Rafal to coach posiadający umiejętność wydobycia ze mnie i z Ciebie ogromnego potencjału, drzemiącego w każdym z nas."
14 września 2014 Anna Merchel - Trener Structogram, UK
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czym jest coaching, czyli w poszukiwaniu definicji
19 października 2017
Określenie, czym jest coaching nie wydaje się trudnym zadaniem. W tym artykule postaram się opisać, czym jest coaching rozumiany dosłownie, jako usługa świadczona przez profesjonalnego coacha.
Skuteczny coaching na jachcie, cz. 1. Przygotowanie
11 września 2014
W cyklu artykułów prezentuję podejście i metody pracy wykorzystywane w trakcie rejsów coachingowych, które realizujemy w ramach projektu Sea Coaching. Część 1. opisuje etap przygotowania uczestnika
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom