Rafał Rodak

Popularność: 3472
Bardzo dobry coach (3)
Od 2013 roku wspieram klientów indywidualnych i przedsiębiorców w planowaniu i skutecznym wprowadzaniu zmian w życiu i biznesie. Z kim pracuję? ➡️ Planujesz duże zmiany w życiu zawodowym lub prywatnym i chcesz się do tego mądrze przygotować. Pomogę Ci odpowiedzieć na pytanie, na ile jesteś gotowy lub gotowa do zmiany i o jakie elementy należy zadbać, żeby przeprowadzić ją z powodzeniem. ➡️ Kilkukrotnie próbowałeś lub próbowałaś przejść przez zmianę samodzielnie i wróciłeś lub wróciłaś do punktu wyjścia. Pomogę Ci skorygować Twoje działania tak, żebyś następnym razem osiągnął lub osiągnęła założone cele. ➡️ Podjąłeś decyzję o zmianie, ale brakuje Ci wsparcia, a czujesz, że sam nie dasz rady. Pomogę Ci w stworzeniu wizji, zaplanowaniu kolejnych kroków i podtrzymaniu motywacji do działania. Popracujemy też nad nawykami, które będą Cię wspierać. ➡️ Dopadł Cię kryzys lub inna trudna sytuacja, nie radzisz sobie z emocjami i potrzebujesz dać sobie więcej uwagi. Pomogę Ci oswoić się z tym co się dzieje, nabrać dystansu i spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Kryzysy to okazja do refleksji nad swoim życiem i nadania mu na nowo właściwego kierunku. Podczas naszej wspólnej podróży możemy przyjrzeć się tak ważnym tematom jak wizja, misja, wartości oraz szukamy odpowiedzi na pytania o sens życia i pracy zawodowej. Wszystko to ma służyć odkryciu przez klientów ich indywidualnego potencjału i zwiększeniu skuteczności w działaniu. Uważam, że zmiana nie musi boleć, jednak jej skuteczne przeprowadzenie wymaga czasu, wiedzy o procesach zmiany i zadbania o kilka ważnych elementów. Łączę miękkie, coachingowe podejście z konkretnym programem rozwoju nowych umiejętności i nawyków. Praca ze mną ma zawsze indywidualny i bardzo osobisty charakter. Zapraszam do kontaktu
Kontakt
+48727924273
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność uczestniczyć w rejsie z Rafałem. Jego sposób prowadzenia załogi i potężny wewnętrzny spokój jest po prostu niesamowity. Spędzenie z nim czasu to czysta satysfakcja i wielka przygoda. Wspaniałe podejście do ludzi.
9 października 2014 Igor Zakrzewski - Prezes Zarządu w Instytut Neurointeligencji sp. z
Bardzo dobry coach
Coaching życiowy czy biznesowy? To myśl która towarzyszyła mi naszemu pierwszemu spotkaniu. Rafał nie narzuca żadnej drogi. To ja wybrałam to, co było mi potrzebne. Dzięki jego pracy ze mną zrealizowałam zmiany, które nie sądziłam, że są możliwe. Serdecznie polecam!
9 października 2014 Aleksandra Kasta-Pyz - Senior HR Manager w IT CONNECT Sp. z .o.o.
Bardzo dobry coach
Koniec ze stresem i całkowity przełom. Teraz nie mogę się doczekać każdego kolejnego swojego szkolenia dla coraz większej publiczności. Rafal to coach posiadający umiejętność wydobycia ze mnie i z Ciebie ogromnego potencjału, drzemiącego w każdym z nas."
14 września 2014 Anna Merchel - Trener Structogram, UK
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czym jest coaching, czyli w poszukiwaniu definicji
19 października 2017
Określenie, czym jest coaching nie wydaje się trudnym zadaniem. W tym artykule postaram się opisać, czym jest coaching rozumiany dosłownie, jako usługa świadczona przez profesjonalnego coacha.
Skuteczny coaching na jachcie, cz. 1. Przygotowanie
11 września 2014
W cyklu artykułów prezentuję podejście i metody pracy wykorzystywane w trakcie rejsów coachingowych, które realizujemy w ramach projektu Sea Coaching. Część 1. opisuje etap przygotowania uczestnika
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom