Rafał Rodak

Popularność: 3776
Bardzo dobry coach (3)
Pomagam w harmonijnym rozwoju biznesu poprzez skupione działania przynoszące efekty ➡️ Kręcisz się w kółko próbując rozwinąć swój biznes? ➡️ Gdy skupiasz się na realizacji, spada Ci sprzedaż lub odwrotnie? ➡️ Jesteś zmęczony, bo zajmujesz się wszystkim w swojej firmie i to nie przynosi efektów? ➡️ Planujesz odpalić nowy projekt i nie masz pewności, czy odniesie sukces? Pomagam w harmonijnym rozwoju biznesu poprzez skupione działania przynoszące efekty. Najczęściej pracuje z: ➡️ Freelancerami np. coachami, trenerami, web developerami, copywriterami ➡️ Specjalistami i ekspertami, którzy po latach pracy na etacie decydują się na prowadzenie własnej działalności ➡️ Właścicielami i zarządzającymi mikroprzedsiębiorstwami Dzięki zastosowaniu metody SPOCO: ➡️ wiesz co masz robić, robisz to i przynosi to efekty biznesowe. Zapytaj mnie, jak harmonijnie i szybko rozwijać swój biznes. Napisz: rafal@rafalrodak.pl Zadzwoń: +48 727 924 273
Kontakt
+48727924273
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność uczestniczyć w rejsie z Rafałem. Jego sposób prowadzenia załogi i potężny wewnętrzny spokój jest po prostu niesamowity. Spędzenie z nim czasu to czysta satysfakcja i wielka przygoda. Wspaniałe podejście do ludzi.
9 października 2014 Igor Zakrzewski - Prezes Zarządu w Instytut Neurointeligencji sp. z
Bardzo dobry coach
Coaching życiowy czy biznesowy? To myśl która towarzyszyła mi naszemu pierwszemu spotkaniu. Rafał nie narzuca żadnej drogi. To ja wybrałam to, co było mi potrzebne. Dzięki jego pracy ze mną zrealizowałam zmiany, które nie sądziłam, że są możliwe. Serdecznie polecam!
9 października 2014 Aleksandra Kasta-Pyz - Senior HR Manager w IT CONNECT Sp. z .o.o.
Bardzo dobry coach
Koniec ze stresem i całkowity przełom. Teraz nie mogę się doczekać każdego kolejnego swojego szkolenia dla coraz większej publiczności. Rafal to coach posiadający umiejętność wydobycia ze mnie i z Ciebie ogromnego potencjału, drzemiącego w każdym z nas."
14 września 2014 Anna Merchel - Trener Structogram, UK
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Czym jest coaching, czyli w poszukiwaniu definicji
19 października 2017
Określenie, czym jest coaching nie wydaje się trudnym zadaniem. W tym artykule postaram się opisać, czym jest coaching rozumiany dosłownie, jako usługa świadczona przez profesjonalnego coacha.
Skuteczny coaching na jachcie, cz. 1. Przygotowanie
11 września 2014
W cyklu artykułów prezentuję podejście i metody pracy wykorzystywane w trakcie rejsów coachingowych, które realizujemy w ramach projektu Sea Coaching. Część 1. opisuje etap przygotowania uczestnika