Tomasz Kowalczyk

Popularność: 398
Bardzo dobry coach (9)
Coaching Skoncentrowany na Rozwiązaniach To intensywna praca nad zmianą. Nad realną mierzalną zmianą. Zmianą, z którą jest Ci po drodze. To podróż, w której Ty decydujesz gdzie dotrzesz, gdzie się zatrzymasz. Wychodzimy z założenia że Twoje dotychczasowe życie to droga. To zwiedzanie, doświadczanie siebie, innych. Chcesz czy nie, jedziesz. Wydaje Ci się że za sobą zostawiłeś spaliny, zdarte opony, dziurę ozonową. Jesteś pewien że zajechałeś kilka silników, przepaliłeś cysterny benzyny. Tak być może jest. Ale to wszystko już za Tobą. Opony, pogięte blachy, spaliny, mandatyi rozjechane, okupione wyrzutami sumienia zwierzęta na poboczu. Jedziesz dalej. Nie zmienisz tego co było. Bierzemy na warsztat tylko to z czego da się coś zrobić. Nie jest to cudowny recykling. Nie zrobimy ze zdartych opon diamentów. Przyjrzymy się temu co ta droga tobie dała. Co Ty sobie dobrego tą podróżą zrobiłeś. Dużo widziałeś. Dzięki swojej zwinności, instynktom, wiedzy, doświadczeniu ominąłeś wiele przeszkód. Wyszedłeś cało z niejednej kolizji. Jesteś najlepszym kierowcą dla samego siebie. Tylko Ty wiesz jak zadbać o swoich pasażerów. Masz zasoby dzięki którym dalsza droga może być lepsza. Sprawniejsza, szybsza, bezpieczniejsza. Ze swoich doświadczeń wykorzystasz te które będą dalej tworzyć twój pojazd. Podlejemy paliwa. Takiego dostosowanego do twojego silnika. Sprawdzimy czy działa. Pozostając w warsztacie… Coaching i Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach jest dla Ciebie jeśli potrzebujesz kontynuować drogę. Musisz mieć swój pojazd do dyspozycji natychmiast. Nie możesz czekać na części. Nie masz siły na klepanie starych blach i zdrapywanie z nich śladów stłuczek. Nie chcesz zdrapywać szpachli…przeżywać od nowa każdą usterkę. Chcesz jechać? Coaching i Terapia Skoncentrowana Na Rozwiązaniach to propozycja dla Ciebie.
Kontakt
Cena
80zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Ruda Śląska, Bytom, Katowice, Knurów, Pyskowice, Zabrze, Gliwice,
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Moje pierwsze doświadczenie z coachingiem-pozytywne! Dzięki tym spotkaniom , spojrzalam z innej perspektywy na ludzi na moje" strachy" Mam więcej energii do działania, staram się "nie dzielić włosa na czworo ";))
24 czerwca 2022 Kasia - YXY
Bardzo dobry coach
W zagłębieniu się w samej sobie na zajęciach zrozumiałam znaczenie słowa JA. Może nie zawsze okazałam się zbyt wsłuchana ale samym tym Byciem czułam się dobrze.Wiele juz osiągnęłam a Dzięki Tobie wiem ze moge więcej nie muszę nic robić wystarczy że jestem . Świat nie kręci się na tym co robimy bo czas ucieka niublagalnie ale na byciu tu i teraz. Dzięki. Mam nadzieję że to co zapamiętałam przekażę dzieciakom
22 czerwca 2022 Beata - Xxx
Bardzo dobry coach
Nie naprawił moich problemów, ale pokazał mi, że umiem zrobić to sama. Pokazał mi, że to, czego szukam, już mam i że jestem w stanie osiągnąć to, co zamierzam. Pomógł mi znaleźć równowagę i zrozumieć, że można sobie nie utrudniać i być dzięki temu szczęśliwszym i spełnionym człowiekiem. Tomek jest bardzo inteligentny i błyskotliwy, waży słowa i dobrze nimi operuje. Nie narzuca niczego, daje dużo przestrzeni, jest dobrym towarzyszem drogi. Dziękuję. Polecam.
17 grudnia 2020 Kasia - Freelancer
Bardzo dobry coach
Pan Tomasz bardzo zmienił moje nastawienie do świata a co najważniejsze do siebie .Dzięki niemu dziś mogę powiedzieć że moje życie jest Wspaniałe.Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas .Polecam go całym serduchem .
17 grudnia 2020 Dagmara - Mama na pełny etat
Bardzo dobry coach
Tomek pojawił się w moim życiu, nagle z polecenia. Pracowaliśmy na moich mocnych stronach. Ma poczucie humoru, dystans do siebie, bardzo dobrze przepracowany czas. Pokaże Ci to co podświadomie gdzieś tam czujesz, ale poprzez rodzinne schematy zachowań, niekoniecznie w to wierzysz. Naprawdę polecam, szczególnie Facetom.
15 grudnia 2020 Łukasz D - ALD
Bardzo dobry coach
Tomek pojawił się w trudnym momencie mojego życia i okazał się przysłowiowym plastrem na bolącą duszę. Dzięki kilku spotkaniom udało mi się poukładać siebie jak należy i nabrać pewności w podejmowanych działaniach. Idę do przodu jak burza, wiem czego chce i dlaczego . Serdecznie polecam współpracę z Tomkiem każdemu, kto potrzebuje odnaleźć swoją drogę!
31 stycznia 2019 Ania - Matka Polka
Bardzo dobry coach
Z czystym sercem mogę polecić Tomka jako świetnego fachowca. Poczucie humoru, błyskotliwość, uważność na drugiego człowieka to nie jedyne atuty. Bardzo cenię sobie trafność metafor jakie dobiera- pracują one jeszcze długo po spotkaniu. Zmiana nie zawsze jest łatwa i przyjemna, bo trzeba opuścić swoją strefę komfortu, ale gdy w tej drodze towarzyszy nam taki coach to można zacząć kopytkować :)
31 sierpnia 2017 Aleksandra - Nauczyciel
Bardzo dobry coach
To był mój pierwszy coaching z Tomaszem.Bardzo dobry i rzeczowy człowiek z poczuciem humoru.Tomasz pozwolił mi spojrzeć na siebie trochę z innej strony i odkryć nowe moźliwości.Dziękuję Tomaszowi za to i polecam serdecznie kaźdemu,kto chcę czegoś więcej w życiu.
22 sierpnia 2017 Gizela - Pracownik produkcji
Bardzo dobry coach
Polecam z czystym sumieniem. Potrzebowałam ok 8 spotkań żeby uświadomić sobie że mój cel to nie jest "redukcja wypalanych papierosów do 2 dziennie". To co miało być zabawa i wypróbowaniem czegoś nowego (coaching) skończyło się porzuceniem tego wstrętnego nałogu. Nie palę 15 miesięcy. Pan Tomasz jest irytujacy. Nie głaszcze po główce. Drażni. Ale to wszystko jest jego atutem. Bo motorem zmian nigdy nie będzie pozostawanie w swojej strefie komfortu :)
22 sierpnia 2017 Joanna - Nauczyciel
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Naprawiać czy wyrzucać? Samo życie.
20 lipca 2020
Jedną z moich ulubionych zabaw z dzieckiem, jest zabawa śmieciami. Brzmi dziwnie? Ale to prawda.
Pomoc rymuje się z przemoc
20 lipca 2020
Częstym skutkiem zbyt mocnego chcenia, osoby, która chce pomóc jest nadmierna chęć.
Ucz się od ekspertów.
20 lipca 2020
To jak pizza, którą ktoś zamówi za nas. Jak zrzucę z niej krewetki, boczek czy ananas to zjem ze smakiem.
A gdy już będziesz taki / ą jak chcesz…
12 lipca 2017
O tym, że zmiana to jedno a gotowość na nią to coś zupełnie innego.
Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym procentować będzie
12 lipca 2017
"Nie ma złych dzieci, nieuków, zabijaków, leni. Są za to dzieci, których zasoby nie zostały odkryte".