Aleksandra Ufniarz

Popularność: 350
Bardzo dobry coach (3)
Coach ICF, trener biznesu, wykładowca, przedsiębiorca, doradca w zakresie budowania efektywnych zespołów i firm, autorka książek i artykułów. Doświadczenie: ponad 3000 godzin szkoleniowych i 1500 godzin coachingu indywidualnego, setki godzin pracy psychologa i diagnosty, ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu firmami. Pasjonatka pobudzania rozwoju osobistego, kreatywności, efektywności indywidualnej i zespołowej. Potrzebujesz zmian? Chcesz podnieść swój biznes na wyższy poziom? Chcesz efektywnie pracować i osiągać maksymalne korzyści? Czujesz, że potrzebujesz oszlifować swoje kompetencje? Brak Ci radości i siły do realizacji tego, o czym marzysz? Potrzebujesz więcej energii, aby ruszyć z miejsca i urzeczywistnić swoje plany i pasje? Skontaktuj się ze mną, jestem pewna, że dzieląc się z Tobą swoją energią i entuzjazmem, sprawię, że tak, jak ja, doświadczysz mocy efektywnego i szczęśliwego życia! I work in English as well, so you are welcome to contact me directly. I am sure that sharing my energy and enthusiasm with you will make you experience the power of a more efficient and happy life!
Kontakt
Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną konsultację:
Tel. +48 609 86 60 86
Tel. +44 7378 791091
Specjalizacje
Miasta
Gdańsk, Edynburg, Trójmiasto, Sopot, Gdynia, Edinburgh, Glasgow, Londyn, London, Brighton, Bristol, Liverpool, Manchester, Dublin, New York, Nowy Jork, Chicago, Berlin, Europa, Europe, Frankfurt, Oslo, Paris, Paryż, Ateny, Athens, Rzym, Rome, Neapol, Naples, Mediolan, Milan, Monachium, Munich, Zurych, Zurich, Wien, Wiedeń, Insbruck, Genewa, Geneva, Brussels, Bruksela, Amsterdam, Helsinki, Rotterdam, Lisbon, Lizbona, Madrid, Madryt, Barcelona, Budapest, Budapeszt, Bukareszt, Bucharest, Praga, Prague, Bratysława, Bratislava, Sztokholm, Stockholm, Kopenhaga, Copenhagen, Luksemburg, Luxemburg, Ljubliana, Split, Belgrad, Talin, Tallinn, Ryga, Riga, Istambuł, Istambul, Ankara, Lwów, Lviv, Kijów, Kiev, Sofia, Reykjavik, Rejkjawik, Wilno, Vilnius, Minsk, Sarajewo, Sarajevo, Monacco, Monako, Zagrzeb, Zagrieb, Podgorica, Bern, Berno, Kolonia, Cologne, Hague, Haga, San Francisco, Moskwa, Moscow, Dubai, Dubaj, Warszawa, Kraków, Poznań, Toruń, Wrocław, Gliwice, Kielce, Lublin, Krosno, Zielona Góra, Legnica, Suwałki, Nowy Dwór, Serock, Wołomin, Pruszków, Otwock, Piaseczno, Kalisz, Bytom, Tarnów, Radom, Częstochowa, Opole, Sosnowiec, Chorzów, Bydgoszcz, Zabrze, Olsztyn, Szczecin, Szczecinek, Białystok, Rzeszów, Łódź, Katowice, Sandomierz, Łomża, Łańcut, Łowicz, Międzyzdroje, Mikołajki, Mysłowice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Piotrków Trybunalski, Pruszcz Gdański, Reda, Wejherowo, Sanok, Sulejówek, Starachowice, Stalowa Wola, Tarczyn, Turek, Konin, Bełchatów, Zakopane,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Pani Aleksandra jest osobą o ponadprzeciętnej empatii, niezwykle ciepłą, wrażliwą i mądrą. Jej zaangażowanie, profesjonalność i pozytywna energia sprawiają, że każda sesja coachingowa dodawała mi siły do zmian w dobrej i radosnej atmosferze. Dzięki pomocy Pani Oli uwierzyłam w siebie, odzyskałam radość i na nowo chce mi się żyć pełnią życia. Uwierzyłam w swoje marzenia i zaczęłam je realizować. Na nowo pokochałam życie i każdy nowy dzień witam z uśmiechem. Już nie obawiam się przeciwności, odzyskałam dawną siebie i odkryłam na nowo swoje pasje... z odwagą sięgam po nowe. Panią Olę polecam z całego serca, nie tylko za profesjonalizm, przede wszystkim za cudowne serce i ogrom wsparcia, które daje na każdym kroku. Dziękuję i oby takich ludzi jak Pani Ola było jak najwięcej!
17 grudnia 2019 Maria - Stomatolog
Bardzo dobry coach
W trakcie 6-cio miesięcznego programu coachingowego z Aleksandrą uświadomiłam sobie moje pasje, marzenia i zaczęłam je realizować. Nabrałam odwagi, poznałam swoje mocne strony, jak i zaopiekowałam się słabymi. Wzrosło moje poczucie własnej wartości. W trakcie naszych rozmów czułam niesamowitą empatię, zrozumienie mnie i mojego problemu. Indywidualny coaching z Aleksandrą był przeprowadzony w przyjaznej atmosferze i wypełniony pozytywną energią. Dzięki temu mogłam w pełni zrelaksować się i skupić na swoich celach. Serdecznie polecam coaching z Aleksandrą :-)
12 grudnia 2019 Barbara - Carer
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam sesje coachingowe Pani Oli. Dzięki nim awansowałem oraz zrozumiałem, że każdy dzień odkrywa przede mną nowe wyzwania, daje możliwość realizowania nowych celów i marzeń. Każdy dzień jest początkiem czegoś nowego a ja mam wystarczająco dużo motywacji, aby budować lepsze i szczęśliwsze życie :-) Dziękuję za pomoc w odzyskaniu wiary w siebie i za całe wsparcie na każdym kroku zmian, które przechodziłem!
8 grudnia 2019 Karol - Dyrektor sprzedaży
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Jaki rodzaj coachingu jest zgodny z Twoimi potrzebami?
16 grudnia 2019
Na rynku usług coachingowych występuje duża ilość coachów o różnych specjalizacjach. Coach posiadający doświadczenie w jednym rodzaju coachingu, niekoniecznie będzie posiadał praktykę w prowadzeniu procesu coachingowego, którego akurat Ty potrzebujesz. Przyjrzyjmy się zatem głównym rodzajom coachingu i wybierzmy dobrego coacha