Aneta Plichta

Popularność: 58
Każdego dnia dokonujemy wyborów ..... Możesz być zajęta lub...........mieć czas by słuchać. Możesz kogoś ignorować lub......... być empatyczna. Możesz nakrzyczeć na dziecko lub....... je przytulić. Możesz chcieć mieć rację lub.....zrozumieć czyjeś intencje. Możesz się obwiniać lub........ kochać . Możesz żyć życiem, które Ci się przytrafia lub.... możesz wiedzieć co chcesz osiągnąć w życiu. I to jest cudowne, że zawsze mamy wybór. Jest mi bardzo miło być tu z Tobą. Zapraszam Cię w podróż coachingową, bo wiem jak jesteś wyjątkowa i jak wyjątkowe jest Twoje życie. Wiem też, że jeśli chcesz się nauczyć dokonywać wyborów w zgodzie ze sobą – zrobisz to bez trudu, przy mojej niewielkiej pomocy. Coś o mnie….. Kim jestem? Jestem sobą. Uwielbiam być sobą. Uwielbiam drogę, którą przebyłam, by być w tym miejscu, w którym teraz jestem. Uwielbiam siebie sprzed lat, która odważyła się przyjrzeć sobie i podjąć decyzję o zmianach….. Uwielbiam siebie teraz, która się ciągle rozwija i wzrasta….. Uwielbiam przyszłą siebie- siebie, którą będę jutro, za rok, kiedyś….. Co robię zawodowo? Pracuję z kobietami, które są siebie ciekawe i pragną nauczyć się świadomie przyglądać się swoim myślom/ przekonaniom i swoim emocjom, by móc bez trudu kreować wewnętrzny spokój i radość. Jak to robię? Jestem life coachem. Zadaję pytania. Słucham odpowiedzi. I słyszę w tych odpowiedziach te myśli/ te przekonania, które ukryte są gdzieś głęboko, przykryte grubą warstwą kurzu, które trudno samemu zauważyć a z którymi nie do końca jest nam po drodze. Pomogę Ci je odkryć. Przyjrzeć się im. I podjąć świadomą decyzję co dalej z nimi zrobić – czy je nadal pielęgnować czy zmienić na takie, które będą Ci służyć. Co robię prywatnie? Jestem od 20 lat żoną wspaniałego faceta, mamą cudownej trójki (już sporych) dzieciaków. Kocham przyglądać się błękitowi morza, zieleni lasu, kolorom kwiatów…. Kocham słuchać szumu fal, ciszy i kilka razy dziennie wypowiadanych słów „mamo kocham Cię” Kocham szusować na nartach, czytać, rozwijać się, przytulać psa……… Kocham Żyć.
Kontakt
Zapraszam Cię na godzinną bezpłatną wstępną konsultację.
Napisz- umówimy termin.

e-mail: aneta.plichta@gmail.com
https://www.facebook.com/anetaplichtacoaching
tel.: +48 783 077 648
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Być dla siebie wsparciem
17 września 2021
Gdy leżysz na kanapie, patrzysz przed siebie i nie wiesz co dalej robić… gdy czujesz rozczarowanie partnerem, sobą, światem… gdy jesteś smutna, wypłakujesz oczy i myślisz, że życie Ci się nie udało.
Decyzja, która zmieni Twoje życie...
17 września 2021
DAWNO, DAWNO TEMU (przed poznaniem możliwości jakie niesie ze sobą coaching), gdy chciałam by moi bliscy byli szczęśliwi skupiałam się na kontrolowaniu ich działania...
Czy wiesz co jesteś w stanie kontrolować?
21 maja 2021
Często gubimy się, bo nie do końca rozumiemy co możemy kontrolować a czego nie.
O złości...
21 maja 2021
Uwielbiam przypominać sobie tę rozmowę, choć od niej minęło wiele lat i wiele równie pięknych rozmów...
Co jeśli...
18 maja 2021
Chciałabym Ci zadać 100 pytań (no, może ciut mniej…...). W zasadzie chciałabym Cię zachęcić abyś zadała je sobie sama i dała sobie czas na znalezienie w sobie odpowiedzi…...
Jak ruszyć z miejsca
18 maja 2021
To co zawsze mocno podkreślam to to, że bardzo trudno ruszyć z miejsca / zacząć się rozwijać bez wiedzy gdzie się znajdujemy i prawdziwej akceptacji faktu, że jesteśmy właśnie w tym miejscu, w którym jesteśmy.