Artur Zwiech

Popularność: 59
Bardzo dobry coach (1)
Jestem certyfikowanym konsultantem kryzysowym, coachem/mentorem kryzysowo-rozwojowym, specjalistą psychologii uzależnień oraz przedsiębiorcą zarządzającym firmą doradczą oraz fundacją. Doświadczenia życiowe oraz moja droga zawodowa powodują, że mogę nazwać się praktykiem. Pozwala mi to przeprowadzać również sesje mentoringowe, a w coachingowych wprowadzać elementy doradztwa biznesowego. Specjalizuję się również w recovery coachingu/mentoringu, czyli w metodzie skierowanej do osób uzależnionych i współuzależnionych, będącej uzupełnieniem procesu terapii. Zapraszam do kontaktu! Zobaczmy czy będzie między nami "flow"... Jeśli tak, a postaram się z całych sił, to czeka nas droga pełna ambitnych i realnych celów oraz odkrywania Twoich zasobów:) I jeszcze trochę o mnie ... Ukończyłem studia magisterskie na kierunku ekonomicznym, dwa kierunki studiów podyplomowych – EMBA (Excecutive Master of Business Administration) oraz Psychologię Uzależnień oraz jestem w trakcie realizacji trzeciego – Terapia Uzależnień i Współuzależnienia. A żeby zgłębić jeszcze bardziej wiedzę dotyczącą funkcjonowania człowieka w społeczeństwie studiuję obecnie Psychologię (jednolite studia magisterskie). Brałem również udział w licznych szkolenia z zakresu psychologii, psychoterapii, coachingu, mentoringu oraz doradztwa biznesowego. Jestem właścicielem firmy doradczej Finangro Sp. z o.o. oraz fundatorem i prezesem Fundacji Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”, której jedną z misji jest reintegracja oraz szeroko rozumiana pomoc osobom będącym w kryzysie oraz narażonym na wykluczenie społeczne i zawodowe, ze szczególnym uwzględnieniem osób uzależnionych i współuzależnionych. Swoją ofertę kieruję do osób, których obecna droga zawodowa okazała się niesatysfakcjonująca lub borykają się z problemem wypalenia zawodowego. W takim przypadku coaching łączę często z mentoringiem oraz elementami doradztwa zawodowego i biznesowego. Dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych mam specjalną ofertę revovery coachingu/mentoringu popularnego w USA już od lat 90-tych, a w Polsce coraz częściej (jednak wg mnie stanowczo za rzadko) wprowadzanego jako forma wsparcia w proces trzeźwienia. Metoda recovery coachingu / mentoringu jest uzupełnieniem działań psychoterapeutycznych i skupia się na budowaniu nowych, realnych celów oraz towarzyszeniu klientowi podczas ich realizacji. Jako konsultant kryzysowy służę pierwszą pomocą psychologiczną osobom dotkniętym ostrym lub chronicznym kryzysem, a jako coach/mentor kryzowo-rozwojowy pomagam wykorzystać zasoby tkwiące w człowieku i jego otoczeniu do budowanie nowej perspektywy i rozwoju w różnych dziedzinach życia. W ramach działań coachingowych / mentoringowych oraz związanych z reintegracją społeczną i zawodową przepracowałem rozwojowo z wieloma osobami blisko 2500 godzin.
Kontakt
Możesz ze mną się skontaktować pod nr tel. 726 230 778 od poniedziałku do soboty.
Specjalizacje
Miasta
Profil na LinkedIn
https://www.linkedin.com/in/arturzwiech/
Profil na FB
https://www.facebook.com/rozwojpokryzysowy

Opinie

Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Artura będą w kryzysie związanym z utratą pracy i jednocześnie z wypaleniem zawodowym. 3 spotkania były konsultacjami kryzysowymi, a później przeszliśmy do coachingu rozwojowego. Sesje były uzupełniane mentoringiem i doradztwem biznesowym. Spotkaliśmy się 8 razem. Nie wykluczamy kontynuacji...Polecam z całego serducha. Mega profesjonalizm. I cenię to że nie był to tradycyjny coaching, bo u mnie nie sprawdziłby się raczej.
29 stycznia 2023 Aneta - Własna działalność
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Przemoc domowa – fakty i mity
20 luty 2023
Czy coś może usprawiedliwić przemoc w rodzinie? Dlaczego niektórzy ludzie uważają, że krzywdzenie bliskiej osoby jest czymś mniej nagannym?