Artur Zwiech

Popularność: 94
Bardzo dobry coach (3)
Specjalizuję się w coachingu/mentoringu kryzysowym (szczególnie w tematyce dotyczącej przełomu połowy życia oraz wypalenia zawodowego) oraz coachingu kariery. Jestem certyfikowanym konsultantem oraz coachem/mentorem kryzysowym (akredytacja Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu). Ukończyłem Szkołę Coachów w Grupie Set. Zarządzam fundacją oraz firmą doradczą. Doświadczenia życiowe, ukończone studia MBA oraz moja droga zawodowa powodują, że mogę nazwać się praktykiem. Pozwala mi to przeprowadzać również sesje mentoringowe, a w coachingowych wprowadzać elementy doradztwa biznesowego oraz zawodowego. Specjalizuję się również w recovery coachingu, czyli w metodzie skierowanej do osób uzależnionych i współuzależnionych, będącej uzupełnieniem procesu terapii. W tym zakresie ukończyłem dwa kierunki studiów podyplomowych z zakresu psychologii i terapii uzależnień. Swoją wiedzę o psychice i zachowaniu ludzi pogłębiam obecnie studiując psychologię na moich drugich studiach magisterskich oraz podyplomowych z zakresu psychotraumatologi. Zapraszam do kontaktu! Postaram się, aby pojawiło się miedzy nami "flow", a wówczas czeka nas droga pełna ambitnych i realnych celów oraz odkrywania Twoich zasobów:) I jeszcze trochę o mnie ... Jestem właścicielem firmy doradczej Finangro Sp. z o.o. oraz fundatorem i prezesem Fundacji Inicjatyw „Jestem Przedsiębiorczy”, której jedną z misji jest reintegracja oraz szeroko rozumiana pomoc osobom będącym w kryzysie oraz narażonym na wykluczenie społeczne i zawodowe, ze szczególnym uwzględnieniem osób uzależnionych i współuzależnionych. Swoją ofertę kieruję również do osób, których obecna droga zawodowa okazała się niesatysfakcjonująca lub borykają się z problemem wypalenia zawodowego. W takim przypadku coaching łączę często z mentoringiem oraz elementami doradztwa zawodowego i biznesowego. Dla osób uzależnionych oraz współuzależnionych mam specjalną ofertę revovery coachingu/mentoringu popularnego w USA już od lat 90-tych, a w Polsce coraz częściej (jednak wg mnie stanowczo za rzadko) wprowadzanego jako forma wsparcia w proces trzeźwienia. Metoda recovery coachingu / mentoringu jest uzupełnieniem działań psychoterapeutycznych i skupia się na budowaniu nowych, realnych celów oraz towarzyszeniu klientowi podczas ich realizacji. Jako konsultant kryzysowy służę pierwszą pomocą psychologiczną osobom dotkniętym ostrym lub chronicznym kryzysem, a jako coach/mentor kryzowy pomagam wykorzystać zasoby tkwiące w człowieku i jego otoczeniu do budowanie nowej perspektywy i rozwoju w różnych dziedzinach życia. W ramach działań coachingowych / mentoringowych oraz związanych z reintegracją społeczną i zawodową przepracowałem rozwojowo z wieloma osobami blisko 2500 godzin.
Kontakt
Możesz ze mną się skontaktować pod nr tel. 693 092 529 od poniedziałku do soboty.
Specjalizacje
Miasta
Profil na LinkedIn
https://www.linkedin.com/in/arturzwiech/
Profil na FB
https://www.facebook.com/rozwojpokryzysowy

Opinie

Bardzo dobry coach
Trafiłam do Artura na proces w związku z chęcią zmian w obszarze zawodowym. W moim przypadku "combo" w postaci coachingu z elementami mentoringu i doradztwa było strzałem w dziesiątkę. Z serca dziekuję za każdą sesję i za to, że z lekkoscią idę po "nowe". Szczerze polecam!
13 marca 2024 Edyta - Specjalista da. HR
Bardzo dobry coach
Uczęszczałem do Artura na sesje coachingu kariery. Jako menadżer wiecznie zapracowany okazało się że mam jeszcze jeden problem .... alkohol, którym się relaksowałem wieczorami. Artur to również świetny specjalista z zakresu uzależnień więc nasze spotkania pomogły mi przepracować wiele aspektów. 12 fantastycznych spotkań. Polecam z całego serducha !!!
18 luty 2024 Krystian - Menadżer
Bardzo dobry coach
Zgłosiłam się do Artura będą w kryzysie związanym z utratą pracy i jednocześnie z wypaleniem zawodowym. 3 spotkania były konsultacjami kryzysowymi, a później przeszliśmy do coachingu rozwojowego. Sesje były uzupełniane mentoringiem i doradztwem biznesowym. Spotkaliśmy się 8 razem. Nie wykluczamy kontynuacji...Polecam z całego serducha. Mega profesjonalizm. I cenię to że nie był to tradycyjny coaching, bo u mnie nie sprawdziłby się raczej.
29 stycznia 2023 Aneta - Własna działalność
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Psychologia pozytywna
18 luty 2024
Psychologia pozytywna: Klucz do pogłębionej radości i spełnienia
Nauka nowych umiejętności
18 luty 2024
Czy warto uczyć się nowych rzeczy?
Proszenie o pomoc
18 luty 2024
Dlaczego w sytuacji kryzysu nie prosimy o pomoc bliskich, czy specjalistów ?
Przemoc domowa – fakty i mity
20 luty 2023
Czy coś może usprawiedliwić przemoc w rodzinie? Dlaczego niektórzy ludzie uważają, że krzywdzenie bliskiej osoby jest czymś mniej nagannym?