Dominik Szot

Popularność: 278
Bardzo dobry coach (1)
Co się stanie, gdy spotkasz biznesmena, z którym możesz rozmawiać o wszystkim i wiesz, że ten ktoś Cię rozumie, bo robi to, co Ty od 30 lat, a do tego jest coachem? Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości nt. prowadzonych przez Ciebie spółek, przedsiębiorstw, marek lub projektów i chciałbyś je rozwiać, a przy tym potrzebujesz rozmówcy, który ma globalne doświadczenie w zarządzaniu firmami i zespołami, to co wniesie taka znajomość? Co zmieniłoby się w Twoim życiu, gdybyś nawiązał przyjacielską relację z innym liderem, który przeżył mnóstwo biznesowych przygód i wie, co znaczy bycie skutecznym przedsiębiorcą i zadaje Ci takie pytania, które sprawiają, że zaczynasz myśleć jeszcze lepiej i jeszcze skuteczniej działać? A gdybyś tak po prostu konstruktywnie pogadał z drugim doświadczonym życiowo i zawodowo mężczyzną, który Cię wysłucha ze zrozumieniem i bez oceny, czy interpretacji i zwyczajnie poczuje to, co Cię nurtuje a potem pomoże Ci znaleźć to coś, czego szukasz? Co by Ci to dało? Co się wydarzy, gdy odkryjesz, że masz czas na wszystko? Co się stanie, gdy znajdziesz nowe umiejętności, o których nie miałeś pojęcia? A co będzie, kiedy nagle dotrze do Ciebie, że jesteś jeszcze silniejszy, sprawniejszy i mądrzejszy, a do tego, potrafisz się hartować w sposób, który sam sobie wypracowałeś i stworzyłeś własną metodę dojścia do mistrzostwa? Co wtedy, kiedy okaże się, że nagle wszystko jest proste i łatwo dostępne? Kim zaczniesz się wtedy stawać? Komu się przysłużysz? Co wniesiesz do tego świata? Jeśli chciałbyś o tym porozmawiać, żeby zmienić coś w swoim życiu, zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję. Pomagam liderom w zmianie i robię to szybko. Zapraszam Cię na mój Dynamic Leadership Coaching. Moje kompetencje: - Dyplomowany coach przywództwa i zespołów (Leader & Team Coach: Marshall Goldsmith Stakeholder Centered Coaching: USA). - Certyfikowany coach ACC w trakcie realizacji tytułu PCC (International Coaching Federation: USA). - Certyfikowany mistrz coachingu w Solution Focused Coaching (Erickson International Coaching: Kanada). - Certyfikowany praktyk Programowania Neurolingwistycznego (iNLP Center: USA) Ponad 30 lat doświadczenia w budowaniu i rozwoju przedsiębiorstw o globalnym zasięgu w Polsce, Niemczech, Rosji, w Kazachstanie i na Białorusi. Twórca kilkunastu międzynarodowych marek, m.in.: www.mia.com.pl, www.inhumangear.com., www.globalspool.com Strateg z wiedzą praktyczną jak szybko i skutecznie rozwiązywać najtrudniejsze zdarzenia biznesowe. Znawca zmian kultury organizacyjnej, ekspert w zarządzaniu kryzysowym, motywowaniu załogi we wspólnym celu i skutecznym pokonywaniu wszelkich trudności. Przedsiębiorca, partner, lider, wizjoner, menedżer, pisarz, biegacz, miłośnik sportów walki, Europejczyk, Polak, przyjaciel, mąż, brat, syn i ojciec. Promotor wspierania rodzin z niepełnosprawnościami.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu przez stronę www i przesłanie mejla z opisem celu coachingu.

Pierwsza sesja jest bezpłatna, jeżeli zdecydujesz się na współpracę, od następnej rozpoczniemy proces Dynamic Leadership Coaching. Pracuję z cyklach 8 sesji. Działam w oparciu o mierzalne cele. Mój system zapewnia utrzymanie w czasie osiągnięć wypracowanych podczas coachingu DLC.

M: +48 795 521 284
Specjalizacje
Miasta
Kraków, Warszawa, Gdynia, Poznań, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Łódź, Kielce, Rzeszów, Trójmiasto,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Konsulting strategiczny
Wsparcie w stworzeniu klarownej wizji rozwoju odpornej na wahania rynkowe. Znajdywanie nisz w oparciu o zasoby klienta w celu przebranżowienia działalności. Doradztwo strategiczne w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw. Budowanie strategii rozwojowych na trudne czasy. Znajdywanie ukrytych zasobów w strukturze, firmie, osobie i otoczeniu klienta.Wsparcie i inspiracja do tworzenia skuteczniejszych planów operacyjnych.
Interwencja kryzysowa
Szybka pomoc w adaptacji do zmiany po stracie lub w innej sytuacji kryzysowej. Doświadczenie we wsparciu klientów przeżywających kryzys tożsamości i dalszej wizji własnego życia. Biegłość w zdarzeniach biznesowych rozmaitego formatu i rodzaju (wsparcie merytoryczne, inspiracja w znajdywaniu nietypowych rozwiązań, usuwanie zagrożeń bankructwa, rozwiązania na kłopoty własnościowe, wrogie przejęcia i.in.).
Restauracja modeli biznesowych
Weryfikacja i odświeżanie modelu biznesowego. Pomoc w znalezieniu nowych alternatyw dla dotychczasowej działalności klienta. Zmiana kultury firmy. Odkrywanie talentów w zespołach i konsolidacja załogi w budowaniu nowej wizji firmy. Otwieranie i zamykanie spółek w Polsce i za granicą.

Opinie

Bardzo dobry coach
Dominik jest wyśmienitym Coachem dla przedsiębiorców i liderów, chcących maksymalizować swoje możliwości i osiągnięcia. Efekt pozytywnej i nieuniknionej zmiany jest pewną inwestycją. Polecam serdecznie!
28 grudnia 2020 Dawid - Dyrektor Sprzedaży Detalicznej
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj