Kinga Kuberek

Popularność: 303
Bardzo dobry coach (8)
" Wspieram ludzi gdy dokonują zmian w życiu lub w pracy" COACHING ZMIANY - Jeśli potrzebujesz zmiany w życiu lub próbujesz się z nią zmierzyć - Zapraszam! Jestem absolwentką SWPS na kierunku "coaching i mentoring" oraz od ponad 6 lat trenerem biznesu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach managerskich w Polsce i za granicą. Aktualnie prowadzę własną firmę GLOBAL METODI zajmującą się coachingiem, szkoleniami oraz doradztwem w zakresie współpracy międzynarodowej, współpracy handlowej, negocjacji i strategii firm. Specjalizuję się w COACHINGU ZMIANY Ukończyłam również kurs w zakresie konsultacji kryzysowych w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu. Prowadzę sesję w gabinecie w Zabrzu lub online ( skype, telefon, what's up) . Zapraszam na mają stronę www.global-metodi.com Proponuję: - sesje również bezpośrednie i online - spotkanie wstępne które zdiagnozuje tematykę i rodzaj pracy: 20 minut gratis - spotkania indywidualne i pakiety (do 10 sesji coachingowych w terminach dogodnych dla klienta ) - czas trwania jednej sesji to 60 minut.
Kontakt
telefon : 513 96 18 08

Skype: kingakuberek

Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Jestem przedsiębiorcą. Jakiś czas temu założyłem firmę, która dziś świetnie prosperuje. Ale nie było tak, jak kiedyś. Brakowało mi entuzjazmu do prowadzenia biznesu, pomysłów, energii. Potrzebowałem zmiany. Zgłosiłem się do Kingi z polecenia. Było to pół roku temu. Pracowaliśmy nad zmianą, nie w firmie, ale we mnie samym. Zmiana mojego myślenia, postrzegania tego co wokół spowodowała ogromne zmiany w mojej firmie. Dziś, mimo pandemii czuję się spełniony i szczęśliwy. Moja firma nie jest dla mnie ciężarem, a źródłem satysfakcji. Mam też czas na swoje hobby i rodzinę którą kocham. Polecam serdecznie pracę z Kingą.
14 kwietnia 2021 Michał - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam pogłębianie kompetencji i samoświadomości z Kingą. Podczas sesji można się nauczyć jak inaczej spojrzeć na ludzi, zadania i samego siebie. Nie jest to tylko teoria sama w sobie. Wszystko można w sposób bardzo łatwy wykorzystać w praktyce. Kinga zaraża optymizmem. Polecam każdemu.
9 kwietnia 2021 Magda - Z-ca Dyrektora Marketingu
Bardzo dobry coach
Z Kingą współpracuję od września w ramach executive coaching. Po tym czasie widzę ogromne efekty pracy. Oprócz zmiany w stylu zarządzania podległym zespołem, przeszłam niesamowitą metamorfozę. Polecam jej osobę, która oprócz wiedzy praktycznej i teoretycznej emanuje radością i potrafi inspirować.
8 stycznia 2021 Karolina - Dyrektor Pionu
Bardzo dobry coach
Pani Kinga potrafi słuchać ..... w sposób subtelny a zarazem wprost, trafia w punkt problemu. Dzięki jej sesjom,poznałam siebie i uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne. Dziś wiem jak reagować na to co przynosi nam życie, wiem jak przygotować się do trudnych decyzji - dziś już to wiem naszczeście ! Nasze spotkania oceniam jako cudowne doświadczenie, Które pozostanie ze mną na długo. Cieszę się, że postawiłam na siebie i podjęłam się pracy z panią Kingą. Dziś jestem już w innym miejscu chyba takim, w którym podświadomie zawsze chciałam być - dziękuje Pani Kingo
6 lipca 2020 Agnieszka - Właściciel salonu kosmetycznego
Bardzo dobry coach
Znakomity coaching indywidualny, który pomógł mi nabrać dystansu do pewnych sfer swojego życia, uruchomił do działania i przybliżył do realizacji moich celów. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, prowadzone z zaangażowaniem, w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Szeroka wiedza poparta doświadczeniem, a także wysoka kultura osobista i otwartość, były bardzo pomocne podczas sesji i pozwoliły mi czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pobudzały do przemyśleń. Po każdej sesji czułam niesamowity przypływ energii i wiarę w zmianę, która się dokonywała. Z pełną odpowiedzialnością polecam Kingę jako profesjonalnego coacha i dziękuję za bogate oraz rozwijające spotkanie.
20 maja 2020 Paulina - Commercial Manager
Dobry coach
KINGA dzięki za czas spędzony podczas naszych kllku sesji. Duże plusy za : -ustalenie priorytetów -wejrzenie we własne potrzeby -znalezienie czasu na własne pasję i radości dnia codziennego -zawodowe rozeznanie co sprawia satysfakcję w pracy,co mnie motywuje, co lubię w mojej pracy. -uświadomienie sobie swoich mocnych stron i praca nad słabszymi Należysz to tych nielicznych ludzi, którzy w swojej pracy są na właściwym miejscu i którym ta praca sprawia autentyczną przyjemność, a Twoi klienci to czują i tym łatwiej dokonują zmian w swoim życiu. Powodzenia w pomaganiu innym.
20 maja 2020 Marta - Kontroler finansowy
Bardzo dobry coach
Znakomite sesje, zmieniły mi pogląd na ludzi i życie. Już po pierwszych spotkaniach zauważyłem w sobie duże zmiany w podejściu do życia prywatnego i służbowego. Mimo zakończonych sesji wciąż mam dobry kontakt i chętnie rozmawiam. Warto się otworzyć przed coachem bo się więcej otrzyma w zamian !!!
8 maja 2020 Marcin - Właściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Skorzystałam z 10 sesji, które uświadomiły mi co dla mnie w życiu jest najważniejsze. Nauczyłam się być prawdziwym menagerem we własnej firmie oraz poprawiłam relacje rodzinne. Potrafię zachować równowagę w każdej dziedzinie życia. Pracuje nadal nad asertywnością.
28 kwietnia 2020 Ewa - Właściciel salonu kosmetycznego.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj