Kinga Kuberek

Popularność: 709
Bardzo dobry coach (21)
" Wspieram ludzi gdy dokonują zmian w życiu lub w pracy, kryzys postrzegam jako początek zmian i rozwoju" Specjalizuję się w pracy z osobami poszukującymi nowych wyzwań zawodowych ( COACHING KARIERY ) oraz z osobami które stoją w obliczu trudnych zmian w życiu- zmian które ich na ten moment przerastają ( COACHING KRYZYSU) . Są to m.in. sytuacje: - utrata pracy - wypalenie zawodowe lub jego początki - rozwód, problemy w małżeństwie - konflikty w pracy i w środowisku domowym - problemy finansowe, marazm - lęki i obawy spowodowane przyszłością ( Covid, wojna itp) - innego rodzaju sytuacje powodujące kryzys na danym etapie Współpracuję również z firmami prowadząc sesje coachingowe dla pracowników oraz kadry managerskiej ( COACHING MANAGERSKI, COACHING BIZNESU) w zakresach m.in: - Brak energii i motywacji do pracy, utrata satysfakcji - Objęcie nowego stanowiska pracy - adaptacja w nowym środowisku - Problemy z zarządzaniem zespołem i budowaniem zespołu - Komunikacja i organizacja swojej pracy - Zmiana myślenia w zarządzaniu: myślenie zadaniowe, celowe - Autoprezentacje, przełamywanie oporu w wystąpieniach publicznych - Pokonywanie swoich ograniczeń i negatywnych przekonań
Kontakt
telefon : 513 96 18 08

Ceny są zróżnicowane od 150 do 300 PLN/ 60 min sesja online i zależą od typu coachingu ( kryzysowy, kariery, osobisty, business)
Sesje na żywo u klienta wyceniane są w zależności od lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu: 513 96 18 08
global@global-metodi.com

Specjalizacje
Miasta
SUKCESJA FIRM
Oferuję wsparcie w zakresie sukcesji

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Kingą. Pracowaliśmy nad moim wypaleniem zawodowym. Na sesje zdecydowałem się bo juz nie nie miałem ani siły, ani ochoty pracować. Totalnie bez sił, emocji, chęci. Zycie, rachunki, kredyty powodowały że jeszcze się trzymałem pracy. Z Kingą przepracowaliśmy moje emocje, wrócilismy do marzeń jakie kiedyś miałem, pokazała mi że życie może być piękne - zalezy tylko jak na wszystko spojrzymy no i odnalazłem sens we wszystkim co robię. Podzieliłem się z pracodawcą tym co czuję, jakie mam pomysły. Niedługo potem zmieniłem dział i odżyłem. Polecam Kingę - daje bardzo dużo energii i inspiracji, a do tego ma świetną wiedzę z zakresu psychologii.
7 września 2023 Pracoholik - kierownik sekcji
Bardzo dobry coach
Trafiłem do Pani Kingi kiedy moja firma była na skraju bankructwa. Ja też już nie miałem siły, aby cokolwiek robić, nawet wstawać rano. Kolega zaproponował mi abym porozmawiał z Panią Kingą, bo mam duże doświadczenie biznesowe i dobre wyczucie. Pracowaliśmy on-line. Zaczęliśmy od stanu kiedy nie chciało mi się wstawać z łóżka, a po 1,5 miesiąca byłem w stanie racjonalnie myśleć, wróciła ochota do tego aby ratować biznes i sens pracy. Pani Kinga ma coś w sobie takiego że daje ogromną nadzieję, energię i na dodatek wspiera bardzo fachowo. Mi ta kobieta uratowała życie i pracę. Będę jej za to zawsze wdzięczny.
30 sierpnia 2023 Maciek - Prezes firmy
Bardzo dobry coach
Pani Kinga potrafi pobudzić człowieka do zastanowienia się nad rzeczami, które towarzyszą nam codziennie a nigdy o nich nie myślimy. Każda sesja jest merytoryczna, konkretna i bardzo ciekawa. Indywidualne podejście do ludzi sprawia, że każdy może się otworzyć i znaleźć obszar nad którym może popracować. Serdecznie polecam spróbować i pozwolić się pozytywnie zaskoczyć.
10 marca 2023 Michał - Młodszy specjalista ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Każda sesja z Panią Kingą jest świetnie przygotowana, a poruszane na nich zagadnienia, problemy oraz ich rozwiązania są bardzo trafnie interpretowane i znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Poza świetną merytoryką warto podkreślić również fantastyczną atmosferę podczas sesji, zawsze z uśmiechem na ustach i pozytywnym nastawieniem, co wpływa pozytywnie na otwartość oraz efektywność sesji. Bardzo polecam współpracę z Panią Kingą.
9 marca 2023 Piotr - Specjalista ds. Marketingu
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Panią Kingą w obszarze coachingu kariery. Jej doświadczenie, profesjonalizm i cenne uwagi sprawiły że w ciągu miesiąca zaoferowano mi nową pracę! Pani Kinga sprawiła że umiem docenić siebie i swoje kompetencje. Praca z Pania Kingą to sama przyjemność.
24 listopada 2022 Magda - Specjalista
Bardzo dobry coach
Pracuję z Kingą już od około 2 lat, mogę ją polecić każdemu. Podczas każdej sesji coachingowej uśmiech nie schodzi z ust, a jej profesjonalizm i celne uwagi dają do myślenia. Sesje są skondensowane, bez zbędnego offtopicu.
31 października 2022 Dominik - Dyrektor Sprzedaży B2B
Bardzo dobry coach
Dzięki sesjom coachingowym z Kingą rozpoczęłam proces pozytywnych zmian w moim życiu. Sesje coachingowe to czas poświęcony sobie, możliwość lepszego poznania siebie. Odkryłam w sobie prawdziwe JA, dzięki temu zapanował u mnie spokój wewnętrzny. Przestały targać mną emocje co powinnam, co wypada a czego nie wypada robić. Umiem wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i iść za jego radą. Działać, realizować się, rozwijać swój potencjał. Dziękuje Kinga.
17 października 2022 Małgorzata - Wiceprezes
Bardzo dobry coach
Jak dla mnie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pomogła mi uwierzyć że mam szanse zmienić pracę na taką o jakiej marzylam od wielu lat. Nie tylko pomogła mi zobaczyć czego naprawdę chce ale pokazała mi także w jaki sposób mogę to osiągnąć. Jeśli chcesz coś zmienić ale nie wiesz jak to polecam Panią Kingę.
12 października 2022 Ewa - Zastępca Menadżera
Bardzo dobry coach
Pracowałam z Kingą w obszarze coachingu kariery. Po wielu latach pracy na tym samym stanowisku i w tej samej firmie nie widziałam dla siebie możliwości rozwoju, a tak bardzo potrzebowałam zmiany. Wyjście ze strefy komfortu i obawa przed nieznanym doprowadziła mnie do takiego stanu że nie mogłam spać po nocach. Kinga pokazała mi że poza moim światem jest jeszcze większy świat który oferuje wiele możliwości, tylko trzeba je zobaczyć i umieć po odpowiednie sięgnąć. Już pierwsza z nią rozmowa spowodowała że wróciła nadzieja. Kinga pozwoliła mi w siebie uwierzyć, uporać się z ograniczającymi przekonaniami. Ma w sobie coś co przyciąga, uśmiech, pozytywne nastawienie którym się dzieli. Czekałam zawsze na kolejną sesję. Bardzo dziekuje - mam teraz nowe zycie i jestem ta "Nowa Ja". Z calego serca polecam pracę z Kingą.
11 października 2022 Magda - Manager z międzynarodowej korporacji
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Kingą. Trafiłem do niej przy zmianie pracy i dużych zmianach w życiu. To zdecydowanie fachowiec, osoba bardzo empatyczna i rozumiejąca rzeczywistość, a przy tym wymagająca od siebie i innych. Nic nie dzieje sie od razu- zrozumiałem to i po przejściu całego procesu jestem teraz innym czlowiekiem. Polecam Kingę jako "coacha od kryzysów"
9 maja 2022 Marcin - specjalista w dziale
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Kingą. Bardzo konkretna i pomocna. Ma świetną intuicję i przez swoje doświadczenie zawodowe sprawnie porusza się w tematyce biznesowej. Profesjonalistka w każdym calu- stworzyła idealną atmosferę pracy. Bardzo konsekwentna. Podobało mi się że dopasowywała metody pracy do mnie, za każdym razem pytając co myślę o takim ćwiczeniu. Super pod każdym względem. Bardzo mi pomogła w zarządzaniu moją firmą. Będę polecał każdemu przedsiębiorcy!
7 stycznia 2022 Mariusz - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam! Bardzo dobry doradca i coach, profesjonalne, rzetelne podejście do tematu. Kinga posiada duże doświadczenie w biznesie, dzięki czemu jej porady są świetnym, skutecznym wsparciem dla naszego biznesu.
20 grudnia 2021 Piotr - Dyrektor Zarządzający
Bardzo dobry coach
Polecam pracę z Kingą. Pracowałam aby wzmocnić moje kompetencje przywódcze. Uświadomiłam sobie co potrafię, wzmocniłam samoocenę. To wszystko poskutkowało lepszymi efektami w pracy, ale i w domu. Kinga pokazała mi że nie można oddzielić życia zawodowego od prywatnego. Najbardziej cenię w pracy z nią naturalność, zaraża entuzjazmem, dale Ci to czego potrzebujesz bo potrafi słuchać i słyszy. Kilka tygodni , a moje życie zmieniło się nie do poznania. Jestem inną osobą. Jestem szczęśliwa i spełniona. Polecam Kingę z całego serca.
17 listopada 2021 "Karola" - szef działu
Bardzo dobry coach
Jestem przedsiębiorcą. Jakiś czas temu założyłem firmę, która dziś świetnie prosperuje. Ale nie było tak, jak kiedyś. Brakowało mi entuzjazmu do prowadzenia biznesu, pomysłów, energii. Potrzebowałem zmiany. Zgłosiłem się do Kingi z polecenia. Było to pół roku temu. Pracowaliśmy nad zmianą, nie w firmie, ale we mnie samym. Zmiana mojego myślenia, postrzegania tego co wokół spowodowała ogromne zmiany w mojej firmie. Dziś, mimo pandemii czuję się spełniony i szczęśliwy. Moja firma nie jest dla mnie ciężarem, a źródłem satysfakcji. Mam też czas na swoje hobby i rodzinę którą kocham. Polecam serdecznie pracę z Kingą.
14 kwietnia 2021 Michał - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Polecam pogłębianie kompetencji i samoświadomości z Kingą. Podczas sesji można się nauczyć jak inaczej spojrzeć na ludzi, zadania i samego siebie. Nie jest to tylko teoria sama w sobie. Wszystko można w sposób bardzo łatwy wykorzystać w praktyce. Kinga zaraża optymizmem. Polecam każdemu.
9 kwietnia 2021 Magda - Z-ca Dyrektora Marketingu
Bardzo dobry coach
Z Kingą współpracuję od września w ramach executive coaching. Po tym czasie widzę ogromne efekty pracy. Oprócz zmiany w stylu zarządzania podległym zespołem, przeszłam niesamowitą metamorfozę. Polecam jej osobę, która oprócz wiedzy praktycznej i teoretycznej emanuje radością i potrafi inspirować.
8 stycznia 2021 Karolina - Dyrektor Pionu
Bardzo dobry coach
Pani Kinga potrafi słuchać ..... w sposób subtelny a zarazem wprost, trafia w punkt problemu. Dzięki jej sesjom,poznałam siebie i uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne. Dziś wiem jak reagować na to co przynosi nam życie, wiem jak przygotować się do trudnych decyzji - dziś już to wiem naszczeście ! Nasze spotkania oceniam jako cudowne doświadczenie, Które pozostanie ze mną na długo. Cieszę się, że postawiłam na siebie i podjęłam się pracy z panią Kingą. Dziś jestem już w innym miejscu chyba takim, w którym podświadomie zawsze chciałam być - dziękuje Pani Kingo
6 lipca 2020 Agnieszka - Właściciel salonu kosmetycznego
Bardzo dobry coach
Znakomity coaching indywidualny, który pomógł mi nabrać dystansu do pewnych sfer swojego życia, uruchomił do działania i przybliżył do realizacji moich celów. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, prowadzone z zaangażowaniem, w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Szeroka wiedza poparta doświadczeniem, a także wysoka kultura osobista i otwartość, były bardzo pomocne podczas sesji i pozwoliły mi czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pobudzały do przemyśleń. Po każdej sesji czułam niesamowity przypływ energii i wiarę w zmianę, która się dokonywała. Z pełną odpowiedzialnością polecam Kingę jako profesjonalnego coacha i dziękuję za bogate oraz rozwijające spotkanie.
20 maja 2020 Paulina - Commercial Manager
Dobry coach
KINGA dzięki za czas spędzony podczas naszych kllku sesji. Duże plusy za : -ustalenie priorytetów -wejrzenie we własne potrzeby -znalezienie czasu na własne pasję i radości dnia codziennego -zawodowe rozeznanie co sprawia satysfakcję w pracy,co mnie motywuje, co lubię w mojej pracy. -uświadomienie sobie swoich mocnych stron i praca nad słabszymi Należysz to tych nielicznych ludzi, którzy w swojej pracy są na właściwym miejscu i którym ta praca sprawia autentyczną przyjemność, a Twoi klienci to czują i tym łatwiej dokonują zmian w swoim życiu. Powodzenia w pomaganiu innym.
20 maja 2020 Marta - Kontroler finansowy
Bardzo dobry coach
Znakomite sesje, zmieniły mi pogląd na ludzi i życie. Już po pierwszych spotkaniach zauważyłem w sobie duże zmiany w podejściu do życia prywatnego i służbowego. Mimo zakończonych sesji wciąż mam dobry kontakt i chętnie rozmawiam. Warto się otworzyć przed coachem bo się więcej otrzyma w zamian !!!
8 maja 2020 Marcin - Właściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Skorzystałam z 10 sesji, które uświadomiły mi co dla mnie w życiu jest najważniejsze. Nauczyłam się być prawdziwym menagerem we własnej firmie oraz poprawiłam relacje rodzinne. Potrafię zachować równowagę w każdej dziedzinie życia. Pracuje nadal nad asertywnością.
28 kwietnia 2020 Ewa - Właściciel salonu kosmetycznego.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj