Kinga Kuberek

Popularność: 206
Bardzo dobry coach (6)
Prowadzę firmę GLOBAL METODI świadczącą usługi coachingowe i szkoleniowe. Pracuję zgodnie ze standardami Polskiej Izby Coachingu której jestem członkiem. Jestem dyplomowanym coachem, absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, dziś Uniwersytet SWPS. Przez ponad 16 lat związana byłam z międzynarodowymi korporacjami z sektora budownictwa i przemysłu na stanowiskach wyższej kadry managerskiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w Polsce i poza jej granicami, odpowiadałam za tworzenie struktur eksportowych, kontakty handlowe i relacje z klientami oraz zarządzaniu projektami. Dziś pomagam ludziom wydobyć z siebie potencjał konieczny do rozwoju w obszarach: Life coachingu – odnajdywanie zasobów i motywacji koniecznych do realizacji swoich celów, równowaga życiowa ( głównie kobiety godzące życie zawodowe z wychowywaniem dzieci i pracą domową), efektywność poprzez zarządzanie czasem i priorytetami, asertywność, poprawa relacji i i komunikacja interpersonalna. Coachingu kariery – skuteczne poszukiwanie pracy lub jej zmiana, wypalenie zawodowe, zmiana stanowiska lub pracy. Spadek motywacji do pracy. Executive Coachingu – praca z właścicielami firm, rozwój kompetencji managerskich Proponuję: - sesje również online - pierwszą sesję wstępną gratis - do 10 sesji coachingowych w terminach dogodnych dla klienta - sesję zamykającą i do 3 miesięcy po zamknięciu procesu coachingowego 1 sesję przypominającą gratis - czas trwania jednej sesji to od 1 do 1,5 h w zależności od potrzeby
Kontakt
telefon : 513 96 18 08

Skype: kingakuberek

Specjalizacje
Miasta

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Kingą współpracuję od września w ramach executive coaching. Po tym czasie widzę ogromne efekty pracy. Oprócz zmiany w stylu zarządzania podległym zespołem, przeszłam niesamowitą metamorfozę. Polecam jej osobę, która oprócz wiedzy praktycznej i teoretycznej emanuje radością i potrafi inspirować.
8 stycznia 2021 Karolina - Dyrektor Pionu
Bardzo dobry coach
Pani Kinga potrafi słuchać ..... w sposób subtelny a zarazem wprost, trafia w punkt problemu. Dzięki jej sesjom,poznałam siebie i uświadomiłam sobie co jest dla mnie ważne. Dziś wiem jak reagować na to co przynosi nam życie, wiem jak przygotować się do trudnych decyzji - dziś już to wiem naszczeście ! Nasze spotkania oceniam jako cudowne doświadczenie, Które pozostanie ze mną na długo. Cieszę się, że postawiłam na siebie i podjęłam się pracy z panią Kingą. Dziś jestem już w innym miejscu chyba takim, w którym podświadomie zawsze chciałam być - dziękuje Pani Kingo
6 lipca 2020 Agnieszka - Właściciel salonu kosmetycznego
Bardzo dobry coach
Znakomity coaching indywidualny, który pomógł mi nabrać dystansu do pewnych sfer swojego życia, uruchomił do działania i przybliżył do realizacji moich celów. Sesje zorganizowane bardzo profesjonalnie, prowadzone z zaangażowaniem, w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Szeroka wiedza poparta doświadczeniem, a także wysoka kultura osobista i otwartość, były bardzo pomocne podczas sesji i pozwoliły mi czuć się bezpiecznie, a jednocześnie pobudzały do przemyśleń. Po każdej sesji czułam niesamowity przypływ energii i wiarę w zmianę, która się dokonywała. Z pełną odpowiedzialnością polecam Kingę jako profesjonalnego coacha i dziękuję za bogate oraz rozwijające spotkanie.
20 maja 2020 Paulina - Commercial Manager
Dobry coach
KINGA dzięki za czas spędzony podczas naszych kllku sesji. Duże plusy za : -ustalenie priorytetów -wejrzenie we własne potrzeby -znalezienie czasu na własne pasję i radości dnia codziennego -zawodowe rozeznanie co sprawia satysfakcję w pracy,co mnie motywuje, co lubię w mojej pracy. -uświadomienie sobie swoich mocnych stron i praca nad słabszymi Należysz to tych nielicznych ludzi, którzy w swojej pracy są na właściwym miejscu i którym ta praca sprawia autentyczną przyjemność, a Twoi klienci to czują i tym łatwiej dokonują zmian w swoim życiu. Powodzenia w pomaganiu innym.
20 maja 2020 Marta - Kontroler finansowy
Bardzo dobry coach
Znakomite sesje, zmieniły mi pogląd na ludzi i życie. Już po pierwszych spotkaniach zauważyłem w sobie duże zmiany w podejściu do życia prywatnego i służbowego. Mimo zakończonych sesji wciąż mam dobry kontakt i chętnie rozmawiam. Warto się otworzyć przed coachem bo się więcej otrzyma w zamian !!!
8 maja 2020 Marcin - Właściciel firmy handlowej
Bardzo dobry coach
Skorzystałam z 10 sesji, które uświadomiły mi co dla mnie w życiu jest najważniejsze. Nauczyłam się być prawdziwym menagerem we własnej firmie oraz poprawiłam relacje rodzinne. Potrafię zachować równowagę w każdej dziedzinie życia. Pracuje nadal nad asertywnością.
28 kwietnia 2020 Ewa - Właściciel salonu kosmetycznego.
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj