Małgorzata Trzaskowska

Popularność: 1355
Bardzo dobry coach (6)
Często spełniasz oczekiwania otoczenia? Potrzeby swoich bliskich traktujesz priorytetowo, a swoje stawiasz na ostatnim miejscu? W pracy nie potrafisz być asertywna, starasz się, pomagasz, zabiegasz o uznanie i akceptację? Wydaje Ci się, że jeżeli będziesz robić wiele dla innych, zyskasz w ten sposób ich szacunek i potwierdzenie własnej wartości? Niestety to tak nie działa. Nie dostajesz akceptacji i docenienia, a w dodatku czujesz się wykorzystywana. Kluczem jest tu szacunek i miłość do samej siebie, które Ty nieustannie podkopujesz. Robisz to zabiegając o uznanie otoczenia i zaprzeczając sobie, swoim własnym pragnieniom i potrzebom. Chcesz to zmienić i zacząć wreszcie żyć w zgodzie ze sobą? Być świadomą swoich pragnień i potrzeb i dbać o to, by były realizowane? Zaakceptować siebie i przestać wciąż dostosowywać się do tego, czego chcą inni? Przestać szukać potwierdzenia własnej wartości na zewnątrz i zacząć czerpać ją ze swojego wnętrza? Umów się ze mną na 30-minutową bezpłatną konsultację wstępną. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i zastanowimy się, jak najlepiej mogę Cię wesprzeć. Bo ważne jest, abyś zadbała o siebie i zbudowała ciepłą i karmiącą relację z samą sobą. To pozwoli Ci zacząć żyć w kontakcie ze sobą, w miłości i szacunku do siebie samej. A dzięki temu odczujesz poprawę we wszystkich obszarach Twojego życia. Pracuję metodą Multi Level Coaching, dzięki czemu zmiana może manifestować się jednocześnie na wielu poziomach: myślenia, odczuwania, działania. Stosuję również elementy Zen coachingu i Coachingu koaktywnego.
Kontakt
Kontakt telefoniczny 603 581 851 w godzinach 10:00 - 18:00
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UC3ifd29YjoAJ23gu1WLqcuw
LinkedIN
https://www.linkedin.com/in/ma%C5%82gorzata-trzaskowska-53a5193/?trk=public-profile-join-page
Facebook
https://www.facebook.com/MalgorzataTrzaskowskaCoach/
Wykształcenie
Szkoła Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego, 2-letnie Studium Coachingu Multi-Level Coaching przy Polskim Instytucie NLP, tytuł Mistrz Praktyk NLP uzyskany w Polskim Instytucie NLP, Uniwersytet SWPS Praktyczna Psychologia Społeczna
Strona www
www.ogrodprzemian.pl

Opinie

Bardzo dobry coach
Małgosia jest niezwykle ciepłą, empatyczną osobą, pełną zrozumienia dla osoby w trudnym momencie. Jest świetnym coachem, stosujacym ciekawe metody pracy. Spotkanie z nią pozwoliło mi zrozumieć, w jakim momencie życia jestem i gdzie tkwi moja blokada w rozwoju. Bardzo polecam Małgosię! Jak nikt inny potrafi w każdej sytuacji, chocby najtrudniejszej, znaleźć szansę dla Ciebie i pokazać ile możesz z niej wziąć dobrego.
11 grudnia 2018 Kinga - Freelancer
Bardzo dobry coach
Dziękuję Małgosi za wsparcie i wydobycie celów na mojej drodze życia. Dzięki spotkaniu z Małgosią rozjaśniło mi się czego pragnę na drodze zawodowej. Dzięki spotkaniu z Małgosią mam wrażenie, że komunikuje jaśniej odważniej moje potrzeby. Czuję się bardziej spójna w wyrażaniu się. Dziękuję Małgosiu, że nakierowałaś mnie na moje cele na mojej drodze życia.Serdecznie życzę Wam gotowości i otwartości na tą wyjątkową dobrą kobietę.
24 października 2018 Helena - Trenerka sportowa
Bardzo dobry coach
Po spotkaniach z Małgosią wszystko jest takie łatwe, że aż trudno uwierzyć. Nauczyłam się mówić o swoich potrzebach, a nie tylko zastanawiać się nad tym jak mogę coś zmienić. Dopiero jak na głos wypowiedziałam swoje obawy usłyszałam jak głupio one brzmią i że zupełnie nie mam powodu się bać. Moja pewność siebie wzrosła o 900%, mam poczucie, że mogę podbić świat, mam świadomość ile jestem warta. Wiem, że mogę z Nią skoczyć na najgłębszą wodę. Jej spokój bardzo mi się udziela i dzięki Niej walczę o rzeczy o które nigdy wcześniej nie umiałam. Wiem, że w gorszych momentach mogę się do Niej zgłosić i wyjdę ze spotkania silniejsza i pełna pozytywnej energii. Stosując Jej rady zawsze jestem wygrana, skuteczność 100%. Ogromnie polecam Małgosię.
22 czerwca 2018 Ewa - Kierownik Biura
Bardzo dobry coach
Dzięki pracy z Panią Małgosią zrzuciłam ciężar, który nosiłam w sobie od dłuższego czasu. Czuję się teraz wolnym człowiekiem, mam cel, który chce zrealizować! Zdobyłam większą pewność siebie w pracy oraz w życiu osobistym. Każda minuta spędzona z Panią Małgosią pokazała mi jakie mam wewnętrzne pokłady ;) Chce z nich korzystać i cieszyć się życiem! Polecam każdej kobiecie, która chce zmian w swoim życiu.
29 maja 2018 Alina - nauczycielka
Bardzo dobry coach
Współpraca z Coachem Małgorzatą Trzaskowską pozwoliła mi uporzadkować wewnętrzną równowagę, odpowiedziec samej sobie co dla mnie jest ważne i utwierdziło mnie, ze warto realizowac swoje marzenia. Po spotkaniach dowiadywalam sie coraz wiecej na swój temat bo postawione pytania przez coacha pozwoliły mi wydobyć jeszcze wiecej informacji na temat swój i swoich prawdziwych potrzeb. Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna, potrafi słuchac i ma w sobie ogromnie dużo ciepla. Bardzo polecam wspolprace kazdej z Was, która chce zmienic swoje zycie zawodowe, jak rowniez osobiste!
18 maja 2018 Iwona - Menager
Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad rezygnacją z pracy na etacie i uruchomieniu własnego biznesu. Ale brakowało mi odwagi i pewności siebie. Dopiero praca z Gosią spowodowała, że zdecydowałam się przekształcić swoją pasję w biznes. Poradziłam sobie z moimi ograniczającymi przekonaniami. Uświadomiłam sobie też z czego brały się moje lęki i jak sobie z nimi radzić. Bardzo polecam coaching z Gosią. To osoba bardzo kompetentna, uważna i empatyczna, a poza tym skuteczna jako coach.
7 czerwca 2017 Monika Osóbka -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Odważ się zaufać sobie!
10 sierpnia 2018
Podejmujesz ważną decyzję. Szykujesz się do dużej zmiany, chcesz zacząć działać inaczej albo wdrożyć w życie coś, o czym marzysz od dawna. Intuicyjnie wiesz, że to jest dla Ciebie dobre. Że postępując w ten sposób pozostaniesz w zgodzie ze sobą. Że da Ci to poczucie sensu, sprawi że wzrośnie Twoja samoocena, że będziesz bardziej wolna, spełniona, radosna. Ale wtedy umysł mówi Ci, że „powinnaś” się poradzić. Skonsultować to z kimś starszym, bardziej doświadczonym, znającym życie, kompetentnym, obeznanym w temacie. Z kimś, kto z niejednego pieca chleb jadł, jest po przejściach, skończył dobry uniwersytet albo przeczytał mnóstwo ksią
Kiedy wewnętrzny krytyk podcina skrzydła
31 stycznia 2018
Doskonale rysujesz? Piszesz fajne teksty? Przygotowałaś świetną prezentację? Opracowałaś pomysł na nowy projekt? Zdarza Ci się napisać wiersz? Ile razy po tym, jak zrobiłaś coś z czego byłaś dumna i chciałaś wyjść z tym do ludzi, słyszałaś w głowie ten drwiący głos: „Chcesz się tym pochwalić? A kto by chciał to oglądać? Myślisz, że jesteś w tym dobra? Przecież są ludzie, którzy robią to znacznie lepiej! W najlepszym wypadku będą się uśmiechać z politowaniem patrząc na Twoje „dzieło”…
Samoakceptacja - najlepsze, co możesz dla siebie zrobić
9 stycznia 2018
Akceptacja siebie – ten cudowny stan, w którym czujemy się dobrze ze sobą, niezależnie od naszego wyglądu, stanu posiadania, osiągnięć i tego, co ludzie o nas mówią. To stan wewnętrznej harmonii, pozwolenia sobie na bycie sobą i uwolnienie od ciągłej presji, aby być kimś innym. Kimś, kim wydaje nam się, że powinnyśmy być.
Autentyczność - czy warto być sobą?
19 października 2017
Autentyczność, wyrażanie siebie, odsłanianie swojego prawdziwego ja, swojej wrażliwości, najgłębszych pragnień, wątpliwości, lęków. Bycie autentycznym w dzisiejszym świecie wymaga odwagi, ugruntowania w poczuciu własnej wartości. Bo często odsłonięcie siebie, a zwłaszcza swoich emocji postrzegane jest jako słabość. A ujawnienie swojej prawdy bywa przedmiotem ataków.
Zmiana osobista - czy to już?
10 lipca 2017
W temacie zmiany zapisano już tony papieru, a w internecie można znaleźć tysiące wpisów na ten temat. To właśnie chęć zmiany jest dla wielu osób motywacją do rozpoczęcia pracy nad sobą. Gdy szwankują relacje, w firmie czujemy się niedoceniane, w związku zgrzyta, komunikacja z dorastającymi dziećmi właściwie nie istnieje i jakoś nawet same ze sobą nie możemy wytrzymać, dojrzewa w nas gotowość do zmi
A może niepopełnianie błędów jest największym błędem?
20 czerwca 2017
Błąd, porażka, gafa, kompromitacja, klapa, fiasko… Kto z nas nie chciałby się przed tym ustrzec? Takie doświadczenie to przeważnie ogromny dyskomfort, wstyd, poczucie bycia ocenionym. Dla niektórych osób na tyle duże, że obiecują sobie, że „już nigdy więcej”, albo krytykują sami siebie: „I po co ci to było”?
Czy pozytywne myślenie zawsze wpływa na nas pozytywnie?
5 czerwca 2017
„Trzeba myśleć pozytywnie”, „najważniejsze jest pozytywne nastawienie”, „jeśli myślisz pozytywnie wszystko jest możliwe”… Kiedy słyszę takie stwierdzenia, wygłaszane z namaszczeniem zwłaszcza do kogoś, kto właśnie ma chwilę słabości, nasuwa mi się pytanie czy osoba, która to mówi choć przez chwilę głębiej się nad tym zastanowiła.
A może zamiast rozpamiętywać porażki zaczniesz celebrować sukcesy?
2 czerwca 2017
Dlaczego tak często skupiamy się na rozpamiętywaniu porażek i analizujemy je na tysiąc sposobów, a sukcesom poświęcamy niewiele czasu, traktując je jako coś oczywistego? A gdyby tak odwrócić proporcje
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom