Małgorzata Trzaskowska

Popularność: 769
Bardzo dobry coach (1)
W swojej pracy wspieram kobiety w odkrywaniu tego, co jest dla nich naprawdę ważne, czego pragną w życiu, za czym tęsknią. Pomagam podnieść samoocenę i wzmocnić poczucie własnej wartości, odbudować kontakt ze sobą i swoimi potrzebami, żyć bardziej świadomie i z tej pozycji realizować swoje pasje, talenty i marzenia. Moje kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w korporacjach pozwala mi również skutecznie pomagać kobietom, które chcą odnieść sukces w biznesie. Jeżeli: - czujesz się przeciążona pracą i obowiązkami domowymi, - wciąż masz poczucie, że nie jesteś wystarczająco dobra, - masz problem z realizacją celów, - robisz wiele dla innych ludzi, a zapominasz o własnych potrzebach, - masz wrażenie, że otoczenie cię nie docenia i nie szanuje, - masz problem z byciem asertywną, - jesteś dla wszystkich miła i chcesz, żeby wszyscy cię lubili, - czujesz, że utknęłaś w pracy, w której się nie spełniasz, - Twoje sukcesy Cię nie cieszą, - w Twoim życiu pozornie wszystko jest OK, ale towarzyszy Ci poczucie braku sensu i monotonii, a jednocześnie masz odwagę, aby: - przyjrzeć się temu jaka jesteś i blokadom, które Cię ograniczają, - wyjść poza swoją strefę komfortu, - wypracować i wypróbować nowe sposoby myślenia i postępowania, - działać mimo lęku, dobrze trafiłaś! Zapraszam Cię na sesję wstępną, podczas której omówimy Twoje potrzeby i ustalimy plan działania. Koszt 60-minutowej sesji wstępnej to 100 zł. Pracuję metodą Multi Level Coaching. Pokazuję klientkom jak mogą wydobyć i wykorzystać potencjał jaki mają w sobie i w kontakcie ze swoimi zasobami dokonać w życiu trwałych zmian.
Kontakt
Kontakt telefoniczny 603 581 851 w godzinach 10:00 - 18:00
Cena
300zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak
Facebook
https://www.facebook.com/MalgorzataTrzaskowskaCoach/
Wykształcenie
Szkoła Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego, 2-letnie Studium Coachingu Multi-Level Coaching przy Polskim Instytucie NLP, tytuł Mistrz Praktyk NLP uzyskany w Polskim Instytucie NLP, Uniwersytet SWPS Praktyczna Psychologia Społeczna
YouTube
https://www.youtube.com/channel/UC3ifd29YjoAJ23gu1WLqcuw
LinkedIN
https://www.linkedin.com/in/ma%C5%82gorzata-trzaskowska-53a5193/?trk=public-profile-join-page

Opinie

Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad rezygnacją z pracy na etacie i uruchomieniu własnego biznesu. Ale brakowało mi odwagi i pewności siebie. Dopiero praca z Gosią spowodowała, że zdecydowałam się przekształcić swoją pasję w biznes. Poradziłam sobie z moimi ograniczającymi przekonaniami. Uświadomiłam sobie też z czego brały się moje lęki i jak sobie z nimi radzić. Bardzo polecam coaching z Gosią. To osoba bardzo kompetentna, uważna i empatyczna, a poza tym skuteczna jako coach.
7 czerwca 2017 Monika Osóbka -
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Samoakceptacja - najlepsze, co możesz dla siebie zrobić
9 stycznia 2018
Akceptacja siebie – ten cudowny stan, w którym czujemy się dobrze ze sobą, niezależnie od naszego wyglądu, stanu posiadania, osiągnięć i tego, co ludzie o nas mówią. To stan wewnętrznej harmonii, pozwolenia sobie na bycie sobą i uwolnienie od ciągłej presji, aby być kimś innym. Kimś, kim wydaje nam się, że powinnyśmy być.
Autentyczność - czy warto być sobą?
19 października 2017
Autentyczność, wyrażanie siebie, odsłanianie swojego prawdziwego ja, swojej wrażliwości, najgłębszych pragnień, wątpliwości, lęków. Bycie autentycznym w dzisiejszym świecie wymaga odwagi, ugruntowania w poczuciu własnej wartości. Bo często odsłonięcie siebie, a zwłaszcza swoich emocji postrzegane jest jako słabość. A ujawnienie swojej prawdy bywa przedmiotem ataków.
Zmiana osobista - czy to już?
10 lipca 2017
W temacie zmiany zapisano już tony papieru, a w internecie można znaleźć tysiące wpisów na ten temat. To właśnie chęć zmiany jest dla wielu osób motywacją do rozpoczęcia pracy nad sobą. Gdy szwankują relacje, w firmie czujemy się niedoceniane, w związku zgrzyta, komunikacja z dorastającymi dziećmi właściwie nie istnieje i jakoś nawet same ze sobą nie możemy wytrzymać, dojrzewa w nas gotowość do zmi
A może niepopełnianie błędów jest największym błędem?
20 czerwca 2017
Błąd, porażka, gafa, kompromitacja, klapa, fiasko… Kto z nas nie chciałby się przed tym ustrzec? Takie doświadczenie to przeważnie ogromny dyskomfort, wstyd, poczucie bycia ocenionym. Dla niektórych osób na tyle duże, że obiecują sobie, że „już nigdy więcej”, albo krytykują sami siebie: „I po co ci to było”?
Czy pozytywne myślenie zawsze wpływa na nas pozytywnie?
5 czerwca 2017
„Trzeba myśleć pozytywnie”, „najważniejsze jest pozytywne nastawienie”, „jeśli myślisz pozytywnie wszystko jest możliwe”… Kiedy słyszę takie stwierdzenia, wygłaszane z namaszczeniem zwłaszcza do kogoś, kto właśnie ma chwilę słabości, nasuwa mi się pytanie czy osoba, która to mówi choć przez chwilę głębiej się nad tym zastanowiła.
A może zamiast rozpamiętywać porażki zaczniesz celebrować sukcesy?
2 czerwca 2017
Dlaczego tak często skupiamy się na rozpamiętywaniu porażek i analizujemy je na tysiąc sposobów, a sukcesom poświęcamy niewiele czasu, traktując je jako coś oczywistego? A gdyby tak odwrócić proporcje
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom