Adam Cyrybał

Popularność: 93
Bardzo dobry coach (9)
Cześć, nazywam się Adam, jestem dyplomowanym i certyfikowanym coachem(studia podyplomowe Akademia WSB) kształconym według najstarszej i największej szkoły coachingu w europie - Noble Manhattan Coaching. Ukończyłem również studia Public Relations oraz Zarządzanie ze specjalnością - Psychologia menadżerska. Dopełnieniem mojej wiedzy w pracy pełnej wyzwań, problemów oraz kreatywnego ich rozwiązywania było ukończenie certyfikowanych kursów: Lean Lider Belt oraz Trenera Biznesu. W swojej pracy wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłem i stale zdobywam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2003 roku. Od ponad 20 lat jestem związany z przedsiębiorczością; od sprzedaży, kierowania sprzedażą, budowania marketingu, kierowania zespołami rozproszonymi, przez optymalizowanie procesów produkcji po budowanie strategii sprzedażowych i strategii całego biznesu aż do kierowania organizacją SiSZRZ. Owocem mojej pracy, zaangażowania i wielkiej pasji jest również marka Dynamiczny Rozwój - Coaching & Mentoring. www.dynamicznyrozwoj.pl Od stycznia 2022 roku mam przyjemność dzielić się swoją wiedzą ze studentkami i studentami na poziomie akademickim współpracując z Akademią WSB. Prowadząc wykłady i warsztaty z obszaru zarządzania oraz socjologii. Rok akademicki 2023-2024 to szeroka współpraca z Akademią Śląską i katedrą zarządzania z obszarów takich jak: - Praktyka zarządzania i organizacji w firmie - Trening Team Building i komunikacji interpersonalnej - Trening uważności – Mindfulness - Trening kreatywności i innowacji produktowych - Trening - Planowanie kariery - Trening negocjacji i mediacji - Kreowanie nowej oferty rynkowej i strategie rozwoju firmy - Coaching i mentoring w biznesie - Smart City; efektywny menadżer miasta - Leadership - efektywne przywództwo - Trening Design Thinking - Trening komunikacji zespołowej - Trening zarządzania zmianą Zdecydowanie stawiam na praktyczność i efektywność swojej pracy w której to Ty lub Twoja organizacja są dla mnie priorytetem sukcesu. Jestem czynnym praktykiem, testującym najlepsze rozwiązania optymalizującym kluczowe procesy tak w Swojej organizacji jak życiu biznesowym lub osobistym moich klientów. Nowatorskie podejście, aktywne słuchanie, najskuteczniejsze metody oraz narzędzia pracy pomagają mi w codziennym trudnym i skomplikowanym świecie biznesu. Prowadzę coaching w obszarze osobistym/indywidualnym, managerskim oraz biznesowym. Z moich sesji korzystają osoby prowadzące swój biznes, zarządy i kadra kierownicza, osoby zarządzające zespołami, projektami lub marką ale również osoby podążające za swoimi marzeniami i tym czego oczekują od życia w najbliższej i dalszej przyszłości. Poczuj się Pewną Siebie osobą w każdej sytuacji Swojego życia :) Serdecznie zapraszam do kontaktu, i pierwszej bezpłatnej konsultacji, podczas tej rozmowy przedstawię Ci obraz mojej pracy jednocześnie skupiając się na Twoich oczekiwaniach i kierunku zmiany jaki chciałbyś w Swoim życiu zainicjować.
Kontakt

mail: kontakt@dynamicznyrozwoj.pl
tel: 506 986 407
www.adamcyrybal.pl
Specjalizacje
Miasta
Po prostu ja :)
Wsparcie w Twoim rozwoju to mój priorytet :)

Opinie

Bardzo dobry coach
Szczerze polecam. Sesje na wysokim poziomie. Pan Adam to profesjonalista - zaangażowany i otwarty na potrzeby klienta. Pan Adam pomógł mi podjąć szereg właściwych decyzji, które pozwoliły mi osiągnąć zamierzone cele w rozwoju zawodowym.
28 maja 2023 Magdalena - Kierownik
Bardzo dobry coach
Jestem pod wrażeniem zaangażowania Adama oraz jakości świadczonych przez niego usług. Otrzymałem wiele wskazówek, które pomagają Nam w firmie oraz w moim rozwoju zawodowym i osobistym. Darmowa konsultacja przed rozpoczęciem kursu była bardzo pomocna. Gorąco polecam każdemu.
26 maja 2023 Piotr - Wiceprezes
Bardzo dobry coach
Świetny doradca, mentor oraz opiekun biznesu. Jego indywidualne podejście, polega na tym, że nie powie Ci jak zrobić wszystko od A do Z, ale jego porady sprawią, że sam będziesz w stanie wiedział, jak zachować się w danym momencie. Lekcje indywidualne pomagają „otworzyć oczy” na wiele tematów. Gorąco polecam Adama :)
26 maja 2023 Tomasz - Kierownik
Bardzo dobry coach
Bardzo serdecznie polecam pana Adama, indywidualne i profesjonalne podejście do pracy. Wielkie wsparcie i potężna ilość porad, wiedza przedstawiona z zaangażowaniem w fascynujący sposób. Polecam:)
25 maja 2023 Roksana - Kierownik
Bardzo dobry coach
Szczerze polecam pana Adama właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo dobry kontakt i pomoc. Pełen profesjonalizm :)
25 maja 2023 Mateusz - Kierownik
Bardzo dobry coach
Z Adamem współpracuję już od ponad roku. W tym czasie w moim życiu nastąpiło kilka poważnych pozytywnych zmian, które w dużej mierze są wynikiem pracy nad sobą z Adamem. Moja pewność siebie, umiejetnosci komunikacyjne i inne cechy są na kompletnie innym poziomie niż rok temu.
25 maja 2023 Michal - Head of customer relations
Bardzo dobry coach
Dobry i pomocny z niego człowiek, ogromna wiedza którą wie jak wykorzystać, polecam. ........................................................................................................................................................
25 maja 2023 Robert - Właściciel
Bardzo dobry coach
Rzetelny, konkretny, a przy tym bardzo otwarty. Zawsze bardzo dobrze przygotowany do spotkań. Świetnie potrafi wyczuć potrzeby lub problemy, których sami nie jesteśmy w stanie zweryfikować lub nazwać. Bardzo dobra dostępność i czas reakcji oraz elastyczne podejście. Profesjonalista z krwi i kości. Polecam z czystym sumieniem.
25 maja 2023 Łukasz - Kierownik ds. Rozwoju
Bardzo dobry coach
Po prawie pół roku współpracy z Adamem, mogę stwierdzić, że bez jego pomocy nasza firma popełniła by szereg złych decyzji. Dzięki niemu poznałem jak rozmawiać z klientami, zacząłem rozmawiać z podwładnymi w prawidłowy sposób, oraz poprawiłem znacząco morale oraz finanse firmy :) Bardzo mocno polecam !
24 maja 2023 Łukasz - Prezes
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj