Agata Węgier-Ciornei

Popularność: 437
Bardzo dobry coach (12)
Cześć mam na imię Agata. Jestem coachem, trenerem, życioholikiem. Wspieram Klientów w odnalezieniu radości, spełnienia i poczucia sensu w życiu zawodowym i osobistym. Koncentruje się na mocnych stronach, pracy z talentami, odwykiem od blokującego perfekcjonizmu i przeciwdziałaniu wypaleniu zawodowemu i sprawczości. Pomagam zrozumieć indywidualną motywację wewnętrzną, oraz wspieram w tym jak w oparciu o nią budować swoje aktywności zawodowe i osobiste. Zawodowo funkcjonuję także jako zaprawiona w bojach trenerka autentycznej sprzedaży, obsługi klienta i skutecznej komunikacji i obszarów miękkich. Bliskie mi obszary: kompetencje miękkie, profesjonalna obsługa Klienta, autentyczna sprzedaż, motywacja wewnętrzna, skuteczna komunikacja, zarządzanie przez motywację, teambuilding, coaching managerski. Skuteczna współpraca. Pracuję z zespołami, grupami. Mam na swoim koncie ponad 8000 godzin pracy w charakterze trenera. Od 14 lat jestem związana z planowaniem, prowadzeniem szkoleń, procesów rozwojowych i wspieram ludzi w zmianie. Pracuję rzetelnie, nie zawsze konwencjonalnie, acz etycznie. Umiejętność wydobywania indywidualnego unikatowego potencjału z ludzi to moje znaki rozpoznawcze. Jestem działaczem, zapalam ludzi i ożywiam pomysły. Najefektywniej funkcjonuje w roli katalizatora spraw i komunikacji dzięki którym rozpoczyna i dzieje się praca. Mam energię zwaną czasem charyzmą, która motywuje i angażuje. Do współpracy wnoszę świadomie i celowe działanie. Moje słowa inspirują, budują zrozumienie i relacje. Fascynuje mnie komunikacja. Czynię dialog efektywnym, dynamicznym, uważnym; Mam lekkość nazywania i rozumienia rzeczy. Dzięki silnie rozwiniętej empatii, słucham także poza słowami. Doceniam i szanuję pytania. Buduję atmosferę zaufania, zrozumienia i poczucia sensu. Jestem zorientowana na ludzi; Znajduję połączenia pomiędzy zjawiskami, które na pierwszy rzut oka są bardzo odległe. Jestem spontanicznie kreatywna; Mam naturalny zmysł innowacji, który przeciwstawia się konwencjonalnemu myśleniu, co pomaga mi twórczo działać w środowiskach w których funkcjonuję. Nie jestem zwolenniczką radykalnych zmian. Jestem za tym by zmiana była dostosowana tempem do Ciebie. Jeżeli moja pomoc to coś czego teraz potrzebujesz Pisz: agataciornei@gmail.com Dzwoń: 501-730-219 Mesengeruj tu w wiadomości prywatnej: https://www.facebook.com/agataciornei/ ___________________________________________ Trenerka biznesu, life & business Coach EMCC, Riess Profile Master, coach i trener mocnych stron wg. Gallupa.
Kontakt
Zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem:
501-730-219
Dzwoń śmiało, bardzo śmiało, to tylko telefon :)
Cena
200zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Z Agatą miałam przyjemność pracować przy okazji testu StrengthsFinder i bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do niej :) Polecam każdemu, kto chciałby zgłębić temat i rozwijać talenty pod okiem profesjonalisty ale w mega swobodnej atmosferze. Jest przenikliwa, komunikatywna i efektywna a przy okazji przemiła i zabawna. Dla mnie doświadczenie bezcenne, i wciąż z tego czerpię :)
8 czerwca 2020 Aniela - ...
Bardzo dobry coach
Trafiłam do Agaty w trudnym dla mnie momencie życia. Gdzieś pogubiona i nieposkładana między swoimi marzeniami, pieluchami a zawodowymi aspiracjami. Był to czas kiedy natłok wielu obowiązków nie dawał się już pogodzić. A rzeczywistość pogłębiała moje uczucie przytłoczenia i frustracji. Agata okazała się być bardzo cierpliwą i ciepłą towarzyszką moich życiowych rozterek. To dzięki pracy z Agatą zaczęłam dawać sobie prawo do zatrzymania się w życiowym pędzie i refleksji nad tym, co się wokół mnie dzieje. Zrozumiałam, że niezbędnym jest skupianie się na sobie, własnych potrzebach oraz emocjach, które towarzyszą konkretnym zdarzeniom. Pojęłam, że brak czasu na takie analizy oraz częste ignorowanie własnych potrzeb są przyczyną mojego częstego rozdarcia. Dopiero, kiedy zrozumiałam, jak ważna jestem, mogłam rozpocząć pracę nad moimi relacjami zarówno osobistymi jak i zawodowymi. Aby lepiej zrozumieć siebie i poznać moje najgłębsze motywacje dołączyłyśmy sesji wyniki mojego testu Reissa. Zgłębienie motywatorów umożliwiło mi jeszcze głębsze zrozumienie moich motywatorów oraz odkrycie, tego wszystkiego, co na mnie nie działa. Pozwoliło mi to na podjęcie dalszych decyzji zawodowych mocno osadzonych w tym, co naprawdę moje i z czym jestem prawdziwie szczęśliwa. Przez cały czas naszej pracy z Agatą czułam Jej wyjątkową energię. Agata ZAWSZE była pełna zaangażowania, otwartości i wiary, w to że potrafię, że mogę… Wzmacniała mnie w każdym najdrobniejszym kroku. Budowała w postanowieniach i decyzjach. Zachęcała do prób i testowania. Wreszcie dodawała skrzydeł… Abym mogła stać się prawdziwie szczęśliwą kobietą.
3 czerwca 2020 Patrycja Truszkowska -
Bardzo dobry coach
Agata poprostu dotlenia serce! Dzięki Tobie zobaczyłam i uczę się nadal rozróżniać co jest moje a co moje nie jest. Jest lżej, łaskawiej, bardziej intuicyjnie. Na spotkaniach jest poprostu flow i choć czasami może wydawać, ze już się nie ma nic do powiedzenia to za chwile okazuje się , że nie chcesz by Twoja sesja już dobiegała końca. Mnie urzekła Agaty energia, poczucie humoru ,dawanie przestrzeni i pytania, które mam w głowie do dziś i zostaną chyba na całe życie a sama bym ich sobie pewnie nigdy nie zadała. Najlepszy prezent jaki sama sobie mogłam sobie zrobić! Polecam każdemu kto chciałby czuć się lepiej ze sobą, żyć odważniej, po swojemu i być lepszym dla siebie samego! Dziękuje Ci Agata, pewnie jeszcze wrócę z kolejnymi wyzwaniami !
12 kwietnia 2019 Milena Białkowska -
Bardzo dobry coach
Uczestniczyłam w grupie MasterMind współprowadzonej przez Agatę. Nie było to ani moje pierwsze, ani ostatnie spotkanie z tą metodą pracy. Mogę jednak powiedzieć, że było to najbardziej profesjonalne spotkanie z MasterMind'em, z jakim się spotkałam. Agata reprezentuje dla mnie wysoki poziom zawodowych kompetencji, godną pozazdroszczenia empatię oraz zaraźliwie pozytywne podejście do życia. Polecam z całego serca.
1 luty 2019 Agnieszka - przedsiębiorczyni, wolny zawód
Bardzo dobry coach
Miałam okazję poznać Agatę podczas "Listopadowego początku" - serii kobiecych spotkań. Jest bardzo energetyczną, ciepłą a przede wszystkim empatyczną osobą
27 grudnia 2018 Agnieszka - specjalista ds. administracyjnych
Bardzo dobry coach
Spotkałam Agatę przy okazji warsztatów nt. talentów Gallupa. Jej niesamowita energia oraz wiedza merytoryczna tworzą z niej niezwykłego coacha. Trafne spostrzeżenia, umiejętnie zadawane pytania, a wszystko to podane wraz z sercem. Każde spotkanie, każde warsztaty zawsze wzbogacają i choć nie zawsze człowiek czuje się komfortowo z pytaniami, które padają na sesjach, to wychodzi się z przekonaniem, że zrobiło się conajmniej krok do przodu. Polecam!
11 grudnia 2018 Anna - Social Media Specialist
Bardzo dobry coach
Sesji z Agatą nie mogłam się doczekać :-) Jej energia uskrzydla! Umawiałyśmy się na rozwój talentów, ale Agata jest również bardzo uważna na to co się aktualnie dzieje z rozmówcą. Buduje niesamowite zaufanie od samego początku i stwarza bezpieczną przestrzeń. Dzięki Agacie: 1. Bardzo rozwinęłam moją wiedzę o talentach. 2. Przeanalizowałam jak działały one u mnie w przeszłości. 3. Nauczyłam się dostrzegać jak działają one u mnie na codzień. 4. Dowiedziałam się jak, odpowiednio użyte, talenty mogą mi pomagać w osiąganiu celów. 5. Ruszyłam do przodu ;-) Aha, i pytania... Agata to potrafi zadać takie pytania, że poruszają do głębi. Bardzo Ci Agata dziękuję
29 lipca 2018 Monika - Scrum Master
Bardzo dobry coach
Praca z Agatą jest czysta przyjemnością. Nie oznacza to, że jest łatwo. Agata zadaje bardzo trafne pytania i wierci tam, gdzie czuje najlepszy obszar na zmianę. Świetny nos do wyszukiwania blokad i intuicja wraz z jej doświadczeniem i kompetencjami tworzą z niej rewelacyjną coachkę. Pomogła mi uporządkować twórczy, życiowy chaos. Wiele słów, które padły na sesji, pracuje we mnie cały czas. Z pewnością wybiorę ją na towarzyszkę kolejnego procesu zmiany.
25 lipca 2018 Gosia - psycholożka, pisarka, podcasterka
Bardzo dobry coach
Spotkania z Agatą dały mi bardzo dużo, bo to dzięki niej zobaczyłam kosmos w swoim życiu. Gdzie jestem, co robię, jak do tego doprowadziłam. Agata pokazała mi i uświadomiła tak namacalnie jakich wyborów dokonuję a jakich powinnam dokonywać. Każde, autentycznie każde, spotkanie z Agatą to był krok 7-milowy w mojej zmianie. Można szukać eksperymentalnie swojej pasji, swoich motywacji i intuicyjnie odkopywać łopatką nasze prawdziwe potrzeby i marzenia ale też można spotkać się z fachowcem, użyć profesjonalnych narzędzi i zmienić swoje życie na takie jakie chcesz - just like that! A dodam jeszcze, że urok Agaty jest nie do odparcia!
24 lipca 2018 Agnieszka - marketing manager
Bardzo dobry coach
Z Agatą miałam przyjemność pracować kilkukrotnie. Najpierw w grupie mastermind dla coachow, później warsztatowo w tzw. kobiecym kręgu oraz indywidualnie nad rozwojem zawodowym w oparciu o talenty Gallupa. Agata to osoba niezwykle naturalna, autentyczna, i przenikliwa, stwarzająca ciepłą atmosferę, sprzyjającą szczeremu przyglądaniu się temu co głęboko w człowieku. Spotkania z Agatą za każdym razem pozwalały mi bardziej doceniać siebie, akceptowac słabości by wyciągać z nich konstruktywne wnioski i iść dalej, silniejszą. Za każdym razem czułam pełną akceptację i takie autentyczne bycie co sprzyjało rozwojowi i chęci coraz głębszej pracy nad sobą. Agata pomogła mi odważyć się na działanie z większym impetem i funem, pomogła mi dostrzec radość z bycia niedoskonałą. Z bycia sobą. Dziękuję Ci Agata!
17 lipca 2018 Kasia - Coach
Bardzo dobry coach
Wiedza, doświadczenie, przykłady z życia wzięte, chęć wytłumaczenia pewnych zjawisk a zarazem duży respekt do przestrzeni osobistej klienta - takie są moje wrażenia po sesji z Agatą. A w dodatku jest po prostu miłą i uśmiechniętą osobą :) z którą miło się rozmawia o sobie bo wzbudza zaufanie. Dziękuję i do zobaczenia!
6 lipca 2018 Renata - Project Manager
Bardzo dobry coach
W coachingu trudne jest to, żeby dawać wystarczająco przestrzeni do szukania siebie i swoich marzeń i jednocześnie "nie puszczać", pomagać i zawężać, by te nasze marzenia przekuć w cele i działania. Agata cudownie sprawdza się w tej roli i jest niesamowitym coachem. Ciekawym dla mnie odkryciem jest też Reiss Motivation Profile (RMP) - narzędzie, które pokazuje co i w jakim stopniu nas motywuje. Podchodziłam do niego sceptycznie, ale wyniki okazały się bardzo trafne. Dodatkowo proces coachingowy z Agatą pomógł mi zrozumieć, dlaczego podejmowałam takie a nie inne decyzje zawodowe i osobiste. To spotkanie dało mi też wskazów na przyszłość. Teraz zmiany, które planuję będę łatwiejsze i wydają się w pełni osiągalne. Agata, dziękuję za te wszystkie godziny wspólnej pracy. Bardzo polecam!
12 kwietnia 2017 Joanna - ekspert ds. PR
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

O jeden krok więcej..
6 lipca 2016
Pozwolę sobie na jakąś formę odwagi. Jedną już było napisanie tego tekstu (a siadając do niego weny nie było ;)- to ta wrażliwa odwaga. Pomyślę jakie działanie zbliży mnie do tego o czym marzę. Pomyślę czy sa jakieś starchy. Zobaczę je. I zrobię swoje. ZADZIAŁAM. O jeden krok więcej niż wczoraj. I jutro tak samo
BUM- BACH I FAJERWERKI
6 lipca 2016
Czasem wygodniej jest czekać na klik- błysk- fajerwerki bo to zgrabnie przykrywa bierność, oddanie kontroli na zewnątrz, przekazanie mocy sprawczej i odpowiedzialności za decyzje i konsekwencje innym ludziom, innemu czemuś, siłom zawieruszonym.. Tylko takie mam myśli, że życia się nie przeżyje
SPRAWDZAM
6 lipca 2016
Życie to nieustanna zmiana. Ja jestem jej fanką. Bardzo w nią wierzę. Doświadczam jej. Pracuję z nią. Często jest poza naszym wpływem i jedyne/wszystko co możemy zrobić to wpłynąć na siebie, by jej przejście było jak najbardziej dla nas dobre
Kropki Jobs’a, kostki domina, siła przyciągania i moje serce…
6 lipca 2016
stratą czasu, życia, energii jest banie się, odpuszczanie, udawania bo coś, bo ktoś, oszukiwanie samego siebie, uniki, konformizmy, mówienie o robieniu bez robienia, mówienie o miłości bez kochania i bólu, o zaufaniu bez obnażenia się.. Kurczę odwaga jest piękna, dla mnie nierozerwalnie łączy się z wiarą, silnym sercem i ogromną wrażliwością
ODWAŻNIE PO
6 lipca 2016
„Nie krytyk się liczy, nie człowiek, który wskazuje, jak potykają się silni albo co inni mogliby zrobić lepiej. Chwała należy się mężczyźnie na arenie, którego twarz jest umazana błotem, potem i krwią, który dzielnie walczy, który wie, co to jest wielki entuzjazm, wielkie poświęcenie, który ściera się w słusznych sprawach, który w swych najlepszych chwilach poznał tryumf wielkiego wyczynu, a w najgorszych, gdy przegrywa, to przy­najmniej przegry­wa z odwagą, nie chcąc, aby jego miejsce było wśród chłodnych i nieśmiałych dusz, które nigdy nie poznały ani smaku zwycięstwa, ani smaku porażki.”
facebook
Co możemy zmienić na DobryCoach.pl?
aby lepiej odpowiadał Twoim potrzebom