Aneta Michno

Popularność: 6859
Bardzo dobry coach (51)
Prowadzę firmę świadczącą usługi coachingowe. Mam na swoim koncie ponad 2000 godzin indywidualnych sesji coachingowych. Pomagam właścicielom firm podnieść skuteczność ich pracowników poprzez pełniejsze wykorzystanie ich zasobów. Zajmuję się także prowadzeniem osób, które pełnią kluczowe role w firmie - EXECUTIVE COACHING. Liderów organizacji, którzy korzystają u mnie z sesji indywidualnych coachingu, zapraszam dodatkowo do zamkniętej grupy Mastermind, w ramach której promuję swoją ideę "praktycznego biznesu". Spotkania grupy służą rozwojowi biznesu i wymianie efektywnych, sprawdzonych przez członków rozwiązań. W ramach TEAM COACHINGU pomagam zespołom pokonać 5 dysfunkcji zespołowych: - brak dbałości o wyniki, - unikania odpowiedzialności, - zmniejszenie lęku przed konfliktem, - brak zaangażowania, - brak zaufania. http://www.anetamichno.pl/coaching/teamcoaching/ Z JOB COACHINGU u mnie korzystają osoby, które: • chcą zmienić pracę, • niespodziewanie awansowali i chcą przygotować się do nowej funkcji, a jednocześnie nie stracić wizji własnego rozwoju • chcą awansować i właściwie się do tego przygotować, • marzą o pracy pasji, ale nie mają odwagi na radykalną zmianę, • wspięły się na najwyższe szczeble awansu, lecz chcieliby czegoś więcej, ponieważ w ich rozwoju następuje stagnacja, • odczuwają elementy wypalenia zawodowego, • są zadowolone z obecnej pracy, ale potrzebują wzmocnić asertywność, obniżyć poziom stresu. WYPEŁNIJ DARMOWY TEST PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH na mojej stronie i umów się na gratisową konsultację coachingową. http://www.anetamichno.pl/coaching/coaching-kariery/ Proces coachingowy ze mną dla osób indywidualnych trwa 3 - 4 miesiące i zawiera: 1. 1 gratisową sesję konsultacyjną 2. 9 spotkań coachingowych 3. Sesje przypominające po zakończeniu procesu 4. Intensywność pracy zależy od możliwości i potrzeb klienta 5. Czas trwania sesji ok. 1,5 h. Proces coachingowy może trwać krócej bądź dłużej. Efektywność pracy uzależniona jest od zaangażowania, odpowiedzialności klienta. Warunkiem koniecznym jest gotowość klienta na ten sposób pracy.
Kontakt
kom. 500226610
Specjalizacje
Miasta
Budapest, Bucharest, Praga, Strasburg, Sheffield, Siedlce, Stockholm, Berlin, Manchester, Podła Góra, Czechowice-Dziedzice, Oława, Będzin, Chełmno, Raków, Rokitnica, Żywiec, Żary, Rypin, Rembertów, Płock, Przetocznicki Młyn, Pruszków, Paradyż, Ojerzyce, Oslo, Orzech, Nowy Gościniec, Nowy Dwór Gdański, Nowy Sącz, Nowa Sól, New York, Legnica, Lębork, Legionowo, Kazimierz Dolny, Kętrzyn, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Jasło, Janów Lubelski, Janisławiec, Iława, Hrubieszów, Gryfów Śląski, Grudziądz, Gniezno, Bytów, Dzierżoniów, Dąbrówka Wielkopolska, Chełm, Celestynów, Biłgoraj, Bochnia, Myślenice, Mikołajki, Międzychód, Ełk, Europa, Elbląg, Węgorzewo, Frankfurt, Glasgow, Londyn, Lesko, Karpacz, Kalisz, Kolbuszowa, Środa Wielkopolska, Środa Śląska, Chojnice, Konin, Turek, Pabianice, Krapkowice, Jędrzejów, Szczucin, Skawina, Jaworzno, Kazimierza Wielka, Miechów, Racibórz, Bieruń, Wodzisław Sląski, Żory, Pyskowice, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Opatów, Turawa, Łódź, Łomża, Łańcut, Busko-Zdrój, Bełchatów, Bytom, Zabrze, Przemyśl, Przeworsk, Piła, Piotrków Trybunalski, Piekary Śląskie, Oleśnica, Andrychów, Biała Podlaska, Opole, Gliwice, Toruń, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Olsztyn, Zielona Góra, Sieradz, Mielec, Kielce, Wadowice, Katowice, Wałbrzych, Krosno, Lublin, Kraków, Szczecin, Częstochowa, Poznań, Inowrocław, Radom, Leżajsk, Rzeszów, Warszawa, Mysłowice, Pruszcz Gdański, Paris, Paryż, Reda, Rabka Zdrój, Sanok, Stara Miłosna, Sulejówek, Starachowice, Tarczyn, Ateny, Athens, Rome, Neapol, Naples, Mediolan, Milan, Monachium, Munich, Zurych, Zurich, Wien, Wiedeń, Insbruck, Genewa, Geneva, Brussels, Bruksela, Amsterdam, Rotterdam, Lisbon, Lizbona, Madrid, Madryt, Barcelona, Budapeszt, Bukareszt, Prague, Bratysława, Bratislava, Sztokholm, Kopenhaga, Copenhagen, Luksemburg, Ljubliana, Split, Talin, Tallinn, Dubaj, Moskwa, San Francisco, Haga, Kolonia, Brno, Bern, Zagrzeb, Monako, Monacco, Sarajevo, Sarajewo, Minsk, Wilno, Rejkiawicki, Reykjavik, Kiev, Kijów, Lwów, Ankara, Istambuł, Ryga,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Anetka jest przecudowną osobą i bardzo doświadczonym coachem. Pewne zrządzenia losu sprawiły, że poszłam do niej na sesje i była to najlepsza decyzja roku 2023:) Wyproacowałyśmy rzeczy, których myślałam, że nie wypracuję nigdy, ale też sięgnęłyśmy głęboko w odmęty mojego jestestwa! Było tak ciekawie i rozwijąco, że ciężko było się rozstać. Wierzę, że jeszcze będziemy kiedyś razem pracować, a teraz pozostaje mi tylko polecić ją z całego serca.
3 marca 2024 Sabina - Poczukująca/Manager
Bardzo dobry coach
Zaczęłam pracować z Marią w trudnym i emocjonującym momencie mojego zawodowego życia. Nie byłam do końca przekonana co do coachingu, mając pewne doświadczenia z przeszłości. Kojarzył mi się z dziwnymi pytaniami i moją nieumiejętnością udzielania na nie odpowiedzi. Podejście Marii wiele zmieniło, widać i czuć to, że jest to coaching oparty na empatii. Maria naprawdę potrafi słuchać, zadawane przez nią pytania zmuszają do refleksji i zaglądnięcia w głąb siebie, ale w taki nienatrętny sposób, z wyczuciem i życzliwością. Maria proponuje także adekwatne i przydatne narzędzia i techniki. Pomogła mi zmierzyć się z trudnymi decyzjami i odnaleźć się w nowej sytuacji. Naprawdę polecam współpracę z Marią!
2 grudnia 2023 Monika - akademiczka
Bardzo dobry coach
Mogę polecić Panią Anetę z całego serca. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, jest zaangażowana i co najważniejsze bardzo cierpliwa. Podczas rozmowy z nią wydaje się że przeprowadziła wywiad środowiskowy bo trafia od razu w sedno problemów. Jeszcze raz polecam bo naprawdę warto.
6 września 2023 Piotr - Koordynator
Bardzo dobry coach
Już pierwsza sesja pozwoliła mi upewnić się w wyborze drogi kariery i śmielej dokonać zmiany, o których od dłuższego czasu rozmyślałam. Pani Aneta to osoba konkretna i oddana. Podchodzi kompleksowo do wielu aspektów wpływających na nasze zawodowe decyzje. Omawia je, uświadamia. Pokazuje rozwiązania, ale zostawia przestrzeń na wyciągniecie własnych wniosków i dokonanie wyborów. Zdecydowanie polecam!
2 czerwca 2021 Julia - Freelancer
Bardzo dobry coach
Podczas pracy z Anetą zmieniłam swoje życie o 180 stopni... 3 razy :) Dokładnie przyjrzałam się wartościom, jakimi kieruję się w życiu, nauczyłam się odpuszczać, brać i stawiać na siebie. Jej profesjonalne podejście, niezwykła słuchalność oraz umiejętność stworzenia bezpiecznej przestrzeni sprawiły, że mogłam i chciałam w pełni się otworzyć i rozwinąć. Aneta posiada ogromne pokłady wiedzy (także z zakresu psychologii i psychoterapii), które w połączeniu z trafnymi pytaniami i ćwiczeniami pomagają dostrzec elementy z pozoru nieistotne. Doświadczenie i umiejętności, jakimi się dzieli z pewnością pomogły mi uniknąć wielu problemów i błędów na pierwszych etapach budowania firm, zarówno na płaszczyźnie interpersonalnej (zarządzanie zespołem), jak i marketingowo-sprzedażowej. Przez 1,5 roku procesu miałam pewność, że zmiana, która się dokonuje jest całkowicie moja i wiem dokąd zmierzam. Udało mi się odejść z niesprzyjającej pracy etatowej, jestem spokojniejsza i rozwijam się w sposób, którym potrafię zarządzać. Znacznie poprawiły się także relacje z najbliższymi i rodziną. Praca z Anetą jest dla osób, które chcą od życia czegoś więcej, potrzebują wsparcia wielowymiarowego i poczucia, że ktoś jest po ich stornie. MOJA MISTRZYNI & MATKA CHRZESTNA SUKCESU! :) Gorąco polecam, na pewno będzie się działo! :)
3 maja 2021 Nicole - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Aneta to bardzo oddana, profesjonalna osoba, pracując z olbrzymim zaangażowaniem, sympatyczna, kompetentna, inspirująca, wskazująca drogę, uważnie słuchająca i zawsze służąca wsparciem. Serdecznie polecam
10 maja 2020 Grzegorz - Manager
Bardzo dobry coach
Polecam Wam coacha - Anetę Michno. Ma ogromną intuicję, wiedzę psychologiczną i praktykę terapeutyczną. Jest godna zaufania, a przy tym ma niezwykłą osobowość. Pełen profesjonalizm. Przeprowadziła mnie przez mroki i pokazała nowe horyzonty.
7 maja 2020 Marcin - dziennikarz
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam współpracę z Anetą. Dzięki jej dużemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i energii poziom mojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego całkowicie się zmienił. Współpraca pozwoliła mi na nowo zdefiniować własne priorytety i cele zawodowe. Ponownie pojawiła się motywacja i siła do pracy nad ich realizacją. Moje obserwacje to jedno, ale nawet moja rodzina obserwuje pozytywną zmianę w moim zachowaniu i działaniu a współpracownicy dostrzegają większą skuteczność i mniejszą emocjonalność w podejmowaniu decyzji biznesowych :) Coaching pozwolił mi na spojrzenie na siebie z większą empatią i wyrozumiałością. Dziękuję! :)
28 kwietnia 2020 Mateusz - CEO
Bardzo dobry coach
Aneta podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jej zaangażowanie i otwartość pomaga w przełamaniu pierwszych barier i skupieniu się w pełni na problemie. Zadaje wiele pytań - niejednokrotnie trudnych, ale dzięki którym można spojrzeć na siebie z całkiem innej strony, co z kolei pomaga poznać siebie jeszcze lepiej. Jestem głęboko przekonany, że spotkania z Anetą zaprocentują w moim życiu i przyniosą same pozytywne zmiany. Polecam serdecznie.
20 stycznia 2018 Piotr - Projektant
Bardzo dobry coach
Profesjonalna, zaangażowana i z pasją. W każdej kwestii można się z Panią Anetą dogadać, chętnie służy pomocą. Wskazówki i prowadzenie coachingu bardzo pomocne i niezwykle użyteczne. Polecam Panią Anetę w coachingu zawodowym i osobistym. Dziękuję
8 września 2017 Anna - Wkrótce właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Dobry coach nie szuka poklasku, nie przypisuje sobie zasług i nie narzuca swojego zdania - wszystko robi z "drugiego siedzenia" - uważnym słuchaniem, trafnymi pytaniami trafia do sedna sprawy, wydobywa z nas rozwiązania, zwraca naszą uwagę na kwestie, których nie zauważaliśmy...Najważniejsze jednak, że do wszystkiego dochodzimy sami, co owocuje motywacją do zmian czy działań od samego początku. Myślę, że w tym tkwi sekret Anety. Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam z czystym sumieniem.
26 lipca 2017 Paulina - Urzędnik
Bardzo dobry coach
Od dłuższego czasu myślałam o zmianie zawodowej. Ktoś polecił mi sesje z coachem. Byłam dość sceptycznie nastawiona, ale już pierwsza sesja rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Aneta jest świetnym fachowcem i przesympatyczną osobą. Dzięki kilku sesjom "wymyśliłam siebie na nowo". Dawno nie działałam z taką energią i radością. Polecam gorąco!
13 czerwca 2017 Joanna - Ekonomista
Bardzo dobry coach
Dzięki Aniecie, okazało się że drzwi nie są wcale zamknięte, a może warto spróbować je otworzyć - tak po prostu. Pełna profeska - świetna atmosfera. Tak po prostu :-) - warto...pozdrawiam serdecznie...
2 czerwca 2017 Marcin - Menager zespołu.
Bardzo dobry coach
Chciałabym naszą współpracę określić za pomocą metafory. Coaching z Anetą jest jak jazda na ekskluzywnej deskorolce. Najpierw Aneta sprawdziła, czy moja deskorolka ustawiona jest we właściwym kierunku i czy na pewno chcę na niej jechać. Następnie ostrożnie i stopniowo wyciągana ze strefy komfortu, w jej asyście, wsiadłam na deskorolkę i w końcu po lekko pochyłej drodze zaczęłam się rozpędzać. Ona bacznie obserwowała i słuchała - a ja decydowałam o tym, jak szybko będę się odpychać. To była wspaniała przygoda. Krótko mówiąc Aneta zadaje pytania których Ty nie umiesz sobie zadać, dostrzega to czego Ty nie widzisz – po to, abyś był kimś, kim zawsze chciałeś być. Jeśli szukacie prawdziwego diamentu wśród coachów to z całego serca polecam. www.colourcode.pl
23 luty 2017 Ania - marketing specialist
Bardzo dobry coach
Szukając odpowiednich słów do wyrażenia opinii na temat pracy z Anetą, które najwierniej by oddały obraz moich emocji podczas pracy nad sobą i jej efektów a jednocześnie pomogły Tobie wybrać dobrego coacha – mogę powiedzieć, że Aneta jest osobą na właściwym miejscu, która bardzo dobrze zna się na swojej pracy. Potrafi zadawać trafne pytania, które w pierwszym momencie wydawały mi się nieistotne z punktu widzenia moich problemów a w gruncie rzeczy bardzo pomogły mi znaleźć odpowiedź i przyspieszyć pracę nad sobą. Czasami miałam wrażenie, że jestem w labiryncie a kiedy padały jedno po drugim pytania Anety, próbując znaleźć odpowiedzi odzyskiwałam grunt pod nogami i czułam, że idę w dobrym kierunku. Praca z Anetą dawała mi duży komfort ponieważ pomimo zakładanego czasu spotkania coachingowego niekiedy się dość przedłużały to nigdy nie czułam z jej strony presji czasowej. Jest to niesamowity atut zwłaszcza kiedy podczas pracy pojawiają się rozmaite emocje, a to najczęściej w takich momentach odnajdywałam sedno problemu. Po każdym spotkaniu coachingowym na skype’a czułam z jednej strony potworne zmęczenie a z drugiej niesamowity przypływ energii i radość z siebie oraz wiarę w zmianę, która się właśnie inicjowała. Bardzo dziękuje Aneto moja Mistrzyni :-)
12 luty 2017 Eve - właścicielka ecoshop
Bardzo dobry coach
Aneta otwiera możliwości, których sami często nie jesteśmy świadomi. Potrafi wydobyć prawdziwe pragnienia, które zostały przyćmione przez życie codzienne i pęd za pracą. Polecam. Jeżeli poszukujesz ścieżki kariery, która będzie zgodna z tobą i twoim wartościami, to Aneta jest właściwym coachem. Cenię w niej otwartość i zaangażowanie. Sesje coachingowe są dość energetyczne i wyzwalają motywację do działania.
28 grudnia 2016 Rafał - Dyrektor IT
Bardzo dobry coach
Niby wiesz i rozumiesz co trzeba zrobić żeby układało się lepiej w tym co robisz zawodowo, we własnych projektach, w planowaniu i osiągnięciu celów. Wiesz a nie robisz tego. Po warsztatach z Panią Aneta Michno dotyczącej asertywności, sytuacja się zmieniła, bo zmieniłam się ja. Mam wrażenie że teraz wszystko jest rozłożone we właściwych szufladach. Popatrzyłam na siebie z innej strony, odnalazłam nowe mocne strony. Nauczyłam się zadawać prawidłowe pytania. Odnalazłam algorytmy działania, które pomagają nie tylko w życiu zawodowym ale i w prywatnym. Dzięki sesjom z Panią Anetą przeszłam na nowy poziom. To było dla mnie zaskakujące nowe doświadczenie.
15 października 2016 Olga - Prezes firmy
Bardzo dobry coach
Pani Aneta jest osoba bardzo rzetelna, ktora rzeczowo i trafnie diagnozuje problemy, a przy tym umiejetnie pokazuje drogi do ich rozwiazania, przez ktore to przeprowadza w sposob bardzo profesjonalny. Powierzajac Pani Anecie swoje sprawy czulem sie w pelni bezpieczny , wysluchany i zrozumiany. Z cala odpowiedzialnoscia moge polecic Pania Anete jako osobe, ktora kiedy stajemy na rostaju zycia, bedzie naszym drogowskazem...
20 września 2016 Piotr - Specjalista od systemow przeciwpozarowych
Bardzo dobry coach
Jesteś niesamowita! Z wielkim taktem i wyczuciem podchodzisz do klienta. Czułam się bardzo dobrze rozmawiając z Tobą. Dowiedziałam się o sobie wiele nowych rzeczy. Poświęciłaś mi dużo czasu. DZIĘKUJĘ i bardzo polecam
17 czerwca 2016 Ania - Pracownik
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas rozmowy. Widać pasję do zawodu i duże przygotowanie do sesji. To spotkanie bardzo mi pomogło, pokazało mi wiele nowych rozwiązań, których wcześniej nie widziałam. Dzięki temu podjęłam nowe decyzje z których jestem zadowolona. Dziękuję i serdecznie polecam Anetę!
13 czerwca 2016 Paulina Kawa -
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie podczas rozmowy. Widać pasję do zawodu i duże przygotowanie do sesji. To spotkanie bardzo mi pomogło, pokazało mi wiele nowych rozwiązań, których wcześniej nie widziałam. Dzięki temu podjęłam nowe decyzje z których jestem zadowolona. Dziękuję i serdecznie polecam Anetę!
13 czerwca 2016 Paulina - Właścicielka firmy
Bardzo dobry coach
Polecam. Spotkanie z Panią Anetą daje możliwość głębokiego odkrycia swojego potencjału i zrozumieniu błędów. Spotkanie bardzo pomaga w dążeniu do zrozumienia samego siebie i osiągania celu. Dziękuje
25 maja 2016 Zbigniew - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Jestem pod wrażeniem elegancji połączonej z luzem, delikatnością, wrażliwością i poczuciem humoru. Sesja dała mi poczucie integralności i głębokiego zrozumienia mojego tematu... Aneta dotarła (i to bardzo szybko) do sedna sprawy. Kobieta ma to coś, wie jak to zrobić. Atmosfera sesji bardzo niezwykła. Polecam gorąco!!!
25 maja 2016 Agnieszka - Uniwersytet Rzeszowski, wykładowca
Bardzo dobry coach
Pierwszy raz brałam udział w sesji coachingowej, akurat u Pani Anety i jestem zachwycona: jej zadawaniem konkretnych pytań, wychwytywaniem najdrobniejszych informacji, formą prowadzonej sesji, ukierunkowaniem na jak najlepszą realizację celu, profesjonalizmem w interpretacji wyników testu dotyczącego kariery. Pragnę dodać, że Pani Aneta w pełni uszanowała moją sferę prywatną życia. Najistotniejsze jednak dla mnie było skupienie się na budowaniu pozytywnego wizerunku, wskazanie podstaw w dobrych relacjach międzyludzkich a przede wszystkim wybranie odpowiedniej ścieżki kariery zawodowej. Spotkanie zaliczam do najlepszych w moim życiu. Polecam każdemu!!! Życzę Pani Anecie wszystkiego najlepszego z całego serca i dziękuję gorąco za poświęcony czas.
23 maja 2016 Jagoda - Instruktor fitness
Bardzo dobry coach
Pani Aneta jest świetnym coachem, w jej pracy widać mnóstwo zaangażowania, jest pasjonatką rozwoju osobistego. Potrafi wysłuchać i pokierować. Jestem zachwycona jej profesjonalizmem. Pani Aneta pokierowała mnie na właściwą drogę, wiem jaka ścieżka będzie dla mnie odpowiednia. Dziękuję serdecznie i gorąco polecam tego coacha.
13 kwietnia 2016 Aleksandra - Uczennica
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Anetę, jej indywidualne podejście do osób, wydobywanie z ludzi tego co najlepsze, motywacji i zachęty do zmian w dobrym kierunku :) Widać, że pasja i zaangażowanie są nieodłącznym elementem wykonywanej pracy.
5 kwietnia 2016 Kornelia - Student
Bardzo dobry coach
Wybór Anety jako coacha był jednym z najlepszych od kilku miesięcy. Kandydatów po wstępnej selekcji portalu i przeprowadzonych rozmowach było kilkoro, jednak intuicja od razu podpowiadała mi, że to ma być Aneta i to był strzał w 10-tkę. Już na wstępnej sesji zastrzeliła mnie ważnymi pytaniami o moje życie, plany i motywację do tego, żeby je zmieniać. W pracy bardzo profesjonalna, świetne wyczucie, duże zaangażowanie, zadania, mnóstwo pytań i dogłębne analizowanie tematów czuć, że dla Anety ta praca jest pasją. A dzięki temu sami możemy dojść do ważnych rzeczy, znajdować w sobie energię do pracy, motywację, przestać się ograniczać i spełniać marzenia :) Ja serdecznie dziękuję i szczerze polecam.
5 kwietnia 2016 Janek - branża IT
Bardzo dobry coach
Aneta w profesjonalny sposób umożliwiła mi rozpoznanie siebie samego oraz nadanie kierunków przemyślanego działania aby jakość podejmowanych decyzji była znacząco lepsza. Dzięki niej otworzyłem drzwi o których nie miałem pojęcia iż istnieją. Polecam osobom które jak ja potrzebowały nauczyć się korzystać z kompasu.
25 marca 2016 Bartosz - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza po ostatniej sesji, którą mieliśmy dla wszystkich liderów sekcji w firmie. Sesje są tak prowadzone, że czas bardzo szybko mija, mimo, że organizujemy je w firmie (firmowej sali konferencyjnej). No i są konkretne efekty tych sesji.
18 luty 2016 Krzysztof - Dział hr
Dobry coach
Jestem po 3 sesjach. Coaching biznesowy. Widać zamiłowanie do pracy, pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje. Widać pasję rzetelność i indywidualne podejście. Dzisiaj wygenerowaliśmy 3 strony A4 z planem na najbliższe tygodnie. Działamy dalej.
16 luty 2016 Wiktor - firma usługowa
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Anetę Michno, z którą współpracowałem przez około 2 miesiące. Bardzo ciekawie poprowadzone sesje, z dużym zaangażowaniem Pani Anety. Poznałem wiele ciekawych narzędzi, które pomogły mi w rozwoju a także będą przydatne w mojej pracy. Aspektem, który na pewno pomógł naszej współpracy to wybór metod i rozwiązań, które pasowały do mojego charakteru i stylu pracy - dzięki temu nie musiałem się do niczego zmuszać a praca płynęła bardzo naturalnie. Inwestycja jak najbardziej opłacalna. Pozdrawiam
7 grudnia 2015 Michał - Manager ds. szkoleń i rozwoju
Bardzo dobry coach
Jeśli nie czujesz satysfakcji ze swojego życia, nie potrafisz, nie wiesz jak pójść do przodu, czujesz, że potrzebujesz profesjonalnego coacha, który pomoże Ci uświadomić sobie co Cię ogranicza, wesprze Cię w Twoich poszukiwaniach, pomoże Ci otworzyć Twoje serce i umysł to Pani Aneta jest najlepszą osobą, do której możesz trafić. Ja pracowałam nad sobą od dawna a wciąż odbijałam się od ściany, moje ograniczenia były silniejsze, blokowały mnie i wywoływały frustracje. Nikt i nic nie było w stanie mi pomóc. Udało się to pani Anecie. Jest niesamowicie spostrzegawcza, niesamowicie zaangażowana i profesjonalna. Polecam świadomie i z całego serca. Dziękuję za to co mi dała.
30 listopada 2015 Agnieszka - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Polecam Anetę tym, którzy potrzebują przyjaznego kopniaka aby wzruszyć swoje życie w posadach. Niech nie zmyli Was przyjemna, przyjacielska atmosfera ponieważ spotkania z Anetą to w gruncie rzeczy ciężka praca. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie dzięki którym czuję w sobie ogień. Aneto dziękuje.
13 listopada 2015 Agnieszka - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm, spokój i zrozumienie. Pani Aneta dzięki temu, że robi to co lubi jest niezwykle zaangażowana w pracę z klientem. Potrafi fantastycznie słuchać i zadawać odpowiednie pytania co otwiera okno możliwości. Potrafi tak poprowadzić rozmowę, by każdy był w stanie sam odpowiedzieć na pytania, określić swoje cele oraz drogi ich osiągnięcia. W czasie spotkań Aneta pomogła mi uświadomić sobie moje silne i słabe strony, sprecyzować moje cele i podjąć działania, które pozwoliły mi te cele osiągnąć. Zawsze świetnie przygotowana do sesji. Gorąco polecam.
15 września 2015 Monika - specjalista ds. kontroli jakości
Bardzo dobry coach
Sesje coachingowe z Anetą to prawdziwa przyjemność. Dzięki niej odzyskałem wiarę w swoje życie. Pomogłam mi na nowo wyznaczyć cele i wskazała drogę jak je osiągnąć. Było bardzo ciężko ale efekty są rewelacyjne. Gorąco polecam Anetę jako coacha.
22 lipca 2015 pawel gniot -
Bardzo dobry coach
Pani Aneta poprowadziła ze mną świetny coach, miła sympatyczna osoba posiadająca potężną wiedzę i doświadczenie. Niestety nie odrazu potrafiłem przystąpić do świadomej realizacji moich celów, mimo tego po 2 miesiącach od naszego spotkanie obudziłem się i zauważyłem że realizuje się to samoistnie. Bardzo Pani dziękuje i liczę na możliwość skorzystania z kolejnych coachingów. Polecam spotkanie i coach z panią Anetą.
21 lipca 2015 Bartosz - Trener handlowy
Bardzo dobry coach
Bardzo cenne są dla mnie spotkania z panią Anetą. Mogę z całym przekonaniem wystawić jej jak najlepszą ocenę. Dzisiaj miałam z nią dopiero drugą rozmowę, a fundamenty tego, co jest moim problemem już zostały poruszone. Mogłam sobie uświadomić bardzo istotne rzeczy. Jestem pewna dobrych i trwałych owoców naszych spotkań. Pani Aneta wkłada całe swoje serce w to, co robi. Nie żałuje czasu. Zwłaszcza fascynuje mnie to, jak potrafi mnie słuchać i wychwytywać istotne rzeczy. Szczerze podziwiam. Bardzo polecam ja jako coacha.
8 lipca 2015 Joanna - nauczyciel akademicki
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Anetę! Po kliku spotkaniach odnalazłam nie tylko swoje cele zawodowe, ale również co najważniejsze siłę do ich osiągania. Przebywanie z tak mądrą osobą, która oddaje całe serce i zaangażowanie w pracę jest bardzo pokrzepiające i pouczające Swoją postawą także wiele uczy nas Pani Trener a zwłaszcza tego, że jeżeli robimy co kochamy to będziemy szczęśliwi. Daje to motywację i siłę do pokonywania słabości, którymi sami siebie ograniczamy w sięganiu po własne szczęście. Dziękuje i polecam Wszystkim takie spotkanie z Panią Anetką!
26 maja 2015 Aneta - Właścicielka Firmy
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i fachowość. Pani Aneta przeprowadziła mnie przez proces ważnych zmian. Pomogła mi zidentyfikować moje cele, co wprowadziło mnie w intensywny rozwój zawodowy. Dzięki Niej, odkryłam w sobie pokłady wyższych możliwości. Nauczyłam się zarządzać czasem i swoimi zasobami oraz skutecznie komunikować się. Pani Aneta nauczyła mnie metod działania, które pozwalają osiągać zamierzone cele. Odkryła mój ukryty potencjał, dzięki czemu osiągam nowe rezultaty nie tylko w życiu osobistym, zawodowym, ale i biznesowym. Pani Aneta jest moim osobistym Coachem. Dzięki temu, że mamy ze sobą stały kontakt, czuwa pod moją ciągłą transformacją osobistą. Za to, Jej serdecznie dziękuję. Polecam.
22 maja 2015 Monika - prawnik
Bardzo dobry coach
Pani Aneta to z pewnością coach godny polecenia! Według mnie jest profesjonalistką, w tym, co robi. Widać, że jej praca jest dla niej pasją. Posiada umiejętności interpersonalne . Już podczas pierwszej superwizji nawiązałyśmy świetny kontakt, tak jakbyśmy się znały od wielu lat. Pani Aneta potrafi słuchać, ale także zadawać sensowne, trafne pytania, które skłaniają do refleksji. Czułam, że jest autentycznie zainteresowana moim rozwojem zawodowym. Podczas indywidualnych superwizji uświadomiłam sobie własne mocne strony, swoje potrzeby. Pani Aneta wpłynęła na moją wewnętrzną motywację. Przyznam, że nawet nie wiem jak to zrobiła, ale... Znowu ,,zachciało'' mi się działać, rozwijać swoje zainteresowania. W końcu... zdecydowałam się podjąć nowy kierunek studiów, nad którym zastanawiałam się od pewnego czasu, ale wciąż się wahałam. Dzięki NIEJ jestem gotowa do zmian i z większym optymizmem patrzę w przyszłość. Dzięki :D
20 kwietnia 2015 Monika - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam sesje coachingowe z Anetą. Z pełną świadomością mogę zarekomendować ją jako znakomitego specjalistę w swojej dziedzinie. W bardzo krótkim czasie potrafi uchwycić istotę problemu i przełożyć ją na konkretne działanie. Fakt, że to nie Aneta rozwiązuje nasze problemy ale pokazuje ścieżkę postępowania oraz kreuje kierunki w jakich powinniśmy podążać, czyni z niej osobę, której w pełni można zaufać. Sesje z udziałem Anety nie mają na celu wzbudzenia krótkotrwałego przyrostu pozytywnych emocji, które po kilku dniach opadają, lecz realizację długofalowej strategii, która pozwoliła w moim przypadku odnaleźć swoje pasje i realizować je w sposób dla mnie najwłaściwszy.
16 kwietnia 2015 Bartek - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Świetna sesja, dużo szukania i pracy tylko z tym, co jest kluczowe i w czym nawet drobna zmiana przyniesie dużą korzyść. Świetne zadawanie pytań, uważne słuchanie i nie zwracanie uwagi na rzeczy mało istotne - sam konkret, to lubię. Dzięki godzinnej sesji udało mi się wypracować więcej pomysłów i nowych spojrzeń niż podczas samodzielnej, długiej pracy.
15 kwietnia 2015 Arek - trener
Bardzo dobry coach
Aneta ma niesamowite wyczucie, doskonałe podejście do problemu. W konkretach podaje zadanie do wykonania, które etapowo przygotowuje do zmiany. Osobiście jestem bardzo zadowolona z sesji, czuje że nowe możliwości wypełniają mojego ducha :) Osoby które pragną zmienić swoją monotonną rzeczywistość, u Anety dostaną to czego pragną.
15 kwietnia 2015 Barbara - Referent
Bardzo dobry coach
Pani Aneta rzetelnie i indywidualnie przykłada się do każdej sesji. Dzięki temu wynoszę wartość po każdym spotkaniu. Mam konkretne zadania do przerobienia w domu i jasny cel przed sobą. Gorąco polecam, jeżeli ktoś chce optymalnie osiągać progres i nie stać w miejscu! :)
14 kwietnia 2015 Paweł - Trener/Przewodnik Beskidzki
Bardzo dobry coach
Coaching to sztuka, a Pani Aneta opanowała ją na najwyższym poziomie. Miałam okazję uczestniczyć w bardzo wartościowych sesjach, które z chęcią powtórzę w przyszłości. Z pomocą P.Anety uświadomiłam sobie w którym kierunku powinnam prowadzić swoją ścieżkę kariery i jak wykorzystywać swój potencjał w codziennej pracy.
13 kwietnia 2015 Agnieszka - Project manager
Bardzo dobry coach
Niesamowity profesjonalizm! Pani Aneta to wyjątkowy coach oraz terapeutka o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Jest balsamem dla duszy, tak było w moim przypadku. Przede wszystkim stara się jak najlepiej zrozumieć i rozwiązać problem z jakim się do niej przychodzi. Z całego serca POLECAM Panią Anetę Michno, jest bardzo utalentowaną, skuteczną i przemiłą osoba, która zaraża ludzi swoja dobrą energią.
8 kwietnia 2015 Bartosz - Menager
Bardzo dobry coach
Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje coach'ingowe w parze z biznesowym podejściem do samodoskonalenia. Pani Aneta jest miła,sympatyczna i w pełni angażuje się w swoją pracę oraz pomoc. Poprostu typ osobowości , która po krótkiej rozmowie sprawia wrażenie jak by się ją znało dużo wcześniej. Polecam każdemu kto potrzebuje wydobyć z siebie więcej pozytywnej energii i kreatywności!
8 kwietnia 2015 Nadia - Student
Bardzo dobry coach
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Anetę. Jest kompetentna i niezwykle inspirująca, profesjonalna i godną zaufania oraz bardzo zaangażowana w swoją pracę. Polecam wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu :) świetnie motywuje i buduje wiarę we własne siły. Jeśli ktoś szuka coacha, który wyzwoli w nim energię do działania to Aneta jest właściwą osobą !
8 kwietnia 2015 Izabela - Menager działu sprzedaży
Bardzo dobry coach
Pani Aneta, uświadomiła mi głęboko ukryte marzenia, o których dawno temu zapomniałem. Marzenia te udało mi się połączyć w większą całość, która może stanowić dla mnie źródło utrzymania oraz spełnionego życia. Teraz trzeba przystąpić do realizacji moich marzeń :) Polecam tego coacha.
6 kwietnia 2015 Marcin - Właściciel firmy
Bardzo dobry coach
Pani Aneta to bardzo dobry biznes coach,miła, sympatyczna i w pełni się angażuje w swoją prace i pomoc. Zawsze znajdzie czas, dobrze doradza klientom cennymi wskazówkami. Po prostu polecam, bo naprawdę warto!
3 kwietnia 2015 Michał - Student
Bardzo dobry coach
Gratulacje zaangażowania i zamiłowania do wykonywanej pracy! Chęci i gotowość do niesienia pomocy są dziś najważniejszymi wartościami jakie można otrzymać od drugiego człowieka. Dziękuję i serdecznie polecam Panią Anetę!
3 kwietnia 2015 Justyna - Student
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

COACHING DAŁ MI WOLNOŚĆ – WYWIAD Z ANETĄ MICHNO
3 kwietnia 2017
"O ludzkiej twarzy coacha".
KIEDY KOBIETA PRZYCHODZI PO ZMIANĘ – WYWIAD Z ANETĄ MICHNO
3 kwietnia 2017
O lęku przed zmianą. O trosce o siebie. O szacunku dla swojego potencjału. O odwadze sięgania po swoje marzenia. O odpowiedzialności za siebie i swoją zmianę.
Coaching jak jazda na deskorolce
3 kwietnia 2017
Proces coachingowy od zaplecza
Kiedy szkoła zabija kreatywność?
19 maja 2015
Jak odnaleźć pasję z zastygłym systemie, który zamyka ludzkie głowy zamiast otwierać?