Miłośniczka natury, entuzjastka odkrywania możliwości i mocy ludzkiego mózgu, pasjonatka psychobiologii, kryzysu jako drogi do spektakularnego rozwoju. Obszary pracy: kryzys, wypalenie zawodowe, mobbing, rozwój pokryzysowy, rodzicielstwo. Prowadzę indywidualne sesje coachingu kryzysowego, autorskie szkolenia i konsultacje, wdrażam politykę antymobbingową a także reprezentuję w sądzie przedsiębiorców, którym mobbing jest zarzucany. Mam osobiste doświadczenia związane z przemocą psychiczną, kryzysem, wypaleniem zawodowym. Pomagam w rozwiązywaniu kryzysów, powrocie do zdrowia i kontynuowania kariery zawodowej. W oparciu o metodę porozumienia bez przemocy Rosenberga pracuję z menadżerami, którym po przedstawieniu zarzutów o stosowanie przemocy psychicznej zalecono zmianę stylu zarządzania. Prowadzę szkolenia dla rodziców dzieci w każdym wieku w oparciu o Teorię Autodeterminacji oraz własne doświadczenia rodzicielskie. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Zarządzanie i Marketing. Absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu w Krakowie. Wieloletni praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz przedsiębiorca, członek zarządu spółek prawa handlowego. Certyfikowany Coach Mentor Kryzysowy, Trener Biznesu. Prezes Zarządu Fundacji zapewniającej edukację i społeczną pomoc psychologiczną. Studentka szkoły psychoterapii ACT.
Szalenie potrzebne spotkania, mądre i profesjonalnie prowadzone w serdecznej atmosferze. Dzielenie się doświadczeniem i pomysłami a przede wszystkim konkretna pomoc. Jakże inaczej, lepiej i piękniej wyglądałyby nasze rodziny, szkoły gdybyśmy wszyscy znali te czarodziejskie zaklęcie - tak niezwykle powszechnie dostępne każdemu z nas - to wiedza na medal. Bardzo dziękuję, że mogłam doświadczyć spotkania z Panią zarówno w formie szkoleniowej jak i indywidualnej. Jest Pani świetnym mówcą i bardzo empatycznym terapeutą. Dziękuję !
23 sierpnia 2023 Katarzyna - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Panią Annę poznałam podczas webinaru dla rodziców starających się wprowadzić świadome i dobre zmiany w wychowywaniu swoich dzieci. To" coś ", co skradło moją uwagę i serce, to była szczerość w dzieleniu się jej trudnymi doświadczeniami w wychowywaniu dzieci. To drugie "coś ", to było przeczucie, że jest ona zupełnie innym terapeutą w porównaniu do tych, z ktorymi pracowałam do tej pory. Wyczułam jej duchowość przemawiająca przez wszystko, o czym mówiła, ogromne uczucie akceptacji dla kazdego rodzica bez względu na błędy jakie popełnia, i w jakim momencie rozwojowym się znajduje.
20 sierpnia 2023 Joanna - Florysta
Bardzo dobry coach
Fantastyczna, ciepła osoba z doskonałym poczuciem humoru. Nie owija w bawełnę.Stawia sprawę jasno. Ma trafne spostrzeżenia. Jej metody przynoszą efekty. Przede mną na pewno jeszcze wiele pracy. Wierzę, że damy radę.
28 luty 2023 Olga - Okb
Bardzo dobry coach
Pani Ania ma niesamowite podejście do ludzi i świetne poczucie humoru. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Do tej pory nikt nie namówił mnie do pracy nad sobą. Efekty przeszły moje oczekiwania. Bardzo dobrze zainwestowane czas i pieniądze. Bardzo polecam.
6 lipca 2022 Grzegorz - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest przemiła. Jej holistyczne i spirytualne podejście do pacjenta i spojrzenie na psychologię pozwala na spojrzenie na tematy w innym wymiarze. Panią Ania dzieli się tez swoim doświadczeniem przez co pacjent rozumie ze rzeczy są do przejścia i wszystko jest kwestia pracy ze swoim wnętrzem :)
23 czerwca 2022 Karolina - Analityk
Bardzo dobry coach
Najlepsza inwestycja na świecie. Polecam pracę z Panią Anna. Nie bylo lekko ale było warto. Elastyczna forma pracy, dostosowane godziny do mojego grafiku. Błyskotliwe argumenty, które pokonaly mój początkowy opór.
17 czerwca 2022 Krzysztof - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Moje dziecko otrzymało diagnozę ADHD, autyzm, co ja mam zrobić?
Diagnoza u dziecka często powoduje u rodziców szok, niedowierzanie lub zaprzeczanie.
Niejednokrotnie towarzyszy temu lęk przed oceną, poczucie winy i wstydu.
Rodzice, z którymi pracuję mierzą się z poczuciem niesprawiedliwości, zawodu, rozczarowania, a w najlepszym wypadku z poczuciem zagubienia i niezrozumienia wielu medycznych opisów i metod terapeutycznych.
Wszystkie te odczucia są naturalną reakcją naszego mózgu związaną ze stratą marzeń i wyobrażeń o idealnym dziecku.
Samotność, która jest przedmiotem niniejszego artykułu to nie tylko izolacja fizyczna i oddalenie od ludzi. Bolesne poczucie pustki i obawę przed zależnością odczuwają coraz młodsze osoby, pomimo posiadania rodziny i bogatego życia towarzyskiego. Trudność w nawiązaniu głębokiej więzi romantycznej lub przyjacielskiej i poczucie nieadekwatności, oddzielenia od innych może wynikać z doświadczeń z dzieciństwa w kontakcie z najważniejszymi osobami – rodzicami.
Zaburzona wczesnodziecięca relacja z opiekunem, przebiegającą bez empatycznego odzwierciedlenia prowadzi do patologii w zakresie odczuwania i nazywania własnych emocji w dorosłości. Istotna jest tu deprywacja, niezaspokojenie potrzeb emocjonalnych dziecka. Według Petera Fonagy rodzice, którzy nie są świadomi wewnętrznego świata dziecka, jego potrzeb, sprawiają, że nie będzie ono potrafiło myśleć o sobie. Problem ten może dotyczyć matek po traumach, w żałobie po stracie dziecka, z nierozwiązanymi problemami z przeszłości, chorych psychicznie, które są emocjonalnie niedostępne, nieprzewidywalnych na poziomie uczuć i zachowań, bez systematyczności i przewidywalności, tworzących zdezorganizowaną relację z dzieckiem.
Agresja i przemoc w miejscu pracy są w ostatnich latach dostrzegane przez organizacje zajmujące się ochroną zdrowia pracowników jako poważne zagrożenie.