ANNA NIEDZIÓŁKA

Popularność: 126
Bardzo dobry coach (4)
Miłośniczka natury, entuzjastka odkrywania możliwości i mocy ludzkiego mózgu, pasjonatka psychobiologii, kryzysu jako drogi do spektakularnego rozwoju. Obszary pracy: kryzys, wypalenie zawodowe, mobbing, rozwój pokryzysowy. Prowadzę indywidualne sesje coachingu kryzysowego, autorskie szkolenia i konsultacje, wdrażam politykę antymobbingową a także reprezentuję w sądzie przedsiębiorców, którym mobbing jest zarzucany. Mam osobiste doświadczenia związane z przemocą psychiczną, kryzysem, wypaleniem zawodowym. Pomagam w rozwiązywaniu kryzysów, powrocie do zdrowia i kontynuowania kariery zawodowej. W oparciu o metodę porozumienia bez przemocy Rosenberga pracuję z menadżerami, którym po przedstawieniu zarzutów o stosowanie przemocy psychicznej zalecono zmianę stylu zarządzania. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Zarządzanie i Marketing. Absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu w Krakowie. Wieloletni praktyk w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz przedsiębiorca, członek zarządu spółek prawa handlowego. Certyfikowany Coach Mentor Kryzysowy, Trener Biznesu. Prezes Zarządu Fundacji zapewniającej edukację i społeczną pomoc psychologiczną.
Kontakt
coach@annaniedziolka.eu
tel. 535 763 150
Specjalizacje
Miasta
Warszawa,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Fantastyczna, ciepła osoba z doskonałym poczuciem humoru. Nie owija w bawełnę.Stawia sprawę jasno. Ma trafne spostrzeżenia. Jej metody przynoszą efekty. Przede mną na pewno jeszcze wiele pracy. Wierzę, że damy radę.
28 luty 2023 Olga - Okb
Bardzo dobry coach
Pani Ania ma niesamowite podejście do ludzi i świetne poczucie humoru. Bardzo dobrze nam się rozmawiało. Do tej pory nikt nie namówił mnie do pracy nad sobą. Efekty przeszły moje oczekiwania. Bardzo dobrze zainwestowane czas i pieniądze. Bardzo polecam.
6 lipca 2022 Grzegorz - Handlowiec
Bardzo dobry coach
Pani Ania jest przemiła. Jej holistyczne i spirytualne podejście do pacjenta i spojrzenie na psychologię pozwala na spojrzenie na tematy w innym wymiarze. Panią Ania dzieli się tez swoim doświadczeniem przez co pacjent rozumie ze rzeczy są do przejścia i wszystko jest kwestia pracy ze swoim wnętrzem :)
23 czerwca 2022 Karolina - Analityk
Bardzo dobry coach
Najlepsza inwestycja na świecie. Polecam pracę z Panią Anna. Nie bylo lekko ale było warto. Elastyczna forma pracy, dostosowane godziny do mojego grafiku. Błyskotliwe argumenty, które pokonaly mój początkowy opór.
17 czerwca 2022 Krzysztof - Kierownik
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Zablokowane emocje i napięcie w ciele
5 lipca 2022
Zaburzona wczesnodziecięca relacja z opiekunem, przebiegającą bez empatycznego odzwierciedlenia prowadzi do patologii w zakresie odczuwania i nazywania własnych emocji w dorosłości. Istotna jest tu deprywacja, niezaspokojenie potrzeb emocjonalnych dziecka. Według Petera Fonagy rodzice, którzy nie są świadomi wewnętrznego świata dziecka, jego potrzeb, sprawiają, że nie będzie ono potrafiło myśleć o sobie. Problem ten może dotyczyć matek po traumach, w żałobie po stracie dziecka, z nierozwiązanymi problemami z przeszłości, chorych psychicznie, które są emocjonalnie niedostępne, nieprzewidywalnych na poziomie uczuć i zachowań, bez systematyczności i przewidywalności, tworzących zdezorganizowaną relację z dzieckiem.
Agresja i przemoc w miejscu pracy
16 czerwca 2022
Agresja i przemoc w miejscu pracy są w ostatnich latach dostrzegane przez organizacje zajmujące się ochroną zdrowia pracowników jako poważne zagrożenie.