Iwona Gierłach

Popularność: 1323
Bardzo dobry coach (55)
Coach & mentor, doradca zawodowy, CEO w Vesti Sp. z o.o. Certyfikowany praktyk metody Points of You TM, w trakcie certyfikacji ICF ACC. Doktorant w dziedzinie mentoringu. Ponad 900 godzin coachingu, co najmniej 9 osób w procesie w tygodniu. „Mam sześciu niezawodnych służących. Nauczyli mnie wszystkiego co wiem. Nazywają się Co? Dlaczego? Kiedy? Jak? Gdzie i Kto?” (Rudyard Kipling) To są pytania, które towarzyszą mi od początku mojej drogi - zawsze byłam ciekawym świata dzieckiem. Studiując dziennikarstwo oswoiłam się z nimi, zatrudniłam i od tamtej pory niezmiennie mi towarzyszą. Dzięki coachingowi nabrały one mocy wnikania do ludzkiego umysłu. Każda z moich decyzji życiowych konsekwentnie prowadziła mnie do wyboru zawodu coacha i mentora. Moje studia – Filologia Polska dały mi bogate słownictwo, możliwość poznania tysięcy ludzkich charakterów zaklętych w książkach. Dziennikarstwo – jeszcze większą ciekawość świata i dobry warsztat zadawania właściwych pytań. Dzięki Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi mogłam poznać relacje międzyludzkie, by zgłębić je w pracy zawodowej i zastosować na stanowiskach kierowniczych. Zaś studia typu MBA, Zarządzanie Przedsiębiorstwem – jeszcze lepiej pozwoliło mi kierować zespołami i prowadzić przedsiębiorstwo - łącznie ponad 10 lat doświadczenia popartego sukcesami na stanowiskach zarządczych. Obecnie prowadzę świetnie prosperującą spółkę, równocześnie mając czas na realizację swych marzeń. Konsekwencją i radością moich życiowych wyborów jest to, że zdecydowałam się dzielić moją wiedzą i umiejętnościami z innymi, tak, abyście Wy również odnosili sukcesy zarówno zawodowe, jak i prywatne.
Kontakt
Każdy sposób jest dobry :)

telefonicznie: 660 805 561
mailowo: iwona.gierlach@vesti.krakow.pl
Specjalizacje
Miasta
Warszawa, Katowice, Kraków,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Iwona ma świetne podejście i zwraca uwagę na detale, motywuje, jest zaangażowana oraz wspiera w odpowiednim momencie w czasie zmian w życiu zawodowym. Dostałem dużo wiedzy, potrzebnej na otwarcie się na nowe wyzwania - Polecam
16 listopada 2020 Sebastian - Manager
Bardzo dobry coach
Współpracuje z Panią Iwonkom już rok i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Współpraca pełna motywacji , samych wartości i daje dużego kopa do działania polecam .Jako mentor pozwoliła mi się rozwinąć w sferze biznesowej .
24 maja 2020 Dominiks - Kosmetolog
Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z czystym sumieniem. To osoba bardzo profesjonalna i rzetelna. Nie działa szablonowo. Rady od Pani coach można zastosować zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Przy takiej osobie naprawdę można dążyć do samorealizacji ;)
21 maja 2020 Paula - Manager
Bardzo dobry coach
Współpracę z Iwoną polecam każdemu, kto chce postawić na swój rozwój osobisty. Dzięki Iwonie zrozumiałam, ze nie ma rzeczy niemożliwych! Wiedza, która zdobyłam podczas spotkań sprawdza się doskonale zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Współpraca z Iwoną skazuje każdego na sukces !
21 maja 2020 Patrycja - Manager
Bardzo dobry coach
Od dawna wierzę w siłę coachingu, ale wcześniej traktowałam go zawsze jak inspirację, wzmocnienie, a z Iwoną znalazłam coś więcej... Konkret! Konkretne pomysły i zadania, które wprowadzam w życie i pozwalają mi lepiej zapanować nad moim chaosem. Konkret, który ma być moim motywem przewodnim w działaniu i komunikacji. Jeszcze pracujemy, ale widzę już drogę, którą przeszłam i bardzo się cieszę, że koleżanka poleciła mi właśnie współpracę z Iwoną!
18 marca 2020 Anna - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Współpraca była bardzo owocna! Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy! Iwona pokazała mi coś czego w sobie nie wiedziałam. Ze mogę więcej niż mi się wydaje. Ma świetne pomysły, ale te pomysły zmuszają do myślenia, zamiast dawać rybę - daje wędkę! Myślę że kazdy powinien spróbować takich spotkań. Można dowiedzieć się o sobie całkiem nowych rzeczy. Dziękuję Iwona za to, że pomogłas mi rozwinąć skrzydła!
5 marca 2020 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam współpracę z Iwoną. Pomogła mi odkryć moje mocne strony i kierunek, w którym powinnam się rozwijać. Spotkania z Iwoną dały mi więcej pewności siebie i odwagi do dokonania zmian w moim życiu zawodowym.
2 marca 2020 Kasia - Tester oprogramowania
Bardzo dobry coach
Pani Iwona jest prawdziwą profesjonalistką w swym fachu. Cieszę się, że spotkałam ją na swojej zawodowej ścieżce. Myślę, że gdyby nie Ona nie udałoby mi się uwierzyć we własne możliwości. Jej porady i sugestie są bardzo trafne. A odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w zupełności mnie satysfakcjonują i zaspokajają ciekawość. Z całego serca polecam współpracę z tą Panią.
18 listopada 2019 Alicja - Manager
Bardzo dobry coach
Do Iwony trafiłam przez polecenie bliskiej mi osoby. Jestem bardzo zadowolona, ze spotkań z nią, ponieważ pomogła mi uporządkować wiele spraw, nauczyłam się inaczej patrzeć na wiele rzeczy zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Pomogła mi rozmawiać i rozwiązywać problemy z pracownikami. Jest osobą do której mam pełne zaufanie co tu więcej pisać jest po prostu świetnym coachem. Zdecydowanie polecam!!
13 listopada 2019 Sylwia - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Zgłaszając się do Iwony potrzebowałem wsparcia w określeniu kierunku swojego rozwoju zawodowego oraz przygotowania mnie do wszystkich etapów rekrutacji. Otrzymałem coś więcej, Iwona zbudowała we mnie pewność siebie, pomogła znaleźć moje mocne strony oraz dała wiarę, że mogę osiągnąć wyznaczone cele.
30 lipca 2019 Krzysztof - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Polecam Panią Iwonę. Przygotowała mnie bardzo dobrze do zmiany branży. Między innymi: jak powinienem się zachowywać, i odpowiadać na rozmowach kwalifikacyjnych oraz zwróciła mi uwagę na ważne aspekty w branży do której aplikuję
11 czerwca 2019 Adrian - Księgowy
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam pracę z Iwoną! Już jedno spotkanie potrafi zmienić więcej niż myślisz. Mi pomogło popatrzeć na swoja sytuacje z innej perspektywy i podjąć wreszcie ważną decyzję co do mojego dalszego życia zawodowego. Dlatego jeśli tylko masz jakieś dylematy w tym zakresie to się nawet nie zastanawiaj tylko dzwoń do Iwony! :)
10 maja 2019 Agata - Specjalista ds. rekrutacji
Bardzo dobry coach
W skrócie: Dzięki Iwonie, w 2 miesiące od narzekania przyjaciołom: - Nie wiem, w którą kategorię na Pracuj.pl kliknąć i nie mam pojęcia, do czego się nadaję przeszedłem do sytuacji, w której tym samym przyjaciołom mogłem powiedzieć: - Wysłałem pierwsze CV od ładnych kilku lat, od razu mierząc wysoko - w pracę marzeń. W wyniku tego CV zostałem zaproszony na rozmowę i jeszcze tego samego dnia tę pracę dostałem. Cykl sesji przyniósł dokładnie tak dobre efekty jakich oczekiwałem plus jeszcze 30% równie dobrych, ale takich, których spodziewać się nie mogłem. Idealnie zbalansowane rozmowy, merytorycznych testów i wspólnej pracy na CV pozwoliło osiągnąć świetne efekty. Iwona to taki coach, który uświadamia perfekcyjnie, czym się różni prawdziwy, profesjonalny coach od amatorów tak prześmiewczo opisywanych na stronie "Zdelegalizować Coaching i Rozwój Osobisty". A czym się różni? WSZYSTKIM!
8 luty 2019 Tomek - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra Pani coach. Pomogła mi zorganizować czas pracy tak, aby była jak najbardziej wydajna. Pokazała jak mogę być lepszym managerem i co robię źle. Nauczyła mnie również lepszej współpracy z pracownikami. Bardzo Polecam!
16 lipca 2018 Marta - Manager
Bardzo dobry coach
Pokazała co robię źle na rozmowach kwalifikacyjnych. Dzięki wprowadzonym poprawką zmieniłem prace na lepszą :)
6 lipca 2018 Krystian - Sr Engineer
Bardzo dobry coach
Praca z Iwoną to jedno z cenniejszych doświadczeń na mojej drodze zawodowej. Iwona jest osobą niesamowicie otwartą, profesjonalną a przede wszystkim posiadająca ogromną wiedzę. Każde spotkanie było inne, każde dawało nowe narzędzia do pracy nad sobą i nad swoim rozwojem. Iwona bardzo dużo zmieniła w moim życiu, w myśleniu, w komunikacji. Bardzo dziękuje za poświęcony czas ! I całym sercem polecam każdemu ! :)
24 marca 2018 Paulina - Manager
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam pracę z Iwoną. Sesje intensywne, pozwalające spojrzeć z nowej perspektywy na własne predyspozycje i motywujące do działania. Ponadto doświadczenie, profesjonalizm i bardzo dobra atmosfera. Polecam!
16 grudnia 2017 Paweł - Specjalista ds. projektów
Bardzo dobry coach
Miałem przyjemność współpracować z Iwoną podczas indywidualnych sesji coachingowych. Iwona z zaangażowaniem, profesjonalizmem i pasją podchodzi do swojego zawodu. Z wielkim przekonaniem mogę ją polecić jako profesjonalnego coacha.
11 września 2017 Paweł - Księgowy
Bardzo dobry coach
Iwona jest trenerem godnym polecenia. Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, ma ogromną wiedzę i świetne wyczucie. W moim przypadku wykonała kawał dobrej roboty z moimi pracownikami, przekazała bardzo dużo wiedzy dotyczącej konkretnych zadań stanowiskowych oraz świetnie motywuję do pracy. Ponadto jest bardzo otwartą i sympatyczną osobą. Polecam :-)
14 maja 2017 Edyta - Przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Iwona słucha i daje dużo przestrzeni do autorefleksji. Pomogła mi spojrzeć na moje liczne zobowiązania zawodowe jako sprawy, które "chcę" rozwiązywać, a nie "muszę". Dzięki odwadze pójścia ścieżką coachingu, umiem lepiej ocenić swoją efektywności lub jej brak (wówczas znaleźć rozwiązanie z sytuacji), jak również zostawić przestrzeń na świadomy wypoczynek, czego cały czas się uczę... Dziękuję.
14 marca 2017 Ania - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Pisać o tym, że Iwona jest bardzo dobrym coachem oczywiście mogę, chociaż namawiam do tego żeby samemu sie przekonać. Pisać, że jest osoba, która zawsze Cie wysłucha i powie jak dana sytuacja wygląda z perspektywy innej osoby - takie jej zadanie. Uważam, że jest osobą na właściwym miejscu co potrafi pokazać na spotkaniach. Pokazała i udowodniła mi, że nie wszystko co jest niby proste i oczywiste to takie jest. Niby takie krótkie pytanie "dlaczego?", a wywołuje tyle różnych reakcji. Niby każdy chce być kierownikiem, a nie zdaje sobie sprawy jak ciężko jest być na takim stanowisku. Iwona w idealny sposób przekazuje mi wiedzę, informacje o moim zachowaniu i tym jak postrzegają go ludzie. Polecam Iwonę wszystkim osoba, które kiedykolwiek myślały o takich spotkaniach. Oraz takim osoba, które stoją przed trudnym wyzwaniem na stanowisku managera, kierownika, szefa.
12 stycznia 2017 Agnieszka - Manager
Bardzo dobry coach
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Iwonę. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu! Dzięki niej zmieniło się moje podejście do spraw, z którymi do tej pory sobie nie radziłam. Każde spotkanie dostarczało coraz więcej motywacji do działania. Dzięki Pani Iwonie potrafię rozwiązać problemy pojawiające się w życiu zawodowym jak i prywatnym.
20 grudnia 2016 Klaudia - Manager
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Panią Iwonę. Bardzo pomogła mi w byciu bardzie profesjonalnym w tym co robię . Pomogłam mi też w kwestiach osobistych . Dzięki spotkaniom z Panią Iwoną jestem bardziej pewna siebie i wierze w swoje umiejętności.
24 sierpnia 2016 Basia Zięba -
Bardzo dobry coach
Iwona jest świetną osobą! Bogate doświadczenie, które posiada przekazuje w bardzo przystępny sposób. Kiedy Iwona rozkładała mój problem na części pierwsze – zamieniał się on tylko w codzienne wyzwanie. Z Iwoną niemożliwe, staje się możliwe.  Wskazówki Iwony bardzo pomagają w życiu zawodowym jak i prywatnym. Po każdym spotkaniu wiedziałam, że wyniosłam coś dla siebie. Podczas sesji poznałam wiele narzędzi ułatwiających życie zawodowe jak i prywatne. Bardzo serdecznie polecam wszystkim współpracę z Iwoną.
8 sierpnia 2016 Adrianna - Manager
Dobry coach
Spotkania zawsze prowadzone były w miłej, przyjaznej atmosferze i dostosowane do moich potrzeb. Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w biznesie Iwony przekłada się na wysoką jakość sesji coachingowych. Każde spotkanie nauczyło mnie czegoś nowego (spojrzenia na daną sytuację z innej perspektywy, przekraczania moich ograniczeń które hamowały mnie w rozwoju zawodowym) Polecam
4 lipca 2016 Lucyna - specjalista finansowy
Bardzo dobry coach
Spotkania z Iwoną przyniosły mi wiele radości i pogody ducha. Spotykam się z nią od dłuższego czasu. Najpierw była to praca ściśle oparta na celach i moim życiu zawodowym. Obecnie to mój samorozwój, praca sama ze sobą - odżywczy, pełen energii proces.
28 czerwca 2016 Joanna - dyrektor
Bardzo dobry coach
Sesję coachingową wygrałam podczas konferencji dla kobiet. Skorzystałam z tej możliwości bardzo chętnie, ponieważ jeśli mogę skorzystać z konsultacji osoby znającej się na czymś lepiej niż ja, to chętnie to robię. Iwona tworzy dobra atmosferę, jasno wytłumaczyła na czym polega praca z coachem. Pomogła mi stworzyć jasny i konkretny plan działania. Dziękuję.
27 czerwca 2016 Małgorzata - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Iwona jest, według mnie, kimś więcej, niż profesjonalnym coachem. Potrafi prowadzić merytoryczną rozmowę na trudne tematy i łatwo trafia w istotę rzeczy. "Mądrej głowie dość dwie słowie" - można powiedzieć. Jest osobą osobą błyskotliwą, o szerokich horyzontach i obdarzoną wysoką kulturą osobistą, a jednocześnie empatyczną i serdeczną, jednakże w najmniejszym stopniu nie afektowaną. To prawdziwy humanista, o jakich teraz trudno. Pomogła mi bardzo na życiowym wirażu, w kwestiach natury emocjonalnej, a także w funkcjonowaniu w stanie przewlekłego stresu (niepełnosprawność u najbliższej osoby) - co chyba znacznie wykracza poza typowy zakres zainteresowania coachów. Iwonę zarekomendowała mi osoba znajoma i sam mogę z pełnym przekonaniem polecić z Nią współpracę.
7 czerwca 2016 Witold - naukowiec
Bardzo dobry coach
Polecam z całego serca Panią Iwonę - Coacha. Pełny profesjonalizm, doskonałe przygotowanie koncepcji spotkań, inspirująca, kreatywna, wszystko przy niej staje się możliwe, a bariery, które człowiek ma pobudowane w głowie, ze spotkania na spotkanie - znikają. Dzięki naszym sesjom uporządkowałam swoje plany i cele zawodowe, stworzyłam realistyczny plan działania i wprowadziłam wiele "ulepszeń" w swoim życiu. POLECAM!
3 czerwca 2016 Joanna - artystka-grafik
Bardzo dobry coach
Poznałam Iwonę jako menedżera, przedsiębiorcę a teraz coacha. Uważam, że w każdej tej roli sprawdza się doskonale. Jako coach zadaje bardzo trafne i kluczowe pytania....jednak fakt, że jest i menedżerem i przedsiębiorcą dało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa, że jestem w dobrych rękach. Nie myliłam się - każda sesja z Iwoną to w pełni wykorzystana każda minuta.... A w zasadzie nie sesja - autentyczna i naturalna rozmowa, która inspiruje i motywuje do działań ustalonych w jej trakcie. Bardzo polecam!
30 maja 2016 Justyna - HR Manager
Bardzo dobry coach
Jestem pewny , że uczestnictwo w sesjach prowadzonych przez Iwonę to była dobra decyzja. Iwona jest przesympatyczną i otwartą osobą co bardzo ułatwia otwarcie się na spotkaniach.Dzięki umiejętności słuchania i trafnej diagnozy pomaga w samodoskonaleniu i osiągnięciu wytyczonych celów zawodowych . Profesjonalnie prowadzone sesje, które otwierają oczy na wiele spraw i dodają energii. Bez chwili zastanowienia polecę sesje z Iwoną każdej osobie, która szuka profesjonalnego Coacha.
8 marca 2016 Tomek - Inżynier budownictwa
Bardzo dobry coach
Poznałam Iwonę przez przypadek i nie myślałam wtedy w ogóle o coachingu, ale ponoć nic nie dzieje się przez przypadek :) Spotkałyśmy się w najlepszym możliwym momencie, kiedy byłam przytłoczona swoimi prywatnymi problemami i trudnościami. Iwona pomogła mi uwierzyć w siebie i to, że tak naprawdę (mimo problemów ze zdrowiem) udało mi się sporo w życiu osiągnąć, a moje marzenia są jak najbardziej realne i możliwe do spełnienia :).
3 marca 2016 Magda - pracownik biurowy
Bardzo dobry coach
Miałem okazję współpracować z Iwoną w związku z doradztwem w sprawie kariery zawodowej. Otrzymałem szereg informacji zarówno twardych jak i miękkich, które stanowią ważny element przy planowaniu ścieżki kariery zawodowej, zarówno bliskiej jak i długoterminowej. Spotkania z Iwoną były bardzo konkretne i dało się z nich wyciągnąć czytelne wnioski. Jak najbardziej polecam!
18 luty 2016 Maciej - Specjalista ds. produktu
Bardzo dobry coach
Bardzo dobry coach Iwona to osoba która posiada dużą wiedzę, potrafi zmobilizować do działania. Umie słuchać i zadaje trafne pytania. Pomaga w samodoskonaleniu i osiągnięciu wytyczonych celów. Profesjonalnie prowadzone sesje, które otwierają oczy na wiele spraw i dodają energii. Zdecydowanie polecam coaching z Iwoną!
15 luty 2016 Ewa - pracownik administracyjny
Bardzo dobry coach
Polecam zajęcia z Iwoną. Jest przesympatyczną otwartą osobą co bardzo ułatwia otwarcie się na spotkaniach. Przy pomocy Iwony jestem w stanie poradzić sobie z nierozwiązanymi problemami nie tylko z życia zawodowego ale również z prywatnego.Bardzo polecam.
8 grudnia 2015 Emilia - Własna działalność
Bardzo dobry coach
Polecam , Iwona to niesamowita ciepła, mądra kobieta z dużym doświadczeniem otwarta na ludzi . Couching z Iwona to bardzo dobrze zainewsrowany czas i pieniądze , jeżeli musisz o swoim rozwoju osobistym ..zadawane pytania ,rozmowy dają do myślenie ale rownież zmieniają myślenie .. Odkryj swój Świat z Iwona ;) jeszcze raz polecam
6 grudnia 2015 Beata - Dyrektor
Bardzo dobry coach
Iwona jest niezwykle skuteczna w swoich działaniach. Bardzo dobrze zorganizowana i konsekwentna, a przy tym pogodna i pozytywna. Stawia celne pytania, które obligują do kierunkowej refleksji. Szczerze polecam :)
18 listopada 2015 Beata - psycholog, audio-psycho-fonolog
Bardzo dobry coach
Współpraca z Iwoną otworzyła przede mną nowe horyzonty i zupełnie nowy sposób patrzenia na mnie, moją pracę i współpracowników. To niebywałe, jaki potencjał we mnie tkwi i to dzięki Iwonie mogłam się o tym przekonać. Polecam!
18 listopada 2015 Karolina - Menedżer
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam sesje coachingowe z Iwoną. Dzięki Jej pomocy nabrałam pewności siebie, przełamałam ograniczające mnie bariery i nauczyłam się patrzeć na pewne kwestie z boku. Bez chwili zastanowienia polecę sesje z Iwoną każdej osobie, która szuka profesjonalnego Coacha.
19 sierpnia 2015 Beata - Właścicielka agencji reklamowej
Bardzo dobry coach
Gorąco polecam! Dzięki naszym spotkaniom dzisiaj już nie marnuję swojego czasu i energii. Wiem co mam robić i najważniejsze, działam. Coaching z Iwoną dał mi wiarę w słuszność obranego kierunku, uporządkował moje priorytety i dał mi wgląd w alternatywne scenariusze realizacji mojego planu.
9 lipca 2015 Sylwester - Konsultant/Inżynier
Bardzo dobry coach
Utalentowany coach pełen zaskakujących pomysłów i pytań. Sesje z Iwoną pełne były niespodzianek, dobrej energii a czasem "niewygodnych" pytań, których sama sobie nie zadaję. Wszystko to sprawiło, że uporządkowałam kilka spraw zawodowych i osobistych a kontakt w telefonie mam zapisany jako "Coach Iwona Dynamit".
9 lipca 2015 Aldona - Trener
Bardzo dobry coach
Najbardziej doceniam to, że mogę uczyć się asertywności i przełamywać kolejne bariery w swoim życiu. Iwona jest osobą, która potrafi przekazać innym wiarę, że wszystko jest możliwe, za to ją bardzo cenię.
2 lipca 2015 Rafał - prywatny przedsiębiorca
Bardzo dobry coach
Jeśli uznałabym, że moje słowo to ‘pisarka’, oznaczałoby to, że żyję tylko kiedy piszę – a jest to przecież zawód. Moje słowo to ‘mleczko z kokosa bounty’, (bo ważniejsze niż Bounty jest mleczko) które żywi się piosenkami Cole’a Porter’a, Franka Sinatry, miłością, pogłaskaniem psa, herbatą z bławatkami, widokiem wiewiórki, sokiem w kieliszku do wina, maciejką, lawendowymi kadzidłami, podróżami z dzieckiem. Moją duszę koi sztuka a poetycko-artystyczna wrażliwość, gdy nie karmiona, sprawia, że dusza zamiera i przysycha niczym stary patyk. Kocham czytać, pisać, malować, ale pragnę też podróży, tańca, muzyki. Uwielbiam oliwki, feta, smaki Indii, kamienne domy, zapalone świeczki, kontemplację, wiejskie kwiaty na łąkach, morze, obrazy z chatkami, filmy Woodiego Allena. Dobrze jest dowiedzieć się po wielu wielu latach, co się lubi i kim mniej więcej się jest. Żeby nas życie nie wysztywniło jak ten patyk. Być sobą, a nie paczką spaghetti. Jestem kimś więcej niż te podziały, a to najlepsze, co mogło mnie spotkać. Życie nie jest podziałem na dywizjony „303” lub „304”. Żeby błyszczeć światłem chcę pisać, wymyślać, ale też odpoczywać na ławce, oddychać i koić zmysły. Zadałaś wiele dobrych pytań, trafnych i drążących. Dzięki, kamieniu milowy. Masz narzędzia!!
23 czerwca 2015 Ania - Artystka, pisarka, poetka
Bardzo dobry coach
Coaching z Iwoną okazał się mądrą i potrzebną inwestycją w rozwój osobisty oraz zawodowy. Iwona jest znakomitą rozmówczynią, która potrafi uważnie słuchać i zadawać trafne pytania. To sprawia, że każda chwila treningu z nią jest małym zwycięstwem i krokiem do osiągnięcia pożądanego celu!
23 maja 2015 Marcin - nauczyciel
Bardzo dobry coach
Sprawiła, że jakaś część we mnie drgnęła i że zmieniłam kierunek podążań - tym razem już bardziej w zgodzie ze sobą. Potrafi zadawać dobre pytania, jest sumienna i nie daje gotowych rozwiązań. Prowokuje i zachęca do poszukiwań.
16 maja 2015 Anna - Kierownik
Bardzo dobry coach
Iwona posiada wszystkie kompetencje coacha i działa zgodnie z wytycznymi kodeksu etycznego i standardami zawodu coacha ICF. Polecam.
14 maja 2015 Katarzyna - Prezes Zarządu
Bardzo dobry coach
Aby coaching był efektywny potrzebne jest zaufanie do własnego coacha, a to Iwona buduje bardzo szybko. Sprawia to, że cały proces nabiera dynamiki. Efekty przychodzą szybko. Polecam Iwonę jako coacha każdemu kto szuka profesjonalisty.
14 maja 2015 Witold - Członek Zarządu
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie lajkuję i polecam:) 5 sesji z Iwoną dały mi narzędzia do pracy nad moim sposobem komunikacji, uświadomiły schematy postępowania, mocne i słabe strony. Dały mi poczucie większej kontroli sytuacji w kontaktach zawodowych i dodały pewności siebie również na płaszczyźnie życiowej. Jej doświadczenie i profesjonalne podejście ułatwia otwartą rozmowę o nurtujących problemach.
13 maja 2015 Paulina - naukowiec
Bardzo dobry coach
UWAGA !!!! ZNAKOMITY COACH !!! Zmienia życie. Sprawi że dostrzeżecie świat którego istnienia nie podejrzewaliście w swoim otoczeniu. Czy lepszy ? Nie wiem. Ale realny i Twój. Mogę pisać co zrobiła dla mnie. Ale pytanie brzmi co może zrobić dla Ciebie. Wiec ja CI powiem - więcej... ...niż podejrzewasz. Musisz odpowiedzieć sobie tylko na jedno pytanie: Jak wiele odwagi mam do odkrywania swojego świata ? Bo przewodnik to Iwona
12 maja 2015 Krzysztof - Trener
Bardzo dobry coach
Polecam Iwonę wszystkim szukającym coacha, który: - skłoni do refleksji, - utrzyma miłą atmosferę w trakcie sesji, - pozytywnie zaskoczy, - wypchnie ze strefy komfortu ale nie pozwoli wpaść do strefy paniki. Czyli idealnego.
11 maja 2015 Seweryn - naukowiec/menedżer
Bardzo dobry coach
Jestem pewna , że uczestnictwo w sesjach prowadzonych przez Iwonkę to była znakomita decyzja. Dzięki procesowi coachingu jaki przeszłam z Iwoną mogłam spojrzeć na niektóre sfery swojego życia zupełnie z innej perspektywy, stałam się pewniejsza siebie. Wysoki profesjonalizm w działaniu jak również zaangażowanie Iwony pozwolił mi na poukładanie rozsypanych elementów mojego życia. Wspaniałe jest to, że po zakończeniu sesji wiem w jakich obszarach mojego życia ukryty jest potencjał do realizacji celów i zadań życiowych. Iwona to osoba niezwykle ciepła i godna zaufania . Polecam coaching z Iwona i wystawiam bardzo dobre referencje.
29 kwietnia 2015 Urszula - pracownik socjalny
Bardzo dobry coach
Iwona jest osobą otwartą, empatyczną i profesjonalną-skoncentrowaną na tym aby pomóc w osiągnięciu założonych celów. Podczas konsultacji tworzyła ciepłą i pełną zaufania atmosferę. Sesje z nią wymagały sporego wysiłku. Z mojej strony. W codziennej gonitwie musiałam znaleźć czas na zastanowienie się, przeanalizowanie różnych kwestii. Iwona nie daje gotowych rozwiązań. Te trzeba odkryć w sobie. I jak się okazuje, to nie jest takie trudne jak się na początku wydaje. Praca z Iwoną pozwoliła mi na spojrzenie z innej perspektywy na wiele aspektów mojego życia, zarówno rodzinnego jak i zawodowego. Dzięki spotkaniom mam narzędzia, które pomagają mi pracować dalej nad sobą, pomagają mi w samodzielnym rozwiązywaniu problemów.
29 kwietnia 2015 Anna - Brafitterka
Bardzo dobry coach
Pani Iwona jest świetnym coachem. Jej trafne pytania pozwoliły mi wypracować bardzo skuteczne i łatwe w zastosowaniu rozwiązania na problemy pojawiające się w życiu osobistym i zawodowym. W sesjach bardzo ceniłem sobie umiejętność biznesowego podejścia do rozmowy o problemach zawodowych - Pani Iwona ma bardzo bogate doświadczenie w biznesie. Dodatkowym atutem jest elastyczność czasowa Pani Iwony oraz możliwość odbycia sesji prze Skype (pozwoliło mi to zaoszczędzić dużo czasu). Zdecydowanie polecam Panią Iwonę na life coaching i business coaching.
29 kwietnia 2015 Paweł - Główny Księgowy
Bardzo dobry coach
Bardzo polecam Coaching w wykonaniu Pani Iwony. Profesjonalne podejście do tematu, duża elastyczność, ogromna energia. Otrzymałem rzetelną pomoc w sprawach których nie potrafiłem rozwiązać samemu. Zajęcia odbywały się za pomocą komunikatora skype, ponieważ dzieliła nas bardzo duża odległość, jednak nie było to żadnym problemem.
9 kwietnia 2015 Adam - Emigrant
Bardzo dobry coach
Bardzo dobra pani coach, pomogła mi uporządkować wiele spraw - i takich prostszych, codziennych i bardzo trudnych. Mimo, że nie jest psychologiem tylko coachem umiała tak poprowadzić rozmowę, że po niej uzyskałam autentyczną ulgę i poczułam, że w końcu uporałam się z bardzo męczącym mnie problemem.
9 kwietnia 2015 Lidia - programista
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)
Wpisz kod z obrazka
Captcha

Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Akademia Menedżera - zarządzanie przez słuchanie
18 luty 2016
SŁUCHAJ BLIŹNIEGO TAK, JAK SAM CHCIAŁBYŚ BYĆ WYSŁUCHANY
Akademia Menedżera - Menedżer Inspirator
4 luty 2016
Znacie to? Trzech robotników rozmawia ze sobą w przerwie w trakcie budowy. Jeden mówi: ja ciosam kamienie, drugi mówi: ja buduję ścianę, a trzeci: a ja buduję katedrę.
Akademia Menedżera - pytaj, słuchaj i milcz.
15 października 2015
Pytania pomagają dotrzeć do informacji, których nie uzyskalibyśmy nie pytając i jak mówi chińskie przysłowie: „Ten, kto pyta jest głupcem tylko przez 5 minut”.
Akademia Menedżera - Czego boi się menedżer?
3 września 2015
Najefektywniej uczymy się na własnych doświadczeniach oraz przez wykonywanie działań. Menedżerowie powinni tak szkolić swych pracowników, by byli niezależni, by dawali sobie radę w różnych sytuacjach. A tego się obawiają. Wolą ludzi dopasowywać do systemu, niż system do ludzi!
Akademia Menedżera - Coaching - nowa filozofia zarządzania.
19 sierpnia 2015
AKADEMIA MENEDŻERA PROAKTYWNEGO Niniejszym artykułem rozpoczynam cykl 5 artykułów, które będę publikowała mniej więcej, co 2 tygodnie. Celem jest pokazanie nowego oblicza menedżera, menedżera proaktywnego, który charakteryzuje się następującymi cechami, które możesz rozwinąć dzięki coachingowi ze mną
Gdy idziesz na szczyt, to nie dziw się, że masz pod górę.
8 lipca 2015
Czasem trudne zmagania są nam potrzebne. Gdybyśmy nie pokonywali przeszkód, nie mielibyśmy szans do nauki i rozwoju poprzez doświadczenie. Nie mielibyśmy szans wzbić się w powietrze.