Karolina Łącka

Popularność: 207
Bardzo dobry coach (4)
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny." Ernest Hemingway :::::::::::::::::::::::::: Wspieram mężczyzn i kobiety w ich wyzwaniach zawodowych i osobistych. Czujesz, że stoisz w miejscu, że praca lub związek w którym jesteś, nie daje ci satysfakcji i spełnienia? Chcesz to zmienić? Chcesz znowu poczuć, że żyjesz w pełni? A może od lat marzysz o zmianie kierunku, ale ciągle brakuje Ci odwagi? Zostałeś zdradzony/ zdradzona i nie wiesz jak na nowo się pozbierać? Chcesz wyjść z tego bólu i cierpienia? ::::::::::::::::::::::::::::::::::: Pamiętaj: Jeżeli masz problem, który nie daje Ci spać po nocach to jest to sygnał, że warto się nim zająć. Jestem Dyplomowanym Life & Business Coachem, wspieram m.in. w rozwoju kariery, w tematach wypalenia zawodowego, w rozwoju osobistym, w kryzysowych sytuacjach, w kryzysach rodzicielskich, małżeńskich, osobistych. Działam zgodnie z kodeksem European Mentoring and Coaching Council. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Otaczają nas bliscy: partnerka, partner, rodzina, znajomi, wspólnicy, a mimo to, bywają momenty w których czujesz się niezrozumiały, czujesz się samotny. Bywają momenty, kiedy nie chcesz się dzielić z najbliższymi, całym tym chaosem, który nosisz w sobie. Kiedy brakuje Ci kogoś, przy kim możesz wyrzucić z siebie, to co nosisz, to czego nikomu bliskiemu nie chcesz pokazać. ::::::::::::::::::::::: Pamiętaj zawsze masz wybór. Nie musisz przechodzić przez to sam. :::::::::::::::: Wiem doskonale, jak to jest być silną i jak ciężko jest się przełamać i skorzystać ze wsparcia drugiej osoby. Szczególnie w momentach, kiedy nam nie idzie, kiedy mamy gorszy czas- co przecież jest normalne, każdy ma czasami gorszy czas. Zaczynamy się oceniać, brzydko do siebie zwracać, wstydzimy się że jest nam źle, że nie dajemy sobie rady- jak się wtedy pokazać drugiemu człowiekowi od takiej strony? Normalnie- Jestem obok jakbyś potrzebował/ potrzebowała wsparcia. Bez oceniania. ::::::::::::::::::::::: Nie jesteś sam Nie jesteś sama ::::::::::::::::::: Zadzwoń i umów się na spotkanie online lub offline :::::::::::::::::
Kontakt
Kom: + 48 602 611 006
Cena
250zł/godzina
Specjalizacje
Miasta
Sopot, Katowice, Szczecin, Poznań, Wrocław, Zakopane, Sokółka, Łapy, Łomża, Suwałki, Gdynia, Gdańsk, Kopenhaga, Londyn, Kraków, Warszawa, Białystok,
Cała Polska: Tak
Coaching przez Skype: Tak
Coaching przez Telefon: Tak

Opinie

Bardzo dobry coach
Polecam współpracę z Karoliną z całego serca. Jest osobą niezwykle profesjonalną, potrafi zadawać niezwykle trafne i celne pytania, dzięki którym mogłam wyjść ze swojej strefy komfortu oraz poszerzyć swoją perspektywę. Sesji coachingowej, w której miałam przyjemność uczestniczyć towarzyszyła ogromna doza szacunku oraz empatii. Pojawiły się także ciekawe narzędzia, których wcześniej nie znałam co wywołało efekt "wow". Marzę o większej liczbie tak profesjonalnych osób w tym fachu, wtedy świat będzie lepszy.
13 lipca 2023 Magdalena - Dyrektor HR
Bardzo dobry coach
Zdecydowanie polecam każdemu, kto stoi na rozdrożu, ma pytania, wątpliwości, chce ruszyć dalej i rozwijać się w najlepszy możliwy dla siebie sposób. Bardzo fajna atmosfera na spotkaniu. Z ćwiczeń można wyciągnąć wiele pomocnych wniosków. Pełen profesjonalizm, brak oceniania. Osobiście jestem bardzo wdzięczna i zachęcam. Taka pomoc pozwala wiele rozwiązać.
26 lipca 2022 Magda - specjalista ds. marketingu
Bardzo dobry coach
Karolina to człowiek na swoim miejscu. Pomogła mi uporządkować swoje mysli, uczucia i plany. Plany, które odkładałam na później. Na niewiadomo kiedy. Czułam w sobie cały czas jakiś niedosyt. Dzięki Niej jestem tu i teraz. Moje marzenia i plany już sie spełniają. Czuję, że jestem szczęśliwsza. A to nie koniec. Profesjonalne podejście Karoliny sprawiło, że uwierzyłam w to, że warto zaufać i pozwolić sobie pomóc.
27 października 2021 Urszula - Specjalista marketingu
Bardzo dobry coach
Trafiłam na Karolinę z polecenia, w momencie kiedy myślałam, że 10 lat na stanowisku dyrektora w korporacji będzie na zawsze przeszkodą w moim życiu. Karolina pozwoliła mi zobaczyć rzeczy których do siebie nie odpuszczałam. Rzeczy które od zawsze spychałam, myśląc że są oznaką mojej słabości. Odnalazłam i pokochałam siebie. A przez to otworzyłam się na związek, który każdego dnia daje mi poczucie bezpieczeństwa i stabilności, a nie jak dotychczas ciągłej walki o wszystko. Polecam Karolinę dalej wszystkim, którzy myślą, że się nie da albo, że jest już za późno. Karolina dziękuję Ci za bycie obok mnie i wsparcie.
26 września 2021 Karolina - Dyrektor/ Finanse
Opinie mogą wystawiać jedynie osoby, które korzystały z coachingu u tego coacha
Ocena
Bardzo dobry coach Dobry coach Coach Słaby coach Badzo słaby coach
Tytul
Opinia o coachu
Imię
Stanowisko/Zawód
Email - nie będzie wyświetlany (tylko w celu weryfikacji)


Załóż konto za darmo

Coach Klient
lub zaloguj

Artykuły coacha

Dlaczego nie mówimy o tym co nas boli otwarcie?
12 listopada 2022
Żyjemy w czasach szybkich zmian, szybkich relacji, szybkich reakcji. Z tego pędu niewiele zostaje nam czasu na nas samych. Na zauważenie tego co już mamy, co osiągnęliśmy. Ciągle gonimy za nowym...
Czy stres i perfekcjonizm wpływają na bezsenność ?
9 stycznia 2022
Masz problemy z zasypianiem? Często budzisz się w nocy? W myślach analizujesz kolejne działania? Im szybciej zareagujesz na to co się z Tobą dzieje, tym masz większe szanse na długi, spokojny sen.
Samotny wśród ludzi, którzy myślą ,,On nigdy nie jest sam''
21 września 2021
Czasami pojawia się taka myśl ,,Mam wszystko, a tak na prawdę nie mam nic" Kolejne kontrakty, wyjazdy, samochody, kobiety, mężczyźni, a w środku pustka... czegoś brak. SIEBIE MI BRAK... Odnajdź Siebie
POZWÓL SOBIE ZACZĄĆ nie będąc w 100% gotową.
16 września 2021
Tak łatwo zapominamy, że każdy kiedyś zaczynał od zera, pierwsze kroki dziecka, pierwsza praca, pierwsza miłość...